Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Grabežljivac u noći

Go down 
+48
Novus ordo seclorum
lera
Angelino croft
biga
Dantalion
mEN_iN_WHite
gagi_
Michael Wittmann
Apostol_Terorist
afrodita
Comi
Legionar
Blizzard
Gea
Black Angel
Viktor-x
Tucakovic
Hapa
Berny_Sinara
Saroman
LarusArg
GoodAlien
omen
Orbit
danyf5
Karl Marx
0troublemaker0
floridana
teslaxxx3
Tutankhamon
sanja
kurto
meli
Alpha
snake
vjestica
None
windmill
od soka prazna flaša
MalaBubi
Neobicni forumas
zmija
zvezda
Tulkas
silver
Hybrid
Svjetloisjena
Rain
52 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:08 pm

Nema smisla puno više reći :( Ako nešto saznaš, napiši.

Osim toga, stavila si lijepi avatar :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:10 pm

ok,ako sta saznam javicu vam odmah.

hvala,meni je tvoj avatar prelijep.
jel znas kako mogu da ubacim smajlije?
ovde gdje kucam poruku nevidim smajlije.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:16 pm

vjestica je napisao/la:
ok,ako sta saznam javicu vam odmah.

hvala,meni je tvoj avatar prelijep.
jel znas kako mogu da ubacim smajlije?
ovde gdje kucam poruku nevidim smajlije.

Nemoj upisivati u okvir gdje piše quick reply, tamo trebaš znati napamet kodove smajlija. Idi malo niže i dolje lijevo stisni post reply (pazi, ne new post jer ćeš otvoriti novu temu), otvorit će ti se okvir gdje imaš i izbor smajlija pa samo klikneš na onoga kojeg želiš. Pazi samo, smajliji se ne mogu naknadno dodavati na taj način, softver ih sve pobaca na kraj ako pokušaš. Dakle odmah staviš smajli kad ga trebaš, onda će tamo i ostati :)
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:18 pm

hehehe.
hvala ti puno,divna si lovely :cheers:
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:23 pm

vjestica je napisao/la:
hehehe.
hvala ti puno,divna si lovely :cheers:

Drago mi je da si ostala s nama ljubi lovely
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 7:26 pm

da ostala sam.ovo je super forum,svidja mi se,vi ste isto super. cheer lovely :cheers:
i mislim biti zauvjek na ovom forumu. :)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimečet oľu 06, 2008 11:13 pm

vjestica je napisao/la:
da ostala sam.ovo je super forum,svidja mi se,vi ste isto super. cheer lovely :cheers:
i mislim biti zauvjek na ovom forumu. :)

ljubi
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 7:10 am

cao


[b]

nisam mogla cekati dan pa da napisem lol
vezano za djevojku i momka koji su imali saobracajnu nesrecu,slucaj je okoncan zahvaljujuci lovcima koji kazu da su na tom mjestu primjeceni šakali affraid
jedan lovac je prije par dana ubio šakala,misle da ima ih jos.neki misle da je šakala privukla krv i da su dosli na to mjesto i odvukli djevojku sa namjerom da je pojedu.nakon sto su je rastrgli iz nepoznatih razloga su je tek tako ostavili.lovci ekipa kazu da su vjerovatno bili muzijak i zenka šakali,oni su ubili muzijaka,sad ostaje da se nadamo da zenka nema male,a jedan lovac je rekao da bi se cak zenka mozda mogla pariti sa vukovima snajper affraid

ja sad neznam sta da mislim ali to za sakale znam jer je bilo na tv.
izgleda da je bosna cudna zemlja i ko zna sta se to krije u gustim bosanskim sumama. strah pop
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 07, 2008 11:01 am

stvarno cudna prica... a možda su ove lovce uzeli da prekriju nešto... nikad se nezna confused
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 3:36 am

nezna sta da mislim,lovce je uzela policija ona im je rekla da pregledaju to mjesto.bilo je na tv da su nasli i ubili šakala.pokazali su ga.
stvarno neznam ali se pitam otkud šakali ovde misli
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 10:10 am

Šakali? scratch
Nije da ih nema u našim krajevima, ali sigurno nisu uobičajene životinje. Mislim da ih je bilo na Pelješcu, pa su se valjda proširili i u unutrašnjost. No šakal je nešto manji od vuka i tako, čudna priča sve u svemu... affraid
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 3:27 pm

da,prica je zaista cudna ali eto ipak ko zna sta se tu zaista desilo. confused
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 5:42 pm

ono na pelješcu su čagljevi, a ne šakali. pa sad, ne znam jel to to iz priče, ali imao sam bliskih susreta (doslovno) sa čagljevima, i oni se kreću u čoporima a ne po nekoliko njih.. a i tako ne vjerujem da bi napali čovjeka. a ako ga napadnu onda bi ga i pojeli. bar ovi ovdje kod nas. ima ih u dalmaciji, raširili se bili, ali lovci su ih ubili na selu, gdje mi je vikendica, pa sad tamo više baš i nema. inače su karakteristični po zavijanju sličnom plaču djeteta.

a sad, ne znam.. ovo je bila samo napomena. :D
valjda se na to misli, jer koliko ja znam, šakali žive u sj. americi, a ovi bi iz dalmacije ne tako teško mogli prijeći, za razliku od malo krupnijih rođaka. :D

ne znam jel baš ova porodica, ali ovoga ima na našim područjima, tako da je to to vjerojatno.

http://www.prirodopis.com/Animalia/Chordata/Mammalia/Carnivora/Canidae/cagalj.htm

odnos sa čovjekom:

uglavnom nema većih problema sa čovjekom, iako zna raditi štete u voćnjacima i vinogradima, a također ponekada napada stoku i perad - u Hrvatskoj spada u divljač (smije ga se loviti)
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 6:39 pm

Pardon, silver, pobrkala sam nazive oops
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 8:20 pm

ovi o kojima ja pricam su sakali.niko nezna otkud ovde.znam sto posto da je o sakalima rijec.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimesub oľu 08, 2008 10:51 pm

baš oni američki šakali? a čekaj, odakle tebi uopće ta priča, ima nešto na netu, novine ili si čula? :S

jer čagljevi se često zamjenjuju sa šakalima, pošto su ista porodica... a i inače me zanima odakle si to čula..
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimened oľu 09, 2008 12:55 am

Pa sve je napisala od početka, a kaže da je bilo i na televiziji to sa šakalima...
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimened oľu 09, 2008 4:25 am

[quote="silver"]baš oni američki šakali? a čekaj, odakle tebi uopće ta priča, ima nešto na netu, novine ili si čula? :S

jer čagljevi se često zamjenjuju sa šakalima, pošto su ista porodica... a i inače me zanima odakle si to čula..[/quote

molim te vrati se nazad stranu dvije pa procitaj.
izvini ali da ne pisem opet.100 posto je rijec o sakalima.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimened oľu 09, 2008 11:14 am

aha, na televiziji, sorry..
a jel ima mozda na kojem net portalu, i po mogucnosti slika tog sakala, bas me zanima?
mozda je pobjego iz zoloskog..heh..
[Vrh] Go down
vjestica
Dinosaur
vjestica


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 321
Age : 38
Location : saudi arabia
Registration date : 26.12.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepon oľu 10, 2008 11:03 am

bilo je na rtrs (radio televiziji republike srpske),ftv (federalnoj televeziji) i na k3.
znam da je na te 3 tv bilo.

ni jedan zoo nije prijavio nestanak sakala. conf1
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 3:04 pm

Tulkas je napisao/la:
Da vam se predstavim dragi moji. Zovem se A, nick mi je Tulkas kao sto vidite.

Drago mi je sto vas je moj dozivljaj zaintrigirao, ali vidim (tacnije citam) nevjericu sto je normalno, jer ni ja ne bih tek tako povjerovao u ovu pricu. Ali ja nikoga ni ne tjeram.

Samo par ispravki. Neki nisu pratili pazljivo.

Imali smo jedan lijepi dvogled IR. Eh da nam ga je bilo imati kad smo bili klinci i iz daljine virili u auta gdje su se valjali zaljubljeni parovi..

Imali smo dvogled sa infra crvenim spektrom (nemojte me, molim vas jos pitati koje je marke bio) jedini u jedinici (mislim jedini IR) i nosali smo ga u izvidjanje, tako da nije bilo tesko vidjeti prilicno detaljno 9ne svaku crtu) lice tog stvora.

Dalje, Hybrid je dosta toga objasnio. Ocigledno se mnogi nisu nasli u situaciji na fronti kad je napetost, mir al onaj latentni. Dovoljan je jedan jedini metak da sve poludi, nema tu razmisljanja,a prvi metak je bio ispaljen zbog stvora dok su ostali suborci jednostavno sibali po neprijatelju (pitate kojem).

zanima me po kojoj to logici je on to skužio da je to nešto ženskog spola.

Moglo se ocijeniti kojeg je spola. Jednostavno zensko, ali mutirano, kako da ti objasnim. Vidis da je zensko.

ja u principu vjerujem ljudima, jer smatram da niko nije toliko besposlen da zbija toliko neslane sale , kao sto bi eventualno mogao biti @tulkasov slucaj..

mozda je van konteksta, al je bit ista : naime, za vrijeme rata u Vijetnamu, mislim da vas je vecina cula za te price, desavalo se da bi i jedna i druga zaracena strana bila povremeno napadnuta od strane cudnih, crnih helikoptera, koji bi se iznenada pojavili, dejstvovali , nekad po amerikancima, nekad po njihovim protivnicima i onda bestraga nestali..

mislim, cudne stvari se desavaju..
sve te price, mitovi i legende, slike po pecinama, stare hiljadama godina ne mogu bas biti jednostavan plod maste..
nesto je tu sumnjivo scratch
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 3:54 pm

o kakvim to slikama po pecinama govoris?
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:01 pm

ima tu na forumu ta slika. al neznam di tocno. vide se isklesani avioni i helikopter... potraži malo tu je negdje
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:03 pm

birdy je napisao/la:
ima tu na forumu ta slika. al neznam di tocno. vide se isklesani avioni i helikopter... potraži malo tu je negdje

To je iz starog Egiptra, ne iz pećina.
[Vrh] Go down
snake
Riba
snake


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 108
Age : 50
Location : BIH
Registration date : 28.03.2008

Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitimepet oľu 28, 2008 4:14 pm

silver je napisao/la:
o kakvim to slikama po pecinama govoris?

generalno sam govorio o slikama, koje se spominju u razvoju ljudske istorije..od kamenog doba pa na ovamo..

jedna emisija " na rubu znanosti " je bila na tu temu..

na jednoj sumerskoj slici, staroj hiljadu godina ( bubam ) se jasno vide latjelice slicne danasnjim helikopterima..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Grabežljivac u noći - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Grabežljivac u noći   Grabežljivac u noći - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Grabežljivac u noći
[Vrh] 
Stranica 4 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: