Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:15 am

ŠTO KADA ČOVJEK POSTANE LOVINA?

Pročitajte ovu jezivu priču koju prenosim s drugog foruma i procijenite bi li mogla biti istinita, ili se radi o jednoj od mnogih izmišljenih priča koje tako rado pričaju ratnici, lovci, pastiri i drugi ljudi koji se nalaze u neuobičajenim situacijama, a čiju je istinitost najčešće teško provjeriti. No na kraju krajeva, bila priča istinita ili ne, ona zorno dočarava situaciju koja se događa kad lovac postane lovina.


Tulkas je napisao/la:

Zima je. '93. Bili smo udaljeni od neprijatelja nekih tristotinjak metara zracne linije. Nasi su polozaji bili u rovovima ukopanim bas na pocetku sume dok su oni imali polozaje u jednom malom zaseoku (brat bratu dvadesetak krhkih kucica). Danima se niko nije pomjerao ni metra. Tuklo se minobacacima (tu i tamo) poneko puskaranje, ali nista strasno. I jedni i drugi, sta reci, cekali smo daljnja naredjenja, s vrha naravno i drzali svoje crte. Hladno je bilo, onako kako samo u Bosanskim zabitima zna biti, ali iskreno receno, bili smo dobro opskrbljeni.

Te noci bio sam poslan u izvidjanje s jednim suborcem, inace mojim jako dobrim prijateljem. Nismo trebali daleko ici, mozda kojih 150 metara u niciju zonu, mozda nepotrebno, ali ipak. I tako smo se nas dvojica lagano puzeci priblizavali zbunju koje je trebalo biti nasa busija narednih nekoliko sati.
Lijepo smo se smjestili i onako nedisciplinirano pripalili po cigaru , sto bi se reklo frajerski i neoprezno, ali s zarom okrenutim unutra, prema dlanu.
Imali smo jedan lijepi dvogled IR. Eh da nam ga je bilo imati kad smo bili klinci i iz daljine virili u auta gdje su se valjali zaljubljeni parovi..:mig:
S vremena na vrijeme pogledao bih u pravcu neprijatelja, vidjelo se kretanje, hodali su, nosili drva, nista narocito, al nesto mi nije bilo jasno. Nekoliko njih je krenulo na drugi kraj zaseoka, onako u zurbi i s puskama na gotovs, cula se i vika. Dao sam prijatelju da pogleda i on je poslije par sekunda poceo da brblja, zadihao se i brzo mi gurnuo dvogled u ruke i samo izgovorio "gledaj tamo"...

Ponovo sam pogledao i vidio da su oni napadnuti, pocela je i pucnjava, pojedinacna, rafalna (sve se dogadjalo jako brzo) vidjeo sam neke, neka bica ljudskoga oblika, ali nisam skuzio sta je. Vidjeo sam da ih napadaju i ubijaju (neprijateljske vojnike), grizu. Planulo je par kuceraka a sad se tamo vec odvijao pravi rat pucnjevi vatra, vrisci, uzasni urlici. Nasi su nas odmah pozvali da vide sta se desava. Dao sam dvogled prijatelju i odgovorio nadredjenom da nemam pojma sta se desava ali sa nama nema nikakve veze.

Moj je prijatelj onako otvorenih usta gledao. S obzirom da je vatra bila jaka sjene, siluete se se vidjele golim okom. Bio sam sledjen (od straha ne od hladnoce).. Daj mi normalnu bitku, nema frke, ali ovo.
Uzeo sam , istrgao dvogled i htio, unatoc strahu, vidjeti sve iz vece blizine.
I vidjeo sam jednu priliku zenskog izoblicenog lica (veliki zubi izobliceni, produzena vilica, brada siljata i kandze) kako gleda, ravno, ali ravno prema nama. Mi smo dovoljno daleko u mraku, ali gledala je u nas, znala je da smo tamo. I tada je potrcala velikom brzinom u nasem pravcu. Ja sam sledjen i dalje drzao dvogled kao paraliziran, ali u jednom trenu kao kroz san rekao sam svome suborcu da puca ravno u mrak, ODMAH. I on je zapucao, a odjednom sa moje desne strane u pravcu kuca zapucalo je jos dvadesetak kalasnjikova (ja u svoj onoj izgubljenosti nisam ni primjetio da je jedan dio nase ekipe stigao do nas i razvio polozaj). Poslije dvije tri sekunde i ja sam opalio rafal. S naseg glavnog polozaja su poceli udarati i minobacacima. Pocelo je oprave, mada niko nije imao pojma o cemu se u stvari radi.

Trajalo je, recimo, deset minuta (ne trebam govoriti da sa druge strane nije stigao ni metak).. Kada je prestalo s lupanjem glavni casnik (ne zelim govoriti ni o imenima niti mjestu zbivanja ) je htio da krenemo naprijed, ali sam ga uvjerio da sacekamo jutro. Puno pitanja je postavljeno, ali nismo im nista kazali, nista sto bi uputilo na to da nas proglase ludima.

Krenuli smo naprijed (vedro je bilo oko 08.00) i poslije par minuta stigli na protivnicke pozicije. Jos je bilo zara na kucicama. Snijeg je bio pun krvi na sve strane, razbacano oruzje i vatreno i hladno (nozevi umrljani krvlju), ali niti jednog mrtvog. Nikome nista nije bilo jasno. Ipak u jednom rovu, zatrpanog snijegom i zemljom pronasli smo jednog mrtvog vojnika, rastrganog. Jasno su se vidjeli ujedi i dijelovi otkinutog mesa.
Ja i prijatelj smo se pogledali, a casnik je to sve prokomentirao kao "bas ga je raznijela prokleta mina". A "oni su se povukli pod nasim djejstvom i pokupili svoje mrtve i ranjene"... To je bilo to i tako je priopceno javnosti


Zadnja promjena: ; sub pro 22, 2007 1:30 pm; ukupno mijenjano 1 put.

CrazyGoth likes this post

[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:21 am

Ajmo se sada malo poigrati detektiva pa probati otkrili radi li se o prijevari ili bi se događaj stvarno mogao svrstati u misterije.

Da čujem mišljenja, šta valja i šta ne valja. Što mislite o cijeloj priči. ako ništa drugo, jeziva je to je sigurno strah .
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:22 am

Nije baš priča za laku noć, čak i ako nije autentična... affraid affraid affraid

Trebalo bi je provjeriti, onako, da se nađu svjedoci, ispita lokacija i sve to.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:25 am

svjetloisjena je napisao/la:
Nije baš priča za laku noć, čak i ako nije autentična... affraid affraid affraid

Trebalo bi je provjeriti, onako, da se nađu svjedoci, ispita lokacija i sve to.

A prije svega tekst treba obraditi. Što se ne poklapa. Ovako na prvi pogled sve štima. :cheers:
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:31 am

Ovako, za početak ja izdvajam ovo:

Citat :
Zima je. 93'. Bili smo udaljeni od neprijatelja nekih tristotinjak metara zracne linije.

Citat :
I vidjeo sam jednu priliku zenskog izoblicenog lica (veliki zubi izobliceni, produzena vilica, brada siljata i kandze) kako gleda, ravno, ali ravno prema nama.

Ovako. Ovo me jako podsjeća na scene iz filma. Znate ono ratuje se, ubija se, meci šinjaju okolo, a u svoj toj zbrci, jedna životinja zastaje, i okreće se ravno prema njima što ju gledaju, a udaljeni su 300-tinjak metara suspect
.
Druga stvar je ta što se teško na 300 metara zračne linije po noći vide kandže i sl, ma kakav god dalekozor imali, a naša balkanska vojska '93 nije imala bog zna što, jeli tako? suspect


Zadnja promjena: ; sub pro 22, 2007 1:31 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 2:32 am

Meni ovaj dio ne drži baš vodu:

Citat :
I on je zapucao, a odjednom sa moje desne strane u pravcu kuca zapucalo je jos dvadesetak kalasnjikova (ja u svoj onoj izgubljenosti nisam ni primjetio da je jedan dio nase ekipe stigao do nas i razvio polozaj). Poslije dvije tri sekunde i ja sam opalio rafal. S naseg glavnog polozaja su poceli udarati i minobacacima. Pocelo je oprave, mada niko nije imao pojma o cemu se u stvari radi.

Trajalo je, recimo, deset minuta (ne trebam govoriti da sa druge strane nije stigao ni metak).

Zašto bi gomila vojnika bezrazložno pucala u mrak punih deset minuta ako nemaju pojma o čemu se radi? face
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:25 am

svjetloisjena je napisao/la:


Zašto bi gomila vojnika bezrazložno pucala u mrak punih deset minuta ako nemaju pojma o čemu se radi? face

Pitanje ti uopće nije na mjestu , al eto odgovorit ću ti :

Prvo u takvim situacijama se ne postavljaju prvo pitanja , pa se čeka odgovor , nego se prvo puca pa se onda ide gledat o čemu je riječ.

Prvo pucaj pa onda pitaj tko je.

Drugo , ako više ljudi puca istodobno u jednom pravcu , vijerovatnost da će nešto "preživjeti" tamo s druge strane nasuprot njima je svedena na minimum jer je cijeli prostor u istom trenutku zasut kišom metaka i ako šta tamo i stoji i / ili se nalazi šanse da preživi su skroz male.

Naravno još malo topničke ili minobacačke i / ili neke druge dalekometne paljbe po tom prostoru po površinskom metru uvijek dobro dođe i šta je sigurno sigurno je.

To je inaće poznato i pod nazivom spaljena zemlja.

Cilj takve taktike je da ništa , ako tamo i postoji , ne preživi.

I dobro je da su tek ujutro krenuli u izviđanje.

Čista vojnička škola.

Gubici u ljudstvu i izlaganje nepotrebnom riziku su jednaki nuli , a cilj se postigne.

Šta žešća paljba to bolje.

Šta se tiće same priče , ne znam je li istinita , ali mogla bi biti , samo isto je malo čudno da nije spomenuo gdje točno se to odvijalo.

Znam da su ti podaci strogo povjerljivi , ali ovo je 2007 , dakle prošlo je 14 godina , a i osim toga na internetu ako netko želi može izbaciti ovo skroz u detalje i tko će znati odakle ta informacija točno dolazi i tko ju je plasirao , dakle ovako gledano to je nešto šta je meni nelogično i zato ne bih baš davao ocijene oko same priče je li istinita ili nije , ali šta se tiče toga je li ovakvo što moguće ili nije da se desi , onda je moj odgovor da moguće je , mada malo vjerovatno , ali da moguče je.

Osim toga postoji još jedna stvar a ta je : "Ma kako je on to prepoznao da je to nešto što je vidio u mraku ženskog spola , ajde baš me zanima kako je taj detalj uočio".

Zbog ovih navedenih razloga koje sam ovdje gore naveo , sumnjam da je priča istinita tj mislim da je ipak izmišljena.

Moguče je da je došlo do kontakta između ljudi i podzemnih reptila , no neke stvari upučuju na to da je netko mogao čitati ovu tematiku na internetu pa malo radi zezancije plasirati ovu priču.

Sve je moguče , no nema dovoljno tehničkih detalja da bih se ja tu upuštao u neke dublje analize , pa stoga dok taj netko tko je to ispričao ne kaže gdje se to zbilo i ne ispriča još neke detalje vezano uz to ja sam sudržan od davanja bilo kakvih izjava je li priča istinita ili nije.

Ali uglavnom moguča je , ako čemo gledat čisto s tehničkog aspekta da se takvo što moglo desiti.

Malo vjerovatno , al tehnički je moguće.

Ma ne bi me iznenadilo ni da je istina , al nema puno tehničkih podataka , a i malo mi je sumnjivo šta nije odao lokaciju jer to je bitan podatak , a i zanima me po kojoj to logici je on to skužio da je to nešto ženskog spola.

Ima tih nekih onako usputnih detalja , zbog kojih imam razloga sumnjati da je ova priča ustvari izmišljena itd itd.

Dakle do daljnjega samo jedan veliki upitnik , ako se javi taj koji je priču ispričao i da još neke podatke koji meni mogu biti jasan znak jeli lik govori istinu ili samo izmišlja onda ću se ja tu izjasniti.

Do tada me ne zanima jer će se sve svest na ono : a možda je , a možda nije , a je , a nije i tako te sprehe ( priče , razgovori ).

Have a nice day.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 11:23 am

Rie je napisao/la:
Druga stvar je ta što se teško na 300 metara zračne linije po noći vide kandže i sl, ma kakav god dalekozor imali, a naša balkanska vojska 93' nije imala bog zna što, jeli tako? suspect

kaze da su oni poslani u izvidanje nekih 150 metara, dakle, bili su udaljeni pola te udaljenosti, pa su tehnicki mogli vidit..

al meni ovaj opis:
Citat :
I vidjeo sam jednu priliku zenskog izoblicenog lica (veliki zubi izobliceni, produzena vilica, brada siljata i kandze)

ne lici na nista reptilskog oblika vec na dobrog, starog vukodlaka. :D
a dobar im je taj dalekozor bio, stvarno, kad je mogao detaljno vidit lice sa 150 metara i to po noci (koliko god bile vatre jake, nije isto kao i po danu).
Ne drzi mi bas prica vodu, ima previse ovakvih stvari po netu.
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 5:54 pm

Da vam se predstavim dragi moji. Zovem se A, nick mi je Tulkas kao sto vidite.

Drago mi je sto vas je moj dozivljaj zaintrigirao, ali vidim (tacnije citam) nevjericu sto je normalno, jer ni ja ne bih tek tako povjerovao u ovu pricu. Ali ja nikoga ni ne tjeram.

Samo par ispravki. Neki nisu pratili pazljivo.

Imali smo jedan lijepi dvogled IR. Eh da nam ga je bilo imati kad smo bili klinci i iz daljine virili u auta gdje su se valjali zaljubljeni parovi..

Imali smo dvogled sa infra crvenim spektrom (nemojte me, molim vas jos pitati koje je marke bio) jedini u jedinici (mislim jedini IR) i nosali smo ga u izvidjanje, tako da nije bilo tesko vidjeti prilicno detaljno 9ne svaku crtu) lice tog stvora.

Dalje, Hybrid je dosta toga objasnio. Ocigledno se mnogi nisu nasli u situaciji na fronti kad je napetost, mir al onaj latentni. Dovoljan je jedan jedini metak da sve poludi, nema tu razmisljanja,a prvi metak je bio ispaljen zbog stvora dok su ostali suborci jednostavno sibali po neprijatelju (pitate kojem).

zanima me po kojoj to logici je on to skužio da je to nešto ženskog spola.

Moglo se ocijeniti kojeg je spola. Jednostavno zensko, ali mutirano, kako da ti objasnim. Vidis da je zensko.

CrazyGoth likes this post

[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 6:00 pm

Pozdrav, A!!!

Procitala sam Tvoj clanak i razmisljala o njemu, cak pokusala da kontaktiram nekoga ko je tih godina bio na ratistima u tim podrucjima, sto je problem, jer nisi definisao podrucje... Nije u pitanju bila neverica, vec mogucnost price sa ocevidcem...
No, ti si tu... Odlicno!

Ono sto mene posebno zanima u Tvojoj prici je stvorenje. Zamolila bih te da ga opises sto detaljnije mozes...

Hvala!!! :) *
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 6:16 pm

O podrucju, kvotama, tacnom datumu, zao mi je, ali nema sanse da govorim.

Kao sto je valjda svima pozato kroz IR nisi u mogucnosti vidjeti normalno kao po danu. Situacija stresna, uzasna.. Ali pokusat cu sto je moguce bolje mada bih, da znam dobro crtati, lakse nacrtao. Zubi su bili veliki sa extra ocnjacima (znam da zvuci kao u standardnom hororu) brada malo izduzenija nego normalno, kandze ( u stvari izduzeni prsti s dugackim noktima, vidjeh to jer ih je oblizivala) a oci, oci su bile manje vise normalne, cak sta ja znam , lijepe. Kosa je bila duga. Cesto sam razmisljao o tome stvoru, kako bi bila lijepa da nije mutirala. Jos nesto. Njih je bilo puno vise, ali je ostatak bio vise zivotinjski i jako jako brz u svome "poslu"
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:33 pm

za tebe su to nekakvi mutanti?

a cekaj malo, kako si ti uopce bas sad kad je otvorena tema naletio na ovaj forum, kad je rie ionako s nekog drugog foruma ovo prenio?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:17 pm

Mozda ga je Rie pozvao...

Ne bih ih nazvala mutantima, preferiram izraz hibridi...
A obzirom na to sta sve pravimo u laboratorijama, nista me vise ne moze zacuditi...
Banalan primer, kada sam neki dan otvorila Yahoo, udarna vest je bila prica o nekim naucnicima koji su radili nekakve mutacije na mackama... Nuspojava, nezeljeni propratni efekat, bila je cinjenica da macke svetle!!! Bila je i fotka, crna maca koja isijava crveno... JEZIVO!!! *

...zasto to radimo...? :( *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:41 pm

zvezda je napisao/la:
Mozda ga je Rie pozvao...

Ne bih ih nazvala mutantima, preferiram izraz hibridi...
A obzirom na to sta sve pravimo u laboratorijama, nista me vise ne moze zacuditi...
Banalan primer, kada sam neki dan otvorila Yahoo, udarna vest je bila prica o nekim naucnicima koji su radili nekakve mutacije na mackama... Nuspojava, nezeljeni propratni efekat, bila je cinjenica da macke svetle!!! Bila je i fotka, crna maca koja isijava crveno... JEZIVO!!! *

...zasto to radimo...? :( *

jer smo glupi. kao vrsta.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 8:45 pm

Igramo se tvorca na pogresan nacin, u laboratorijama, a sto je najgore, sa pogresnim ciljem... :( *
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:13 pm

Tulkas je napisao/la:
Da vam se predstavim dragi moji. Zovem se A, nick mi je Tulkas kao sto vidite.

Pozdrav i baš mi je drago da si se registrirao.

Evo, malo raspravljamo o temi, da, ali nadam se da ćeš nam ti sada pojasniti stvari koje nisu baš jasne :D:D
Čak sam razmišljao da li bi bilo moguće da nekakav crtež napraviš, onako okvirno kako su izgledala ta bića.

I interesira me dali je još gdje u svijetu prijavljen kakav masakr ovog tipa. Poznato je da su već puno puta nađeni ljudi i životinje bez krvi, sve isisano, izmrcvareno, a i s kirurški odrstranjenim djelovima tjela. Eto, ja tu vidim neke sličnosti.

@silver - ja sam covjeka pozvao, i on je autor teme koju sam prenio :D.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:49 pm

silver je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Druga stvar je ta što se teško na 300 metara zračne linije po noći vide kandže i sl, ma kakav god dalekozor imali, a naša balkanska vojska 93' nije imala bog zna što, jeli tako? suspect

kaze da su oni poslani u izvidanje nekih 150 metara, dakle, bili su udaljeni pola te udaljenosti, pa su tehnicki mogli vidit..

al meni ovaj opis:
Citat :
I vidjeo sam jednu priliku zenskog izoblicenog lica (veliki zubi izobliceni, produzena vilica, brada siljata i kandze)

ne lici na nista reptilskog oblika vec na dobrog, starog vukodlaka. :D
a dobar im je taj dalekozor bio, stvarno, kad je mogao detaljno vidit lice sa 150 metara i to po noci (koliko god bile vatre jake, nije isto kao i po danu).
Ne drzi mi bas prica vodu, ima previse ovakvih stvari po netu.

1. Oke, na 150 metara je moguće.

2. Istina, zato i postoji mogućnost da se radi o izmišljotini. Eto, raspravljamo sada o tome :D

Kasnije kada bude dovoljno "dokaza" ću pridodati anketu na temu da ljudi kažu što misle o tome.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:54 pm

zvezda je napisao/la:
Igramo se tvorca na pogresan nacin, u laboratorijama, a sto je najgore, sa pogresnim ciljem... :( *

A iz kojeg laboratorija je ovo poteklo i došlo tu u naše krajeve. Možda tu postoji kakav laboratorij?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 9:55 pm

Rie je napisao/la:
I interesira me dali je još gdje u svijetu prijavljen kakav masakr ovog tipa. Poznato je da su već puno puta nađeni ljudi i životinje bez krvi, sve isisano, izmrcvareno, a i s kirurški odrstranjenim djelovima tjela. Eto, ja tu vidim neke sličnosti.

ovaj opis

Citat :
Ipak u jednom rovu, zatrpanog snijegom i zemljom pronasli smo jednog mrtvog vojnika, rastrganog. Jasno su se vidjeli ujedi i dijelovi otkinutog mesa.

baš i ne podsjeća na 'kirurški odstranjene djelove tijela' suspect
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:06 pm

Pa znam da ne, ali nisam ja samo spomenuo da se može raditi o kirurški odstranjenim djelovima tjela. Spomenuo sam i ispijenu krv, a bilo j i masakara, ima i tema tu na forumu baš o tome. Stavio sam RAR sa slikama izmasakriranih ljudi i životinja
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:09 pm

ajme ne da mi se skidat rar :(
al nikad bas nije bilo spomena o necem ovakvom, vise smo govorili o mogucim otmicama itd
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:27 pm

Uhhh znate da mi je shit vracati se totalno na ovo. Ovako sam ja to sebi posije toliko godina razmisljanja i nekog malog igranja detektiva, postavio (naravo uz duuuge i duge rasprave sa svojim prijateljem, zovimo ga Alex).

1. Nesto ima, nesto lose na ovome svijetu a mi smo se svi komplet nasli u pogresno vrijeme na pogresnom mjestu. Te sile zla, nazovimo ih, biraju podrucja gdje ce manje vise ostati neprimjeceni obavljajuci svoj posao(dakle podrucja gdje su ratovi, svugdje u svijetu)

2. Maskirane specijalne jedinice su uletjele sve masakrirale i uklonile leseve (smijesno, ali i o tome se pricalo)

3. Po bapskim pricama, postoje vukodlaci i demoni na nasim podrucjima, nasi domaci vukodlaci i demoni i ubijaju narod

E sad, ja znam nesto , doznao sam nesto i to slucajno od jedne osobe koja je imala slicno iskustvo.
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:29 pm

Nego mene je jedna stvar , kada sam prevazisao ono pocetno, jos vise zaintrigirala. Zasto njih a ne nas, ili zasto njih a ne i nas nakon svega
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:35 pm

Pa čini se da su htjeli i vas, ali ste ih pucnjavom otjerali.

Imamo li šanse da nam kažeš još ono nešto što si doznao?
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitimečet pro 20, 2007 10:44 pm

Hmm, nisam bas siguran. Mislim, da su htjeli, nema sanse da bi se mi mogli obraniti.

Mi smo ,nakon prestanka onog nesretnog rata, poceli neku svoju istragu. Koliko smo bili u mogucnosti. Da skratim culi smo za jednog lika ( nas je momak) koji se nalazio na odvikavanju. Komuna nije na podrucju ex YU. Sacekali smo dva mjeseca dok nije sve odradio i posjetili ga kuci.
Dakle 1991. on je bio u bivsoj armiji na granici sa Albanijom i dozivio nesto slicno, jako slicno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: