Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarni kupaći bikini

Go down 
+3
biga
Athena
Gea
7 posters
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 3:43 pm

S dolaskom ljeta i sunca za pripadnice ljepšeg spola donosimo zanimljiv modni dodatak za plažu - solarni kupaći bikini.

Za tehnološki osvještene djevojke nema ništa gore nego kada njihov mobitel ili mp3 player ostane bez baterija. Na sreću, tu je solarni kupaći bikini koji je dizajnirao Andrew Schneider.

Ovaj kupaći kostim napajat će vaše gadgete strujom koju proizvodi iz fotonaponskih ćelija razmještenim po bikiniju koji izgleda baš poput običnog bikinija za plažu.

Primjerice, dok se lijeno izležavate na plaži svoj iPod moći ćete napuniti uz pomoć USB kabela koji ćete spojiti na bikini. Cool, zar ne?

Pošto bikini šalje prikupljenu energiju direktno u vaš elektronički uređaj, sigurnost je na visokom nivou.

Naime, Schneider je za Daily Mail izjavio da tih pet volti električnog naboja dobivenog od energije sunca nećete moći niti osjetiti na svojoj koži.
Cijena ovog bikinija, prema pisanju Technabob.com je oko 200 dolara, što priznajemo i nije malo. Međutim, zamislite što ćete s time dobiti ako se u ovom kostimu pojavite ovo ljeto, primjerice na Zrću. Sigurni smo da nikoga nećete ostaviti ravnodušnim.

Za muški spol saznali smo jednu vrijednu informaciju, a ta je da su muške solarne kupaće gaće također u planu, pa će i geekovi uskoro doći na svoje.

Solarni kupaći bikini 0919007.42

Solarni kupaći bikini 0907007.42

Solarni kupaći bikini 0898007.42

link

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 3:44 pm

rofl2

za par desetljeća hodat ćemo gradom i usput puniti mobitel, mp3 i ostale stvari svojim majcama zubi mislim da će u japanu ovo biti hit ljeta

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 3:59 pm

Što sve neće izmisliti. roll
Ovo mi je previše tehnološko-inovacijski kostim i ne privlači me hodati sa svim tim žicama, poput izvanzemaljke. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 4:02 pm

meni još uvijek ti solarni paneli izgledaju prekruto da bi mogli proći pod badić
jedino nigdje ne piše da se može i u vodu s njim
koliko ja znam struja - žica - voda = miris zagorjele kože

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 4:09 pm

ne razumijem... ovo je možda modni dodatak, al kako sa usb utičnicom u vodu?? skupi se sol na nju, ti priključiš mobitel il nešto drugo i ono ode u pm.

+sumljam da je ovo baš udobno nositi jer koliko znam o toj tehnologiji ove crne 'trakice' bi trebale biti krute. zamisli sjedneš na kamen u ovom kupaćem. osim što je neugodno za guzicu, riskiraš pucanje tih stakalaca..

ovo mi sliči na one neke kreacije koje su napravljene da bi se pisalo o tome a nikad se neće nositi..

edit: gea, zavisi koliko je jaka struja.. ;)

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 4:16 pm

Uskoro neće biti tako kruti, jer u stvari veće niti biti paneli već će se ta otopina "printati" na materijal na koji želiš, pa će onda to puno elegantnije izgledati. Iako je to dosta nezgodno imati na odjeći upravo zbog žica o kojima je Gea govorila. A i neću baš imati mob ili MP3 player kod sebe kad ću ići u more na plivanje :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 4:21 pm

@Biga znam da te neće speći struja miga pošto je direkt sa solarnog koji nema velki napon, a čim se žice u pretvaraću smoće sve prestane raditi
već nam se na moru to dogodilo.. samo što je od obićnih velikih solarnih panela taj dio s žicama puno veći i lakše se zamjeni

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 4:24 pm

Uh... kako cu ja ovdje puniti svoju bateriju,samo da znate... cerek
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 5:36 pm

Gea je napisao/la:
Za muški spol saznali smo jednu vrijednu informaciju, a ta je da su muške solarne kupaće gaće također u planu, pa će i geekovi uskoro doći na svoje.

A šta ako dođe do kratkog spoja?
Ne smin ni pomisliti !!! zubo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 9:23 pm

Pitaj Fantoma sta onda....njemu je davno doslo do kratkog spoja kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 10:18 pm

Alpha je napisao/la:
Pitaj Fantoma sta onda....njemu je davno doslo do kratkog spoja kava

To je @Alpha tvoje mišljenje.
Na osnovu kojih podataka si to zaključila? confused kava

Vezano uz temu Solarni kupaći bikini

Znači žene sa velikim grudima i guzama će biti u prednosti:

veća površina bikinija->više solarnih ćelija->brže punjenje, a ako dođe do kratkog spoja (moj bi pok. dida reka)
ode k vragu tava i jaje. rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 11:19 pm

Na osnov visegodisnjeg postanja, a sa naglaskom na lijepu hrpicu zadnjih postova posnutih po temama koje je otvorila Gea ili na kojima je pisala Gea, a sa svrhom da ju provocira.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimečet lip 16, 2011 11:36 pm

A sto joj sjeba teme Alpha,jesi ih zaspamala,svaka ti cast... zubi

Hajmo sad na slijedecu... rofl2

Gea ovo,Gea ono,Fantom ovo,Fantom ono... doh
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimepet lip 17, 2011 10:51 am

Mozda ali jedno sam dokazala. Zaobilazis moje postove. Ignoriras. Dakle, ustanovili smo da ti to itekako znas. E pa sad to znanje primjeni kada vidis Geu. Ignoriraj. OK?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimepet lip 17, 2011 12:36 pm

OK
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitimepet lip 17, 2011 12:45 pm

Puno hvala zivili

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarni kupaći bikini Empty
PostajNaslov: Re: Solarni kupaći bikini   Solarni kupaći bikini Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarni kupaći bikini
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: