Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Najveći kompleks frajera

Go down 
+2
Alpha
julija81
6 posters
Autor/icaPoruka
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimesri kol 03, 2011 12:18 pm

Ako ste pomislili da većina frajera pati zbog veličine svoje opreme, moramo da vas razočaramo.
Navodno je čak polovina njih izuzetno zadovoljna merama svog "ponosa", barem tako tvrdi najnovije istraživanje sprovedeno na 70 hiljada muškaraca.
Navedeno istraživanje su sproveli "Cosmopolitan" i portal "AskMen", a u njemu su učestvovali pripadnici jačeg pola iz SAD-a, Kanade, Engleske i Australije.
Osim zadovoljstva koje u njima budi veličina polnog organa, muškarci su dali svoje mišljenje i o seksualnom životu danas, prevari, romantici, plaćanju računa na prvom dejtu, ali i o ostalim sitnicama koje život znače.
Najzanimljiviji podatak je svakako onaj koju pokazuje koliko su današnji frajeri samouvereni.
Iako je rasprostranjeno mišljenje da je njihov najveći kompleks upravo veličina penisa, istraživanje je pokazalo da je 50 posto njih u potpunosti zadovoljno svojim merama.
Što se tiče njihovih partnerki, 35 posto muškaraca bi ostalo verno, pa čak i u slučaju da one za njihovu neveru nikada ne saznaju.
Kod lepšeg pola im najviše smetaju promene raspoloženja, a čak pet posto bi promenilo izgled partnerke.
Samo 14 posto njih je u potpunosti zadovoljno njenim izgledom.
Muškarci i danas smatraju da treba da plate račun na prvom sastanku, a njih 44 posto smatra da to treba da čini sve dok veza ne uđe u ozbiljnu fazu.
Njih 39 posto je odgovorilo da su zadovoljni seksualnim životom koji vode, dok 12 posto u tom pogledu ne bi menjalo baš ništa.
Više od polovine ispitanika smatra da mogu da utvrde da li njihova partnerka glumi orgazam.
izvor

Sta vi mislite? Da li se slazete sa rezultatima istrazivanja?

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimesri kol 03, 2011 12:24 pm

Masa muskog roda je generalno jako ponosna na sebe te uvjerena da izgleda neodoljivo, da ima monstruma medju nogama i da su najbolji loveri na svijetu. To sto zapravo lik izgleda ko nesvet, sto ima malog i sto je djevac nema veze :P

U statistiku je tesko ulazit ali ovo zadnje su totalno u zabludi. Mozda bi jedan promil muskaraca mogao eventualno pogodit na srecu da li zena glumi orgazam :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
aurora1982
Stanica



Female
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 41
Registration date : 31.07.2011

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimesri kol 03, 2011 12:48 pm

Slazem se da ima puno muskaraca koji zive u uvjerenju da su nesto sto nisu,ali isto tako ima ih dosta koji su svjesni sebe,samo sto svatko na svoj nacin skriva manjak samopouzdanja.Mislim da se oni ne razlikuju puno od zena,imaju komplekse kao mi,manjak samopouzdanja isto tako,ali ih na drugaciji nacin skrivamo i pokusavamo nadomjestiti.

Ipak,mislim da bi na ovo pitanje najbolji odgovor dali oni sami.
[Vrh] Go down
ir.we.kaddish
Prašina



Male
Capricorn Broj postova : 6
Age : 2023
Registration date : 02.08.2011

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimečet lis 06, 2011 7:45 pm

Hmm koliko ima ljudi toliko ima i uvjerenja, na ovome predivnom svijetu.
Moje skromno musko misljenje jest, da je ta tema o muskom ponosu,kompleksima i medjuljudskim odnosima vec dosadna, ali na zalost posto se na ovome svijetu sve vrti oko sexa i novca, jos dugooo cemo je vrtiti i vrtiti i kuzite sta hocu reci..

1. Sto se komplexa tice svi imaju neke, nema ljudskog bica koje nema neki problem.
2.Sto se *muskog ponosa* tice, moj muski ponos sam ja, odnosno moja svijest i um a ne kituljce, a sto se kituljaca tice, govoreci u svoje ime ja sam zadovoljan, ali nisam zadovoljan s time sto se muskarcima stavlja na teret i odgovornost, jer koliko ja znam za sex je potrebno dvoje dakle 1+1, a kako ima malih i velikih kituljaca, tako ima i dubokih i sirokih, ali i uskih i plitkih piculjaca i sta kad se nadje neko zensko bice sa velikom piculjicom u koju stane moja podlaktica (respektabilne velicine) sa stisnutom sakom i jos skup sa ronilackim satom na ruci i neko musko bice s prosjecnim kituljcem, ma cak i velikim (a mali necu niti spominjati)?? zar je muskarac kriv, pa nebih bas rekao,zar ne??
Nitko nije kriv, velika kita za veliku picu, mala kita za malu picu i amen, ali dosta vise predbacivanja muskome rodu mala kita, malo ovo, reci sestro imam veliku pic*u i gotovo, a ne krivnju bacati na drugu stranu.
3.sto se vjernosti tice, licemjerno je pricati o tome uopce, svi bi htjeli da je druga osoba njima vjerna a oni da imaju slobodne ruke i amen.
4.sto se tice placanja na prvom,drugom,ma pedesetom spoju, ista jednadzba kao za sex 1+1, ravnopravnost pola pola, u drugom slucaju takva cura se ne zove cura vec ima drugo ime...
5.otkrivanje laznog orgazma, moguce ako ta osoba ima dobru kontrolu nad sobom, i nesto znanja pomjesanog s inteligencijom.


Eto musko misljenje, da rezimiram za sav zenski rod na cijelome svijetu, okanite se vise k*rceva, velikih ili malih, priznajte da imate veliku p*cku i ne prebacjute krivnju na muskarce, saznajte sto zelite u zivotu i radite na tome (ono get a life), i posebno za sve one mamine i tatine curice u 20-ima i 30-etima kojima jos uvijek starci salju novce za kozmetiku ili sire noge za istu i cekaju da im decko kupi, zasucite rukave i na posao!

CIA

[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimečet lis 06, 2011 8:20 pm

julija81 je napisao/la:

Muškarci i danas smatraju da treba da plate račun na prvom sastanku, a njih 44 posto smatra da to treba da čini sve dok veza ne uđe u ozbiljnu fazu.
ovo je napisano kao da je to nešto loše...

inače slažem se sa svim napisanom osim onim da muški znaju prepoznati glumljeni orgazam... ma nema šanse, žene su se evolucijski u tome toliko usavršile da nekad i same sebe zeznu...
a ne ozbiljno, slažem se sa Alphom to jedino se na sreću može pogoditi...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimečet lis 06, 2011 8:36 pm

Ko zovne na sastanak taj placa zubo ..

EDIT: .. u vrazju mater fulo sam topic xD
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimepet lis 07, 2011 1:07 pm

@ir.we...naravno da ima raznih dimenzija i muskih i zenskih organa. Na koncu konca nije sve u velicini, nesto je i u tehnici.
Sto se tice placanja...u principu se slazem ali znam da se puno cura ne bi slozilo tj. da ocekuju da muskarac placa. Mislim da je to do nekog odgoja ili tako cega. Ne znam.

@Biga...pa je nekako logicno da decko plati na prvom sastanku ali nakon toga mi je logicno da dijele u smislu da jednom placa jedan, drugi put drugi ili tako nekako. Jedino ako jedan partner ima znatno vise (ili manje) novaca ali to ne ovisi o spolu.

@Orca...pa ima i to smisla :D

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ir.we.kaddish
Prašina



Male
Capricorn Broj postova : 6
Age : 2023
Registration date : 02.08.2011

Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitimesub lis 08, 2011 5:43 pm

@alpha
da nesto je i u tehnici, ali dosta je u velicini affraid , a nemojmo zaboraviti najvaznije feelings and personal turn on desires :)

e to ne znam niti ja, stvar odgoja ili ne odgoja, drustvo, mediji, tko ce ga znati.

pozzz :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Najveći kompleks frajera Empty
PostajNaslov: Re: Najveći kompleks frajera   Najveći kompleks frajera Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Najveći kompleks frajera
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Edipov kompleks

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: