Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu

Go down 
+7
Alpha
biga
Deti
Chakotay
Blizzard
Athena
julija81
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimesri svi 11, 2011 1:42 pm

Boze Fantom, kad kopiras stvari s neta daj prvo procitaj jel suvislo. Jer ovo gore to nije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimesri svi 11, 2011 1:49 pm

Alpha je napisao/la:
Svi ste vi babe cim ulazite u PDF koji se zove "Žena" zubi

Ma takvi smo mi muškarci, volimo ulaziti u ženu zubi
To mi samo provjeravamo jel sve ok, pazimo na vas ko pastir na ofce.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimesri svi 11, 2011 2:56 pm

Boze koliko je onda lezbi na ovom forumu zubi
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimesri srp 13, 2011 11:49 pm

Tko više priča žene ili muškarci ? zubi

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:53 am

Koji debil kava Moja teta ima teoriju da muskarci imaju pola mozga, a ni onu polovicu koju imaju ne znaju bas koristit. Pocinjem nazirat podlogu te njene teorije.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:59 am

Gdje se ta gasi Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Facepalm
[Vrh] Go down
Ladytron25
Riba
Ladytron25


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 114
Age : 38
Location : Zagreb Slavonija
Registration date : 13.07.2011

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 10:59 am

dobro kakva je tu svadja? bome muski znaju ponekad biti gore babe od ženskih :D primjer je moj tata :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 11:44 am

Nema svadje. Zene definitivno govore vise. To je jasno. Moraju. Naime, muskarci ne skuze iz prve nego tek negdje iz pete, a i onda ne bas posve jasno.
[Vrh] Go down
Ladytron25
Riba
Ladytron25


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 114
Age : 38
Location : Zagreb Slavonija
Registration date : 13.07.2011

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimečet srp 14, 2011 11:52 am

Alpha je napisao/la:
Nema svadje. Zene definitivno govore vise. To je jasno. Moraju. Naime, muskarci ne skuze iz prve nego tek negdje iz pete, a i onda ne bas posve jasno.

tocno to heheh :D moras im crtati :D
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitimeuto kol 16, 2011 9:42 pm

lolcina lolcina lolcina lolcina
joj teme, pa ne može biti tako
ima neki prosječan broj koliko žene a koliko muškarci riječi kažu u jednom danu i žene tu dominiraju. pa vidim kad mama telefonira s nekim, to zna po 2 sata trajat dok moj poziv nikada nije bio duži od 15 minuta. žene često počnu nešto pričati pa objasne sve okolnosti vezane uz temu pa polako krenu s teme bez da se ikad vrate na početnu. mi opet pričamo nešto, držimo se teme, rezradimo ju u detalje i tišina.

pošto sam šutljiv, drago mi je da žene više pričaju pa razgovor s njima nije dosadan :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu   Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Žene manje pričaju od muškaraca, ali mnogo više kažu
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: