Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bliski susret ili?

Go down 
+6
yuusha
Alpha
Dantalion
MisteryManiac
Neo
cricket
10 posters
Autor/icaPoruka
cricket
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 25.04.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 6:54 pm

Ovako, prvo pozdrav svima
Imam cudne ubode na vratu, koji kada se spoje dobije se trokut. Prve sam dobio prije mjesec i pol ali sam mislio da je to ubod od pauka ili neka upala, nesto slicno, isao sam do doktora jer je uzasno boljelo cijeli vrat me bolio. On je rekao da se ne brinem da je to vjerojatno pristic medutim ja mu nisam povjerovao jer nikad nisam imao pristeve koji su bili ovako veliki i koji su tako boljeli a osim toga vidi se i ubod na njima. Nije nikakvog gnoja izaslo njih a bili su bas vidljivi i puno me ljudi pitalo od cega je to. Oni su prestali boljeti nakon neka 3 tjedna ali su jos uvijek bili vidljivi, i dobro oni su se nekako povukli s vremenom kad ono jucer se probudim idem se obrijat i pogledam dobio sam nove, bili su malo dalje od ovih starih ali isto na vratu iza uha, isto trokut kad se spoje.

Da stvar bude jos gora nekad znam gubiti pamcenje, jednom sam sjedio na klupi(na zrinjevcu u zg-u oko 9h) samo sam se probudio tamo(usjedecem polozaju) a nisam se sjecao kako sam dosao a inace sam iz Zapresica. Onda sam nekako sam sebe uvjerio da sam sam otisao i zaspao valjda. to je bilo tjedan prije ovih novih uboda, osjecam se da pocinjem luditi, sav sam izgubljen, imam cesto nocne more da mi netko ulazi u kucu i stalno sanjam crvenu svjetlost.
Ako vi imate ikakve ideje sto bi to moglo biti, slobodno napisite, i recite mi sto da dalje radim. I samo da kazem da nisam ovdje iz zajebancije, nije šala.

Evo stavljam i sliku, plavi su stariji, zeleni od prije neki dan
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00520f.jpg/


Zadnja promjena: cricket; pon tra 25, 2011 7:28 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 7:25 pm

cricket je napisao/la:
Ovako, prvo pozdrav svima
Imam cudne ubode na vratu, koji kada se spoje dobije se trokut. Prve sam dobio prije mjesec i pol ali sam mislio da je to ubod od pauka ili neka upala, nesto slicno, isao sam do doktora jer je uzasno boljelo cijeli vrat me bolio. On je rekao da se ne brinem da je to vjerojatno pristic medutim ja mu nisam povjerovao jer nikad nisam imao pristeve koji su bili ovako veliki i koji su tako boljeli a osim toga vidi se i ubod na njima. Nije nikakvog gnoja izaslo njih a bili su bas vidljivi i puno me ljudi pitalo od cega je to. Oni su prestali boljeti nakon neka 3 tjedna ali su jos uvijek bili vidljivi, i dobro oni su se nekako povukli s vremenom kad ono jucer se probudim idem se obrijat i pogledam dobio sam nove, bili su malo dalje od ovih starih ali isto na vratu, isto trokut kad se spoje.

Da stvar bude jos gora nekad znam gubiti pamcenje, jednom sam sjedio na klupi(na zrinjevcu u zg-u oko 9h) samo sam se probudio tamo(usjedecem polozaju) a nisam se sjecao kako sam dosao a inace sam iz Zapresica. Onda sam nekako sam sebe uvjerio da sam sam otisao i zaspao valjda. to je bilo tjedan prije ovih novih uboda, osjecam se da pocinjem luditi, sav sam izgubljen, imam cesto nocne more da mi netko ulazi u kucu i stalno sanjam crvenu svjetlost.
Ako vi imate ikakve ideje sto bi to moglo biti, slobodno napisite, i recite mi sto da dalje radim. I samo da kazem da nisam ovdje iz zajebancije, nije šala.

Evo stavljam i sliku, plavi su stariji, zeleni od prije neki dan
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc00520f.jpg/

Hipnoza kod psihijatra.
Jedino rješenje.
Tako ces se sjetiti.

Razrješenje 1:Sjetis se otmice(A),poludis,pa te otmu za stalno ili se ubijes
Razrješenje 2:Nije ti ništa,more ko more,prištići su slučajno itd...

Pogledaj fil "Fourth Kind" S Milom Jovovich.
Na istinitom događaju je temeljen,ima stvarnih snimaka.
Prilično je jeziv,
a i u njemu ima par shema kao tvoje..
[Vrh] Go down
cricket
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 25.04.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 7:32 pm

Neo je napisao/la:
Razrješenje 2:Nije ti ništa,more ko more,prištići su slučajno itd...

Pogledaj fil "Fourth Kind" S Milom Jovovich.
Na istinitom događaju je temeljen,ima stvarnih snimaka.
Prilično je jeziv,
a i u njemu ima par shema kao tvoje..



Ne kuzis, ovo nisu pristevi, imaju ubod.

pogledao sam film.
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 7:35 pm

jesi?
e,onda si vidio kako ljudi reagiraju pod hipnozom.
Po ovome sto si rekao,jako mi sliči
na fenomen CE-4.
Ja ti predlažem hipnozu.
Možda poludiš,možda ne.
Ali mislim da trebaš znati.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 10:21 pm

to je zuta boja po meni, ali stvarno ovo me nekako uvjerilo, naravno Hipnoza je jedno od rjesenja, imam prijatelja psihijatra koji zna pravilno radit Hipnozu i najcesce je radi kako bi pacijenta podsjetio na neka potisnuta sjecanja i traume iz djetinjstva
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 10:38 pm

meni ovo izgleda ko ugrizi nekih parazita kaj žive u krevetu confused
[Vrh] Go down
cricket
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 25.04.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 11:35 pm

Dantalion je napisao/la:
meni ovo izgleda ko ugrizi nekih parazita kaj žive u krevetu confused

parazit koji zna geometriju?

i kako su me onda ugrizli na istom mjestu mjesec dana poslije
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepon tra 25, 2011 11:58 pm

bez zezanja.
Objasni psihijatru svoju situaciju,
i zamoli ga da obavi hipnozu.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimesri tra 27, 2011 12:47 pm

Zanimljivi ubodi. Moze biti da je neki kukac i vjerojatno ne zna geometriju ali ti neka zila ide bas tuda pa je pratio nju.

Sto ti mislis da bi moglo biti? I da li su tvoje rupe u sjecanju ikako vremenski povezane s ubodima?
[Vrh] Go down
yuusha
Višestanični organizam
yuusha


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 68
Age : 26
Registration date : 01.02.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimesri tra 27, 2011 2:50 pm

Bila je neka priča (ne sećam je se baš najbolje)da su ubodi koji oblikuju trougao i mladeži u obliku ostrva povezani sa vanzićima...
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimesri tra 27, 2011 8:41 pm

Priča je poprilično zanimljiva.

Neo, daj malko se smiri prema čovjeku. Uzimajući u obzir da je kaj čovjek veli stvarno, tvoja opcija B odma otpada i u principu kažeš čovjeku da mu je bolje da izmišlja sve ovo, inače mu se grdo piše.

Malko cijepidlačenja, tri točke BILO kako poslagane u trodimenzionalnom prostoru čine trokut (trougao) tako da bi bilo bolje malko pobliže objasnit koji točno tip trokuta se pojavljuje, yuusha.

Ovako, Cricket, moj osobni savjet je da se smiriš. Recimo da su to vanzemaljci.
Da su ti išta nažao htjeli, ne bi ti ovdje pisao postove na forumu.

Osobno bi ono, sve dao da imam prilike komunicirat sa vanzemaljskom rasom. Da mi se pojavi u sobi, rekao bi mu da mu je bolje da ima puno slobodnog vremena jer ga imam hrpetinju pitanja za pitat.

Uglavnom, treba se smirit. Ovo sa hipnozom, zaboravi - samo će te doktori proglasit ludim, pa te ljudi budu onako, ispod oka gledali.

One što u tvojim noćnom morama ulaze u tvoju kuću, nemoj doživljavat kao prijetnju. Sabrati glavu u tom trenu, sjetit se da sanjaš, trgnuti sam sebe iz sna.
Noćne more inače su izazvane kojekakvim sranjima u životu ... dal si imao što u zadnje vrijeme da te potreslo? Smrt nekog u užoj obitelji?

Ako ništa drugo, ne čitat priče sa CE-4 foruma prije spavanja, kao i gledat Fourth Kind.

Eto tolko od mene.
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimesri tra 27, 2011 9:11 pm

Nije baš da se navikneš na paranoju. Jednostavno onom tehnikom, "Ako nemožeš zaustavit udarac, samo ga preusmjeri malko". Ne vrijedi se uvjeravat da nema apsolutno nikakvog vanzemaljskog života tamo, ili kad smo već pri temi, da nas ne posjećuju.

Prvo, recimo da nas posjećuju. Recimo da svaka sumnja koju Cricket ima se ostvari na najgori mogući način. Što je tu, na kraju svega, loše?
Kladim se da ti ne žele nažao, nikako. Ako te na neki način ispitivaju, vjerovatno na neki način postoji korist od toga. Tko zna, možda nam pomažu?

Ljudi uvjek postavljaju ono, "Vanzike nas otimaju, to je jako loše". A je? Zašto točno?

Ja kažem da nemaš niti malko razloga za brigu, Cricket. Sljedeći put, reci im da svrate u Varaždin (ili ako imaju slobodan weekend, Pitomaču) :)
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 12:56 am

jel mi testiramo neke substance na zivotinjama koje smo tek pronasli, ili koje neposjedujemo nego ih moramo oteti? ne, samo ih ispitujemo, proucavamo ih...


nemas razloga za brigu
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 2:37 pm

Ja velim kukci, ako ti misliš suprotno konzultiraj se sa stručnim ljudima - dermatološka ordinacija.
[Vrh] Go down
cricket
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 25.04.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 5:49 pm

Eudaimonium je napisao/la:
dal si imao što u zadnje vrijeme da te potreslo? Smrt nekog u užoj obitelji?

Ako ništa drugo, ne čitat priče sa CE-4 foruma prije spavanja, kao i gledat Fourth Kind.

Eto tolko od mene.

Da, otac mi je umro prije godinu i pol, sad ne znam jel ima kakve veze s ovim o cemu sam pisao ali on se ne pojavljuje u mojim snovima.
[Vrh] Go down
cricket
Prašina



Male
Pisces Horse
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 25.04.2011

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 5:52 pm

Melkior je napisao/la:
Ja velim kukci, ako ti misliš suprotno konzultiraj se sa stručnim ljudima - dermatološka ordinacija.

Ja ne mislim nista suprotno, ne kazem niti da me mali zeleni oteo niti da me kukac ugrizao jer nisam siguran ni u jedno, samo sam podjelio pricu sa forumom u nadi da netko mozda zna odgovor.
[Vrh] Go down
Eudaimonium
Višestanični organizam
Eudaimonium


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 52
Age : 32
Location : Pitomača
Registration date : 09.10.2008

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 8:55 pm

Pa dobro, zanemarimo paranormalne opsesije na tren, pokušajmo pomoć' čovjeku zdravim razumom ovdje. Tko kaže da se ne možemo razgovarat ko ljudi?

Kažem da ti je otac umro. To je strašno :( Meni je prošle godine umro djed, pa ajd recimo da znam kako ti je. Moja iskrena sućut. Tvoj otac je sad negdje u puno boljem mjestu. Sudeći po naslovnicama novina danas, bilo gdje je bolje mjesto od ovog.

Kad su ti se točno počele pojavljivat ove more? Dal je to onako odjednom došlo, ili se postepeno počelo pojavljivat?

Znam isto da loš lifestyle (de-organizirana prehrana, nedostatak fizičke aktivnosti i tak) mogu uzrokovati poremećenjem sistema, kolko fizički tolko i mentalno.
Dal imaš u tom području nešto da sumnjaš na simptome?



[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimečet tra 28, 2011 10:29 pm

Moguće da ti je od stresa. U to se može ubrojiti sve, od toga da ti je otac umro dok si bio još jako mlad i to skoro pa nedavno, što je sigurno ostavilo dubok trag na tebe. Ne znam čime se baviš, da li si na faksu ili pak radiš, ali sve to može utjecati na osobu. S druge strane možda si alergičan na nešto pa ti se to tako manifestira.

Što se tiče ovih rupa u sjećanju, da li postoji neki fiziološki razlog alkohol, droga, neke tablete možda.... naravno ne moraš to nama reći, ali ako postoji probaj to riješiti sam sa sobom. Isto vrijedi i za stres :)

I dobrodošao na forum mase

@Neo pobrisao sam ti spam postove, ako nastaviš tako slijedi ti opomena, a onda i ban nono
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepet tra 29, 2011 1:30 am

Chak, igraš se sa "The One-om" ... ti si onda Chuck Norris bit će... :)

Nego, velim odi doktoru ozbiljno, postoje ljudi koji ti znaju točno kazati što je to... :) Eto to je moje mišljenje.
[Vrh] Go down
MisteryManiac
Dinosaur
MisteryManiac


Male
Capricorn Pig
Broj postova : 381
Age : 28
Location : Nibiru
Registration date : 05.10.2009

Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitimepet tra 29, 2011 10:21 am

Citat :
@Neo pobrisao sam ti spam postove, ako nastaviš tako slijedi ti opomena, a onda i ban nono


kolko ovdje traju banovi, jel to zavisi od vrste prekrsaja
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bliski susret ili? Empty
PostajNaslov: Re: Bliski susret ili?   Bliski susret ili? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bliski susret ili?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Susret s duhom ...
» Bliski susreti
» Bliski susreti - osobna iskustva

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: