Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Drevni satelit " Black Knight "

Go down 
+15
Prometheus
om
Korplikan
Madonna
BorG
Fear
Terrestrial
bros
MoW
Foto
PathFinder
zvezda
Neo
julija81
ciefp
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:04 am

m blanco sonda voyager je već krenul prema deep space ,ako itko naiđe ima poruku i cd itd,ali ako lieni postoje sigurno bi uvidjeli da smo barbari i pobjegli bi za sekundu,no da su agresivni osvajači hm,onda bi davno osvojili zemlju ..mislim ja bih ako sam moćniji i napredniji ,ali možda takvi alieni nisu još došli,oni gray su dobri -.-
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:23 am

waldox je napisao/la:
m blanco sonda voyager je već krenul prema deep space ,ako itko naiđe ima poruku i cd itd,ali  ako lieni postoje sigurno bi uvidjeli da smo barbari i pobjegli bi za sekundu,no da su agresivni osvajači hm,onda bi davno osvojili zemlju ..mislim ja bih ako sam moćniji i napredniji ,ali  možda takvi alieni nisu još došli,oni gray su dobri -.-
Mislis na Grejse,ma to je sve fora-manipulacija,spominjani su dosta puta na ovom forumu a bogami i na drugim forumima.Mislim poverovati u pricu-bizzarnost klonova-bica-civilizacije koje sluze i stvorene od nekih tamo ezotericnih-multidimenzionalnih bica iz 4 Dimenzije,zvane Draco-Gusteri koje niko nikada nije video,niti osetio,nisi uslikao,odnosno dao neki opipljiv i argumentovani dokaz,mislim stvarno.Ajk je zesci manipulator izgleda,iako ga nisam citao,znam skoro celu njegovu famoznu-sokantnu pricu Draco-Grejsi.Napisao sam epopeju o tome ovde na forumu na jednoj drugoj temi,kada sam se uclanio ovde pre neki dan,posto sam nov ovde kao sto se da primetiti. ;) . Sto se tice ovih navodnih Vanzemaljaca koji su ostavili ovaj satelit,date su veoma sture informacije,samo su naveli ime njihove navodne zvezde,koja se zove Epsilon Bostes,ili Botis,da je njihova maticna planeta 6 od 7 u njihovom solarnom sistemu,da imaju 1 mesec kao mi,da su njihovi sateliti oko naseg Meseca i da ce ponovi doci u doglednoj buducnosti ovde,nije preciziran i prikazan vremenski period kada bi to moglo da se desi.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 12:30 pm

ne znam ali ti graysi su najviše viđani roll
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 1:07 pm

Pustite te aliene na miru i proučavajte iskustva ljudi u izmijenjenim stanjima svijesti. Tad ćete otkriti od kuda su svi ti dracoi, greysi i ostalo
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 2:22 pm

waldox je napisao/la:
no da su agresivni osvajači hm,onda bi davno osvojili zemlju ..mislim ja bih ako sam moćniji i napredniji ,ali  možda takvi alieni nisu još došli,oni gray su dobri -.-


Neće nikada niti doći takva civilizacija... Raznovrsne civilizacije koje "krstare" predivnim UniverzuUmom jednostavno su nadišle ratovanja i destruktivnost, općenito negativna stanja svijesti.

To je Istinska Priroda čitavoga Sistema, jer, u suštini, zlo je iluzija...

Tako da ne trebaš strahovati, glavešine nam samo pune glavu iluzijom predstavljajući name Izvanzemaljske civilizacije neprijateljima. Ljudska civilizacija je još uvjek nerazvijeno dijete...

Usput, slažem se u potpunosti sa Novusom...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 3:04 pm

To je isto što govoriš dio hipnoze. Svemirska braća i takve gluposti. Trošite vrijeme, bavite se vanjskim univerzumom (svemir), a niste spoznali ni Zemlju ni unutarnji univerzum koji vrvi životom i iskustvom.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 3:39 pm

to je tvoje mišljenje a što ako u svemiru postoje 10 civilizacija jedna mora biti zločesta.kao klingonci npr cry
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 4:09 pm

Normalno da postoje brdo civilizacija i mislim da ih jako puno izgledaju kao i mi, samo različitih stupnjeva razvijenosti. Isto tako mislim da vjerojatno se nikada nećemo susresti, baš zbog limitacije putovanja svemirom.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 4:14 pm

možda onimogu ovamo mi ne,crne rupe su izlaz u druge svemire.možda prečac shock
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 9:05 pm

Ja pisem striktno u vezi ove teme,Draco-Grejsi me ne zanimaju,kao ni astralna-apstraktna-ezoterijska bica,koje ni pod nekom predpostavkom ne mozemo da ih definisemo,cak ni da ih spoznamo.Tako da nema neke konrektne i smislene koristi u ovo nasem stadijumu civilizacije,sto ne znaci da nece biti dako u nekoj dalekoj buducnosti,pod uslovom ako budemo opstali do tada.Za razliku od vanzemaljskih civilizacija,koji su ipak nesto dostupniji domen u ovom nasem stadijumu,od apastraktnih-astralnih-ezoterijskih bica.Mene zanima verodostojnost ove price-teme,koliko je to procentualno verodostojno i ima li nekih konkretnih informacija u toj famoznoj poruci na tom famoznom satelitu starom 13 hiljada godina o toj famoznoj vanzemaljskoj civilizaciji?DACE BOG I HRIST DA LJUDI I MIROCUVARI-SABEJSANI JEDNOG LEPOG DANA BUDU SVEMIRSKI-INTERPLANETARNI SAVEZNICI U SVAKOM SMISLU I DA ZEMLJA BUDE DEO MIROCUVARSKE-SABEJSANSKE IMPERIJE U NASOJ GALAKSIJI,HAHAHA. ;) .LJUDI I MIROCUVARI-SABEJSANI SVEMIRSKA BRACA PARA SIEMPRE. ;) .


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon lip 22, 2015 9:14 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 9:12 pm

waldox je napisao/la:
to je tvoje mišljenje a što ako u svemiru postoje 10 civilizacija jedna mora biti zločesta.kao klingonci npr cry
U celom nasem Svemiru,postoji sigurno vise od 10 vanzemaljskih civilizacija koje egzistiraju u ovom trenutku,ali verovatno su mnogo daleko u svemirskim razdaljinama od nas.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 9:13 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Normalno da postoje brdo civilizacija i mislim da ih jako puno izgledaju kao i mi, samo različitih stupnjeva razvijenosti. Isto tako mislim da vjerojatno se nikada nećemo susresti, baš zbog limitacije putovanja svemirom.
Ovo vec zvuci logicno i trezveno,mada nikada ne reci nikad. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimepon lip 22, 2015 11:29 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Ja pisem striktno u vezi ove teme,Draco-Grejsi me ne zanimaju,kao ni astralna-apstraktna-ezoterijska bica,koje ni pod nekom predpostavkom ne mozemo da ih definisemo,cak ni da ih spoznamo

Ovo naprosto nije istina. Čitaj što više postova na forumu. Ja sam dosta istraživao ovo i imam vlastitih iskustava, a neki drugi pojedinci ovdje puno više.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 2:23 pm

waldox je napisao/la:
to je tvoje mišljenje a što ako u svemiru postoje 10 civilizacija jedna mora biti zločesta.kao klingonci npr cry



To je istina... Baci pogled samo na naš svijet. Ja nigdje nisam napisao da ne egzistiraju takve civilizacije, no, agresijom i destruktivnoscu služe se samo mala djeca, odnosno nerazvijene civilizacije pa stoga niti ne mogu daleko otić u dubok Svemir. Zato sam i napisao u proslom textu da takva vrsta nece nikada niti doc do nas...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 2:27 pm

i naravno da ima puno civilizacija, odnosno beskonacno mnogo, ali fora je u tome da smo svi mi Jedno, oni su kao naše ogledalo i tu počinje zabava, hehe, napisao bi jos al nemam sad vremena...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 3:37 pm

samo ti filozofiraj ništa od toga. roll
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 6:42 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:
Ja pisem striktno u vezi ove teme,Draco-Grejsi me ne zanimaju,kao ni astralna-apstraktna-ezoterijska bica,koje ni pod nekom predpostavkom ne mozemo da ih definisemo,cak ni da ih spoznamo

Ovo naprosto nije istina. Čitaj što više postova na forumu. Ja sam dosta istraživao ovo i imam vlastitih iskustava, a neki drugi pojedinci ovdje puno više.
I sta si otkrio,da Poltergejstovi i Vile postoje i da su na visim nivoima ravni i stepenu postojanja,koje istovremeno egzistiraju sa nama u nasem Svemiru-Dimenziji,odosno na vecoj su talasnoj duzini-frekvenciji,koje nasa cula ne mogu da registruju.Lepa je ta Metazificka tematika,ali ova tema je o navodnoj vanzemaljskoj civilizaciji koje je ostavila svoj navodni satelit star 13 hiljada godina oko nase orbite,ima li neko da nesto veoma zanimljivo kaze vezano za ovu temu mozda?


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; uto lip 23, 2015 7:24 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 6:45 pm

2pac je napisao/la:
i naravno da ima puno civilizacija, odnosno beskonacno mnogo, ali fora je u tome da smo svi mi Jedno, oni su kao naše ogledalo i tu počinje zabava, hehe, napisao bi jos al nemam sad vremena...
Ja iskreno verujem i voleo bih da tamo negde u bespucima Svemira,postoji Humanoidna civilizacija koja je psiho-fizicki skoro ista kao mi,samo su mnogo tehnoloski-socioloski napredniji od nas,tipa Mirocuvari-Sabejsani. ;) .
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:00 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:


Ovo naprosto nije istina. Čitaj što više postova na forumu. Ja sam dosta istraživao ovo i imam vlastitih iskustava, a neki drugi pojedinci ovdje puno više.
I sta si otkrio,da Poltergejstovi i Vile postoje i da su na visim nivoima ravni i stepenu postojanja,koje istovremeno egzistiraju sa nama u nasem Svemiru-Dimenziji,odosno na vecoj su talasnoj duzini-frekvenciji,koje nasa cula ne mogu da registruju.Lepa je ta Metazificka tematika,ali ova tema je o navodnoj vanzemaljskoj civilizaciji koje je ostavila svoj navodni satelit star 13 hiljada godina oko nase orbite,ima li neko da nesto veoma zanimljivo kaze vezano za ovu temu mozda?

Tako nekako...
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimeuto lip 23, 2015 9:36 pm

Vidis Novus-Pusacu da nisam toliko neuk sto se tice Metafizike,samo me mnogo vise zanima konvecionalna Astrofizika i Astronimija nego Metafizika.Kad smo kod astralnih-ezoterijskih bica,jeste malo off-topic,ovo nisam nikome ispricao,cak ni mom najboljem ortaku,kome skoro sve kazem,prosto jer to nisam shvatio ozbiljno.Imao sam jednu situaciju prosle godine u ovo doba,gledao sam onu manipulativnu emisiju Ancient Aliens,zavrsila se emisija,ja sam legao da spavam i sanjao sam kako spavam u svom krevetu i odjednom se manifestovalo neki odraz,obris nekog tela totalnog crnog oblika pored mog kreveta i gledalo je u mene i ja sam se kao probudio i pogledao u njega.Posle par sekundi sam se momentalno probudio i pogledao u istu tu stranu gde se manifestovalo to nepoznato crno telo i nije bilo nicega,usro sam se.Mislio sam da je zbog toga sto sam gledao tu emisiju Ancient Aliens u kome su govorili o Grejsima i tim zeznutim otmicama,pa je posle to moj mozak pod uticajem emisije podsvesno manifestovao kroz taj san,sada me zanima tvoje misljenje posto si upoznat sa Metafizikom-Teozofskom kosmologijom,sta bi to moglo biti,je li je to bilo samo plod moje maste,ili pak nesto vise?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2015 7:17 pm

Novuse tebra bas me zanima tvoj odgovor vezano za moj bizzarni slucaj,sta mislis,jeli sam se samo itripovao,ili sam imao neki abnormalni bliski susret? Hvala unapred.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimesri lip 24, 2015 9:12 pm

Mislim da si imao paralizu sna. Ja iskustva za vrijeme paralize sna smatram potpuno legitimnim, ali ima istraživača koji odbacuju to kao "halucinacije". Mislim da si vidio to što si vidio. Pročitaj moje prijašnje postove u kojima opisujem sličan slučaj koji mi se dogodio.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimesub lip 27, 2015 4:50 pm

Jel ima neko kojim slucajem mozda ovde na forumu jos informacija u vezi ove intrigantne teme?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1774
Registration date : 18.03.2014

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimečet stu 16, 2017 7:51 pm

ma ovo je neka varka :)
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitimečet stu 16, 2017 11:17 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
kao ni astralna-apstraktna-ezoterijska bica,koje ni pod nekom predpostavkom ne mozemo da ih definisemo,cak ni da ih spoznamo.Tako da nema neke konrektne i smislene koristi u ovo nasem stadijumu civilizacije



lol, lol, lol, lol... Kak ne mozemo ih definirati??? Pa to je i jedini Put, barem, dokle sam ja stigo. O tome je i vrlo dobro znao mighty Tesla. Nema vjecnog kruha od tapkanja ovog izvana, cak i Sve,mir vice da se ovak ne istrazuje.
Btw, Isus je bio carobnjak...






Al, znm da si ovo davno posto, tak da u biti pisem da Novus vidi... budem te pito nes prek pm-a, jer nekak briem da sam doso do zida, tocnije, mislim da mi solisti nikak nemremmo doc do Istinskih informacija. Pre opasno je, a i oni sve nadgledaju, i kad si solo lako se zajebes. ima tolko trikova, da jednostavno nemres doc do Istine...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Drevni satelit " Black Knight "   Drevni satelit " Black Knight " - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Drevni satelit " Black Knight "
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Serija o Valu od Laure Knight - Jadczyk - prevedena
» Drevni astronauti
» Drevni-Alterani

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna povijest-
Forum(o)Bir: