Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krugovi u žitu

Go down 
+64
waldox
megawar888
srki2000
MisteryManiac
Matrix
Zona
Dada289
Johnny-Red&Black
guitar_master
Athena
Cinderella
TiaMa'at
hromi
biga
mEN_iN_WHite
Maria Elena
Dragony
Chakotay
brle
tomi
Skulptura
gothic45
Daja
Narayana
ThE_IMMORTAL
Legionar
Gea
Berny_Sinara
MoW
kety6
Mefistofeles
Jopach
vjestica
TockaRH
userNejm
Saroman
mare
floridana
indigocakra
YoUnG LiOn
Yado
snark
bata
arhont
fazan u hladnjaku
Annon Imus
vladimir
kayser
TAy
Tutankhamon
Promatrač
(CroM)Flash
Galileo Galilei
Blizzard
malena
kravica
silver
Neobicni forumas
bir
zvezda
Alpha
urbanaaa
Rain
Svjetloisjena
68 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 4:14 pm

Alpha je napisao/la:
Mozda slike ne nose nikakvu poruku. Mozda su samo neka vrsta umjetnosti. To sto mi stvari ne vidimo s takvom geometrijskom i matematickom preciznoscu ne znaci da je za ocekivat da i svi ostali vide kao mi.

Možda je to umjetnost s ciljem zbližavanja s ljudima, crtaju slike u polju koje su i nama poznate, pa bi se radilo o nekakvoj komunikaciji zapravo.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 4:49 pm

Gripphon je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Mozda slike ne nose nikakvu poruku. Mozda su samo neka vrsta umjetnosti. To sto mi stvari ne vidimo s takvom geometrijskom i matematickom preciznoscu ne znaci da je za ocekivat da i svi ostali vide kao mi.

Možda je to umjetnost s ciljem zbližavanja s ljudima, crtaju slike u polju koje su i nama poznate, pa bi se radilo o nekakvoj komunikaciji zapravo.

moguće... ali zašto, ako su tako pametni, ne pričaju s nama direktno? šta će im poruke u poljima? misli

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:03 pm

Alpha je napisao/la:
A, tako...onda dobro :)


Za analizu vise ne znam gdje sam sve citala, al znam da sam gledala neke dokumentarce o tome...sve u svemu ako se sjetim cega javim :)

ja isto ne bi od toga baš kruh pravia! :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:56 pm

mislim da bi onda izgubili misterioznost ili vjeruju da nismo spremni za ništa više od gledanja krugova u žitu :P

postoji još jedna teorija - znate da su prijašnja žitelj u americi srtala oblike koje su se mogli vidjeti samo iz zraka, mislim da potječu iz neolitika, dok neke potječu i puno kasnije
evo - Indianci sj. Amerike - oko 2000 g.p.n.e. - oslikani humci u obliku zmija, i kukaca kao slike za Bogove.
preciznio su radili, a mogu se vidjeti samo iz zraka

da ovi dolje ne javljaju nešto onima gore? confused

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 10:02 pm

Gea, misliš na visoravan Nazca, imamo temu OVDJE

Što se krugova u žitu tiče, ova STRANICA mi je dosta informativna.

A s obzirom na povišenu radijaciju koja prati nastanak krugova u žitu, ni ja nisam siguran kakav bi kruh od toga nastao...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 10:02 pm

nazca linije su sigurno intrigantna stvar, na to misliš, jel da, Gea?

za nazca linije je dokazano da su ih u teoriji mogli napraviti i indijanci s tadašnjim alatima. ali opet, jedna stvar je teorija, a druga praksa. slično je i s piramidama... no da ne odemo predaleko. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimepon lip 08, 2009 10:14 pm

mislila sam u kontekstu da netko sa zemlje (svemirac) šalje poruke u šiframa napravljenim na najednostavniji način - u žitnom polju, to bi u biti bilo najlakše za izmjenu informacija a da mi zemljani ne shvatimo kamo one sve idu... pustila sam si malo maštu na volju :D

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimeuto lip 09, 2009 1:13 am

a moze biti da je to njima samo zabava kao nama golf :D
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:13 am

...Jaoooo, sta sam maloprije procitala, pa ne znas bi li se smijao ili plakao; da su tvorci krugova u zitu KLOKANI, koji su se najeli maka pa su nadrogirani....e, sta sve neces cut i procitat....
Isto ko da se ja najedem bunike i postanem slikar pointilist....OMG...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:47 am

ne znaš kako klokanski mozak funkcionira. može biti da radi na nekoj drugoj frekvenciji koju im je prouzročio narkotik iz maka. :D
Odjednom su postali pametniji od ljudi i krenuli u skokoviti pohod prema ucrtanom im obrascu. zubi

Glavno da imaju razumno objašnjenje, barem neko, barem klokanskog tipa. cerek

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 12:55 am

Hahahahha....sta je najgore, ima onih koji ce i povjerovati u to, radje nego da se suoce sa postojanjem vanzemaljaca, a kamolinedajboze nekakvim porukama od njih...:)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:12 am

Ja bih radije reko da odbijaju mogućnost da postoje vanzemaljci i da nas promatraju, pa se izmišljaju svakakve teorije. Ipak, ovisi na koji način je pisalo to s klokanima. Svakako to ne objašnjava sve krugove u Engleskoj, Americi...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:17 am

Ma kakvi klokani, da je ne znam kako slikarski nadaren klokan i sa GPS-om u njusci, ne bi mogao to napraviti, da ne govorim o stabljikama koje nisu slomljene nego savijene, a ovce i ostale zivotinje boje se doci u blizinu toga...zracenja da ne spominjem...ali, kao sto smo vec rekli, neki ce radje povjerovati u sposobnog klokana-konceptualnog umjetnika nego u nesto iz svemira...:)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 4:18 pm

Pa naravno kad su vidjeli cijelu grupu slikarski nadaranih klokana s GPS-om i elektronski navođenom bespilotnom letjelicom.
A tko je vidio aliene? :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 7:47 pm

Ovo mora da su neki jako daroviti klokani:

Krugovi u žitu - Page 12 CropCircle3

Krugovi u žitu - Page 12 Crop_circles1

Krugovi u žitu - Page 12 Crop_circles_400
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 7:51 pm

Krugovi u žitu - Page 12 CropCircle1

Krugovi u žitu - Page 12 Crabwood2002.1
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 8:30 pm

Sad zamisli kakvi bi oni graditelji bili. Možda ih unajme za budući projekt građenja Enterprisea. zubi
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 9:03 pm

...Hm...jedna stvar mi ovdje nije jasna: kad gledam krugove u zitu u Hrvatskoj i ove u Engleskoj, jasno se vidi da su oni u nas, Srbiji i Sloveniji "pocetnicki", tj nisu tako pravilni niti kompleksni kao ovi gore, sta znaci da imaju nekakve svoje stupnjeve "razvoja"...Mozda njihov razvoj ovisi o energiji mas-histerije i vjerovanja u njih pa se razvijaju i pojavljuju paralelno sa prijavama ocevidaca:

Krugovi u žitu - Page 12 Vrhovljan-07

Krugovi u žitu - Page 12 IM000061_croped
[Vrh] Go down
Daja
Stanica



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 05.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:04 pm

Iako,znamo da je vise od 50% slucajeva ljudska ruka imala posla u tome nemogu razumjeti onu drugu polovicu....Ta druga polovica je toliko fantasticno i precizno napravljena da je to strava,pogotovo zadnja dva "uradka" tj. meduza i konjic.Sumnjam da bu meduzu od 108 metara u jednoj noci mogli napraviti neki "seljaci", a sad je pitanje sto li ona simbolizira?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:06 pm

Mislim da sve slike simboliziraju isto, a to je ljepota.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:07 pm

...Heh...da ne bi bilo ko u Independence day-u kad su svi s odusevljenjem cekali aliene i divili im se, a ono sipak-spasavaj glavu...:)
[Vrh] Go down
Daja
Stanica



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 05.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:09 pm

Gripphon je napisao/la:
Mislim da sve slike simboliziraju isto, a to je ljepota.

ljepotu cega? svijeta ? kojeg nebi trebalo biti 2012 godine po kalendaru maya,a i taj je kalendar bio u zitu ;)
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:12 pm

Svi ti krugovi su naprosto lijepi, ne mislim da postoji neko skriveno značenje u njima, bar ne u svima. Neki su tu da im se jednostavno divimo, barem ja tako mislim.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:15 pm

OMG, nadam se da je tako...
[Vrh] Go down
Daja
Stanica



Male
Capricorn Rooster
Broj postova : 15
Age : 30
Registration date : 05.07.2009

Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitimened srp 05, 2009 11:33 pm

i ja...ali zasto ih onda rade,mora postojati neka tajna ili pak upozorenje ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krugovi u žitu - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Krugovi u žitu   Krugovi u žitu - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krugovi u žitu
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Divovski ledeni krugovi na Bajkalu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: