Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što učinit za curu na 2. godine veze?

Go down 
+4
Gea
Alpha
Collector604
Marko251988
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 2:56 am

Inače za 3 tjedna je meni i dragoj 2 godine veze, malo smo se zakačili i sad mi je veza malo rasklimana, neznam ni sam što bi napravio da to popravim, pa me zanima što bi vi napravili za osobu koju najviše volite da ju totalno raznježite i da jednostavno zna da mislite najozbiljnije? Svaka super ideja je dobro došla. A ja sam pak mislio čak, možda napravit ogroman plakat na kojem bi pisalo da ju volim pa da ga dečki objese na željeznički most na savskom mostu i onda da ju jednostavno dovedem na sredinu ceste na mostu da se iznenadi i još uz to šampanjac i to sve predvečer, a sad neznam koliko je to glupa il dobra ideja, al uvijek se može nešto ljepše napravit za drugu polovicu...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 4:21 am

Iz moje perspektive ja bi otisao sa njom u setnju i ako postoji neki "problem" rijesio ga razgovorom....

Nebih nikakve specijalne situacije pravio.Konstruktivan razgovor je sasvim dovoljan....

To je opet kazem moje misljenje,ono sta bih ja uradio da sam u tvojoj situaciji....




popc
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 11:42 am

@Marko...ti bi najbolje trebao poznavati svoju curu i znati sto ona zeli. Recimo ako bi napravio to sto navodis trebao bi biti u stanju predvidjeti njenu reakciju. Da li je ona tip kojeg ce to raznijeziti ili je tip koji ce popi*** na tako nesto. Ako znas odgovor na to onda znas i sto bi ona voljela. Ako ne znas odgovor onda vam veza ima ozbiljnijih problema od pronalaska pravog nacina obiljezavanja godisnjice.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:33 pm

Više ni sam neznam što i kako, zbunjen sam. Što više vremena posvećuješ osobi koju voliš više od svega, to ti je gore. Je, svađao sam se sa njom jer bez tog veza je dosadna,al kad je u pitanju nešto više od tog, nešto što nitko ne razumije pa čak ni cura koja te/koju voli/š onda neznam što mislit,a prijevara nikako nije u pitanju. Prevario ju nisam nit neću jer to ne radim. Osim toga rekla mi je da hoće 3 dana bit sama da se smiri. Uopće ne želi razgovrat samnom o tom problemu, mrzim kad um prevladava srcem...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:45 pm

Ne treba se brinuti previse...ili ide ili ne ide 5
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:48 pm

Da al da mi nije stalo ne bi se brinuo, uvijek sam imao curu, nikad nisam bio sam,al sad mi nije svejdno, znam da ima još cura al duže veze se teže prebole...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:49 pm

Pa ako njoj nije stalo ti se mozes brinuti do sabaha a nista od toga...
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:51 pm

A mislim, da je tako onda bi promijenila šifru na fejsu il bi me izbrisala, il kako mi je rekla odma bi prekinula samnom, kako nije tako očito se želi malo ohladit...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:54 pm

Heheh ma haj bice to dobro miga
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 9:58 pm

Heh nadam se :)
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:16 pm

hm, kako je najbolje maknut misli sa cure? ovako i onako sam sav nikakav, neznam kaj da radim, kaj da mislim, gdje da odem...
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:41 pm

Nisam kompetentan za ljubavne situacije ali trebao bi gledati racionalno,realno i sa razumom na tu situaciju......

Prvo razum,razmisljanje,pa onda tek srce...


To je moje osobno misljenje.....
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 10:53 pm

Nisam ni ja očito kompetentan pa pitam što drugi misle o tome. Hvala na savjetu, možda mi pomogne, a možda i ne, čudni su putevi moji...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimepon oľu 14, 2011 11:56 pm

probaj učiniti nešto što si joj činio na početku veze.. odvesti je na neko vama posebno mjesto jer ima vašu povijest, darovati joj nešto što nisi dugo.. podsvjesno je podsjetiti na početke miga

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 12:03 am

hvala ti, pokušat ću, jebote al ju volim, a kako tek mrzim ovakve trenutke...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 12:47 pm

ako postoje obostrane emocije onda nema tog problema koji se nebi dao riješiti.
ako je malo ozbiljniji problem najbolji je razgovor. ako je nešto neozbiljno onda se to može popraviti neozbiljnošću. malo zajebancije na taj račun nebi bilo naodmet, čisto da razbiješ taj zid koji ste stvorili između sebe. naravno, zid je debel onoliko koliko je problem veliki.
ja osobno nebi volila da mi netko zalipi taj plakat, i još uz to neki šampanjac i bla bla romantika. nekako bi ga doživljala kao slabića, i došlo bi mi da ga zgazim ka žohara kava al' to sam ja....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 1:03 pm

Nisam ni ja daleko. Al cinjenica je da vecina zena nije ko mi :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 3:05 pm

floridana je napisao/la:
naravno, zid je debel onoliko koliko je problem veliki.
ja osobno nebi volila da mi netko zalipi taj plakat, i još uz to neki šampanjac i bla bla romantika. nekako bi ga doživljala kao slabića, i došlo bi mi da ga zgazim ka žohara kava al' to sam ja....
hail

marko, vidiš da zavisi od ženske do ženske... najbolje bi bilo da kombiniraš... ako ona baš voli ta iznenađenja, najprije porazgovaraj s njom, riješi problem, a tek onda neko iznenađenje... ništa preveliko... mislim(koliko poznajem žene) da će 5,6 ruža biti dovoljno, normalno uz to vino...
a sad gdje da se to vino popije?? najidealnije bi po meni bilo neka livadica u nekoj osami( na nekom obližnjem brdašcu, možda) gdje nema naroda.

a brate ako za godišnjicu ne pregrize ponos i ne htjedne s tobom izaći, onda stvarno ne znam...

p.s. sve žene žele da se trči oko njih, ako malo trčiš, ispaneš hladan, ako previše trčiš ispaneš papučar... na ovaj problem najviši znanstvenici još nisu rješenje našli... niti će....

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 5:05 pm

Ma odvedi je u shopping(sve ti platis,naravno),potom na romanticnu veceru(tartufi,kavijar) a nakon toga
dobar sex(citaj dobro iz**bi)... zivili
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:07 pm

nono
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:17 pm

hehe fala na savjetima, a gdje da pocnem, dobro mozda mi je prvobitna ideja glupa jer neznam bas koliko bi ju to iznenadilo posto je ljuta ko ris, al zato dok nije bilo tako svakako sam ju bio znao iznenadit i iako bi dao sve za nju. al nema veze to uopce nije vazno, ne javlja se na mob., kad se javi govori da joj nije do razgovora da cemo pricat kasnije, iliti nakon 2-3 dana. dobro da sam dobar sa njenom sestricnom pa ce ona razgovarat sa njom i nadam se da ce sve bit ok, a i da nije ok, vec bi me ostavila, izbrisala sa fejsa i tako to... mozda trebam bit samo realan, A sto se tice seksa tu nikad nema problema, svaki puta je sve bolji i bolji, tako da na tom podrucju nemam ama bas nikakvih problema :) Biga, ti si genije, kako se tog prije nisam sjetio, ne stvarno al upravo kod dvorca imamo jednu livadu gdje smo znali lezat navecer i sad tocno znam sto cu napravit, samo sto cu prije tog pakao prozivjet,hah jebeno je tesko kad ti to netko napravi skoro nakon dvije godine i onda ja kao ja pokusavam"trcat" za njom, a to mi uopce nejde u prilog, vidjet cemo sutra il u cetvrtak kako ce sve ispast, ovako i onako treba doc kod mene u petak da razgovaramo dok se ne ohladi, drzite mi fige...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:21 pm

hehe, kaži mojoj curi da sam genije, ona mi ne vjeruje... hehe...

sretno!! :)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Collector604
Majmun
Collector604


Male
Taurus Snake
Broj postova : 1047
Age : 34
Registration date : 19.02.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:26 pm

Biga je Kazanova novog doba mudri
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimeuto oľu 15, 2011 6:31 pm

Biga samo joj pokazi sto sam napisao i bit ce dovoljno,lol. :) svi mi koji nemozemo bit sami smo kazanove,al opet i to ispari sa vremenom, kao kod mene :)
[Vrh] Go down
Marko251988
Riba
Marko251988


Male
Taurus Dragon
Broj postova : 146
Age : 35
Location : Zagreb
Registration date : 18.10.2010

Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitimesri oľu 16, 2011 2:49 am

hvala jos jednom za savjete, cini se da ce sve bit ok. biga, bez brige, jos uvijek mislim da si genije i to provodim u plan...mislim da mi je inspiracija malo proradila :) hehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što učinit za curu na 2. godine veze? Empty
PostajNaslov: Re: Što učinit za curu na 2. godine veze?   Što učinit za curu na 2. godine veze? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što učinit za curu na 2. godine veze?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ljubavne veze
» Otvorene veze
» Veze na daljinu
» Ljubav(veze)
» Homoseksualnost, istospolne veze

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: