Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadnje gledano

Go down 
+87
DakotaSkye
megawar888
Archangel
MoW
Dada289
Sin_Nanna
SkywardSword
Akasha
Magic
Hladni
Madonna
randajad
Korplikan
Lyra
kika13
Deti
Zozily
hawara
Rain
whitelady
Zona
kjersti
Angelino croft
ThE_IMMORTAL
Vuja
PathFinder
Armin od Irima
wanderer
biga
Athena
TiaMa'at
Dantalion
Cinderella
Collector604
GaGa
dr.chaos0
guenhwyvar
legenda007
Dragony
didica14
Blizzard
Legionar
QuarK
Neobicni forumas
Skulptura
bluegene
Fantom
tomi
srdjan888
Jaykof
Remke
Aurora Borealis
vladimir je idiot
Konspirator
josip21
Gea
Svjetloisjena
Alpha
Eagle-1
Dzangy
gothic45
Cico
Jeff Hardy
Daenerys
arhont
bata
None
kayser
angelus
Tutankhamon
Nefertiti
Sentinel
floridana
vladimir
Fixo
B&W
malena
zmija
malenaivi
Thor
Galileo Galilei
Merkurica
sanja
zvezda
urbanaaa
Aleksandar Veliki
Absynthia
91 posters
Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
Autor/icaPoruka
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon srp 16, 2012 12:00 pm

Jučer sam u kinu gledao Ice Age 4. Preporuka, film je dobar, zabavan i nadasve poučan.

Naravno, Scrat je glavna faca a ovaj put potapa sve!

Zadnje gledano - Page 34 65


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon srp 16, 2012 12:48 pm

Zadnje gledano - Page 34 Sy126u

Jedan od boljih akcijskih trilera. Radnja filma mi je stvarno bila zanimljiva i cijelo vrijeme sam bila prikovana uz ekran.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon srp 16, 2012 1:17 pm

Zadnje gledano - Page 34 Thumbnail

"When Nietzsche Wept" je biografska drama sa snažnim naglaskom na psihoanalizu. Radnja filma je smještena u 1882. godinu u vrijeme Ničeovog najplodonosnijeg perioda i govori o njegovim psihičkim problemima uzrokovanim neuzvraćenom ljubavi izvjesne Lou Salome kao i krizi srednjih godina doktora kojeg je Lou nagovorila da ga izliječi od te "srcobolje". Upoznajemo i mladog Siegmunda Freuda, kasnijeg oca psihoanalize na kojeg je Ničeova filozofija i psihologija ostavila značajan utisak.

Sam film je dobro produciran i kvalitetno prezentiran. Iako pokazuje samo površno shvaćanje Ničeove filozofije, ipak predstavlja dobar pokušaj, i isplati ga se pogledati.

Ocjena: 7,5/10

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon srp 16, 2012 3:32 pm

Zadnje gledano - Page 34 1194620

Rumunjski film iz 2008. Meni jako zanimljiv ... neobičan i "lud". Maštovito režiran. Pun homora i emocija istovremeno. Odlična fotografija.

Ocjena 7.6/10

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimeuto srp 24, 2012 12:46 pm

Zadnje gledano - Page 34 220px-Ted_poster

Ne znam što da vam kažem, film je odličan...

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimečet kol 02, 2012 5:27 pm

Ed Wood
Zadnje gledano - Page 34 Images?q=tbn:ANd9GcRXVulSyRjwnEK4yvotuMV0UKJf3IQLU-25mcupmt7d4xTRxD8c
Film je jedan od najboljih biografija ikada.U isto vrijeme je smiješan i tužan.Johnny Deep kao Ed Wood je izvrstan kao i Martin Landau u ulozi Bele Lugosija.Budući da mi je Lugosi jedan od omiljenih glumaca prvi put(ovo mi je 3 put da gledam) sam bio skeptičan da ga neće dobro oponašati,ali na trenutke sam pomislio da je to zbilja Bela Lugosi.Tim Burtonovo remek djelo!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimečet kol 09, 2012 1:08 am

Zadnje gledano - Page 34 1zmi1ap

Solidan film, u režiji Clinta Eastwooda, baziran na istinitom događaju. Radi se o nestanku dječaka u LA-u i majčinoj potrazi.
Vrijedi pogledati, ukoliko volite drame.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
DakotaSkye
Stanica
DakotaSkye


Female
Taurus Snake
Broj postova : 16
Age : 34
Location : Nothingtown
Registration date : 12.06.2012

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimened kol 12, 2012 12:29 pm

Zadnje gledano - Page 34 Cara-copy

Nisam očekivala puno od ovog filma tako da je bio ugodno iznenađenje.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet ruj 28, 2012 10:32 am

Zadnje gledano - Page 34 Promyl

Dobar mi je film, bez obzira na kritike. Meni se jako svidio. Volim takve filmove :D

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet ruj 28, 2012 3:02 pm

Zadnje gledano - Page 34 Sherlock%20Holmes%202%20Jeu%20d'ombres_wallpaper_1920x1200

Film mi se jako svidio iako je malo neralan 8/10
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimesub ruj 29, 2012 6:21 pm

Zadnje gledano - Page 34 MV5BMTU2NjQyNDY1Ml5BMl5BanBnXkFtZTcwMTk1MDU1MQ@@._V1_

The Mist (ak vam se neda čekat da se cover učita :P )

Znači nešto tipa ljudi odvojeni od svijeta (ovog puta maglom u kojoj su čudovišta). Volim takve filmove gdje su ljudi "odvojeni" nečime a ovaj mi je možda najbolji toga tipa. Jest da su efekti, pogotovo na početku malo lošiji ali priča je super a kraj - ajme meni (neću spoilat)

Preporuka... btw, nije horrorističan iako kao spada u neki horror
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:17 pm

Zadnje gledano - Page 34 34imxcm

Dosta napet i dobar film koji otvara puno pitanja o budućnosti i "vrijednostima" kojima se ljudi vraćaju.

Zadnje gledano - Page 34 Dgksbn

Mračni film, sa poznatom temom o Dr.Jekyllu i Mr.Hydeu koji je o.k. za pogledati u jednom u kasnim satima i za ubiti vrijeme.
Glumci su dobri, ali ne radi se o filmu koji se pamti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:32 pm

Uvijek ga volim pogledati. Jako mi je dobar.

Zadnje gledano - Page 34 Theswitchmovie

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:40 pm

Zadnje gledano - Page 34 MV5BMTc2MTU4ODI5MF5BMl5BanBnXkFtZTcwODI2MzAyOA@@._V1_


Iliti onaj film gdje švarceneger izvadi ono crveno iz nosa. Gledo sam ga čisto da se prisjetim šta se dešavalo prije nego pogledam ovaj novi Total Recall i da vidim kako loše smo 80-ih i 90-ih zamišljali budučnost

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet lis 26, 2012 12:41 pm

Vidiš, mogla bi si i ja to pogledati, taj stari, i ovaj novi...

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 05, 2012 12:10 am

Zadnje gledano - Page 34 34qpze9

Dobar film iz 80-ih, zapravo se radi o prethodnici Crvenog zmaja. Nemam zamjerke, osim činjenice da je muzika u nekim scenama pomalo neodgovarajuća. :D

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 05, 2012 2:39 am

Zadnje gledano - Page 34 Totalrecall1

Rimejk, vidi se iz aviona iako neki tvrde da film nema veze sa onim iz 1990... Msm, stvarno, gdje ste još vidjeli ženu sa 3 sise osim u Total Recallu i ponekom hentai crtanom.

Što se tiče kvalitete istog, onaj stari mi draži, ne jer volim klasične stvari nego jer me nervira kako još uvijek nemaju alternativu za silno fulanje kada zlikovac puca na glavnog lika a naravno ne smije ga ubit. Osim toga Kate mi je prevruća za ovo i stalno sam žalio što je bolja glumica negativka. Dalje, lik je glavni maderfaker, najbolji agent a svi se bolje tuku od njega. Ima još par sitnica al nije inaće tako loš film kao što je popljuvan.

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 05, 2012 3:08 pm

fahrenheit 9 11
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 05, 2012 4:15 pm

James Bond: Skyfall

Film je solidan, meni je bio dosta napet. Ima manjih nedostataka, ali se može progledati kroz prste. U principu je to pokušaj spajanja starog i novog Bonda, što jednostavno ne ide, ali je to isto tako zanimljivi špijunski triler ako i zanemarimo da se tu radi o Bondu.


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimečet stu 15, 2012 12:05 am

Zadnje gledano - Page 34 29opm9u

Nisam oduševljena filmom, radi se o prožvakanoj temi sa dosta nerealnom radnjom.
O.k. za pogledati i malo se zaplašiti tijekom sitnih noćnih sata vikendom :P, ali to je sve. Film koji se na pamti i nije ni po čemu originalan.
Malo previsoka ocjena na imdb-u.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepet stu 16, 2012 10:25 pm

MoW je napisao/la:
James Bond: Skyfall

Film je solidan, meni je bio dosta napet. Ima manjih nedostataka, ali se može progledati kroz prste. U principu je to pokušaj spajanja starog i novog Bonda, što jednostavno ne ide, ali je to isto tako zanimljivi špijunski triler ako i zanemarimo da se tu radi o Bondu.

Mene zanima kakav je bio Javier Bardem?
Ako ništa, zbog njega ću da pogledati.

@Athena, tebi horori baš napeti. zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimened stu 18, 2012 9:28 pm

Zadnje gledano - Page 34 Sumrak2

Možda najbolji dio Sumrak sage. Meni :D

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 19, 2012 1:11 am

Lyra je napisao/la:

Mene zanima kakav je bio Javier Bardem?
Ako ništa, zbog njega ću da pogledati.

@Athena, tebi horori baš napeti. zubi

Bardem je glumio interesantan lik. Ofarbali su ga u plavo, glumio je homoseksualca i frustriranog protivnika MI6 i bivšeg agenta iste organizacije.
Super je to sve odigrao, nema šta, kapa dolje. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimepon stu 19, 2012 3:00 pm

Odlicno je glumio ulogu Chirugha.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitimeuto stu 27, 2012 12:16 am

Lyra je napisao/la:

@Athena, tebi horori baš napeti. zubi
Napeti su mi, kad su (meni) stvarno dobri i kad se poklope sa odgovarajućim štimungom. vampire
Baš se potrefilo da u zadnje vrijeme gledam horroce, a i inače nisam jako daleko od slične tematike. zubi

Inače, zadnje sam gledala ovo...
Zadnje gledano - Page 34 15wmhw0

Podsjetila sam se o čemu se točno radi i sviđa mi se kad se gledatelju ostavlja prostora za interpretaciju, iako mi poneki detalji u filmu nisu uvjerljivi.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zadnje gledano - Page 34 Empty
PostajNaslov: Re: Zadnje gledano   Zadnje gledano - Page 34 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadnje gledano
[Vrh] 
Stranica 34 / 36.Go to page : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35, 36  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: