Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

WTC i Pentagon 11. rujna 2001.

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Da li je riječ o zavjeri
Da
WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_vote_lcap87%WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_vote_rcap
 87% [ 72 ]
Ne
WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_vote_lcap13%WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_vote_rcap
 13% [ 11 ]
Ukupno glasova : 83

Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:36 am

Ovo gore je samo delic mnogo veceg teksta koji govori o (ne)postojanju koincidencija i veoma je dobro odradjen...

Sto se tice gorenavedenih zamerki, licno ih smatram neosnovanim...

Ako neko moze da "dokaze" da je Meksiko sledeci na meti teroristickih napada, to bih volela da vidim i molila bih da se to i ucini!!!

Imena drzava, ljudi, pa i sva licna imena se uzimaju ili u svom izvornom obliku, ili, u slucaju da se postavljaju ovakve paralele, transkribovane u jezik na kome je vecina pojmova. Dalje...

George W Bush je uobicajen nacin zapisivanja. Amerikanci veoma cesto zapisuju srednje ime u vidu inicijala. Zapis bez toga bi se upotrebio samo u strogo neformalne svrhe, kao sto je intimna prepiska...

Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 2:44 am

Oduzimanje ne postoji, bar ne u matematici koja prelazi nivo osnovne skole. Oduzimanje je sabiranje dva broja razlicitih predznaka, jednog pozitivnog, a drugog negativnog. Mnozenje se svodi na sabiranje, 3 puta dva je na 3 mesta po 2, dakle 2 + 2 + 2. Dakle, ako zbrajamo brojeve onda ih sabiramo. Uz to, sabiranje je tradicionalni metod numerologije i slicnih disciplina...

Heksadekadni sistem je izum previse novog datuma da bi posedovao arhetip sa kojim bi se moglo baratati, a zna ga toliko malo ljudi da nije ni mogao uci u kolektivnu svest...

A datum se ne obrce! Amerikanci datume UVEK!!! pisu ovako, prvo mesec, a potom redni broj dana u njemu...

A ovaj poslednji komentar vezan za broj putnika je veoma neumesan....................

Ako neko i dalje zeli da veruje u to da je sve slucajno, to je opet njegova stvar. Ajnstajn je rekao da Bog ne igra kockice, no... Svakako je lakse misliti da je sve puka slucajnost, uprkos tome sto su same sanse da budemo zaceti i rodjeni bile jedan prema par hiljada ili miliona, da ne razmatramo nista dalje... Ali, verovanjem u slucajnosti skidamo sa sebe svu odgovornost za svoje postupke... *

Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 3:40 pm

zvezda je napisao/la:
Oduzimanje ne postoji, bar ne u matematici koja prelazi nivo osnovne skole. Oduzimanje je sabiranje dva broja razlicitih predznaka, jednog pozitivnog, a drugog negativnog. Mnozenje se svodi na sabiranje, 3 puta dva je na 3 mesta po 2, dakle 2 + 2 + 2. Dakle, ako zbrajamo brojeve onda ih sabiramo. Uz to, sabiranje je tradicionalni metod numerologije i slicnih disciplina...

Heksadekadni sistem je izum previse novog datuma da bi posedovao arhetip sa kojim bi se moglo baratati, a zna ga toliko malo ljudi da nije ni mogao uci u kolektivnu svest...

A datum se ne obrce! Amerikanci datume UVEK!!! pisu ovako, prvo mesec, a potom redni broj dana u njemu...

A ovaj poslednji komentar vezan za broj putnika je veoma neumesan....................

Ako neko i dalje zeli da veruje u to da je sve slucajno, to je opet njegova stvar. Ajnstajn je rekao da Bog ne igra kockice, no... Svakako je lakse misliti da je sve puka slucajnost, uprkos tome sto su same sanse da budemo zaceti i rodjeni bile jedan prema par hiljada ili miliona, da ne razmatramo nista dalje... Ali, verovanjem u slucajnosti skidamo sa sebe svu odgovornost za svoje postupke... *
kao sto sam rekla there are no accidents :D sve se dogada sa razlogom...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 7:38 pm

Berny je napisao/la:

nebi bas rekla da je glupost ma ima tu svasta sta mi nemamo pojma :x

Meni jest jer svašta mogu dobiti računima, tek toliko da potkrijepim neku tamo teoriju. Uostalom, ima desetak takvih ''zlih'' brojeva, a u biti se sve svodi na praznovjerje. Jesu li doista brojevi odlučili o događaju, to ne znam, ali nemam razloga u to vjerovati.

Zadnja promjena: Vampire Yanemba; uto oľu 03, 2009 7:49 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 7:41 pm

zvezda je napisao/la:

Znači li to da se znanost ne mora uzimati u obzir jer neke stvari nisu ušle u kolektivnu svijest? 8)

Citat :
Ako neko i dalje zeli da veruje u to da je sve slucajno, to je opet njegova stvar.

Imaš li išta, osim takvih matematičkih operacija, da ne kažem igru brojeva, kao dokaz da su ti brojevi važni za te događaje i da su se događaji dogodili zbog tih brojeva? Nije stvar u slučajnostima, stvar je u brojevima na ovoj temi. Recimo ja ne vjerujem da je sve to slučajno, ali isto tako sada nije riječ o tome, riječ je o brojevima kao odrednicama događaja.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 8:53 pm

Vampire Yanemba je napisao/la:
zvezda je napisao/la:

Znači li to da se znanost ne mora uzimati u obzir jer neke stvari nisu ušle u kolektivnu svijest? 8)

Citat :
Ako neko i dalje zeli da veruje u to da je sve slucajno, to je opet njegova stvar.

Imaš li išta, osim takvih matematičkih operacija, da ne kažem igru brojeva, kao dokaz da su ti brojevi važni za te događaje i da su se događaji dogodili zbog tih brojeva? Nije stvar u slučajnostima, stvar je u brojevima na ovoj temi. Recimo ja ne vjerujem da je sve to slučajno, ali isto tako sada nije riječ o tome, riječ je o brojevima kao odrednicama događaja.
a mozda su terorsti odredili taj broj i to je to shock a jesi vidio slike di dim poprima oblik Davla?
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 11:51 pm

Koji teroristi, koji đavo?
Pa svi znaju da su to Ameri napravili.

Čitao sam, naime, u Svjetlosti o nekakvim rukopisima u Indiji. U tim rukopisima piše cijela životna priča svakog tko će posjetiti tu knjižnicu. Reporter je išao tamo i čitao je svoj rukopis, tamo je objašnjeno, evo citiram: "Jedanaestog dana devetog mjeseca po računanju vremena zapadnog svijeta dogodit će se zločin neviđenih razmjera. To će se dogoditi u najvažnijem gradu istočne obale na sjevernom dijelu dvojnog kontinenta. Cilj zločina je velika zgrada koja je značajan simbolzapadnog svijeta. Ta se zgrada sastoji od dva tornja. Te će tornjave napasti dvije vimane (staroindijski naziv za letjelice). Dvije vimane će udariti u tornjeve i uzrokovati velika razaranja. Tornjevi će se srušiti, ali ne zbog toga što su vimane odarile u njih, nego zgob unaprijed pripremljenih, namjernih eksplozija u unutarnjosti tornjeva ..."

Da napomenem, Proročanstva su napisana prije 5000 godina :)
[Vrh] Go down
kayser
Moderator
kayser

Male
Taurus Tiger
Broj postova : 1149
Registration date : 03.12.2007

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 1:45 am

zanimljivo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 2:04 am

Jaykoq je napisao/la:
Koji teroristi, koji đavo?
Pa svi znaju da su to Ameri napravili.

Čitao sam, naime, u Svjetlosti o nekakvim rukopisima u Indiji. U tim rukopisima piše cijela životna priča svakog tko će posjetiti tu knjižnicu. Reporter je išao tamo i čitao je svoj rukopis, tamo je objašnjeno, evo citiram: "Jedanaestog dana devetog mjeseca po računanju vremena zapadnog svijeta dogodit će se zločin neviđenih razmjera. To će se dogoditi u najvažnijem gradu istočne obale na sjevernom dijelu dvojnog kontinenta. Cilj zločina je velika zgrada koja je značajan simbolzapadnog svijeta. Ta se zgrada sastoji od dva tornja. Te će tornjave napasti dvije vimane (staroindijski naziv za letjelice). Dvije vimane će udariti u tornjeve i uzrokovati velika razaranja. Tornjevi će se srušiti, ali ne zbog toga što su vimane odarile u njih, nego zgob unaprijed pripremljenih, namjernih eksplozija u unutarnjosti tornjeva ..."

Da napomenem, Proročanstva su napisana prije 5000 godina :)
o ovom sam pricala

WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Wtc-smoke-devil
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 2:05 am

LINK

evo i linka

Popravljeno

Zadnja promjena: Berny; sri oľu 04, 2009 3:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof

Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Registration date : 30.07.2008

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 1:45 pm

daj di su modovi za ovo. Link je predugačak, stavite ga u [url=linkovajogroman]LINK[/url]
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 3:32 pm

Jaykoq je napisao/la:
daj di su modovi za ovo. Link je predugačak, stavite ga u [url=linkovajogroman]LINK[/url]
neznam to raditi probala al opet isto bude :(
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri oľu 04, 2009 10:25 pm

Ne vidim nikakvu vezu nauke i ovog pitanja, iskreno govoreci...

Ja nikada nisam rekla da su se dogadjaji dogodili zbog brojeva, a ni da nisu. Uopste nisam razmisljala o tome da li je starija kokoska ili jaje. Koincidencije postoje i tu su, to je ono sto je meni bitno. Mislim upravo suprotno, da je rec dakle o koincidencijama, a ne o brojevima. Brojevi su tu samo da potvrde postojanje koincidencija. I sam veci tekst kome ovaj odlomak pripada je o koincidencijama, a ne o numerologiji... Uostalom, tema je na manipulacijama... *

Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:36 am

zvezda je napisao/la:

zvezda je napisao/la:

Dakle, napisala si ovo o heksadekadskom sustavu, a ja sam to proširio na znanost. Budući da mnogo toga iz znanosti nije ''starog'' datuma i nije ušlo u kolektivnu svijest, treba li onda to zanemariti? Samo sam proširio tvoju izjavu.

Citat :
Ja
nikada nisam rekla da su se dogadjaji dogodili zbog brojeva, a ni da nisu. Uopste nisam razmisljala o tome da li je starija kokoska ili jaje. Koincidencije postoje i tu su, to je ono sto je meni bitno. Mislim upravo suprotno, da je rec dakle o koincidencijama, a ne o brojevima. Brojevi su tu samo da potvrde postojanje koincidencija. I sam veci tekst kome ovaj odlomak pripada je o koincidencijama, a ne o numerologiji... Uostalom, tema je na manipulacijama... *

Ako brojevi doista imaju veze s tim događajima, tada je to samo onda ako se događaj dogodio zbog broja (negdje je bilo tako ''zapisano''). Ako ne, tada se radi o pukoj slučajnosti i brojevi ništa ne znače, samo su tu kao ''ukras''.

Da, mislim da sam vidio tu sliku, Berny.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 1:39 am

Vampire Yanemba je napisao/la:
zvezda je napisao/la:

zvezda je napisao/la:

Dakle, napisala si ovo o heksadekadskom sustavu, a ja sam to proširio na znanost. Budući da mnogo toga iz znanosti nije ''starog'' datuma i nije ušlo u kolektivnu svijest, treba li onda to zanemariti? Samo sam proširio tvoju izjavu.

Citat :
Ja
nikada nisam rekla da su se dogadjaji dogodili zbog brojeva, a ni da nisu. Uopste nisam razmisljala o tome da li je starija kokoska ili jaje. Koincidencije postoje i tu su, to je ono sto je meni bitno. Mislim upravo suprotno, da je rec dakle o koincidencijama, a ne o brojevima. Brojevi su tu samo da potvrde postojanje koincidencija. I sam veci tekst kome ovaj odlomak pripada je o koincidencijama, a ne o numerologiji... Uostalom, tema je na manipulacijama... *

Ako brojevi doista imaju veze s tim događajima, tada je to samo onda ako se događaj dogodio zbog broja (negdje je bilo tako ''zapisano''). Ako ne, tada se radi o pukoj slučajnosti i brojevi ništa ne znače, samo su tu kao ''ukras''.

Da, mislim da sam vidio tu sliku, Berny.
super...zanimljiva slika eh?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimened oľu 22, 2009 11:32 pm

e ljudi kak se zove dokumentarac o WTCu znam da su 2 brata vatrogasaca isli unutra i da su ih zatrpale rusevine a dokumentarac traje oko 5 h
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat
Broj postova : 54
Registration date : 31.03.2009

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:17 pm

Mislim da su to gluposti šta se tiće numerologije da to nema veze sa napadom na SAD.Dali to znaći da auto industrija iz Njemaćke ima veze sa napadom na SAD toćnije Porsche jer ima auto koji se zove- Porsche 911 Carrera ??? Mislim da su to ljudi malo pretjerali sa tim brojevima i da to nema veze sa nićim.

I moje mišljenje je da ni u jednom avionu koji su se zabili u wtc nisu bili ljudi.To su bili USAF avioni E-10 MC2A
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 12:44 pm

Viktor-x je napisao/la:

I moje mišljenje je da ni u jednom avionu koji su se zabili u wtc nisu bili ljudi.To su bili USAF avioni E-10 MC2A

Gdje su onda nestali ljudi koji su bila onda na spisku putnika putnickih aviona koji su se navodno zabili u zgrade? Gdje je nestalo tih nekih 200-400 ljudi?
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 1:31 pm

E to je pitanje?gdjeu su svi ti ljudi nestali????U oba dva tornja je radilo oko 50.000 ljudi,kad sam vidio da se ruše tornjevi mislio sam da će biti oko 20,000mrtvih a na kraju je ih poginilo 2.602(hvala Bog šta nije više) to je bio radni dan,gdje su svi ti ljud??jel moguće da su iz obje zgrade sve uspeli evkuirati?? Kažu da je to tolika toplina bila da je otopila nosaće zgrade i da se zbog toga srušila i ništa ne ostane ćitavo jer je sve izgoriti ili zdrobito ali šta su našli u ruševinama naravno PUTOVNICA od takozvanog teroriste koji je upravljo avionom,zaro to nije smješno.A druga stvar je da su rekli da se i u pentagon zabio avion i da se od silne topline sve otopilo ćak i motori koji su napraviti od neke legure koja mogu bez problema izdržati tu toplinu i šta su i potvrdili i iz Rolls Roysa jer to subili njihovi motori, ali apsurd je to šta su oni pomoću DNK analize saznali imena svih putnika.Pitam se samo na koji naćin kad je tolika vatra bila da je sve živo istopila i pretvorila i pepeo samo nije ljudsko tijelo izgorilo u toj vatri
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 3:06 pm

Citat :
zar nisu to bili putnicki avioni Boeing 737 ili tako nes?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon

Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Registration date : 22.12.2007

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 4:54 pm

Viktor-x je napisao/la:
Kažu da je to tolika toplina bila da je otopila nosaće zgrade i da se zbog toga srušila i ništa ne ostane ćitavo jer je sve izgoriti

To mogu govoriti samo onima koji ne znaju kolika temperatura mora biti da se celik visoke kakvoce pocme topiti. Treba mu konstantna temperatura a takvu temperaturu ne moze razviti cak niti kerozin kod zapaljenja.

Druga stvar je ta da je dim crne boje, znaci da gori sa malo kisika a to ne moze onda opet razviti temp. potrebnu da se oslabi celik.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 5:08 pm

Nije mi jasno...strucnjaci su kazali da se zgrada ne moze rusiti na onaj nacin kako se rusila od udara aviona vec samo ako je minirana jer se upravo onako ruse minirane zgrade. Onda ima svjedocanstvo nekog zastitara kako je zacuo eksplozije prije nego je udario avion i kad ih je cuo okrenuo se da bi vidio kako avion dolijece i tek tada udara. Onda ono da se srusila jos jedna zgrada pored blizanaca na identican nacin, a u nju nije nista udarilo. Onda to za Pentagon sto spominje Viktor-x da se avion rastalio od vrucine i da zato nije bilo ostataka aviona ali ljudske kosti se nisu rastalile. Pa ovo sa dimom sto Tutankhamon govori su isto objasnjavali da ne moze biti tako. Onda to da je na dan udara Bush osobno nalozio da se Bin Laden sa obitelji (koji je u tom trenu bio u Americi) avionom posalje nazad.
I sve to skupa (a sigurno ima jos toga) implicira da je Bush i kompanija izrezirala napad i pobila vlastite ljude kako bi si dali opravdanje za rat. A sve je to bilo u dogovoru s Bin Ladenom koji je uzeo ulogu krivca. Rat je (kao i vecina ratova) dogovoren.

Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimesri tra 01, 2009 8:33 pm

Alpha je napisao/la:
Nije mi jasno...strucnjaci su kazali da se zgrada ne moze rusiti na onaj nacin kako se rusila od udara aviona vec samo ako je minirana jer se upravo onako ruse minirane zgrade. Onda ima svjedocanstvo nekog zastitara kako je zacuo eksplozije prije nego je udario avion i kad ih je cuo okrenuo se da bi vidio kako avion dolijece i tek tada udara. Onda ono da se srusila jos jedna zgrada pored blizanaca na identican nacin, a u nju nije nista udarilo. Onda to za Pentagon sto spominje Viktor-x da se avion rastalio od vrucine i da zato nije bilo ostataka aviona ali ljudske kosti se nisu rastalile. Pa ovo sa dimom sto Tutankhamon govori su isto objasnjavali da ne moze biti tako. Onda to da je na dan udara Bush osobno nalozio da se Bin Laden sa obitelji (koji je u tom trenu bio u Americi) avionom posalje nazad.
I sve to skupa (a sigurno ima jos toga) implicira da je Bush i kompanija izrezirala napad i pobila vlastite ljude kako bi si dali opravdanje za rat. A sve je to bilo u dogovoru s Bin Ladenom koji je uzeo ulogu krivca. Rat je (kao i vecina ratova) dogovoren.
moze bit
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:04 am

Da odgovorima na pitanje dali su to bili putnićki avioni ili vojni

Na drugom avionu koji se zabio u zgradu se vidi da ima neku anomaliju sa doljne strane aviona a nijedan putnićki avion nema tako nešto ni približno jer su svi glatki odozdol a da su to teroristi mogli u zraćnoj luci samo tako "navariti" na avion, mislim da bi se primjetilo kad bi izašo na pistu.Postoji video snimak gdje žena sa ulice viće "to nije bio amerićki putni avion" pa opet drugi snimak gdje ćovijek objašnjava da avion nije imo prozore i da je bio skroz sive boje. Ima par aviona koji odgovaraju tome opisu a to su E-8C koji ima po dva motora na svakom krilu a avion koji je udario u zgradu ima po jedan motor na svakom krilu šta preostaje E-10 MC2A
[Vrh] Go down
Viktor-x
Višestanični organizam
Viktor-x

Male
Gemini Rat

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitimečet tra 02, 2009 12:20 am

Zgrade su srušene sa sa bombama i to se vidi u ruševinama jer su noseći stupovi na koso presjćeni ko da si ih žiletom presjeko a sa takom se metodom ruše zgrade da se dinamit nekako na koso postavi da presjeće ćelićne stupove.A usto se još vidi kad su se poćele rušiti zgrade da se na katu prije dogodi eksplozija.

A iz aviona su ispalite rakete jer prije udara aviona u zgradu vidi se eksplozija prije
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: WTC i Pentagon 11. rujna 2001.   WTC i Pentagon 11. rujna 2001. - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down

WTC i Pentagon 11. rujna 2001.
[Vrh] 
Stranica 2 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next