Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 12:28 am

Mnogi nikad ne progovore. Moj djed je umro bez da je mogao ispričati neke stvari iz 2. svj. rata. Sječam se dva ili tri puta kad je počeo ako sam ga pitala pa se rasplakao, grozno...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 2:22 pm

Gea je napisao/la:
znam...
moj tata se potpuno promjenio
prije je bio neki frajer, ulične bande, tamburica, slikanje i takve stvari (koliko mi je pričala teta), a poslije miran, tih, niti priča o tome, tek je prije godinu dana počeo
tako i od mog ocuha tata osoba prije i poslije rata uveliko se razlikuju prije rata je bas onak ko otac se ponasao a poslije promjenio se za 360 stupnjeva
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 9:56 pm

ajmo mi na ljepše teme...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 9:57 pm

Ali ova tema nije lijepa, još od prvog posta strah
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:06 pm

je, ali meni je draže slušat o drugima kako u "love" ljude, nego o ljudima koji se love međusobno zubo od dva zla uzimam mističnije
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:07 pm

To samo znači da nisi u potpunosti povjerovala u priču :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto lip 16, 2009 10:13 pm

dok je sumnja u priči moj je um u potpunosti otvoren za sve... :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesri lip 17, 2009 12:20 am

istina idemo na vazniji dio istina ili laz? O_O
[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepet tra 30, 2010 10:24 pm

Nakon toliko vremena naletih na ovaj forum.. Procitao sam postove i sve je ok.. Puno nevjerice i to je takodjer u redu. Jedino me zivciraju pametnjakovici koji nesto izvode i izigravaju neke detektive. Pa 99,9% ljudi bi umrlo od straha da su dozivjeli slicno. Nemam PTSP nismo bili pijani niti "high" od bilo cega. Situacija na bojisnici je bila ozbiljna.
I ne zelim nikakvu ljagu saprati, kako neko u jednom postu napisa, jer nista lose nismo ucinili.
btw prije nekog vremena otisao sam na isto mjesto, prespavao, naisao sam i na jednog pastira, cobanina jelte, koji je ispricao "kubik" jako cudnih dogadjaja.. sve u svemu ko vjeruje ok, ko ne vjeruje opet dobro.
poz..
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepet tra 30, 2010 11:45 pm

Ja bih želela da čujem neke od tih čobanskih priča... ili da ih pročitam. :) *
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesub svi 01, 2010 12:17 am

I ja :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesub svi 01, 2010 9:19 am

I ja
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesub svi 01, 2010 7:42 pm

Ja ne xD
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 12:21 am

moje sunčeko ima rodbine u bosi, pa sam ju pitao dali je nekad čula, ili joj netko ispričao nešto čudno. rekla je da joj je baka jednom pričala nešto strašno.
bilo je to ovako
u bosni u jednom mjestu. neka žena je šetala, i počelo je nevrijeme. sklonila se ispod nekog drveta, a grom pogodio drvo i nju i ubilo ju. nakon nekg vremena kada se oluja smirila, mještani su vidjeli tu ženu kako leži pod tim drvetom. nitko ju nije poznavao ni odakle je. i pokopali su ju u obližnje groblje. nakon nekoliko dana kada je opet bilo nevrijeme, čuli su se stračni krici i galama sa groblja. i nakon toga mještani su išli na groblje vidjet, i grob je bio prazan gdje su pokopali tu ženu. i od tada svaki puta kada je bilo takvo nevrijeme mještani su viđali neku ženu i čuli strašne krikove
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 2:31 am

Ja znam pricu o decku koji je svirao harmoniku i kada je pocela kisa sakrio se ispod drveta, i isto udari grom i ubije decka. Medjutim decku je zemlja upila struju. Oni su ga sahranili sa harmonikom i to su videli neki cigani i uvece kad je pao mrak oni krenu da ga otkopaju da bi ukrali harmoniku. A posto je zemlja upila struju iz decka on se nekako probudio bas kad su oni otvorili sanduk i kad su cigani videli poceli su da beze. Decno nije znao sta da radi i krenuo je kuci. Kuci mu je bila rodbina i kad je zakucao na vrata krenula je njegova majka da otvori, kada ga je videla na vratima dobila je infrakt i umrla je na licu mesta. Tuzno ali je to istinita prica, cuo sam je od dosta ljudi.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 11:37 am

da, i ja počeo ovo čitat noćas oko ponoći... a u 1 sat vrabac kroz dimljak uletio u šporet... kako mi je lijepo bilo... recimo da taj vrabac više neće nikog smetat...

uglavnom, ovo me je potaklo samo(mislim ova priča sa početka) da pitam neke ljude koje znam da su čitav rat proveli po vukojeb****a u Bosni jesu li oni čuli za nešto slično.. u mene je stari bio tamo, al samo 14 dana, ostatak je proveo ovuda po hercegovini, i nije ništa mistično ukačio, makar mi nije pričao...

al imam i jedno pitance, ako se ovaj čovjek čija je priča vrati. znam mnogi ljudi za čitavu bosnu i hercegovinu govore bosna, dakle jel to bilo baš u bosni ili hercegovini??
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimepon svi 17, 2010 9:09 pm

Mozda ti nije pricao zato sto ne zeli da se seca ili sta vec, a sigurno ima prica
[Vrh] Go down
Angelino croft
Dinosaur



Male
Virgo Dragon
Broj postova : 440
Age : 47
Location : Split-solin-rim-los angeles
Registration date : 14.09.2010

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto ruj 21, 2010 7:59 pm

Tu bi se po svemu opisanom moglo raditi o lilith i njezinim psima noći pa ne bi bilo zgoreg da se očevidac/ci s vremena na vrijeme javi s obzirom da oni nisu nimalo bezazleni čak naprotiv

Tomislav Krejacic likes this post

[Vrh] Go down
Tulkas
Stanica



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 14
Age : 51
Registration date : 20.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto ruj 25, 2012 7:49 pm

Pozdrav.. Ako ste bili zabrinuti, jos sam ziv..
Angelino.. Daj malo vise o Lilith.. Znam da sve ovo nije bas bezazleno.
Non stop neke manje ili vece "nezgodacije"

baj d vej da li je ko citao ovoga

http://www.24sata.hr/24express/zubar-koji-pise-horore-kako-je-nastao-roman-o-vukodlacima-282848
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesri ruj 26, 2012 4:56 pm

Već dva dana razmišljam o ovoj temi. Nemam neki čvrst stav, jer kad su u pitanju tuđa iskustva uvijek postoji doza skepticizma, ali isto tako imam i dovoljno vlastitog iskustva da ništa kategorički ne odbacujem. Ove vojne aspekte koje vi analizirate, meni su nepoznanica isto kao i dalekozori. No činjenica je da ima nekih nelogičnosti. Ali ako uzmemo u obzir da je naš um isprogramiran da djeluje u nekim okvirima, čim ih pređe ( a ovakva viđenja izlaze iz okvira naših programa) nužne su i nelogičnosti. Zato tu tražiti neku veliku logiku je nelogično.
Dakle, ja sam sklona čak i povjerovat u ovu priču. Zašto? Prvo, jer znam da na ovom svijetu postoji puno toga što se pripisuje legendama, halucinacijama, a dio je našeg svijeta. Zašto nam je to teško prihvatit? Program+ strah? Ili su to sinonimi. Imala sam u životu prilike vidjeti svašta. I ne govorim o tome. Jer ne želim da drugi misle da sam puknuta il mi fali koja daska - a to je neminovan ishod takvih priča. Isto tako čula sam i priče mojih roditelja i bake o kojekavim spodobama koje su osobito za rata (drugog svjetskog) znale utjerivati strah u kosti. Zašto baš za vrijeme rata? Rat je toliko jaka negativna energija da otvara portale takvim negativnim bićima, a i lako je prikrit kaspljenja i kojekave čudne pojave u cijelom tom metežu. I inače ima puno priča o napadima vampira i vukodlaka vezanim za oba svjetska rata ali i prije, za turskih osvajanja.
Osobno, nikad nisam vidjela niti vampire niti vukodlake, ali ne bih kategorički tvrdila da ne postoje. Naime, oni su dio legendi naroda sa svih krajeva svijeta. I to već stoljećima.. Nije li čudno da na različitim stranama svijeta primitivni ljudi ( dakle bez tehnologije za prijenos informacija) imaju iste priče o istim stvorenjima?
Što se tiče sudionika, Tulkasa, da je izmislio priču i nakon svih kritika i propitivanja bi zasigurno odustao od pojavljivanja na forumu. A on je koliko vidim tu. Dakle, stoji i nakon toliko vremena iza svoje priče. A to nije baš lako. Mislim, odraslom čovjeku nije jednostavno ispričat priču koja liči na bajku jer je za očekivat da će naići na skepticizam i podsmijeh.
Ja imam sreću i okružena sam prijateljima kojima mogu ispričati svoja iskustva bez da me smatraju ludom, ali to podijelim samo sa njih par jer mi je neugodno pred svakim o tome pričat. Naravno, da ima likova koji vole privlačit pažnju na sebe,ali ovdje nemam takav dojam.
Ovaj svijet je puno složeniji nego nam ga žele prikazati. Jer znanje je moć i što manje znamo lakše je vladati nama i držat nas u ropstvu. Tipičan preslik "Životinjske farme".
Na žalost zbog tog ustručavanja zbog osude okoline zakinuti smo za mnoga iskustva i tako se sve trpa pod tepih i mi i dalje živimo u neznanju.
Zato mi se i svidio ovaj forum, jer ovdje ima puno iskaza vezanih za vlastita iskustva. I sva ta propitivanja daju im još veću vrijednost u procesu analize i spoznaje, te u konačnici o uvidu u pravo stanje stvari svijeta u kojem živimo.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesri ruj 26, 2012 6:07 pm

Ima i puno priča iz domovinskog rata, pogotovo iz rata u bosni. Svašta sam čuo, o vampirima, ogromnim medvjedima i vukovima, uvijek mi trnci prolaze.
[Vrh] Go down
Immortal
Prašina
Immortal


Male
Libra Snake
Broj postova : 1
Age : 34
Registration date : 12.05.2015

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesri svi 13, 2015 12:16 am

Pozz svima prvi put sam ovde,pa da krenem ovako mene ova stvorenja podsećaju na one titane iz imortalsa al sve u svemu baš jeziva priča ko zna čega sve ima na ovom belom svetu.
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimeuto ruj 08, 2015 2:11 pm

Pozdrav,
oprostite šta vadim ovu temu iz naftalina, ali nisam mogao odoljeti. Sinkrocitet ili...
Prvo da se predstavim, pošto mi je ovo prvi post, dakle po važnosti, ja sam planinar, prirodnjak, bavim se Chi Gongom, istraživam energije, posjedujem široko ali ne duboko znanje o stvarima kao što su Kabala pa sve do tantre i travarstva. Pišem. Iz Splita.
Dakle, zimus, bura na planini, ledi se sve, sami ja i psica u kućici, pucketa peć... I padne mi na pamet priča gotovo identična onoj iz prvog posta. Samo su kod mene izvidnici iz neprijateljskih položaja. I napada ih prizvani demon koji se oteo kontroli. Mislim da se radi o slučajnosti, no situacija je prilično zgodna.
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimesub vel 04, 2017 8:25 pm

droga ili su vidjeli vuka face
[Vrh] Go down
CrazyGoth
Prašina



Female
Scorpio Goat
Broj postova : 4
Age : 44
Registration date : 02.07.2020

Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitimečet srp 02, 2020 6:03 pm

Pratim ovu pricu dugo vremena ali nema nista novo na ovu temu. Nije nigde objavljivana samo su drugi kopirali na druge forume u originalu. Tulkan posto je proslo toliko vremena mislim da bi mogao da kazes reon gde se ta prica dogadjala. Interesuje me da li je bilo podrucije Majevice? Kazes da si isao u to podrucije i da si pricao sa cobaninom . Bilo bi dobro da nam ispricas neku od tih prica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 10 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: