Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Brijanje brade - hit među ženama?

Go down 
+7
Alpha
Skulptura
Fantom
Archangel
Chakotay
floridana
julija81
11 posters
Autor/icaPoruka
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimeuto vel 22, 2011 3:38 pm

Glatko lice bez ijedne otvorene pore i dlačice je imperativ današnjice. Upravo zato sve veći broj holivudskih glumica odlučuje se za jednu neobičnu metodu - brijanje brade i dlaka sa lica.

- Brijanjem se sa lica mogu ukloniti i najsitnije dlačice, čak i one koje su nedostupne za lasersko uklanjanje - rekla je u prilog novog trenda Kate Somerville, kozmetičarka iz Hollywooda, objašnjavajući da nije u pitanju novi trend.
Naime, prema njenim rečima, britve su koristile filmske dive Merlin Monro i Elizabet Tejlor.
- Ako se bojite da će vaše dlačice izrasti deblje i gušće, znajte da su to samo bapske priče. Promena u rastu dlačica je posledica hormonalnog uticaja, a ne brijanja - navela je Somerville koja godinama unazad neguje najpoznatije američke glumice.

BRIJANJE PODMLAĐUJE?
- Područje kože koje muškarci briju izgleda mlađe od ostatka lica jer je izloženo stalnom uklanjanju gornjeg sloja, čime se stimulira stvaranje kolagena. Osim toga, lice bez dlačica bolje reflektuje svetlost - rekao je dr Michael Prager, jedan od najpoznatijih londonskih dermatologa.

Brijanje brade - hit među ženama? 13946_brijac-foto-shutterstock_59679196_hf

izvor

Sta mislite o ovome? Meni je apsurdno i ruzno... Ipak sam pobornik depilacije ste se toga tice.A u ovo da dlake nece biti gusce i deblje - ne verujem!!!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimeuto vel 22, 2011 10:37 pm

ne vjerujem ni ja da neće izrasti deblje nakon brijanja. još nam samo fali i brijanje lica.
izgleda da Gillette oće povećati profit. sad će plasirati specijalne britvice konstruirane samo za žensko lice.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimeuto vel 22, 2011 11:27 pm

Što je sad ovo, žene se briju, a muški nose grudnjake i najlonke. Mislim da ovo izgleda dosta bolno za nježno žensko lice, kao što meni one muške najlonke izgledaju bolno.

Meni se čini da je netko pobrkao ločiće :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimeuto vel 22, 2011 11:31 pm

nije nitko ništa pobrka u modnoj i kozmetičkoj industriji.
koliko će oni profitirati ovisi o nama.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimesri vel 23, 2011 2:33 am

Chakotay je napisao/la:
Što je sad ovo, žene se briju, a muški nose grudnjake i najlonke.

Bas se i ja to isto pitam... confused Mislim, gdje je tu medja - em se sad trebamo depilirati, sminkati se, em nositi odjecu koja naglasava nase fine figure... WTF?! I sta na kraju, zene ce postati muskarci, muskarci zene i gdje smo onda? Pa na pocetku, ocigledno. Tako je to vazda, jedno mora biti zensko, drugo musko - nije toliko bitno koje je koje... roll
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimesri vel 23, 2011 6:03 pm

E da su babi muda,bila bi deda... scratch
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimesri vel 23, 2011 6:19 pm

Ma joooj, koji su to retardirani trendovi. Baš me briga, ko je tolko površan i naivan, nek ih prati. A ove majlonke, sa tom reklamom su dobili upravo ono što su htjeli - reklamu. Svi pričaju o majlonkama i gotovo svatko zna za njih. Reklamna agencija Imago je priznala da je to bila "reklama za reklamu". Najprije se pojavio prvi dio koji je postavio pitanje "Jesi li dovoljno muško?", a tek je nakon toga "otvoren" i drugi dio reklame kojeg je reklamirao prvi dio. Znači, svi vi koji ste toliko oduševljeni majlonkama i dovoljno ste muško da ih nosite, zaboravite na njih jer takav proizvod ne postoji. Bar ne za sada :P
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimečet vel 24, 2011 1:49 pm

@Skulp...postoji. Ali ne vezano za reklamu. Jos prije par godina pokrenuto se "hit" muskih nailonki. Navodno komad kosta oko 700kn ?!?!?! :P


Sto se tice teme, slazem se s Flo...ne vjerujem da brijenje lica ne bi imalo nikakvih utjecaja na daljnji rast istih. Al nisam probala pa ne znam. Jel netko probao?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:00 pm

da, kad moje djete bude curi govorilo, draga što se nisi obrijala, bode me brada kad te ljubim... a ona njemu: blago tebi pa se ne trebaš brijati...
:P
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimečet vel 24, 2011 2:00 pm

Ova moja komsinica Mara je probala i kaze da to nije istina... cerek
Kaze da se zene slobodno mogu brijati... zubi

Brijanje brade - hit među ženama? Wedding
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimečet vel 24, 2011 5:41 pm

@Alpha, ma te muške najlonke postoje još od ranih osamdesetih ako se ne varam, mislio sam na ove Majlonke, nema proizvoda sa takvim imenom. 700kn za najlonke?! Da ziiiher, odma si idem po par komada :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimepon oľu 07, 2011 10:14 pm

Taj trend postoji godinama.. među poznatima.. pogotovo glumicama i manikenkama
sama pjevaćica Dido je priznala da brije lice da joj bude glatko kao biljarna kugla

Mislim da je to samo strah od nesavršenstva u tom krugu gdje je konkurencija najveća , a mi smo konzumatori tog svijeta i pokušavamo biti one - besprijekorne

Da ne kažem da postoje tretmani za otklanjanje "brkova" koju su jednaki za oblikovanje obrva (voskom)
žene koje imaju tamnije dlačice naravno da to koriste (bar u Americi i Engleskoj)

Meni je to apsurdno... ako ti nešto smeta naravno da ćeš maknuti, ali zar baš sve dlačice? Pa one uopče ni ne stvarju neku hrapavost kože na licu roll da ne kažem da se ni ne vide
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimepet srp 08, 2011 2:56 pm

Strašno.
Mislim da pod hitno svi trebamo prodati svoje televizore
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitimepon stu 21, 2011 1:17 pm

Ja znam curu koja depilira lice cilo...ne brije ali isto skida dlake..
Ima pojacane muske hormone, dlakavija je...

Ne izgleda mi kao da ima vise dlaka nego prije.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Brijanje brade - hit među ženama? Empty
PostajNaslov: Re: Brijanje brade - hit među ženama?   Brijanje brade - hit među ženama? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Brijanje brade - hit među ženama?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» BRIJANJE
» Depilacija, epilacija, brijanje...
» Otkriveni novi planeti
» maloljetnici opet haraju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Žena-
Forum(o)Bir: