Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 11:10 pm

zvuci kao PTSP...ako je stresna situacija umisle se razne stvari...
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimesub lip 13, 2009 11:23 pm

o tome nisam razmisljao, ali ako niste znali covek kada se uplasi ma koliko da je pijan ili drogiran u tom trenutku se vrati u normalu.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 12:44 am

Stayter je napisao/la:
o tome nisam razmisljao, ali ako niste znali covek kada se uplasi ma koliko da je pijan ili drogiran u tom trenutku se vrati u normalu.

Pa ako je jako pijan ili drogiran ne znam može li se vratiti u normalu, jer se možda ne može ni uplašiti budući da mu se subjektivna realnost jako razlikuje od one koju smatramo objektivnom.

No činjenica je da se kod jakog straha izlučuje veća doza adrenalina iz nadbubrežnih žlijezda što doprinosi sposobnosti rasuđivanja i bržeg djelovanja.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 1:06 am

pa cim su mogli da se krecu znaci da nisu bili preterano pijani ili drogirani.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 1:53 am

ne mora značiti
ja kad sam pijana trčim ko luda ( to je jedan od razloga zašto više ne pijem cuga zubo )

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimened lip 14, 2009 2:34 am

onda znaci da kad bi se uplasila dosla bi svesti :)
tek kada nemozes da hodas i svaki cas padas koliko si pijana onda se mnogo teze vraca svest...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:27 am

btw taj strah i to sve je to u glavi :)
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:39 am

Psiha čuda radi ... puno je ljudi odvalilo u ratu, pa im se sad priviđaju svakakve stvari ..
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:51 am

gagi_ je napisao/la:
Psiha čuda radi ... puno je ljudi odvalilo u ratu, pa im se sad priviđaju svakakve stvari ..
to je istina nazalost :/ jos ako neko ima mastu...
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 1:07 am

da, da nažalost, ali eto možda se i dogodilo, nećemo nikad znati hah :)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 1:14 am

ako je neko dovoljno jak psihicki nece imati problema.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 12:30 pm

Stayter je napisao/la:
ako je neko dovoljno jak psihicki nece imati problema.
Ne pricaj tako o necem o cem ocito ne znas niti imas iskustva. Iskreno govoreci prije bih se zapitala koliko je normalan netko na koga rat nije ostavio posljedice.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:06 pm

pa ja sam kao mali preziveo bombardovanje od strane eu i amerike, prvih par dana sam blejao u kuci tj nisu me pustali da izlazim napolje, nekad nekad sam bezao kroz prozor bas kad se smorim. Kasnije mi moji nisu ni zabranjivali...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:18 pm

A vecina nas ovdje je kao ne tako mali dozivjela napad agresora i visegodisnji rat pa se i dalje ne bih niti usudila dati onakvu izjavu kao sto si ti dao.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:21 pm

kada je bio rat 90-ih...bila sam u vrticu...tocno se sjecam zavijanja sirena i padanja bomba uzasan osjecaj :( morali smo trcat susjedi u podrum... :(
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:21 pm

Alpha je napisao/la:
A vecina nas ovdje je kao ne tako mali dozivjela napad agresora i visegodisnji rat pa se i dalje ne bih niti usudila dati onakvu izjavu kao sto si ti dao.
rat ko rat, u svakom slucaju docice do ww3 samo je pitanje da li ce se koristiti nuklearno oruzije ali hemijsko i biolosko sigurno hoce.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:23 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
kada je bio rat 90-ih...bila sam u vrticu...tocno se sjecam zavijanja sirena i padanja bomba uzasan osjecaj :( morali smo trcat susjedi u podrum... :(
meni je puko prozor jedan od rakete koja je pala nedaleko od moje kuce, i rat je za ljude.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:28 pm

Da...rat ko rat...i onaj tko je imun na takve strahote, tko je bio na prvoj liniji i na koga to nije ostavilo makar neki dojam, po mom misljenju, je prije nesto naopako s njime/njom nego s nekim tko je na sve imao neku reakciju kasnije...to je sve sto sam htjela istaknuti.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:33 pm

citao sam opise nekih vojnika iz prvog svetskog rata. "...Posle vise jurisa i pokusaja proboja fronta, mnogi od nas a i od njihovih vojnika rastrkali su se izmedju dva rova. Nocu smo culi njihove krike kako dzeparaju po mrtvim i jedu ih. Sami krici su uteravali strah u kosti a kamoli taj prizor..."
Mozda zvuci gadno ali je istinito, na neke rat ne deluje uopste a na neke ostavi strasne posledice. Kazu u ratu nikako ne pokusavaj da razmisljas, radi ono sto su te ucili i nista vise. Ako pokusas da razmisljas, poludeces.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:36 pm

a morat ces razmisljat ak oces prezivjet :/
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:39 pm

U ratu se stvari desavaju previse brzo tako da ako toliko brzo vidis tj dobijas informacije o tome sta si videla i pokusas da razmisljas poludeces.
Da li si mozda cula da je neki naucnik preziveo rat i da je ostao normalan?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimepon lip 15, 2009 4:47 pm

Stayter je napisao/la:
U ratu se stvari desavaju previse brzo tako da ako toliko brzo vidis tj dobijas informacije o tome sta si videla i pokusas da razmisljas poludeces.
Da li si mozda cula da je neki naucnik preziveo rat i da je ostao normalan?
ne nisam :/ svatko je na svoju stranu oso
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 12:01 am

ja sam u biti rat i dobro preživjela, moji su se igrali s nama kao da se skrivamo od zrakoplova kad su pokrivali prozore vrečama pjeska, a kad bi se čula uzbuna mama bi obavezno viknula: pauza za ručak
tako da ja rat kao rat nisam doživila kao stvarnost dok nisam vidjela dokumentarac o Vukovaru, tada sam doživjela nekakav slom unutar sebe, pogotovo zato jer je na dokumentarcu bila djevojčica s kojom sam se igrala dan prije...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 12:04 am

Rat je strašna stvar, samo nekima to odmah dođe do svijesti, kod nekih potraje. Obično su djeca sklonija manje ozbiljno shvatiti opasnost, mislim da je to stvar iskustva. Upoznala sam mnoge ljude traumatizirane još prethodnim ratovima, to nikad ne nestaje u potpunosti, te traume.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 12:21 am

znam...
moj tata se potpuno promjenio
prije je bio neki frajer, ulične bande, tamburica, slikanje i takve stvari (koliko mi je pričala teta), a poslije miran, tih, niti priča o tome, tek je prije godinu dana počeo

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: