Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Osama Bin Laden nije Mrtav

Go down 
+17
Jedi Mind Tricks
waldox
Grave Digger
SkywardSword
Madonna
ukiss
CELICNI ALHEMICAR
Einar
kika13
Neo
Fantom
Alpha
nesholo1986
Athena
floridana
Chakotay
MisteryManiac
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:35 pm

2pac je napisao/la:
Novus ordo seclorum je napisao/la:
Putin je jedna neobična individua i ne vjerujem da je on osloboditelj od "zapadnog imperijalizma" kakvog nam određeni mediji počinju servirati (priprema za daljnje događaje). Vjerujem da je manipulator zajedno s njegovim ruskim elitistima i da igraju na kartu izazivanja u ljudima osjećaje da je novi mesija, tj. osloboditelj.


Bravo novus...

NAJveca manipulatorksa masinerija su rusi, njemci, a tek onda ameri koji sada zestoko djeluju.
Gresis 2pac,Rusi i Nemci jesu fanatici-ludaci i teski ovako generalno za razumevanje,svako na svoj nacin,ali su casni ljudi generalno,nikako ne mogu biti veliki manipulatori,ne mislim sada na politicare.Veliki manipulatori danas su Cionisti,Ameri,Kinezi,Turci i delimicno Englezi.Confia de mi,veruj mi 2pac. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:44 pm

blanco nedami se raspravljati s neznalicama.pametnom dosta ,i ne izjednačuj demse s republikancima .nemaš pojma o čem pišeš.a kad sami izlazite iz teme, i bin laden je mrtav i zasluženo su ga ubili.to smeće je ubilo tisuće i tisuće civila. te arapske zemlje su problem one vladaju svijetom i sad se pojavio arapski fašizam :x
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:45 pm

nijemci su radili najveće zločine u povijesti i onda se čude kako su dobili dresden.tko počne kriv je
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:48 pm

Hahahaha koliko imas godinica waldoxe,15,16, kada tako reagujes,ako nije tajna.Bitno je da si ti waldoxe Ubermensch,isto kao Cionisti,tako jeeeeeeeeee waldoxe u pravu si za sve. ;) .
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:52 pm

waldox je napisao/la:
nijemci su radili najveće zločine u povijesti  i onda se  čude kako su dobili dresden.tko počne kriv je
Tako je waldoxe,bas si pravi Hriscanin-Katolik,Hrvat i Evropljanin,koji mrzi svoju hriscansku-evropsku-Belu bracu Nemce.Podrzavas drezdensko genocidno tepih bombardovanje,sramota i ti posle pricas nesto o ovim talibanima i dzihadistima,tu puta ti Ameri uzurpatori i zlocinci u poslednjih 50 godina. Samo cu ti ovo reci,da nije bilo Nemaca,Rusa,Poljaka,Francuza,Italijana,Austrijanaca i Spanaca,pojeli bi nas za dorucak sve nas u Evropi azijatske horde odavno koje toliko ne gotivis i ti danas ne bi postojao,tako mojne da lupas vise.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 7:57 pm

32 godine imaM blankiću mali ,cionisti su tvoji četnici ,nijemci nisu moja braća jer germani i slaveni nisu jedno te isto.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 8:02 pm

waldox je napisao/la:
32 godine imaM  blankiću mali ,cionisti su tvoji četnici ,nijemci nisu moja braća jer germani i slaveni nisu jedno te isto.
E zatucani Sovinisto-Shabboy Goy,isprali ti mozak Cionisti vidim ja,ja sam anticionista,antiglobalista,antiUSA,antidzihadista,prosvetljeni Evropljanin-Desnicar,Hristov covek i Makedonac-Mediteranski Belac ako nisi provalio,strasno je to da covek koji ima 32 godine se tako nezrelo ponasa  i peni bez valjanog razloga i jos ide u neku drugu konotaciju koja nema veze sa ovom temom.Zavrsili smo razgovor,sa tobom ne moze konstruktivno da se polemise.Na Nemce mozes samo da budes ljubomoran,oni su velika nacija,sa bogatom i dugom ISTORIJOM,za razliku od tvojih bolesnih degenerika Amera.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; pon kol 03, 2015 8:04 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 8:03 pm

pa da vidi se da si desničar bye bye . no
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 8:40 pm

waldox je napisao/la:
arapske  zemlje su problem one vladaju svijetom i sad se pojavio arapski fašizam :x

LOL
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2015 9:37 pm

Pa javna je tajna da su ameri financirali i naoružavali bin Ladena i talibane da se bore protiv rusa. Kasnije su ih financirali da stvaraju političke nemire na bliskom istoku da bi im ovi donijeli 'demokraciju'. To su napravili i u Libiji i u Iraku da bi otvorili put ka stvaranju ISIL-a. ISIL za cilj ima daljnje destabilizirati bliski istok da bi se na kraju predstavili kao prijetnja Izraelu. Nešto slično njemačko poljskoj granici 1938. kad su Njemci iscenirali napad na graničare da bi dobili opravdanje za napad na Poljsku. Neki nagađaju da će se tad NATO i saveznici uključiti i da će se granice Izraela proširiti na prostor koji će do tad kontrolirati ISIL. Znači uvelike će kontrolirati količinu nafte u svijetu i s time kontrolirati svijet. Ukratko ostvarenje cionističkog sna.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 3:20 pm

waldox je napisao/la:
nijemci su radili najveće zločine u povijesti  i onda se  čude kako su dobili dresden.tko počne kriv je
Vec zanm da govorim u prazno, ali kad sam vec na forumu.
Mao Zedong je ubio vise ljudi nego Hitler i Staljin zajedno, puno vise. Da ne govorimo o Genghis Khanu, Alexandru velikom, ili doseljenicima na americki kontinent koji su istrijebili citavu jednu ljudsku rasu.

Svicarski psiholog Jean Piaget, je u svom radu stvorio tablu kognitivnog razvoja ljudi.
Koja se sastoji od 4 razine, senzomotorno razdoblje(prvih nekoliko godina zivota), predoperacionalno razdoblje(rano i srednje djetinjstvo), razdoblje konkretnih operacija(kasno djetinjstvo), i razdoblje formalnih operacija(odraslost).
Kada citam tvoje postove, u kojima odbijas misljenje drugih, imas egocentricno razmisljanje, i stalnu zelju da posljednji komentiras(tipa: ti si glup, nisam ti su glupa, ti si glup, nisam ti si glupa...) , takve osobine spadaju u razdoblje konkretnih operacija. Koje traje priblizno od 8-13 godine. Sad ako ti imas 32 i te osobine, IQ ti je ≈80.
Sve u svemu, kad komentiras neku temu, kratki odgovori ne znace puno. Pogotov ne kad ih ne obrazlozis, ili ne pruzis dokaz za svoje misljenje. Otvorim forum, i vidim dosta novih komentara, a vecina budu tvoje recenice od 2-3 rijeci. Covjek izgubi volju znojko
Sjecam se da te MoW upozorio davne 2014. za takvo postanje, ali ti i dalje radis isto.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 3:40 pm

Zato mu je ovo i drugi profil (prvi je bio vidio si, zivanac8)
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 3:47 pm

vidi ovog pametnjkovića ti se slažeš samo s svojim mišljenjem i onim koje ti odogovara a to je pušač tvoj štićenik na forumu.pa da ti opet ponovim ja imam takav način komentiranja sorry,a tko si ti da nekome brojiš iq,zašto radim kratke postove jer mi se ne da ponavljati isto a dobijem istiodgovor.ja sam sva svoja mišljenja i teme obrazložiokoliko sam mogao,e sad to netko drugi ili treći nije shvatio njegov problem,pa filozofu opet ti kažem ne odgovaraj na postove i točka.ti i taj pušač ste obične papige koje trube svoje.najprije ti mi dokaži suprotno kad imaš iq 200 1.demokrati nisu isti kao republikanci i njihova madam reismann.2.isis nije stvoren zbog amerike nego nova vrsta arapskog fašizma počeli su se međusobno klat.3.mao zedong to su netočne laži koje opet čitaš gluposti i icke i te teorije zavjera shit. vidiš 23 godišnjače da ne znaš očito si povijest imao 1.hitler je masovni ubojica broj 1, ne ulazim u 1 stoljeće nego zadnjih 45 godina filozofu zatim staljin,3pola pot 4 sadam husein... itd čovječe vas dvojica ste ko roboti imate svoje mišljenje i ne smije nitko imati svoje i odmah ti je iq nizak,svašta bolje confused da ne komentirate oba dva.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 3:51 pm

drugi profil?nemam pojma o čemu ovaj pušač puši haha koji lik čovječe .stvarno roboti se kvare
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 4:44 pm

Hladni je napisao/la:
Pa javna je tajna da su ameri financirali i naoružavali bin Ladena i talibane da se bore protiv rusa. Kasnije su ih financirali da stvaraju političke nemire na bliskom istoku da bi im ovi donijeli 'demokraciju'. To su napravili i u Libiji i u Iraku da bi otvorili put ka stvaranju ISIL-a. ISIL za cilj ima daljnje destabilizirati bliski istok da bi se na kraju predstavili kao prijetnja Izraelu. Nešto slično njemačko poljskoj granici 1938. kad su Njemci iscenirali napad na graničare da bi dobili opravdanje za napad na Poljsku. Neki nagađaju da će se tad NATO i saveznici uključiti i da će se granice Izraela proširiti na prostor koji će do tad kontrolirati ISIL. Znači uvelike će kontrolirati količinu nafte u svijetu i s time kontrolirati svijet. Ukratko ostvarenje cionističkog sna.
Realno Hladni,ostvarivanje izabranog cionistickog sna od 71 godine nove ere zvanicno a nezvanicno mozda i starije. ;) .
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 5:28 pm

waldox je napisao/la:
nijemci su radili najveće zločine u povijesti  i onda se  čude kako su dobili dresden.tko počne kriv je
waldox je napisao/la:
... ne ulazim u 1 stoljeće nego zadnjih 45 godina filozofu...
Od kad cijela povijest traje 45 godina?
+ Hitler je mrtav od 45., a Staljin od 53. sto bi bilo malo vise od tvojih zadnjih 45 godina.
Koliko god znam povijest, da mi je ti predajes nebi bilo tesko imat 5.
Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Joffrey-gets-slapped-5
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 10:14 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:
Hladni je napisao/la:
Pa javna je tajna da su ameri financirali i naoružavali bin Ladena i talibane da se bore protiv rusa. Kasnije su ih financirali da stvaraju političke nemire na bliskom istoku da bi im ovi donijeli 'demokraciju'. To su napravili i u Libiji i u Iraku da bi otvorili put ka stvaranju ISIL-a. ISIL za cilj ima daljnje destabilizirati bliski istok da bi se na kraju predstavili kao prijetnja Izraelu. Nešto slično njemačko poljskoj granici 1938. kad su Njemci iscenirali napad na graničare da bi dobili opravdanje za napad na Poljsku. Neki nagađaju da će se tad NATO i saveznici uključiti i da će se granice Izraela proširiti na prostor koji će do tad kontrolirati ISIL. Znači uvelike će kontrolirati količinu nafte u svijetu i s time kontrolirati svijet. Ukratko ostvarenje cionističkog sna.
Realno Hladni,ostvarivanje izabranog cionistickog sna od 71 godine nove ere zvanicno a nezvanicno mozda i
starije. ;) .

Da slažem se, ali ovo bi za njih trebala biti jedna velika etapa u ostvarenju tog cilja. Konačni cilj im je od svih nežidova napraviti robove. Imaju neku viziju svoje uzvišenosti slično kao Nijemci sa Ubermenschen i stvaranjem arijske rase. Oni sebe smatraju uzvišenima i boljima od ostalih. Možda ih nacisti baš zato i nisu voljeli?
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 10:36 pm

Hladni je napisao/la:
Mediterano Blanco je napisao/la:

Realno Hladni,ostvarivanje izabranog cionistickog sna od 71 godine nove ere zvanicno a nezvanicno mozda i
starije. ;) .

Da slažem se, ali ovo bi za njih trebala biti jedna velika etapa u ostvarenju tog cilja. Konačni cilj im je od svih nežidova napraviti robove. Imaju neku viziju svoje uzvišenosti slično kao Nijemci sa Ubermenschen i stvaranjem arijske rase. Oni sebe smatraju uzvišenima i boljima od ostalih. Možda ih nacisti baš zato i nisu voljeli?
Hladni dovitljivo rezonujes i hodas na tankom ledu nazalost.U nacelu se slazem sa tobom,ali pazi da ne pocnu da te etiketiraju u najgorem negativnom kontekstu,ali koliko vidim ovde su ljudi generalno tolerantniji nego na drugom forumu kojem sam do skoro bio i gde bi na ovaj tvoj post sigurno popio ban zbog antisemitizma,iako ne vidim nista antisemitskog u ovom tvom postu.Vec samo neki tvoj izgradjen stav sto se tice Cionista i njihovog globalnog delovanja i potpaljivanju sunitskih dzihadista(Al Kaida,ISIL,Boko Haram i itd.).
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 10:43 pm

Najvise zbog toga Hladni ih nisu gotivli Nemci-NSDAP-Nacisti u WW2,ali i zbog jos nekih razloga,jedan od tih razloga je i istancana manipulacija,izgradjena skoro do savrsenstva.Da i Nemacki-Nazzi Ubermensch koliko god da je bio radikalan,surov i netolerantan, je bio mala beba u odnosu na danasnju cionisticku-izabranu-taldmudsku supermaciju.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 11:02 pm

wise guy ok pogreška od 1945 naovamo a ne zadnjih 45 godina,
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2015 11:53 pm

Mediterano Blanco je napisao/la:

Hladni dovitljivo rezonujes i hodas na tankom ledu nazalost.U nacelu se slazem sa tobom,ali pazi da ne pocnu da te etiketiraju u najgorem negativnom kontekstu,ali koliko vidim ovde su ljudi generalno tolerantniji nego na drugom forumu kojem sam do skoro bio i gde bi na ovaj tvoj post sigurno popio ban zbog antisemitizma,iako ne vidim nista antisemitskog u ovom tvom postu.Vec samo neki tvoj izgradjen stav sto se tice Cionista i njihovog globalnog delovanja i potpaljivanju sunitskih dzihadista(Al Kaida,ISIL,Boko Haram i itd.).

Ja sam na ovom forumu već duže vrijeme. Ne zabrinjavam se etiketama jer ja i nisam naci ili nešto takvo. Samo sam ponudio neko svoje razmišljanje uz podatke (koji ne moraju biti točni) na koje sam nalijetao na nekim drugim stranicama.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2015 7:45 pm

Naravno Hladni,razumem,nego su ovde ljudi generalno na Balkanu danas mnogo izmanipulisani nazalost i ne vide dalje od svog nosa,pa tripuju i paranoisu razne fiktivne zle Nemce-Naciste,Italijane-Fasiste,Ustase,Cetnike i itd.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2015 7:56 pm

generale blanko tebi su hitler i nijemci idoli.pametnom dosta ne filozofiraj
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1166
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2015 8:11 pm

waldox je napisao/la:
generale blanko tebi su hitler i nijemci idoli.pametnom dosta ne filozofiraj
Hahaha TONTO,silencio,ako si ti pametan,ja sam Markiz de Sad,ako uopste znas ko je bio to,samo se tripuj u vezi zlih Cetnika,Nemaca-Nacista,Italijana-Fasista,dok ti pravi neprijatelji vrsljaju po zemlji,sabotiraju tvoj narod i prave te bolidom,jedino sto si sada pametno rekao je ovo na kraju,pametnome dosta.Da i jos nesto,nisam GERMANOFIL,vec ESPANOFIL,tako da si jos jednom ispao piglu,ali gotivim sve narode moje rase,vere i kulture, nisam zatucani i izmanipulisani Sovinista kao neki,odnosno EUROPA ES LEY,TU PUTA USA. ;) .
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitimesri kol 05, 2015 8:16 pm

ma tako je ti si obični provokator ,,ja šovinista?pametan si strašno 26 godišnjače .ni sam ne znaš što pišeš
[Vrh] Go down
Sponsored content





Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Osama Bin Laden nije Mrtav   Osama Bin Laden nije Mrtav - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Osama Bin Laden nije Mrtav
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Osama bin Laden
» Ubijen Osama bin Laden!
» Bin Laden prijeti Obami novim napadima
» tko je krscanin a tko nije????

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: