Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima

Go down 
Autor/icaPoruka
grrow
Stanica



Male
Scorpio Pig
Broj postova : 25
Age : 52
Registration date : 10.05.2011

Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima Empty
PostajNaslov: Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima   Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima Icon_minitimesri kol 17, 2011 3:02 pm

TV emisija trajanja jedan sat djelo je uličnog umjetnika Banksya u kojem prikazuje klipove lošeg i ekscentričnog ponašanja u javnosti u rasponu od anarhista do aktivista kojim tako njihovo javnosti neprikladno ponašanje pretvara u neku vrstu rubne umjetnosti.... Suradnici su Michael Fagan koji govori o svojoj provali u kraljičinu sobu za koju je kasnije izjavio... 'Pogledao sam u njezine oči - bile su tame', i Noel Godin, koji je pionir napada na slavne osobe s krem pitama, a koji između ostalog veli: 'Umjesto metka Ja im dajem kolač'........ Obrazlažući svoj neobičan video uradak, sam Banksy je rekao: "U osnovi sam prvo smislio naziv za TV emisiju i radio je unatrag, počevši od naziva 'Roadshow''. Kathy Burke pripovijeda, a produkciju potpisuje Jamie D'Cruz... 'Roadshow' ispituje priče iza nekih od najatraktivnijih javnih akrobacija u posljednje vrijeme i istražuje motive počinitelja, koji variraju od bezumne dosade do srčanih političkih uvjerenja. Tu je i svjetski ekskluzivni prvi intervju s čovjekom odgovornim za stavljanje komada travnjaka na glavu Winstona Churchilla... vidi
link
Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima 512
[Vrh] Go down
 
Roadshow - emisija Banksya o ludim javnim ispadima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: