Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?

Go down 
+30
brle
Neobicni forumas
Michael Wittmann
tomi
Reptil
Remke
Eudaimonium
josip21
Gea
Berny_Sinara
gloria_g
Aurora Borealis
king
Daenerys
mare
stella
Syn
fazan u hladnjaku
snark
Jaykof
None
silver
Absynthia
malena
Yado
zvezda
floridana
Svjetloisjena
urbanaaa
Rain
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 2:12 am

Ok, našla sam pincetu, ali nemrem nać faking škarice!!!!!!! Grrr
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 10:50 am

za sta ce ti taj pribor, sta ces kastrirat omegu?
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 1:27 pm

Za obrve, duh! xD
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 1:33 pm

Nama je u staroj kući isto nestao kluč od kupaonice(vrata su stara pa je pasao samo njihov ključ u njih), do danas ga nismo našli al sad smo fala bogu u novoj kući
[Vrh] Go down
orange
Prašina
orange


Female
Libra Dog
Broj postova : 6
Age : 113
Location : neverland
Registration date : 27.09.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimened ruj 27, 2009 5:35 pm

meni nestaje mobitel. npr. neki dan sam ga ostavila na stolu u dnevnoj sobi. mojih roditelja nije bilo cijeli tjedan. nitko nije k meni došao. i mobitel je jednostavno nestao. tražila sam ga po cijeloj kući ali ga nije bilo. sve ormare sam prekopala... na kraju je bil u perilici za rublje. a ja ga nikako nebi mogla tamo staviti jer me nije bilo doma. i npr. danas. imala sam ga na stoliću jer sam bila na kavi u kafiću. i onda najednom je nestao. prijateljica ga isto nije vidjela. i nakraju sam ga našla u WC-u u tom kafiću. ni ja ni frendica nije išla u WC a on je tamo završio. mislim da moj mobitel ima fetiš na wc. :) lood
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 1:39 am

idessss :/
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 12:04 pm

Ma i ja tak slučajno bacim veš u kantu za smeće i smeće bi odneso gore u sobu
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 4:17 pm

mojoj baki nestao je novcanik i jos neke stvari :/
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 5:09 pm

Piva mi iz gajbe konstantno nestaje...
Cep je tu ali flasa je prazna.........

Mora da mi se Josip mota po kuci.........Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 982158
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimepon ruj 28, 2009 7:13 pm

hahaha :D
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimečet lis 01, 2009 12:27 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
pa sve zivo nestaje mozda rupa u vremenu :) :)?Mozda onim divljacima otisle moje role lolll

Možda su tako i izmislili kotač, otišle role daleko u prošlost i pale tamo tipu pred špilju u dvorište. Nakon dužeg promatranja shvatio je da se okrugli premeti kotrljaju (milsim na kotače od rola) i da to može jaaako dobro iskoristiti.

Odmah je krenuo u akciju, okupio je tim, napravili su prvi homemade kotač i udarali se njime u glavu :P
Imaš pravo, a možda su to upravo bile Berny-ne role... eto, sad si upravo stvorila povijest.... da ih nisi izgubila danas mi nebi znali šta je kotač... rofl2
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimečet lis 01, 2009 12:38 pm

hahahah lol
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitimesub pro 26, 2009 10:18 pm

Meni nestaju stvari u mojoj sobi najcesce... Papiri, skare, gumice za kosu... Nitko ne sprema moju sobu osim mene, znam di su mi sve stvari ali vjecito zafali koja a nakon par dana ponovo je nadem na tom istom mjestu gdje je i trebala biti onda kad je zaista nije bilo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?   Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nestaju li i vama tajanstveno predmeti iz kuće?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE
» Gdje nestaju djeca
» Zmije misteriozno nestaju
» Umom pokretani odjevni predmeti

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: