Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 O sportu... (chat tema)

Go down 
+12
SkywardSword
Dantalion
Madonna
Korplikan
Alpha
Blizzard
flory
Zona
Archangel
Green
biga
Chakotay
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitimepon svi 27, 2013 1:59 pm

Blizzard je napisao/la:
Evo da shaream rezultate fantasy lige prvaka i europa lige.

O sportu... (chat tema)  - Page 6 2nrzfuw

Evo rezultata i od ove sezone

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Ae1grl

U oba natjecanja sam ostavio bolje bodove. Nešto slabiji plasman u Ligi Prvaka (prošle sezone bio u 0.67% najbooljih, ove godine u 0.93%), dok sam u Europa Ligi ostvario briljantan rezultat (prošle sezone bio u 4.2% najboljih, ove sezone u 0.47%). S tim da se ne zna koliko ljudi je to igralo kako spada, koliko ih je povremeno prisustvovalo, a koliko ih je igralo samo kolo ili dva. To je tako, ali koga briga.
Tak i ja dođem igrati fantasy premiership tek u 5. kolu i igram ga valjda svaka 2 tjedna, nekad zaboravim i na 3 tjedna promijeniti igrače. Bitno da radim statistiku lolcina
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitimened pro 08, 2013 11:25 pm

Ima li kakovih komentara vezano za skupine na svjetskom? Prati li tko nogomet ovdje?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitimepon pro 09, 2013 6:05 pm

Obzirom u koju grupu je upala Hrvatska za svjetsko prvenstvo,definitivno su "Za dom spremni"... zubi
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitimepon pro 09, 2013 8:10 pm

Brazil je definitivno favorit, no bolje je da nas podcjenjuju, tako ćemo bolje igrati. Hrvatska zna itekako iznenaditi i ja mislim da bi trebali proći dalje uz brazil. Treba nam samo krenuti, ako se to dogodi na utakmici protiv veilikog Brazila, mogli bi ih i dobiti. Imamo najboljeg razigravača danas u europi, dečko ima starašan pregled igre i osječaj u nogama. Kovu koji inteligentno igra, stvarno možemo i moramo proć dalje.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitimepet vel 14, 2014 10:29 am

Ivica je bio odličan u kombinacijskom spustu, za vodećim Janstrudom zaostaje samo 93 stotinke što znači da je glavni favorit za zlato. Slalom počinje u 12:30 :D

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





O sportu... (chat tema)  - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: O sportu... (chat tema)    O sportu... (chat tema)  - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
O sportu... (chat tema)
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Ask primitive101 (chat tema)
» Firefox tema
» Kreacionizam
» Interesantna tema o NLO-ima na 24 sata
» Fotografska natjecanja 2010. godine

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Sport-
Forum(o)Bir: