Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Big Brother

Go down 
+8
Deti
Korplikan
Alpha
Blizzard
Fantom
Chakotay
Athena
floridana
12 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 9:52 am

onda, gledate li prvi regionalni Big Brother?
i općenito, šta mislite o takvim emisijama?
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 11:49 am

Uopće ne gledam niti me ne zanima.
Štoviše, takvi showovi u kojima su ljudi spremni pasti na najniže "grane", radi instant slave ili obožavanja onih kojima buljenja što se zbiva u Bb kući predstavlja satisfakciju, iritantni su mi.
Ukratko, ni najmanje me ne zanima čime se bave u kući, što jedu, jesu li se potukli ili što rade u krevetu.
Ne pada mi na pamet da svoje slobodno vrijeme gubim na takvo smeće od emisije.
Vrlo dosadan show, u kojem se stječe dojam kako se stanari natječu tko će biti šokantniji.

Površno sam gledala prvi Bb, jer je to ipak bilo nešto novo i medijski eksponirano i mogu reći da mi se čini kako svake godine među stanarima ima sve manje (emocionalne) bliskosti i sve više skandala. To je uostalom i cilj, kako bi zainteresirali gledatelje. kava

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 12:42 pm

Ja sam pogledao tri, četiri puta po petnaestak minuta i ništa novo slično kao i BB-ovi do sada, samo što su stanari iz cijele regije. U stvari je koncept jako jednostavan i samim time na neki način dosadan. Ljudi ne rade ništa i postane im dosadno nakon nekog vremena i onda pričaju o raznim stvarima. Doduše ovoga puta je sve to začinjeno sexom i to u jednoj zanimljivoj kombinaciji udana Hrvatica koja ima malo dijete i koja je naravno katolkinja i Beograđanim koji je slobodan umjetnik. Uh kako je to samo lijepo držati moralne lekcije, nema Hrvata koji sebe ne smatra boljom i moralnijom osobom od Marijane zubi

Meni je bilo zanimljivo gledati jer se može dosta toga naučiti o psihologiji čovjeka. Psiholozi su opravdali Marijanu na način da su rekli kako se nitko ne pita zašto je ona to učinila, kakav je njen brak, kakav je njen odnos sa njenim mužem... No sad sam pročitao da ona sama kaže za svog muža da je on je super osoba i najbolji muž na svijetu, ali da ipak nije glup. Sloboda je zeznuta stvar, ako je imaš uvijek je pitanje kako ju iskoristiti :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 1:17 pm

Ma već su dosadni s tim vijestima o toj Marijani i Beograđaninu. 24 sata, net.hr... roll
Taj seks kao da je vijest dana, a stvarno je jadno da navedeno puni novinski stupce i čini vrhunac vijesti nekog portala ili novina, kao i ono pumpanje "muškosti" Hrvata da su najbolji ljubavnici.
Slaba slamka utjehe kad nemaju ni u lijevoj ni u desnoj i skretanje pažnje sa bitnih i aktualnih problema. kava

Uglavnom, mislim da je ona sama kriva za osude javnosti. Logično, nije to napravila ni prvi ni zadnji put, iako je sada to bilo zabilježeno kamerama.
Ljudi će uvijek osuđivati udane žene i majke, a ne slobodne mladiće, jer na njima je "teret" suzdržavanja i na to je morala biti spremna.
Kako bilo, svi ti ljudi u Bb kući su prvenstveno žedni pažnje javnosti, a tek posredno dobivanja milijuna. Zapravo, nije Bb jedini show u kojem egzibicionizam dolazi do izražaja. Pogledajmo samo facebook profile!

Većina tih ljudi je prilično neodgovorna i lakomislena, vjerojatno i traže takav profil ljudi. Lako se vidi koliko stanari drže do nekih vrijednosti, osjećaja svojih bližnjih, a u prvom redu do samih sebe.
Osim toga, ma fućkaš ljude koji se 3 mjeseca ne mogu suzdržati od krevetnih aktivnosti. zubi Za mene su to slabići.
Ljudi koji znaju da im "ona stvar" zapovijeda, a ne obrnuto, mogli su komotno ostati vani i raditi to poskrivečki (kao i dotad), a ne se sramotiti i izvrgavati ruglu mase i svojih obitelji.
Očito, to im nimalo ne smeta. miga

Uglavnom, nemam pojma što se događa sa ostalim stanarima, ali se kladim da je priča svake godine vrlo slična te da se radi o jako predvidljivom scenariju. Nažalost, neće nas zaboraviti obavijestiti na naslovnici neke štampe što se novog i sočnog zbiva u kući. roll

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 1:20 pm

Dobra ona Sibencanka,radodajka.... ides

Neko je rekao onom Beogradjaninu...ti Nemeš.. zubi a on kaze,ma sta nemogu,sad cete da vidite... cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 3:26 pm

Athena je napisao/la:
Većina tih ljudi je prilično neodgovorna i lakomislena, vjerojatno i traže takav profil ljudi. Lako se vidi koliko stanari drže do nekih vrijednosti, osjećaja svojih bližnjih, a u prvom redu do samih sebe.
Osim toga, ma fućkaš ljude koji se 3 mjeseca ne mogu suzdržati od krevetnih aktivnosti. zubi Za mene su to slabići.
Ljudi koji znaju da im "ona stvar" zapovijeda, a ne obrnuto, mogli su komotno ostati vani i raditi to poskrivečki (kao i dotad), a ne se sramotiti i izvrgavati ruglu mase i svojih obitelji.
Očito, to im nimalo ne smeta. miga
Pa čuj oni i biraju takve jer im takvi ljudi podižu gledanost, evo i mi pričamo radi toga. Što misliš koliko bi show bio popularan da se tamo nalazi 16 ljudi koji čitaju knjige i razgovaraju o postanku Svemira, nastanku života, da li postoje izvanzemaljci i sličnim temama :)



Citat :
Uglavnom, mislim da je ona sama kriva za osude javnosti. Logično, nije to napravila ni prvi ni zadnji put, iako je sada to bilo zabilježeno kamerama.
Ljudi će uvijek osuđivati udane žene i majke, a ne slobodne mladiće, jer na njima je "teret" suzdržavanja i na to je morala biti spremna.
Mislim da bi i oženjen muškarac koji ima djete prošao sa jednakom osudom javnosti. Pitanje je samo iz kojeg razloga se nju osuđuje? Većina muškaraca da se nađe u situaciji u kojoj je Nemaša bi također spavalo s njom, e sad ići osuđivati nekoga za nešto što bi i sam učinio je po meni dvolično.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 3:27 pm

A mozes li ti Chak ili Nemeš...??? cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 3:36 pm

Fantom je napisao/la:
A mozes li ti Chak ili Nemeš...??? cerek
Što, spavati sa oženjenim ženama?

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 3:44 pm

Ne nego je prezime onog Beogradjanina,Nemeš....kuzis neeeeeeeeee.... :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 3:48 pm

Chakotay je napisao/la:

Mislim da bi i oženjen muškarac koji ima djete prošao sa jednakom osudom javnosti. Pitanje je samo iz kojeg razloga se nju osuđuje? Većina muškaraca da se nađe u situaciji u kojoj je Nemaša bi također spavalo s njom, e sad ići osuđivati nekoga za nešto što bi i sam učinio je po meni dvolično.

Slažem se da bi isto vrijedilo i za oženjene muškarce.
Koliko sam shvatila, upravo je ona u braku, a uz to još ima i dijete i obitelj. On je očito ono što bi se reklo "bez mačeta i kučeta".
Mislim da ljudi većinom ne osuđuju tog tipa, već upravo nju, jer ipak je ona u bitno drukčijoj poziciji od svog Bb ljubavnika. scratch

Najgore je to što ona ima dijete. Pitanje je što bi bilo da je ono starije ili da ide u školu i kojem bi ga sve uvredama počastili na račun mame.
Tako da, ona je javno dobila epitet kurve, a on slobodnoumnog tipa koji je eto iskoristio priliku.
Ne volim nikakve javne osude, ali kako ta žena misli da u javnosti neće odaslati poruku žene niskog morala?
Naravno da i ostali koji je komentiraju varaju svoje partnere, ali to ne rade na način da time javno sramote sebe, svoju obitelj i djecu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 4:17 pm

Ma neka se i Andjeli na nebu,pojebu... ides

Za ideale ginu budale(Marijana) a moralisti tj. prodane duse,mogu da mi pus***bipppp(Nemeš)... 8)

P.S.Nemeš i Marijana 5
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 4:39 pm

Athena je napisao/la:
Mislim da ljudi većinom ne osuđuju tog tipa, već upravo nju, jer ipak je ona u bitno drukčijoj poziciji od svog Bb ljubavnika. scratch
Pa koliko sam ja vidio, ona se njemu cijelo vrijeme nabacivala, ne on njoj, ona je došla do njega u krevet i to bez gačica... E sad vjeruj mi, nema puno muškaraca koji bi ženu kao što je Marijana u takvoj situaciji odbili cerek

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 7:32 pm

Chak, ti to nešto ozbiljno pratiš. rofl2

Znam da nema puno muškaraca koji bi odbili, kad ste vi skroz predvidljvi :P, ali da se maknemo sa teme Marijane i njenog Beograđanina.
Sigurno ima forumaša koji koliko-toliko redovno prate Bb pa da čujemo razloge za i protiv. miga

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 8:17 pm

Kakva god da je Marijana, za prasnuti je sasvim ok cerek
A za Nemeša sam i očekivao da će nešto napraviti, mlad, zgodan, striper... Što mu još uopće treba med svim tim sisatim tukama zubi

Ovaj novi Bb bi mogao imati, tj. zasad je imao puno više novosti i sadržaja za razliku od prijašnjih, moglo bi biti zanimljivih trenutaka sve u svemu. Zato se to i gleda, radi potencijalnih švrljanja i tračanja rofl2
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 01, 2011 10:28 pm

Athena je napisao/la:
Chak, ti to nešto ozbiljno pratiš. rofl2
A čuj mora se zubi

Citat :
Znam da nema puno muškaraca koji bi odbili, kad ste vi skroz predvidljvi :P
...da za razliku od vas žena koje ste skroz nepredvidljive :P

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimened tra 03, 2011 8:01 pm

Gledala sam kad su ulazili u kucu, a kasnije ne. Ali citam po svim tim portalima jer, kao sto kaze Athena, kud god otvoris to je prva vijest. Medjutim citam (dakle pratim na neki nacin) i upravo iz razloga koji je naveo Chak...psihologija covjeka...nevjerojatno nesto. Svi se mi druzimo sa sebi slicnima i prakticki niti ne znamo da takvi ljudi postoje dok se ne pojave u ovako necem ko taj bb. Sto je najbolje (ili bolje rece najgore) mislim da je vecina ljudi vise takva ko ti u bb nego ovakva ko mi koji bi u toj kuci citali knjige i pricali o nastanku svemira (sto kaze Chak). I tako...kontam da kad sam vec ovdje (na Zemlji) valjda treba da upoznam i te zemljane, a bb je sasvim dobar nacin.

P.S. Athena...za nekog tko ne prati bb prilicno pratis temu o istom zubi ;)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimened tra 03, 2011 8:39 pm

To je iz razloga što mi je Bb dosta iritantan pa sam se htjela izjasniti na temi o istom. zubi
Meni je naime jako čudno da toliko puno ljudi zanima što stanari rade u kući, posebno tko je s kim intiman. To mi je čak fascinantnije od analize profila stanara tog showa. scratch

Meni se čini da oni objavljuju i bombadiraju čitatelje samo kad padne seks u Bb kući pa onda analize od nemila do nedraga, osjećaja kajanja nakon toga i ponovno ekstatični naslov- Ponovni seks u Bb kući. roll
Budući da ne pratim, ja uopće ništa drugo nisam mogla saznati o ovogodišnjem Big Brotheru, osim činjenice zaigranosti stanara u krevetu.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimened tra 03, 2011 9:11 pm

A zašto te to iritira toliko Athena, mislim ti ljudi su takvi, ustvari oni su presjek društva. Onaj tko to ne želi gledati ne gleda, svi mi imamo kontrolu nad daljinskim. A što se tiče sexa i pričanja o njemu, pa to producenti obožavaju jer im upravo to podiže gledanost. Bit je zaraditi novac novac i RTL to jako dobro radi, to što će biti kolateralnih žrtava, tu prvenstveno mislim na onog nesretnog muža i djeteta Marijane. Ah to je tako, ali opet nitko nju nije tjerao da to radi ili da se uopće prijavljuje na BB. Na kraju krajeva ona je njega (a možda i je) mogla prevariti i u RL-u.

Citat :
Svi se mi druzimo sa sebi slicnima i prakticki niti ne znamo da takvi ljudi postoje dok se ne pojave u ovako necem ko taj bb. Sto je najbolje (ili bolje rece najgore) mislim da je vecina ljudi vise takva ko ti u bb nego ovakva ko mi koji bi u toj kuci citali knjige i pricali o nastanku svemira (sto kaze Chak).
Nažalost ljudi danas teže ili ka novcu ili užitku i da bi se to postiglo sve je dopušteno i time se sve opravdava. Novac znači da si uspješan, a užitak da si zabavan i to je izgleda dovoljno. Sve ostalo je nevažno tuzni

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:22 am

Dragana je lovely

Evo, priznajem. Gledam Big brothera oops

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepon tra 04, 2011 1:58 am

Chakotay je napisao/la:
A zašto te to iritira toliko Athena, mislim ti ljudi su takvi, ustvari oni su presjek društva. Onaj tko to ne želi gledati ne gleda, svi mi imamo kontrolu nad daljinskim.

Ne živcira me samo Bb. Živcira me cjelokupno stanje društva kojim se skreće pozornost sa bitnih stvari.-.-
Smeta me to da gotovo na svakom portalu (ne mislim samo na net.hr), teletekstu, novinama, maltene vijest dana budu događaji u Bb kući ili informacija o
kvazi-zvjezdici, koja je imala crveni lak kad je slikana na špici.

Tako, imam dojam da nas jednostavno forsiraju showovima sličnog profila i potpuno ispraznim vijestima, radi interesa mase ili
radi pomanjkanja kvalitetnih tema i manjka profesionalnosti.
S druge strane, očito je da postoji interes za takvim ispraznim temama pa se pitam što je ljudima toliko fascinantno u gledanju tuđe privatnosti? Nemaju li oni svoj privatni život i probleme, ako nekima Bb praktički obilježava vrhunac tjedna?
Eto, to me ne živcira, ali me živo zanima. :P
Kako mogu uživati u gledanju scenarija (iznova) koji je toliko puta prožvakan i bolno predvidljiv?

Neki vjerojatno gledajući druge "grešnike" sa puno nesavršenstva, rastu sami u svojim očima.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepon tra 04, 2011 10:31 am

Athena je napisao/la:
S druge strane, očito je da postoji interes za takvim ispraznim temama pa se pitam što je ljudima toliko fascinantno u gledanju tuđe privatnosti? Nemaju li oni svoj privatni život i probleme, ako nekima Bb praktički obilježava vrhunac tjedna?
Naravno da postoji interes, u protivno se to ne bi uopće niti emitiralo. A sad zašto je to tako? Meni se čini da je to radi pasivnosti na koju nas televizija navikava. To je ustvari jako lagano, a pri tome dobijamo jako puno informacija, pa imamo dojam da radimo nešto, a uopće se ne moramo biti aktivni. Kao da se nađeš sa prijateljima na kavi, ali ovo je još lakše i jednostavnije. Doduše nema interakcije, ali nije ni važno, pitanje je koliko te i ljudi na kavi slušaju što pričaš ;) A i naravno mi volimo zaviriti u svijet drugih i vidjeti kako žive drugi, način na koji razmišljaju, kako razbijaju dosadu. Sve će to možda i nama jednog dana dobro doći :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepon tra 04, 2011 11:41 am

Stvar je samo kako netko gleda BB ili bilo sto drugo. Ako se gleda da bi se likovalo, osudjivalo, zgrazalo i td. tada je gledatelj prakticki upleten u sve to skupa. Uostalom isto kao u zivotu. Ako se gleda sa jedne distance, gotovo znanstveno (da se tako izrazim) onda je to nesto drugo. Mene zanima i taj presjek drustva i ono sto ljudi komentiraju. Zato mi najvise i odgovara citati npr. 24 ili net.hr gdje ispod clanka imaju komentari citatelja. U biti mi je najbolji dio citati upravo komentare. To je pravi presjek drustva.

A zasto su u medijima uvijek takve neke vijesti...zato jer su mediji napravljeni za zaglupljivanje mase. A masa je ionako na nivou stada ovaca koje samo gledaju jel susjedov busen ljepsi. Kolika je gledanost dokumentarnih emisija? Tko to uopce gleda? Ili recimo Na rubu znanosti su stavili tako kasno da je to cudo jedno. Ovo prvo je vecini ljudi dosadno i nerazumljivo. Ili budu umorni, dojdu doma i hoce odmorit mozak necim u sto mogu buljit, a da ne moraju mislit. S druge strane "Na rubu znanosti" je zabavno i zanimljivo pa su to, za svaki slucaj, stavili kasno da se ne bi zalomilo da ovca pogleda nesto sto bi ju zaintrigiralo.

Ljudi koji vrte svijetom ne zele da ovce dignu glavu sa svojih busena...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepon tra 04, 2011 10:05 pm

Alpha je napisao/la:
S druge strane "Na rubu znanosti" je zabavno i zanimljivo pa su to, za svaki slucaj, stavili kasno da se ne bi zalomilo da ovca pogleda nesto sto bi ju zaintrigiralo. ...
rofl2 lolcina lol!
...a ako slučajno ta jedna ili dvije ovčice to i pogleda, onda će reći da je to tako i onako bezvezna emisija i da nema veze sa znanošću 5

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimeuto tra 05, 2011 10:37 am

Sto da kazem ofca

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitimepet tra 15, 2011 4:21 pm

Vijest o Marijani i Nemešu je teško bilo izbjeći pa evo i moj komentar.

Marijana je napravila javno ono što ""samoprozvani moralisti"" rade tajno.

Tko zna možda je "svingerka" i to je njoj ok?

Uglavnom svi su zadovoljni, sve 5.
Marijana je dobila što je htjela, Nemeš isto, gledanost je povećana, gledatelji zadovoljni itd.

Što na sve to kaže njezin suprug? Možda je i on zadovoljan? rofl2
Za njega je i bolje da je ovako ispalo.Bar zna s kim ima posla.

Eto što se dogodi kad se oženi glupa žena! lolcina

Baš su se našli.

To potvrđuje onu staru "Svaka ptica svom jatu leti".
[Vrh] Go down
Sponsored content





Big Brother Empty
PostajNaslov: Re: Big Brother   Big Brother Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Big Brother
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Peace brother & sister

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: