Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Promjene nakon prekida

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Promjene nakon prekida Empty
PostajNaslov: Promjene nakon prekida   Promjene nakon prekida Icon_minitimesri srp 13, 2011 2:29 pm

Jeste li primjetili da kada par prekine najednom naprave sve ono (ili dobar dio "sveg onog") sto nisu htjeli dok su bili u vezi. Dapace, upravo ne izvrsavanje mnogih stvari su i dovele do raspada veze, a onda kad je sve puklo osobe naprave bas "sve ono" sto nisu ranije. Pod "sve ono" moze spadati od najbanalnijeg do vaznog. Pa tako nakon prekida on najednom vise ne baca odjecu po podu, sam sredjuje kako stan tako i sebe i td. Isto vrijedi i za zenu koja se u vezi opusti pa nakon prekida smrsavi, promijeni frizuru i td. Ovo su banalni primjeri cisto za ilustraciju.

Kako to da se ti ljudi ne potrude dok jesu u vezi pogotovo sto ih druga strana trazi da to rade ali cim prekinu najednom postanu takvi (i to bez namjere da se vrate u vezu s istom osobom).

Naravno, reci ce netko da je to zato jer sad "pecaju" nekog novog ali...je li samo to? I sto ce se desiti kada "upecaju" tog/tu novog/novu?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Promjene nakon prekida Empty
PostajNaslov: Re: Promjene nakon prekida   Promjene nakon prekida Icon_minitimeuto srp 19, 2011 12:16 pm

Hm ne znam koliko je ta promjena dugotrajna. Svi mi imamo nedostatke, kojih postanemo možda malo više svjesni nakon prekida veze/braka pa onda kao idemo raditi na njima i nastojimo ih otkloniti. Prvenstveno zato da se prikažemo boljima nekoj novoj osobi. No ako želja za promjenom ne proizlazi iz nas samih, i ako mi sami ne želimo tu promjenu tada je ona kratkotrajna i kad tad se vračamo na staro.

_________________
Ako misliš da možeš ili pak misliš da ne možeš... i u jednom i u drugom slučaju si u pravu.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Promjene nakon prekida Empty
PostajNaslov: Re: Promjene nakon prekida   Promjene nakon prekida Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:13 pm

Pa jednostavno pošto sam u vezi bila donja po mnogim stvarima nisam imala ni volju ni želju da nešto vodim računa o sebi.....sada kada je sve iza mene, nosim štiklice, doterala liniju, promenila izgled u totsalu :D
Jednostavno ako me partner omaložava ili na bilo koji način povređuje ubija mi želju da vodim računa o sebi, da brinem o nekim stvarima.... Jer koliko on brine o sebi i o tome kako će biti u vezi toliko i ja, samo što me malo zeza emotivnost pa onda me baš povrede neke stvari pa potonem...
Sada sam opet ona stara i super mi je....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjene nakon prekida Empty
PostajNaslov: Re: Promjene nakon prekida   Promjene nakon prekida Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Promjene nakon prekida
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Promjene
» Promjene
» Dijeljenje nakon raskida
» Demokratske promjene

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: