Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vrste izvanzemaljaca

Go down 
+7
Ecko
Alpha
Tutankhamon
Svjetloisjena
zvezda
silver
Hybrid
11 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimepon sij 07, 2008 9:35 pm

Namcor je napisao/la:

I dobrodosao Tutankhamon :)

Hvala, pozdrav svima.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 2:54 am

Pozdrav, Ecko!!!

Pozdrav, Tutankhamon!!!

DOBRODOSLI!!! :)

@Tutankhamon,
odlican podatak u prilog mojoj tezi... hvala... :)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 10:56 am

Tutankhamon je napisao/la:
silver je napisao/la:
a jeste vi sigurni da na to nije utjecala klima, ha? ljudi tamnije koze zive u toplijim krajevima.. nordijci zive u hladnim krajevima gdje nema puno jarkog sunca koje bi im potamnilo kozu.. indijanci su povezani sa žutom rasom, to je dokazano. A azijati imaju kose oči isto zbog klimatskih razloga..

Zašto onda psi, macke, kokosi i ostale zivotinje u aziji nemaju kose oci ? shock suspect

a zašto životinjama u africi ne potamni koža?
drukčiji organizmi..a ja znam, što se tiče tih kosih očiju, službenu teoriju da je to (npr kinezi) zbog velikih pustinjskih područja u kojima žive, te je to svojevrsna prilagodba tom području nastala tijekom dugog razdoblja..
A ti spominješ domaće životinje od kojih ih je pola dovedeno u aziju iz drugih dijelova svijeta. A ako malo razmislimo o životinjama, kad smo već kod toga, vidit ćete da i oni imaju brojne prilagodbe podneblju.. Pa to je tako jasno.
ovo sa rasama je po meni kao da pitate zašto, ako je polarni medvjed bijel, nisu takve baš sve životinje na aljasci (i drugim područjima)? Ima ih nekoliko bijelih vrsta (pogotovo zimi), ali različite (s naglaskom na autohtone) vrste razvijaju različite prilagodbe. A tako je to i kod ljudi. :)
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 4:00 pm

Hm, dakle ti tvrdis ako moja zena rodi djete u bazenu i to djete zivi u bazenu pa i njegovo djete se rodi u bazenu i zivi u bazenu i tako nekoliko generacija da ce nekoj od tih generacija izrasti plivace kozice izmedu prstiju jel ? scratch

Medvjedi imaju samo drugu boju dlake kao i ljudi boju kose ali nema vecih odstupanja u izgledu vrste. Ofarbaj grizlija bjelim sprejom i gle cuda imas polarnog medu zubi

Jedino genetskim mjesanjem vrsti mozes dobiti razliku odnosno novu vrstu. Danasnji covjek kakav je pojavio se iznenada na zemlji, koliko ja znam jos niko nije pronasao i dokazao da se razvio od onih neandretalaca i ostalih! Ajde malo pazljivije procitaj i bibliju (s ovim ubijam velecasne u pojam) tamo ti pise da su Adam i Eva prvi ljudi u Raju iz kojeg su iztjerani i Bog im je rekao mnozite se sa drugima. Ovo meni izgleda ovako :

Bog geneticar/i
Raj genetski labaratori
Adam i Eva prvi genetski modificirani ili ti danasnji ljudi

Preporucam knjigu 12. planet, tamo ces vidjeti da je nasa biblija prepisana sa starih sumeranskih plocica, razlika je samo da biblija ima Boga a sumerani Bogove koji su nacinili covjeka.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimeuto sij 08, 2008 9:26 pm

plivace kozice medu prstima i nisu bas mala prilagodba, kao sto je npr boja koze.. nordijci i crnci se ako izuzmemo mala odstupanja u fizionomiji razlikuju samo u boji kože, očito je zašto..
i ne, nece. utopit ce se prije nego bude moglo imat potomstva. :D

procitao sam ja bibliju, bas nedavno, stari zavjet.. i nije im rekao mnozite se s drugima vec idite i mnozite se. sto bi znacilo medusobno, iako se poslije spominju drugi gradovi.

A sta ti mislis zasto je polarni medvjed bijel?

I ofarbaj crnca u bijelo pa ces vidit istu stvar ;)

a ako cemo gledat fizionomiju, onda postoje razlike između grizlija i polarnog medvjeda mozda i vece nego izmedu bijelca i crnca..
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:07 am

Vanjske karakteristike su najuočljivije , ali to nije pravi smjer za otkrivanje genetskog porijekla.

Kljuć je u genetskoj karti , a ta karta je zanimljiva i ne podupire uopće Darwinovu teoriju evolucije , pa ni bibliju.

Luda kuča.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 2:24 am

OK, zasto su Baskijci razliciti od okolnih naroda, i to ne spolja???... *
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:37 pm

baskijci nisu isto sto i crnci, oni su potencijalni potomci atlantiđana. po nekima. a razlika je upravo u tome što ista nije vanjska, već unutarnja..
[Vrh] Go down
zozo
Stanica



Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 29.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 10:07 pm

Nevjerojatno. Ekipa je iz pričica par jadnika izvukla cijelu nauku, povijest i politički ustroj vanzemaljskih bića. Kaj brijete? Jeste li razmišljali o tome koliko bi teško bilo u današnje vrijeme zataškati takve stvari pred 6,5 milijardi ljudi? Deca draga, da nas fakat posjećuje toliko vanzemaljaca, to bi bila top tema svih medija i, vjerujte mi, saznali bi mediji za to vrlo brzo. Podzemaljci? Halo, razmislite malo! Ovak nabrajat citate nekih maštovitih likova nije zanimljivo jer se te stvari vuku po Internetu i knjigama već desetljećima. Jedni prepisuju od drugih.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:16 pm

zozo je napisao/la:
Nevjerojatno. Ekipa je iz pričica par jadnika izvukla cijelu nauku, povijest i politički ustroj vanzemaljskih bića. Kaj brijete? Jeste li razmišljali o tome koliko bi teško bilo u današnje vrijeme zataškati takve stvari pred 6,5 milijardi ljudi? Deca draga, da nas fakat posjećuje toliko vanzemaljaca, to bi bila top tema svih medija i, vjerujte mi, saznali bi mediji za to vrlo brzo. Podzemaljci? Halo, razmislite malo! Ovak nabrajat citate nekih maštovitih likova nije zanimljivo jer se te stvari vuku po Internetu i knjigama već desetljećima. Jedni prepisuju od drugih.

https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/yonaguni-t31.htm
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesri sij 09, 2008 11:25 pm

zozo je napisao/la:
Nevjerojatno. Ekipa je iz pričica par jadnika izvukla cijelu nauku, povijest i politički ustroj vanzemaljskih bića. Kaj brijete? Jeste li razmišljali o tome koliko bi teško bilo u današnje vrijeme zataškati takve stvari pred 6,5 milijardi ljudi? Deca draga, da nas fakat posjećuje toliko vanzemaljaca, to bi bila top tema svih medija i, vjerujte mi, saznali bi mediji za to vrlo brzo. Podzemaljci? Halo, razmislite malo! Ovak nabrajat citate nekih maštovitih likova nije zanimljivo jer se te stvari vuku po Internetu i knjigama već desetljećima. Jedni prepisuju od drugih.

Može jedno pitanjce : jesi li ikad u iti jednome udžbeniku iz prapovijesti i povijesti pročitao iti jednu jedinu informaciju o Yogunamiju ?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:00 am

@silver
1.plivace kozice medu prstima i nisu bas mala prilagodba, kao sto je npr boja koze......
- Prilagodba je prilagodba

2.nordijci i crnci se ako izuzmemo mala odstupanja u fizionomiji razlikuju samo u boji kože, očito je zašto.......
- Zašto?

3.i ne, nece. utopit ce se prije nego bude moglo imat potomstva. :D .....
- Upravo si mi utopio parpra unuka

4.procitao sam ja bibliju, bas nedavno, stari zavjet.. i nije im rekao mnozite se s drugima vec idite i mnozite se. sto bi znacilo medusobno, iako se poslije spominju drugi gradovi......
- Adami i Eva imali dva sina... koji je od ta dva kresno mamu? Cisti incest! I ako smo od adama i eve od kog su onda egipcani, sumerani i ostali?

5.A sta ti mislis zasto je polarni medvjed bijel? ....
- Radi bijelog krzna mozda?

6.I ofarbaj crnca u bijelo pa ces vidit istu stvar ;) .....
- Bijelca da facom majmuna.

7.a ako cemo gledat fizionomiju, onda postoje razlike između grizlija i polarnog medvjeda mozda i vece nego izmedu bijelca i crnca....
- jel, a koje?


Zadnja promjena: ; čet sij 10, 2008 12:23 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:07 am

zozo je napisao/la:
Nevjerojatno. Ekipa je iz pričica par jadnika izvukla cijelu nauku, povijest i politički ustroj vanzemaljskih bića. Kaj brijete? Jeste li razmišljali o tome koliko bi teško bilo u današnje vrijeme zataškati takve stvari pred 6,5 milijardi ljudi? Deca draga, da nas fakat posjećuje toliko vanzemaljaca, to bi bila top tema svih medija i, vjerujte mi, saznali bi mediji za to vrlo brzo. Podzemaljci? Halo, razmislite malo! Ovak nabrajat citate nekih maštovitih likova nije zanimljivo jer se te stvari vuku po Internetu i knjigama već desetljećima. Jedni prepisuju od drugih.

A zasto ti 6,5 milijardi ljudi jos dan danas nezna tko je ubio kennedy-a?
Zasto ti sve moguci mediji jos nisu otkrili sta je bilo u Rosweltu 1947, gdje su nestali dokumenti i zapisi Nikole Tesle, kako uspjeva Osami da se jos uvijek skriva kraj tolikih mocnih medija i 6,5 milijardi ljudi... ???


Zadnja promjena: ; čet sij 10, 2008 12:25 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:09 am

silver je napisao/la:
baskijci nisu isto sto i crnci, oni su potencijalni potomci atlantiđana. po nekima. a razlika je upravo u tome što ista nije vanjska, već unutarnja..

Kako to ako smo svi nastali od Adam i Eve a ne genetskom manipulacijom?
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:21 am

Hybrid je napisao/la:
Vanjske karakteristike su najuočljivije , ali to nije pravi smjer za otkrivanje genetskog porijekla.

Kljuć je u genetskoj karti , a ta karta je zanimljiva i ne podupire uopće Darwinovu teoriju evolucije , pa ni bibliju.

Luda kuča.

Potpisujem.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:36 am

Takodje.

Pricamo o 6 -7 miliona nezainteresovanih, izmanipulisanih, briga-me-samo-za-svoje-dupe-i-to-samo-danas ljudi... *
[Vrh] Go down
zozo
Stanica



Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 29.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:17 am

Hybrid je napisao/la:
https://ce-4.forumotion.com/alternativna-povijest-f5/yonaguni-t31.htm

Ne kužim, kakve veze ovo ima s vanzemaljcima? Potopljeni obrađeni kamen, vjerojatno ostaci nekog starog grada kojeg su izgradili ljudi.
[Vrh] Go down
zozo
Stanica



Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 29.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 10:18 am

zvezda je napisao/la:
Takodje.

Pricamo o 6 -7 miliona nezainteresovanih, izmanipulisanih, briga-me-samo-za-svoje-dupe-i-to-samo-danas ljudi... *

Misliš milijardi?
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimečet sij 10, 2008 7:23 pm

U datom kontekstu, zaista nebitno. Bitni su epiteti koji slede... *
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 1:04 am

Istina...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimepet sij 11, 2008 11:56 am

Tutankhamon je napisao/la:
@silver
1.plivace kozice medu prstima i nisu bas mala prilagodba, kao sto je npr boja koze......
- Prilagodba je prilagodba

2.nordijci i crnci se ako izuzmemo mala odstupanja u fizionomiji razlikuju samo u boji kože, očito je zašto.......
- Zašto?

3.i ne, nece. utopit ce se prije nego bude moglo imat potomstva. :D .....
- Upravo si mi utopio parpra unuka

4.procitao sam ja bibliju, bas nedavno, stari zavjet.. i nije im rekao mnozite se s drugima vec idite i mnozite se. sto bi znacilo medusobno, iako se poslije spominju drugi gradovi......
- Adami i Eva imali dva sina... koji je od ta dva kresno mamu? Cisti incest! I ako smo od adama i eve od kog su onda egipcani, sumerani i ostali?

5.A sta ti mislis zasto je polarni medvjed bijel? ....
- Radi bijelog krzna mozda?

6.I ofarbaj crnca u bijelo pa ces vidit istu stvar ;) .....
- Bijelca da facom majmuna.

7.a ako cemo gledat fizionomiju, onda postoje razlike između grizlija i polarnog medvjeda mozda i vece nego izmedu bijelca i crnca....
- jel, a koje?

1. pa da mozemo prezivit u vodi par tisuca godina, mozda bi i uspjelo takvo nesto.

2. U sjevernim krajevima je puno hladnije i sunce puno slabije sija nego u juznim krajevima. Ako nisi znao, koza ti preko ljeta pocrni kad se suncas. I isto tako ako nikad ne izlazis na sunce, bude jako bijela.. A tako i tijekom velikih vremenskih razdoblja u kojima ljudi žive u podneblju gdje su konstantno izlozeni suncevom zracenju, razvija se prirodna obrana, kao sto je tamnija koza. Ovo mozemo viditi i kod prilagodba brojnih drugih vrsta, npr. pustinjske zivotinje itd.. Svi se mi prilagođavamo okolišu.

4. Ne mislim da smo svi nastali od adama i eve, ali to je ionako samo metafora, kao i stvaranje svijeta, koju ne treba shvatit doslovno, osim ako ne zelimo doci do krivih zakljucaka.

5. A isto tako su crnci crni jer imaju crnu kožu. roll
A bijelo krzno, i ponešto drugačiju fizionomiju (prosječna težina, izgled itd..) ima upravo zbog podneblja u kojem zivi, kao kamuflažu. Polarni medvjed živi u područjima gdje je sve puno snijega i razvio je prilagodbu odnosno bijelo krzno koje mu omogucava lakse skrivanje, sto pomaze pri zastiti i pri lovu.
a sto se fizionomije tice.. znaš možda razliku između grizlija i crnog medvjeda? ;) nisu razlike samo u boji, ima ih mnogo, potrazi malo po netu ako te zanima detaljnije ;)

6. nemam namjere baviti se rasizmom ovdje niti raspravljati o istom.

7. Rekao sam pod 5.

Tutankhamon je napisao/la:
silver je napisao/la:
baskijci nisu isto sto i crnci, oni su potencijalni potomci atlantiđana. po nekima. a razlika je upravo u tome što ista nije vanjska, već unutarnja..

Kako to ako smo svi nastali od Adam i Eve a ne genetskom manipulacijom?
kao sto vec rekoh, nisam rekao da smo svi nastali od Adama i Eve. a uostalom, adam i eva su samo metafora..
[Vrh] Go down
zozo
Stanica



Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 29.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesub sij 12, 2008 5:42 pm

Hybrid je napisao/la:
Može jedno pitanjce : jesi li ikad u iti jednome udžbeniku iz prapovijesti i povijesti pročitao iti jednu jedinu informaciju o Yogunamiju ?

Što je to? Kada je otkriveno? Naravno da se nije pojavio u udžbenicima kad se vjerojatno radi samo o ostacima nekog malog starog grada ili naselja (ljudskog).
[Vrh] Go down
zozo
Stanica



Male
Cancer Snake
Broj postova : 17
Age : 46
Registration date : 29.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesub sij 12, 2008 5:54 pm

zvezda je napisao/la:
U datom kontekstu, zaista nebitno. Bitni su epiteti koji slede... *

mislim da je ipak bitno. Probaj uvjeriti 5 ljudi da imaš doma idejne nacrte za perpetuum mobile prve vrste. Zatim probaj u to uvjeriti cijeli kvart. 6000000 ljudi stane u jedan veći grad, a 6000000000 je cijela populacija Zemlje. No, udaljili smo se od poante. Hoću samo reći da nije lako manipulirati vrlo širokim masama na svjetskoj razini. Postoji masu više-manje neovisnih medija (televizija, radio, Internet...). Da postoji 11 vrsta vanzemaljaca na Zemlji, vjerujte mi, za barem neke od njih bi morali postojati čvrsti dokazi do kojih bi se mediji dokopali na ovaj ili onaj način. Godinama uspješno prikrivati čak 11 vrsta vanzemaljaca, to je prilično nevjerojatno. Možete vi vjerovati u što god želite, ali to je, IMHO, poprilično malo vjerojatno.
[Vrh] Go down
Tutankhamon
Pračovjek
Tutankhamon


Male
Cancer Cat
Broj postova : 2109
Age : 48
Location : Hrvatska sahara
Registration date : 22.12.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimesub sij 12, 2008 11:03 pm

Ne znam od kuda sada 11 vrsta izvnzemaljaca na zemlji ali po svim tim pricama koje cure ameri su imali kontakt sa 4 a odrzavaju ih samo sa 3 sa kojima zajedno vrse eksperimente i od njih dobivaju tehnologiju na kapaljku.
To su dvije vrste grey-a i lizzardi a preko njih su saznali da postoji jos 32 vrste u nasoj galaktici.

Ajde gle sad, Ameri ratuju u ime demokracije i svi mediji o tome pisu, sve novine, sve televizije a zna se da oni samo zauzimaju strateske ciljeve ( zemlje ) u kojima ima nafte. I nas 6,5 milijardi ljudi suti jer su novine i televizija nam isprale mozak.

Stelth F177 avion su imali jos davne 1950 godine a svijet ga je prvi puta vidio tek 1991 u pustinjskoj oluji. Opet 6,5 milijardi ljudi nije znalo nista prije toga. CD kao medij koriste jos od 1978 godine a kada je izasao u javnost za masovnu upotrebu.

Prvo moramo shvatiti da nigdje nema prave demokracije i slobode stampe jel su sve novine i televizije kontrolirane od vlade.

Evo primjer u Hrvatskoj sa onom zenskom koja je radila u upravi ine i kad je iznesla u javnost sta se radi i kako, ostala bez posla, jos je ona ispala lopov i lazov i nas svih 4 milijona sutimo.

Mislim da vojska i vlada imaju mogucnosti puno toga sakriti od javnost.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitimeuto sij 15, 2008 12:05 am

Lakse je ubediti vecu masu ljudi. Psihologija mase mnogo govori o ovome i to zaista nije preterano tesko. Psihologija mase je znatno jednostavnija od psihicke strukture pojedinca. Tu vladaju odredjena pravila i samo treba da ih postujes (lakse je govoriti na mitingu, nego debatovati sa par prijatelja, provereno...)
Ne postoje, nazalost, nezavisni mediji danas...
A govori nam se samo ono sto se proceni da u datom trenutku trebamo znati i to sve opet sa nekim ciljem u pozadini. Tek je poneka informacija dosla do nekih pojedinaca a da to nije planirano ali ona, izvucena iz konteksta, obicno ne znaci mnogo... *
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vrste izvanzemaljaca   Vrste izvanzemaljaca - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vrste izvanzemaljaca
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bliski susreti
» Otkrivena grobnica puna izvanzemaljaca?
» Hawking: Bolje da se klonimo izvanzemaljaca
» Poznate vrste vanzemaljaca

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: