Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sezona kupanja

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitimečet srp 07, 2011 1:42 pm

Sezona kupanja je počela.

E sad, svake godine prije sezone sjetim se filma ralje, pogotovo ako sam dalje od obale i ispod mene je tamno dno ili ne daj bože da nešto pljusne iza leđa ili da me nešto dotakne po nozi. affraid

Odmah se sjetim ovakvih slika.

Sezona kupanja Shark.articleSezona kupanja GreatWhiteShark460_1581547c

Usput znate li prepoznati leđnu peraju " zločestog morskog psića" i simpatičnog dupina? Oba dva se vole igrati (svaki na svoj način). :D

Sezona kupanja Guadalupe%20Island%20Great%20White%20Shark%20fin%20thumbSezona kupanja Dolphin_Fin_Shot

Ne zavidim onome tko se nađe u situaciji da mora prepoznavati leđnu peraju ribice koja pliva u blizini. no


Kako izbjeći ovakva razmišljanja? misli

Ako je dno tamno? Vjerovatno je trava ili odbačena automobilska guma.
Pljuskanje? Bit će da je zgodna Mađarica skočila na glavu u more. zubi
Dodir po leđima i nogama? Vjerovatno mala meduza ili neki najlon.
Nešto pliva pa zaroni blizu vas? Sigurno neki debeli turist pokušava zaroniti. lol!



Najbolje je prilikom kupanja ne razmišljati o ovom postu i njegovim slikama već se samo opustiti i uživati u ljepoti mora.


Ahhhhh šta me to dira po noziiiiiii !!??? affraid

Aha to je moj kućni ljubimac.Previše sam napet.

Idem na kupanje da se malo opustim i odmorim od ove teme. zubi
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Re: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitimečet srp 07, 2011 2:04 pm

Ma ne moraš se bojati Deti, kod nas su ti to morski psići i to doslovno, možda nekih 20 do 30 cm dugi :)

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Re: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitimečet srp 07, 2011 2:31 pm

Ranije (prije kojih 50 godina) je u Lovranu tj. u sjevernom Primorju bilo zabilježeno dosta napada morskih pasa, a posljedice su bile kobne. no
U principu se ne bojim morskih nemani, ali znam da se u određenim slučajevima treba čuvati.
Jednom prilikom smo bili negdje na južnom Jadranu sa brodom, dosta otvoreno more i ujutro je jedan domaći ribar upozorio ljude koji su išli plivati oko brodova, da smjesta izađu van.

Naime, tamo navodno ima morskih pasa koji potrgaju mreže, tako da to očito nije baš bezazleno.
Inače, normalno plivam u dubinu, dok se moj tata, iako dobar plivač ne želi previše udaljavati od obale, zbog fobije od morskih pasa. zubi

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Re: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitimečet srp 07, 2011 2:32 pm

Deti je napisao/la:
Pljuskanje? Bit će da je zgodna Mađarica skočila na glavu u more. zubi

@Chak dok Mađarice skaču na glavu i pljuskaju nema straha !! miga zubi
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Re: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitimečet srp 07, 2011 2:37 pm

za one koji se boje ic u more, pravac u Zagorje i trazit krapinske-tuheljske-stubicke toplice i jezercica. welnes centri, teretane, svakomalo nekakvi koncertici. uglavnom milina :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sezona kupanja Empty
PostajNaslov: Re: Sezona kupanja   Sezona kupanja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sezona kupanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sezona uragana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: