Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Prosidba

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimened svi 08, 2011 2:52 pm

Citat :
"Korpica"

A zato se i danas govori da je netko dobio "košaricu". :P Iako, ne znam kakve veze imaju košare s tim.
Mislim da je noviji izraz dati ili dobiti nogu.

Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimened svi 08, 2011 3:22 pm

Alpha je napisao/la:
@Fantom...nitko me nije odbio pa... kava

Pa nije valjda da cu ja biti prvi koji ce to uciniti... zubi

[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimened svi 08, 2011 3:29 pm

Athena je napisao/la:
Citat :
"Korpica"

A zato se i danas govori da je netko dobio "košaricu". :P Iako, ne znam kakve veze imaju košare s tim.
Mislim da je noviji izraz dati ili dobiti nogu.

Ima neke veze "korpica" Athena sa zabranjenim vocem,a znamo gdje se voce drzi ili nosi.. miga

Mislim ono,treba se posluziti sa zabranjenim vocem ako nista a ono radi zdrave i
dobre banane ili smokvice... cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimened svi 08, 2011 5:34 pm

@Fantom...pa, kad bi mi bio zanimljiv mozda bi imao priliku al obzirom mi nisi...jbg zubi

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:26 pm

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimečet svi 12, 2011 12:58 pm

ha, znači prije prosidbe obavezno je nekoga izmlatiti pred očima male da dokažeš kolika si muškarčina.. hmmm, moglo bi se i to srediti.... :P

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimečet svi 12, 2011 1:54 pm

Ili da joj pokazes sto je ceka ako ne pristane zubi

Moderator
Gea

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Registration date : 21.04.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimesri lip 15, 2011 11:46 pm

nekako nisam na topicu vidjela niti iskustva niti želje dama vezane uz prsten?
samo muško gunđanje rofl2

Meni je nakit na prstima važan, jer svaki ima svoju priču i energiju, tako bi i taj prsten trebao označavati nešto važno
naravno ako je prosidba spontana i bez prstena ok.. ali uzdam se u onu : ne radi ražanj dok je zec u šumi
tako dok nema prstena to je samo riječ raspa .. a na žalost danas sve većina ljudi ne uzda u to
Ili kao moja frendica prodaju magliu pod bisere doh

Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimesri lip 15, 2011 11:59 pm

Gea je napisao/la:
nekako nisam na topicu vidjela niti iskustva niti želje dama vezane uz prsten?
Uh, što se tiče prstena u nekoj situaciji prosidbe...ako bi baš morao (što se mene tiče, ne mora), trebao bi biti neki originalni prsten i ne bi trebao biti zlatni niti skupocjen. Slama bi isto dolazila u obzir. zubi
Međutim, dotična osoba bi morala biti svjesna toga da možda taj prsten nakon "sudbonosnog čina" cerek neću nositi.

Naime, imam dosta prstenja. Neke od njih sam naslijedila, poneki imaju dosta veliku vrijednost, neke sam dobila ili kupila, međutim sve se svodi na to da zapravo ne nosim prstenje. roll
Smetaju mi u svakodnevnom životu i uz to ih ne volim vidjeti na sebi pa ih skidam. Zapravo, imam probušene uši, ali ne sjećam se kad sam zadnji put nosila naušnice, ogrlicu ili nešto treće.
Tako da moja mala kolekcija prstenja kupi prašinu i pitanje je kad će vidjeti svjetlost dana. zubi

Admin
Alpha

Female
Aries Goat

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitimečet lip 16, 2011 10:50 am

Prsten...uf...ja sam komplicirana za prstenje (samo za prstenje?!? zubi ) ...kako nosim prstenje onda bi se, u opciji da ga dobijem, trebao bi uklapati u moj ukus za te stvari da bih ga nosila :)

Prosidba - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Prosidba   Prosidba - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Prosidba
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3