Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]

Go down 
+3
yuusha
Archangel
Skulptura
7 posters
Autor/icaPoruka
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimesub vel 05, 2011 8:51 pm


_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimesub vel 05, 2011 9:55 pm

Bas sam neki dan gledao jedan dokumentarac gdje ne jedan pojedinacni gorila - vec citava zajednica - hodaju kroz plicak na dvije noge i traze neke racice ili stagod.... a to me podsjetilo na jedan jos raniji dokumentarac gdje je receno da ce za 5000 godina cimpanze nas prestici po inteligenciji i postati dominantna vrsta. Anyway, to bi trebalo da nas malo prene iz sanjivosti, previse smo se opustili i zapustili, a evolucija nikad ne spava... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
yuusha
Višestanični organizam
yuusha


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 68
Age : 26
Registration date : 01.02.2011

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimesub vel 05, 2011 10:01 pm

Archangel je napisao/la:
Bas sam neki dan gledao jedan dokumentarac gdje ne jedan pojedinacni gorila - vec citava zajednica - hodaju kroz plicak na dvije noge i traze neke racice ili stagod.... a to me podsjetilo na jedan jos raniji dokumentarac gdje je receno da ce za 5000 godina cimpanze nas prestici po inteligenciji i postati dominantna vrsta. Anyway, to bi trebalo da nas malo prene iz sanjivosti, previse smo se opustili i zapustili, a evolucija nikad ne spava... :)
istrebice ih ljudi do tad -.-
a ovo za gorilu mi nije cudno,valjjda tako nekad se dignu i prirodno
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 12:04 am

Ja znam jednog covjeka koji hoda poput gorile... zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 12:41 am

Jel to Brutalni? :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 1:27 am

Ma kakvi Brutalni, sta je pak to? what Znam za Brutalisa iz Necronomicona a ovog nikad cuo... confused
yuusha je napisao/la:
istrebice ih ljudi do tad -.-
a ovo za gorilu mi nije cudno,valjjda tako nekad se dignu i prirodno
Da, jadne zivotinje bi da evoluiraju al nedaju djavoli.... Jedino ako bi ljudi odjednom nestali ko u onoj seriji "Zivot poslije ljudi" - bas je veceras bilo rijeci o tome - kazu da bi cimpanze vjerovatno savladale osnove stocarstva i za 2000 godina pocele podizati primitivne nastambe za uzgajanje pičjih jaja... zubi

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!


Zadnja promjena: Archangel; sri vel 09, 2011 3:51 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 1:05 pm

Hehe, ne mogu ljudi zaustaviti niti svoju evoluciju, kamoli tuđu. Ali mogu utjecati na njen smjer.

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 10:14 pm

Mislim da smo već dosta vrsta mi istrijebili, tako da - možemo zaustaviti evoluciju. Puškama...
Nego, ovaj gorilac je fascinantan. I impresivan. Zamisli njega kao izbacivača iz nekog casina. Nitko ne bi protestirao kad bi ta mrcina došla po njega. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 10:20 pm

@Arch...to je jedna fora do Nika Titanika tj. Simkea sa Sanaderovim statusom u zatvoru gdje pise da je u vezi, a Brutalni to lajka zubi ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitimened vel 06, 2011 10:30 pm

Alpha je napisao/la:
@Arch...to je jedna fora do Nika Titanika tj. Simkea sa Sanaderovim statusom u zatvoru gdje pise da je u vezi, a Brutalni to lajka zubi ;)
A-ha... onako blago kontam... :)

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Empty
PostajNaslov: Re: Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]   Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng] Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gorila naučila hodati poput čovjeka [video][eng]
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: