Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Osama Bin Laden nije Mrtav

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
waldox
Majmun

Male
Virgo Broj postova : 1661
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 1:21 am

hahahaha nego tko je mrtav nego brat blizanac scratch
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Registration date : 10.08.2012

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 3:31 pm

Zanimljivo je to s bin Ladenom. Ubijena je najtrazenija osoba na svijetu, ali tijelo kao dokaz je pokopano u moru u roku od 24h. Zbog postovanja prema religiji najveceg terorista novije povijesti, americki marinci su to napravili. scratch Jer prema njima... ako bi javno pokazali sliku ubijenog Osame, to bi razljutilo Al Kaidu, koja bi kao rezultat, mogla ponovno napasti Ameriku. suspect
Ali nakon sto su ubijeni sinovi Saddama Qusay i Uday, prosla su 2 tjedna dok ih nisu pokopali.
Ostali dogadaji u kojima je također izjavleno da je bin Laden poginuo:
2001. je bio u bolnici zbog loseg zdravlja, nakon cega je ubrzo umro.
2001. Ubijen u bitci na planini Tora Bora.
Kasnije u 2001. Vijesti Fox, su objavile sluzbenu informaciju talibana da je bin Laden umro zbog loseg zdravlja.
2002. Pakistanski predsjednik Musharaf kaze da je bin mrtav.
2005. Senator Harry Reid izjavljuje kako mu je receno da je bin poginuo u potresu.
2007. Pakistanska premijerka Benazir Bhutto izjavljuje da je bina ubio Omar Sheikh
2009. Bivsi vojni oficir, Angelo Codevilla izjavljuje "Imamo vise dokaza da je Elvis ziv, nego bin Laden."
2009. Nesto kasnije, pakistanski predsjednik Zardari izjavljuje da od bin Ladena nisu nista culi vise od 7 godina, i vjerojanto je mrtav vec dulje vrijeme.
2011. Obama ima veliku vijest. :)  Nakon koje se ubrzo pojavljuje slika:
Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 An-image-purporting-to-sh-004
Moj zakljucak: Da su marinci ikad imali tijelo, donijeli bi ga u New York na 5 aveniju, gdje bi bilo izlozeno u akvariju tjednima.
Ali opet, mozda je covjek u tih sedam godina dok ga nije bilo cuti, radio na sebi.
Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 B3dacacc4996d8897883ad7f85f02be1
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake
Broj postova : 1082
Registration date : 18.06.2015

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimesri srp 15, 2015 11:57 pm

Ajdeeee,nije valjda. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 11:05 am

bin laden je zločinac bio i naravno da su ga likvidirali affraid
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Registration date : 16.11.2011

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 11:18 am

Naravno da ga nisu likvidirali i naravno da nema veze s 9/11. Umro je 2001. u Saudijskoj Arabiji. Također Bin Laden je obitelj koja je u prisnim obiteljskim odnosima s mnogim američkim industrijalcima, uključujući obitelj Bush.
Govori se da ga je George Bush posjetio na samrtnoj postelji (ali to nemora biti istina).
Prema nekim izvorima obitelj Bin Laden drži 12% američkog gospodarstva, meni je to malo pretjeran broj, ali da ima utjecaja, e ima. To je i razlog zašto Saudijska Arabija nije na popisu "terorističkih zemalja" i zašto nikad nikakva akcija nije pokrenuta protiv njih. U bilo kojem normalnom svijetu, takva vrsta države nebi postojala. Država u kojoj postoji još uvijek kazna odsjecanjem glave i u kojoj su žene bića drugog reda nije normalna država.
Nažalost nitko vjerojatno neće zbrisati njihovu vladu s lica zemlje (dok su im Ameri veliki drugari).
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 12:02 pm

pušaču s tobom se nema smisla raspravljati i točk.ovaj luđak je ubijen 2011 a zločine koje je radio vidio si 11.9 i tu završavam raspravu . evil
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 12:29 pm

Pretpostavljam da svoje mišljenje temeljiš na godinama istraživanja i logičkom razmišljanju?
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 12:34 pm

a reci ti meni na čemu ti svoje mišljenje temeljiš?pa da mu i ja vjerujem ti imaš neko svoje mišljenje a drugi su glupi,pušaču nemaš pojma o čemu pišeš,
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 12:52 pm

Jel ti uopće vjeruješ u ono što pišeš? Mene samo zanima kako ti sa 30 i kusur godina (i kažeš istražuješ misterije) vjeruješ u bajke koje su napisali najgori od najgorih mogućih manipulatora naroda.
Ja među svojim društvom, ljudima među kojima se krećem i poznanika nisam susreo gotovo nijednu osobu koja vjeruje u bajke koje je napisala američka vlada, njihovi lobiji i spin doktori.
Idem na strojarski fakultet, mi smo svjesni ponašanja materijala u određenim uvjetima. Ovo što se događalo s konstrukcijom blizanca je gotovo pa vic. Jedanput smo išli s profesorima raspravljati o tome i nevjerojatno koliko smo rupa našli u priči.
Ta priča oko rušenja zbog kerozina je namjenjena ljudima koji se ne razumiju u ništa i koji samo upijaju sve što im se servira poput spužve. Niti jedan inženjer koji drži do sebe i svoga znanja ne vjeruje u takve gluposti.

U SAD-u imaš udruge "piloti protiv službene priče 9/11", "inženjeri protiv službene priče 9/11" "vatrogasci protiv... ", "arhitekti protiv... ". To su udruge obrazovanih ljudi koji znaju svoju struku i koje spin doktori ne manipuliraju s glupostima.
Piloti se smiju kako su ti "teroristi" koji su proveli par sati na letenju Cessnom, ušli u Boinge i napravili manevre kakve bi se postidili i najveći avionski asevi svih vremena. Crveni Barun se vjerojatno okreće u grobu.

Arhitekti (oni koji nisu plaćeni da šire službenu priču) ne vjeruju glupostima kakve su im servirali. Te zgrade su specifično unaprijed bile napravljene da izdrže udar velikog putničkog mlažnjaka (lako se dogodi kvar na avionu i može se slučajno zaletiti). Moram podsjetiti kako je prastari Empire State Building izdržao udar turboprop aviona, a to je bilo davno, danas su još jače konstrukcije.

Ja svoje stajalište temeljim na iskustvu jer mi se faks vrti oko ovoga, te na dugogodišnjem bavljenju konspirologijom u kojoj sam čuo svakakve stvari i tijekom godina sam isfiltrirao istinu ili se barem jako približio njoj.
Nikad nisam rekao da su drugi glupi, a da ja posjedujem neko ekskluzivno znanje. Ali činjenica je da sam informiraniji od prosječnog čovjeka koji samo leti kroz život i dopušta da ga svakodnevno lažu.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 2:42 pm

U 70-ima je Bin Laden bio poznatiji kao Tim Osman. I svi talibani su za ameriku predstavljali heroje, jer su se borili protiv sovjeta u Afganistanu, velikih neprijatelja americke politike.
Nije vise tajna da je Al Kaida tvorevina CIA-e i Zbigniew Brzezinskog.
Hillary Clinton, "Mi smo osnovali Al Kaidu"

Bin Laden je bogeyman, a politicki potez se zove napad pod laznom zastavom. Staro oruzje jos od rimskog carstva.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 7:16 pm

ovome novusu nije dobro danas očito neki pripadnik isisa oops čovjek lupa svoje i gotove ali mlad je još i zelen . ma ne vjerujem u te crap priče mi smo osnovali al qauidu zašto da ubija amerikance,ne piši gluposti ,
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 8:03 pm

suspect
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 8:13 pm

1980 ih talibani su se borili protiv sssra a 1987 napadali američku ambasadu,oni su fanatici koji žele da zavladaju svijetom miga zašto i dan danas ubijaju muslimane međusobno.to su vjerski fanatici recimo točno je to da je reagan podupirao i huseina, i talibane da napadaju sssra,mislim to sam i napisao republikanci su ratoborni i problem,ja protiv amerike i demokrata nemam ništa.jedini predsjednik iz republikanske partije je bio ike dobar,ostali užas,ako bi amerika dovela trumpa dobili bi novog regana samo kapitalisti i gotovo,iako je u 80ima nezaposlenost bila 2 posto,ima neki i dokumentarac o reganu bio je na hrtu prije pr godina.ali republikanci su problem oni žele ratove,obama se pomirio s kubom i on je za republikance komunist,spasio gospodarstvo uveo obamacare itd i ne valja ništa.amerika je sad sigurnija nego 2001 i socijalnija ,to je razlika između republikanaca i demokrata
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1634
Registration date : 02.01.2012

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 9:30 pm

JET FUEL CAN'T MELT STEEL BEAMS.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks

Male
Aquarius Monkey

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 10:23 pm

waldox je napisao/la:
ovome novusu nije dobro danas očito neki pripadnik isisa oops čovjek lupa svoje i gotove ali mlad je još i zelen .  ma ne vjerujem u te crap priče mi smo osnovali al qauidu zašto da ubija amerikance,ne piši gluposti ,
Ti si budala. Upravo si u videu cuo Hillary Clinton kako to govori, ali tebi i dalje to ne izgleda OK. Danas se zna da je Al Kaida tvorevina CIA-e,  tj. pustinjska postrojba koja se borila protiv sovjeta u okupaciji Afganistana. Ameri su ih i naoruzavali. A sad kako su se odjednom okrenuli protiv amerike, oteli 4 putnicka aviona uz pomoc skalpela, napravili nemoguce manevre za pilote koji su jedva mogli podici cesnu sa tla, tu dolazi do onih "ludih" teorija zavjere. Sto na kraju ispada i logika.
Nije do toga kako tebi, meni ili nekom desetom izgleda to ili zvuci. Procitaj o operaciji Northwoods i operaciji Mungos, ako mislis da oni to nebi sami napravili.
Također drugi napad u zaljevu Tonkin se nikad nije dogodio, ali nakon toga je 60 000 americkih vojnika poginulo u Vijetnamskom ratu.
Ili stotine medicinskih eksperimenata koje su provodili nad svjojim stanovnistvom... neznam sto ti drugo mogu reci, kazes da drugi u nesto vjeruju, a ti odbijas misljenje drugih, cak i kad ti daju dokaze za to. nezna
Ovdje je lijepo objasnjeno sve o navodnim otimacima aviona na 9/11:
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimečet srp 16, 2015 11:04 pm

slušaj ja tebe ne vrijeđam ali stvarno si u nekom svom svijetu teorija zavjera,pa nema smisla otvarati daljnu raspravu s vama bye bye :x
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimepet srp 17, 2015 9:49 pm

Jel se bojiš nečega? Jel se bojiš da je bara u kojoj plivaš dublja nego što misliš?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 7:59 pm

Kako nije mrtav,zar nisu dobri,posteni i nelazljivi Ameri rekli celom svetu da jeste mrtav. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:07 pm

normalno da je mrtav,ameriki je bio u interesu da ga sredi ,demokrati su pravi.smeće je ubilo tisuće nedužnih ljudi kukavički.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:25 pm

Pa ti isti Ameri su ga i proizveli u ono sto je kasnije nastao kao kontra Rusima i Sovjetima u Avganistanu 80-tih godina proslog veka.Tako da KARMA,sve se vraca,sve se placa.Sami su krivi,ono sto sejes to i zanjes,kaze izreka,naravno da je bio dzihadisticko smece,ali koji je u pocetku radio za interese USA,da bi se kasnije otrgao njihovoj kontroli.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:27 pm

briga me ali ubojica je i dobio je što je zaslužio.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:31 pm

Naravno,ali treba i sagledati pozadinu svega toga,zakulisne igre su jedni od najbazicnijih aspekata danasnje geo-stratesko-politicke situacije.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:39 pm

ako mrziš ameriku ok,ali ne možeš reći da taj čovjek nije terorist.isis i svi ostali teroristi trebaju nestati .to je nezamislivo u 21 stoljeću,ratuju na kukavički način ubijaju civile postavljajući bombe itd a nek se bore prsa u prsa.ni to ne mogu . demokrati su bolji od republikanaca .a što se tiče bin ladena ne žalim ga
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco

Male
Leo Snake

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:44 pm

Meni su isti sljam USA vlada i administracija i ISIS,ili ISIL,Al Kaida i ostali dzihadisti, odnosno ZOG bagra.Nije zanemarljivo sta se krije iza svega toga,da bi se sprecilo u buducnosti da se ne ponavljaju slicne stvari waldoxe na primer.Mozes da kazes mene boli tuki sta se krije iza svega toga bitno je da je ubijen,slazem se,ali ako se ne vidi srz problema,samim tim se ne moze spreciti i resiti problem do kraja.Bin Laden jeste bio ubica,ali je prvo ubijao za Ameriku,pa tek onda posle za sebe,dobio je sta je zasluzio,ali posle njega je dosao novi Bin Laden u vidu Al Bagdadija i ISIL-a,upravo ti o tome pricam  waldoxe.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun

Male

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitimened kol 02, 2015 8:49 pm

n ,ali oni su tu s razlogom da ubijaju ljude i stvaraju nerede slično kao četnici . oni žele zavladati svijetom .
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Osama Bin Laden nije Mrtav
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next