Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:45 am

Poceo sam svakodnevno meditirati u zelji da dostignem astralnu projekciju.
Znam da ce za to trebati dosta vremena, puno puno volje, i svakodnevnog rada.
Vec sam poceo viditi neke pomake, usavrsavam polako tehnike disanja,
i svaki put se dok meditiram se osjecam sve vise smirenijim.
Nadam se da cu u buducnosti uspjeti dostici stanje potpune smirenosti
i napustiti tijelo.

Što vi mislite o ovome ?
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:59 am

Ja ću malo prekopati po kući, imao sam jednu knjigu o hipnozi vezanoj za sjećanje na prošle živote i još nešto... Ne sjećam se. Pa ću prenijeti dio teksta vezan za metode hipnoze i meditacije.
Piše sve u korak šta se treba raditi.
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 1:32 am

Rie je napisao/la:
Ja ću malo prekopati po kući, imao sam jednu knjigu o hipnozi vezanoj za sjećanje na prošle živote i još nešto... Ne sjećam se. Pa ću prenijeti dio teksta vezan za metode hipnoze i meditacije.
Piše sve u korak šta se treba raditi.


ajde molim te ako mozes to napraviti bio bi ti jako zahvalan.
bas me zanima
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 1:35 am

Čim ju nađem ću staviti :D
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 12:12 pm

Mislim da je meditacija odlična. Samo ja sam previše nemirna da bi to mogla. Imaš koji savjet kako postić mirnoću? Nemogu samo sjest i zatvorit oči i borit se sama sa sobom. U najbolju ruku ću se samo počet smijat. :|
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 2:16 pm

malena je napisao/la:
Mislim da je meditacija odlična. Samo ja sam previše nemirna da bi to mogla. Imaš koji savjet kako postić mirnoću? Nemogu samo sjest i zatvorit oči i borit se sama sa sobom. U najbolju ruku ću se samo počet smijat. :|


znas sto. stvar je u disanju, legni, zatvori oci, stavi jednu ruku na trbuh a jednu na prsa,i duboko udahni, malo zadrzi dah i onda izdah treba da bude tri puta dulji od udahnuca, brojeci zadrzavanje daha.
vec nakon dvije minute pocet ces osjecat laganu smirenost
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 2:24 pm

Probat ću. ;)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 2:37 pm

malena je napisao/la:
Probat ću. ;)


Probaj lijepo je. Jos sto ja radim je da ne drzim oci zatvorene nego gledam u jednu svijetlu tocku, naprimjer u svijecu i fokusiram se na tu tocku i duboko disem, to jos vise pomaze.

Jucer sam bio jako nervozan, i posao sam meditirati, i jako jako sam se smirio. Nevjerovatna promjena
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimečet ruj 20, 2007 10:59 pm

Jovko, ovako, za knjgu neznam gdje je :( ali evo ti ime autora i naziv knjige, mislim da se radilo o ovoj knjizi:

J. R. Moody - Život prije života, a isti autor ima i knjigu "Život poslije života"


Zadnja promjena: ; pet ruj 21, 2007 3:36 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 8:47 am

jovko je napisao/la:

Probaj lijepo je. Jos sto ja radim je da ne drzim oci zatvorene nego gledam u jednu svijetlu tocku, naprimjer u svijecu i fokusiram se na tu tocku i duboko disem, to jos vise pomaze.

Jucer sam bio jako nervozan, i posao sam meditirati, i jako jako sam se smirio. Nevjerovatna promjena

Probala sam. Uspila sam čak pet minuti ostat ozbiljna. Ali zanimljivo je. Kontrola disanja je super. :D
[Vrh] Go down
Cvrcak
Višestanični organizam
Cvrcak


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 70
Age : 34
Registration date : 18.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 9:05 am

mislim da je moguce meditacijom dostici a projekciju,samo sto je ja jos nisam (a meditiram duze vremena,stavise dosta dugo).mozda jer ja ne zelim da se projektujem,mada sam jednom video nesto ne znam ni sam sta...
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 3:30 pm

Cvrcak je napisao/la:
mislim da je moguce meditacijom dostici a projekciju,samo sto je ja jos nisam (a meditiram duze vremena,stavise dosta dugo).mozda jer ja ne zelim da se projektujem,mada sam jednom video nesto ne znam ni sam sta...


sto si vidio, sto si vidio? jako me zanima. opisi
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 3:35 pm

malena je napisao/la:
jovko je napisao/la:

Probaj lijepo je. Jos sto ja radim je da ne drzim oci zatvorene nego gledam u jednu svijetlu tocku, naprimjer u svijecu i fokusiram se na tu tocku i duboko disem, to jos vise pomaze.

Jucer sam bio jako nervozan, i posao sam meditirati, i jako jako sam se smirio. Nevjerovatna promjena

Probala sam. Uspila sam čak pet minuti ostat ozbiljna. Ali zanimljivo je. Kontrola disanja je super. :D

da, bravo. samo nastavi , svaki dan odvoji malo vremena za to
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 5:14 pm

meni bi bas trebala dekompresija,kako si ti poceo?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimepet ruj 21, 2007 10:49 pm

Čitala sam o astralnoj projekciji u teozofskoj literaturi. Oni čak idu na izlete, susreću se i pomažu nekim ljudima na taj način. No mislim da u nju ulaze kroz san. Meditacija je, naravno, dio pripreme. Pogledaj malo literaturu od Ledbeatera i Annie Bessant, možda čak postoji knjiga takvog naslova, no te se teme ponavljaju u njihovim djelima a nisam popamtila gdje.

Osobno se ne bih željela astralno projecirati ni da mogu, jer bi me bilo strah hoću li se moći vratiti u normalu.
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:08 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Čitala sam o astralnoj projekciji u teozofskoj literaturi. Oni čak idu na izlete, susreću se i pomažu nekim ljudima na taj način. No mislim da u nju ulaze kroz san. Meditacija je, naravno, dio pripreme. Pogledaj malo literaturu od Ledbeatera i Annie Bessant, možda čak postoji knjiga takvog naslova, no te se teme ponavljaju u njihovim djelima a nisam popamtila gdje.

Osobno se ne bih željela astralno projecirati ni da mogu, jer bi me bilo strah hoću li se moći vratiti u normalu.


svugdje na internetu citam da je ljude strah se projicirati.
mene nije nimalo strah, sta bude bude.
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:47 pm

znas sto, vidim pomake u smirivanju, stvarno se smirim totalno.
i onda cijelo vrijeme dok disem pravilno gledam u sobi tocku na tv , znas ono sto gori crveno, i pokusavam gledati bez treptanja i slusam neku halucinirajucu muziku cijelo vrijeme na liniji, a soba je mracna cijelo vrijeme , samo se vidi ona crvena tocka.
I osjecam se nekako cudno, i znam da ako nastavim to radit i koncetrirat se sve vise i vise na tocku i sve bolje i bolje disat da cu uspjeti nesto.
jednom mi se cak ucinilo da ne osjecam tijelo al mislim da mi se to samo ucinilo, ali uspjet cu nesto.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:48 pm

Svakog dana imam proekciu sebe,svesno nesvesno,reci pliz sto je to :)
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:49 pm

znas kako se kaze, there is no room for failure
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:49 pm

vladimir je napisao/la:
Svakog dana imam proekciu sebe,svesno nesvesno,reci pliz sto je to :)


kako to mislis ?
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:50 pm

vladimir je napisao/la:
Svakog dana imam proekciu sebe,svesno nesvesno,reci pliz sto je to :)


opisi malo
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:54 pm

Vidim sebe izvan mene.Sta je to?Kao da me ima dva.Sedim i gledam zavesu i vidim sebe dosta lose
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:55 pm

istina jovko,nezezam se
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 1:59 pm

Ako se ne zezaš, daj reci u kojem tebi je centar svijesti - u onome koji gleda zavjesu, ili u onome koji je negdje kod zavjese, ako sam dobro shvatila? Mislim, gledaš li ti onoga kod zavjese, ili se možeš preseliti u onoga kod zavjese i gledati sebe kako negdje u sobi sjediš ili stojiš?
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:03 pm

vladimir je napisao/la:
Vidim sebe izvan mene.Sta je to?Kao da me ima dva.Sedim i gledam zavesu i vidim sebe dosta lose


Reci mi kad ti se to dogada i opisi mi jos malo i kada ti se to prvi put dogodilo.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 1 / 22.Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: