Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama

Go down 
+7
biga
Dantalion
Athena
Legionar
floridana
Chakotay
Alpha
11 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 12:35 pm

OVAN: Gladan borbe i uspjeha Ovan, ima srce ratnika i osvajača. Nije čudno ako je učestvovao u legendarnim bitkama na osnovi kojih je zadobio hrabrost, borbenost, a ponekad i agresivnost. Ovan je bio jedan od vojnika na kulama starog Babilona ili je kao odvažan borac branio čast japanskog cara. Moguće je i da je umjesto svojih ratničkih sposobnosti pokazivao one atletske i to negdje u drevnoj Olimpiji. U ovom životu , Ovan će imati priliku pokazati svoju vatrenu i energičnu prirodu, ali bi kao lekciju trebao naučiti da u nekim situacijama kontrolira svoju impulzivnost, bude manje tvrdoglav, a svoju veliku energiju dovede u ravnotežu sa stanjem duha.

BIK: Jedna od najvećih karakteristika Bika je njegova velika ljubav prema prirodi. Nije isključeno da je nekada boravio na egzotičnim mjestima Azije gdje je priroda bila netaknuta i s kojom je mogao doživjeti potpuno ujedinjenje. Isto tako, Bik otvoreno pokazuje sklonosti prema ljepoti i svim vrstama ručnih izrada predmeta porijeklom iz Azije. U ovom životu , Bik sigurnost vidi u novcu, a karmički savjet je da se u nekim trenucima vrati svojim izvornim korjenima i da unutrašnji mir potraži i u nekim ne materijalnim stvarima.

BLIZANAC: Blizanac je i u svojoj prošlosti imao nemirnu prirodu i avanturistički duh. I tada je težio novim saznajima i novim poznanstvima. Zauzimao je mjesto među aristokracijom Francuske ili Engleske, gdje je svojom duhovitošću osvajao ljude i plijenio mudrošću i inteligencijom. Isto tako, mogao se naći i kao prodavač u Kini ili Indiji gdje je zadovoljavao svoju avanturističku prirodu. Zbog toga bi bilo krajnje vrijeme da se u ovom životu napokon posveti jednoj osobi i zadovolji potrebe srca.

RAK: Rak je tijekom svojih prošlih života bio umiješan u obiteljske drame i skandale. Mogao je igrati ulogu brižnog roditelja (najčešće majke) koji je uspio odgojiti nekoliko djece, ali koji nažalost nije uspio izgraditi vlastitu ličnost. Najvjerojatnije je boravio pored obala Nila, u drevnoj Egipatskoj civilizaciji. U ovom životu se poziva da više pažnje posveti sebi i svojim potrebama, a da na drugo mjesto stavi obitelj i njihove želje.

LAV: Priroda egocentričnog Lava u prošlosti nije bila drugačija. Ako nije imao aristokratsku krv europskih kraljeva ili careva stare Mezopotamije onda se barem nalazio u njihovoj neposrednoj blizini i zauzimao značajno i cijenjeno mjesto - gladijatora ili osobnog carskog opernog pjevača. Zbog toga je Lav toliko ponosan i osjetljiv na svoj ego. Zato bi trebao svoje osobne potrebe bar malo ostaviti sa strane i više pažnje pokloniti, ako ne svima, onda barem onima koje zaista voli.

DJEVICA: Požrtvovnost i sposobnost Djevica da se posvete slabima i ugroženima nije novina. Vrlo je vjerojatno da su nekada bile monasi u srednjevjekovnim manastirima koji su se odrekli osobnih života zbog viših ciljeva. Budući da su vrijedni i dobri radnici postoji mogućnost i da su se bavili obradom zemlje na keltskim ravnicama. Savjet u novom životu je da manje brinu, da se opuste i prepuste se uživanjima i ovozemaljskim zadovoljstvima.

VAGA: Kao simpatizer i odličan poznavatelj umjetnosti Vaga je svoju potrebu za ljepotom, harmonijom i skladom pronalazila upravo kao umjetnik. Možda baš u srednjem vijeku u Francuskoj kada je umjetnost cvjetala na svim poljima, kao pjesnik starog Rima ili slikar renesansnog perioda koji je na taj način iskazivao svoje najnježnije osjećaje i dobro ponašanje. Kroz ovaj život bi trebao iskoristiti svoje talente i još više ih razraditi.

ŠKORPION: Škorpionova duša je oduvijek putovala mračnim i opasnm stazama i ostvarivala najdublje unutrašnje porive. Možda se u Perziji snažno borila kao rob u želji da očuva svoje dostojanstvo ili je kao alkemičar ili astrolog pokušavala odgonetnuti misterije svijeta. Mogla je boraviti u drevnoj Kini gdje je učila kako praktičnim i fizičkim radom umiriti svoje jake osjećaje i tendencije prema okultnom. Daljnje razvijanje ove sklonosti je izazov za Škorpiona i u ovom životu .

STRIJELAC: Stalna potreba za traženjem osobne slobode potječe iz njegove davne prošlosti. Tisuće godina ranije Strijelac je obišao svijet putujući vlakom ili je bio istraživač koji je boravio na brodu i putovao oceanima. Nije mu teško padalo da upada u strane zemlje i porobljava njene stanovnike. Možda je bio i misionar odbačen od svoje obitelji. Savjet za ovaj život je da se pokuša duhovno uzdignuti.

JARAC: Jarac je oduvjek bio mudriji u odnosu na generaciju kojoj pripada. Borio se usavršavati i dokazivati svoje sposobnosti i vještine. Možda je bio predvodnik grupe u Sjevernoj Americi koja je željela preživljavati u prirodi. Njegov zadatak je bio organizranje, razvijanje i konstruiranje pa je moguće da je kao takav učestvovao u izgradnji piramida u Egiptu ili Peruu. U ovom životu ima zadatak spojiti materijalno i duhovno i izgraditi vlastiti raj na zemlji.

VODENJAK: Osobine sanjara i vizionara Vodenjaci su nasljedili iz svojih prethodnih života . U vezi je sa prapovijesnom legendarnom civilizacijom Atlantide. Oduvijek se zanimo za matematiku, tehnička dostignuća i astrologiju pa je moguće da je negdje u Bagdadu kao čarobnjak ili čarobnica pomagao u razvoju atomske energije. U ovom životu svoje znanje treba iskoristiti za dobrobit čovječanstva.

RIBA: Riba je živjela mnoge živote , tisućama godina unazad. Svoj život je posvetila višim ciljevima, vjerojatno kao liječnik, možda i kao psihijatar, jer je čovjek kojeg karakterizira ljubav prema ljudima i suosjećanje. U svojim prošlim životima se odrekla svojih osobnih potreba i u potpunosti se posvetila drugima. Njen zadatak je da u ovom životu nikada ne zaboravi svoje osobne potrebe.
izvor

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 12:51 pm

Alpha je napisao/la:
ŠKORPION: Škorpionova duša je oduvijek putovala mračnim i opasnm stazama i ostvarivala najdublje unutrašnje porive. Možda se u Perziji snažno borila kao rob u želji da očuva svoje dostojanstvo ili je kao alkemičar ili astrolog pokušavala odgonetnuti misterije svijeta. Mogla je boraviti u drevnoj Kini gdje je učila kako praktičnim i fizičkim radom umiriti svoje jake osjećaje i tendencije prema okultnom. Daljnje razvijanje ove sklonosti je izazov za Škorpiona i u ovom životu .
Hm da li smo mi u svim životima isti horoskoprsi znak, da li je to ustvari naša prava karakteristika pa se onda rodimo u tom znaku ili pak mijenjamo i tu osobnost, pa smo u jednom životu agresivni, egoistični, željni isticanja, a u drugom povućeni i plahi misli

Uglavnom za mene je pogođeno, ja kao škorpion volim mističnost i istraživati stvari koje su drugima čudne. A mislim da su i sa savjetom pogodili. Škorpioni moraju raditi na umirivanju svojih jakih emocija, jer ako ih ne držimo pod kontrolom, onda to ne izgleda dobro :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 1:47 pm

Nismo uvijek isti znak, nego u odnosu na prosli zivot i lekcije u njemu mi se ostvarujemo u ovom zivotu u prikladnom znaku u kojem, pak, moramo odraditi nove lekcije, a proizisle iz postupaka u proslom zivotu.

Evo, ja sam sada ovan pa pise:

Citat :
OVAN: Gladan borbe i uspjeha Ovan, ima srce ratnika i osvajača. Nije čudno ako je učestvovao u legendarnim bitkama na osnovi kojih je zadobio hrabrost, borbenost, a ponekad i agresivnost. Ovan je bio jedan od vojnika na kulama starog Babilona ili je kao odvažan borac branio čast japanskog cara. Moguće je i da je umjesto svojih ratničkih sposobnosti pokazivao one atletske i to negdje u drevnoj Olimpiji. U ovom životu , Ovan će imati priliku pokazati svoju vatrenu i energičnu prirodu, ali bi kao lekciju trebao naučiti da u nekim situacijama kontrolira svoju impulzivnost, bude manje tvrdoglav, a svoju veliku energiju dovede u ravnotežu sa stanjem duha.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 2:00 pm

Mislim da su pogodili za tebe pogotovo ono o vatrenoj i energičnoj prirodi. Jednako mislim da si i svjesna da moraš uravnotežiti svoje energije :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 5:22 pm

ja mislim da se mi rađamo u određenom horoskopskom znaku jer smo takve prirode, a ne da smo mi takve prirode jer smo se rodili u tom horoskopskom znaku. ne mogu sebe zamisliti drugačiju od ove sad. vjerovatno se tijekom vremena mijenjamo, nadograđujemo, ali ne opet tako drastično.
odgovara ovaj opis za ovnove, ali im više paše uloga vođe a ne nekog tamo ratnika pozadinca ili branitelja časti japanskog cara. biti će prije da je on bija japanski car kava
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 8:02 pm

Flo, slažem se s tobom.

Preko 90% ljudskog roda su bili seljaci koji su se možda dva puta odmaknuli od svog mjesta življenja. Vjerojatno je većina naših prošlih života bila upravo takva. Uvodni post kao da je zaboravio na to.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet vel 18, 2011 10:37 pm

Zanimljiv mi je opis blizanaca i mislim da se dosta poklapa. :)
Blizanci uglavnom teže saznanjima, ali čini mi se da imaju neku Mata Hari crtu. zubi
Sve moraju znati i proširiti vidike, a onda naprave cijeli mozaik i nikad ne znaš na čemu si s njima.
Mislim da su po prirodi taktičari pomalo nemirnog duha.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimesub vel 19, 2011 12:11 am

ribica... scratch ....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimesub vel 19, 2011 12:40 am

Alpha je napisao/la:

BIK: Jedna od najvećih karakteristika Bika je njegova velika ljubav prema prirodi. Nije isključeno da je nekada boravio na egzotičnim mjestima Azije gdje je priroda bila netaknuta i s kojom je mogao doživjeti potpuno ujedinjenje. Isto tako, Bik otvoreno pokazuje sklonosti prema ljepoti i svim vrstama ručnih izrada predmeta porijeklom iz Azije. U ovom životu , Bik sigurnost vidi u novcu, a karmički savjet je da se u nekim trenucima vrati svojim izvornim korjenima i da unutrašnji mir potraži i u nekim ne materijalnim stvarima.
da se odmah razumijemo horoskop mi je totalna glupost, al volim ga čitati onako iz zabave...
sve ok, može se izdržati, al ga pokvariše ovo u ovom životu... novac mrzim iz dna duše(nije da ga ne volim imati al ga ne volim općenito)...
ispada da ja još živim prvi život.. hehehe
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimened vel 27, 2011 5:00 pm

LAV: Priroda egocentričnog Lava u prošlosti nije bila drugačija. Ako nije imao aristokratsku krv europskih kraljeva ili careva stare Mezopotamije onda se barem nalazio u njihovoj neposrednoj blizini i zauzimao značajno i cijenjeno mjesto - gladijatora ili osobnog carskog opernog pjevača. Zbog toga je Lav toliko ponosan i osjetljiv na svoj ego. Zato bi trebao svoje osobne potrebe bar malo ostaviti sa strane i više pažnje pokloniti, ako ne svima, onda barem onima koje zaista voli.


ne znam zasto lavove uvek vezu za egoizam...zasto im pripisuju taj neki vladarski stav :s

ja sam dupli lav,i nikad se dosad nisam pronasla ni u jednom opisu "lavlje" prirode
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet pro 30, 2011 2:43 pm

Abarksas je napisao/la:

ne znam zasto lavove uvek vezu za egoizam...zasto im pripisuju taj neki vladarski stav :s

ja sam dupli lav,i nikad se dosad nisam pronasla ni u jednom opisu "lavlje" prirode

Netko može imati Sunce u određenom znaku, ali osobine istog ne mora imati. Sve ovisi o drugim pokazateljima. Ali kako si ti i podznak Lav morala bi imati određene karakteristike Lava. To što njega stalno povezuju sa egocentričnošću neka te ne brine, to su banalni komentari.

Jesi sigurna da ti je vreme rođenja točno?

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimepet pro 30, 2011 3:07 pm

Zanimljivo, umjetnost me kao jednu vagu nikad nije izrazito zanimala. Nije da ju ne volim, a neki ljudi koji me ovlaš poznaju rekli bi da sam zainteresiran za nju, ali mene zaista nije nikad preokupirala. Čak se čudim ljudima što u njoj vide nešto posebno i neophodno za život.
Francuski jezik da, ali francuska umjetnost pas du tout (nipošto).
Možda je to zbog naglašene prirode strijelca u podznaku i ostalim planetama, koji se jednostavno ne može skocentrirati na umjetnost.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitimesub sij 07, 2012 1:03 pm

i ja sam škorpion :) pogođeno je... ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Empty
PostajNaslov: Re: Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama   Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vaš horoskopski znak govori o prošlom životu i lekcijama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tvoj horoskopski znak
» Nakit i horoskopski znak
» o cemu se ovdje govori???????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: