Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Grozno prepariran

Go down 
Autor/icaPoruka
grrow
Stanica

Male
Scorpio Pig
Broj postova : 25
Registration date : 10.05.2011

Grozno prepariran Empty
PostajNaslov: Grozno prepariran   Grozno prepariran Icon_minitimepon svi 23, 2011 4:06 pm

Kao da nije dovoljno što su mučki ubijeni iz nečije pijane zabave s puškom, ove jadne životinje završile su preparirane kako bi i nakon smrti ubojice podsjećale na njihovo nedjelo. Ali ovi primjerci prepariranih životinja koje možete vidjeti ovdje toliko su grozno preparirani da ih jedva možete gledati. Mislim da bi ovog majstora preparirača bolje preparirale ove životinje koje je on preparirao.... Čak ima i kućnih ljubimaca od kojih se vlasnici nisu mogli odvojiti... vidi galeriju slika
http://www.balkan-express.org/template-features/6-bizarno/265-grozno-prepariran#265
Grozno prepariran 356
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

Grozno prepariran Empty
PostajNaslov: Re: Grozno prepariran   Grozno prepariran Icon_minitimeuto svi 24, 2011 10:29 am

Fuj, bolesno.

Guardian
Chakotay

Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8408
Registration date : 28.12.2007

Grozno prepariran Empty
PostajNaslov: Re: Grozno prepariran   Grozno prepariran Icon_minitimeuto svi 24, 2011 10:38 am

A joj face

Pračovjek
biga

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

Grozno prepariran Empty
PostajNaslov: Re: Grozno prepariran   Grozno prepariran Icon_minitimeuto svi 31, 2011 4:44 pm

bolest..
inače sam protiv preparivanja jer onda kažu da se meso ne može iskoristiti za jelo a ja sam za ubijanje životinja isključivo radi hrane i samoobrane...

And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Sponsored content

Grozno prepariran Empty
PostajNaslov: Re: Grozno prepariran   Grozno prepariran Icon_minitime

[Vrh] Go down

Grozno prepariran
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.