Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Meditacijom do astralne projekcije

Go down 
+65
Amalka
orca
primitive101
Lyra
Astral WOlf
Neo
hmhm696
yuusha
horus
Dada289
Kakashi
dajannah
hromi
DoC
UNIDA
Annabel Lee
Silence
ukiss
Dragony
mEN_iN_WHite
danpocalypse
flory
bros
schmizzl
skin
MoW
Indigo_girl
Athena
Remke
Legionar
Pux
Ivan-ik
tomi
Skulptura
Gea
Chakotay
snark
Jaykof
ThE_IMMORTAL
arhont
KiChO666
vrapche
Flamezar
Groinx
stella
labellina
davor1408
Merkurica
Galileo Galilei
Angel from shadow
indigocakra
Blizzard
Alpha
piratxx
capsicum
zmija
zvezda
Hybrid
floridana
Svjetloisjena
vladimir
Cvrcak
malena
Rain
jovko
69 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
Autor/icaPoruka
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:04 pm

neshvatam ni ja,mozda zelja ka izmeni i biti drugi pravi ja,strah sto li je nezanam,i ovako sam pravi ali nesto mi nedostaje,kao da se svakog dana borim protiv samog sebe jer se plasim u zagradi reci ljudima da me neuzmu za ludog
[Vrh] Go down
jovko
Višestanični organizam
jovko


Male
Pisces Tiger
Broj postova : 39
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:09 pm

daj jos malo opisi, kad ti se to dogada
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 2:17 pm

Hebiga,patio sam ko dete i imam empatiju,hocu sebe onakvog sto sam,zamislim i vidim,strah me toga iskreno,kako objasniti i pojasniti kad nas shvataju za lude,ali evo nisam odavle jer nespoznajem moj rod
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 9:43 pm

ja isto imam problem sa meditacijom, pogotovo tom ležećom, čim zatvorim oči odmah zaspem roll
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 22, 2007 9:54 pm

fiona je napisao/la:
ja isto imam problem sa meditacijom, pogotovo tom ležećom, čim zatvorim oči odmah zaspem roll
Ajde reci ,otvori dusu,tu smo :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 5:09 pm

vladimir je napisao/la:
fiona je napisao/la:
ja isto imam problem sa meditacijom, pogotovo tom ležećom, čim zatvorim oči odmah zaspem roll
Ajde reci ,otvori dusu,tu smo :)
aj, evo otvorit ću je. ja se valjda toliko premorim tokom dana da čim zatvorim oči da bi meditirala, zaspim. jednostavno je tako. valjda kad odem u penziju će biti bolje. :)
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 5:19 pm

hej,nezuri,imas jos toliko lepih godina pred tobom.Ako smem,sta te toliko umara? :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 5:31 pm

svakodnevne obaveze. svaki period u životu nosi svoje obaveze, ovaj u kojem sam ja pogotovo jer treba odraditi dug prema prirodi odnosno produljenju vrste hoću reći da će doći period kad ću se moći posvetiti više sebi i svom duhovnom napretku. za sada je ovako kako je.
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimened ruj 23, 2007 5:40 pm

Brine te buducnost dece?
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 1:07 am

vladimir je napisao/la:
Brine te buducnost dece?
ne. zašto :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 9:27 pm

Ja sam u sličnoj situaciji kao fiona. Dok imaš djecu teško je posvetiti se duhovnoj praksi koja traži više od dvadesetak minuta dnevno u komadu. Od jutra do kasne večeri uvijek je netko sa mnom, ili sam ja s njim ili s njima, na poslu i u obitelji. I dok tipkam često čujem djecu kako razgovaraju, svađaju se međusobno ili raspravljaju s tatom, zovu me kad su gladni, kad ne znaju riješiti domaću zadaću ili im je naprosto dosadno. Ne osjećam se zbog toga prikraćenom, jer sve ima svoje čari i svako razdoblje svoje pluseve i minuseve. No činjenica je da do kasno navečer nemam mirnog razdoblja koje bih mogla posvetiti sebi i nekoj duhovnoj praksi, a navečer sam tako umorna da padnem u san u najkraćem mogućem roku. To mi je trenutna stvarnost u kojoj živim i protiv koje se ne bunim jako, samo povremeno, malo, kad osjećam da ne mogu više dati ono što se traži. :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 10:06 pm

bravo svjetloisjena, baš si opisala onako kako je i meni, a vjerovatno mnogim majkama koje uz to što su majke i rade. ne bunim se ni ja na to sve jer je tako kako je i ja to prihvaćam, ali da ima momenata kad bih rado pobjegla pa makar na dva-tri sata, ima. to su trenutci kad valjda nemam dovoljno energije, naprosto se desi umor materijala. e sad dali bi baš meditacija bila ta koja bi napunila baterije ne znam, možda i bi ali ja svoje baterije punim spavanjem.
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepon ruj 24, 2007 11:41 pm

Astralno ja

Astralno ja: također zvano astralno tijelo: drugo tijelo - za koje se, prema nekim filozofskim ili religijskim mišljenjima, kaže da pripada svakom pojedincu, sastavljeno od tvari koja je iznad ili ispod osjetilnog opažanja i koja ispunjava cijeli prostor.

Prema tim vjerovanjima, astralno tijelo prati pojedinca kroz život, po volji je sposobno ostaviti ljudsko tijelo i nadživjeti pojedinca nakon smrti.

Astralna tijela zapravo su samo nečija obmana.

Obično su to zamišljene stvari u koje mistik tada istinski pokušava vjerovati.

On astralno tijelo vidi kao nešto drugo i onda ga nastoji nastaniti najčešće kroz praksu "astralnog putovanja".
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 1:21 am

Ako je astralno telo obmana, zasto se budis iz snova uplasen?... Zasto ti srce ubrzano lupa, kada se "nista nije desilo" (bar ne tvom fizickom telu)?... Primer jeste banalan, ali hajde...
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 10:53 am

zvezda je napisao/la:
Ako je astralno telo obmana, zasto se budis iz snova uplasen?... Zasto ti srce ubrzano lupa, kada se "nista nije desilo" (bar ne tvom fizickom telu)?... Primer jeste banalan, ali hajde...

Snovi i astralna projekcija nemaju baš nekih dodirnih točaka.

Snovi su kuća zrcala , a i po svemu sudeči kroz snove kontaktiraš svoju podsvijest.

Možemo reči da si tada na tom tzv astralnom nivou , ALI to nije astralna PROJEKCIJA , ti jesi tamo ( ??? ) u prvom licu , a ne u nekom trećem zamišljenom licu.

Zamišljati da si negdje i biti negdje su totalno dvije različite stvari.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 1:59 pm

Naravno da snovi nisu astralna projekcija, ali su dobro mesto za pocetak igara sa sobom za one koji ne veruju... mnogo su im blizi nego pojam astralna projekcija.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 2:40 pm

Ovaj što se tiče tih snova... Sinoć, tj jutros kada sam legao spavati, pokušao sam svjesno utonuti u san.
I šta je bilo, kao da sam bio svjestan i počele su se slike prikazivati, vidio sam neka dva lika, ajmo reć dvije prozirne osobe, kao dva duha, bile su to samo glave, lica, kao slika kroz sliku da se mješaju i čuo neke zvuke (Ubrzani govor muškarca i nisam mogao razaznati) i trznuo sam se naravno, u smislu šta je sad ovo?

Znači nije onako kao tipičan san, nego kao neko prikazanje...

Onda sam zaspao kao top nakon toga... :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 25, 2007 5:12 pm

U vrijeme kad toneš u san možeš imati trakve doživljaje i to dovoljno uvjerljive da se razbudiš. Sjećam se da sam jedne godine u vikendici koju je uredio moj djed gotovo svake noći kad sam tonula u san vidjela lica, nekako siva, kako izranjaju iz sive podloge. Nisu bila zastrašujuća, ali ni jako ugodna za vidjeti. Osim toga znam da nisam spavala jer sam se znala u tom trenutku razbuditi kako bih se uvjerila da je to samo iluzija (ili nešto drugo nestvarno). Bilo je to prviput da smo tamo ljetovali nakon djedove smrti, a imala sam dosta problema i neobičnih doživljaja na javi. Očito sam prolazila kroz nekakvu fazu čišćenja.

I inače mi se povremeno događa da kad tonem u san vidim slike kao bljeskove koji mi izgledaju življi od snova, možda zato što se snova ipak nešto slabije sjećam.

Dakle, rie, u ovome sigurno nisi sam :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimečet ruj 27, 2007 5:00 pm

Nisu oni (sta god mi mislili da su) tu samo tada... nekad, kad zatvorimo oci i posmatramo tamu...
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimečet ruj 27, 2007 7:56 pm

Misliš oni oblici kada zatvorš oči???
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimečet ruj 27, 2007 8:45 pm

affraid affraid
[Vrh] Go down
capsicum
Stanica
capsicum


Female
Libra Tiger
Broj postova : 14
Age : 37
Registration date : 27.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepet ruj 28, 2007 1:19 am

Mislite li da je moguce astralno putovati bez vlastite volje?
Moja prijateljica kaze da joj se nekoliko puta dogodilo ovo:
spava i odjednom ima cudan osjecaj kao da nema kontrolu nad vlastitim tijelom, zeli otvoriti oci, pomaknuti ruku bilo sta i ne moze a svjesna je svega. Onda se jako uplasi jer joj nije ugodno i na trenutke kao da (ili stvarno nemoze) doci do zraka. A kad dolazi sebi (uspije pomaknut ruku, otvorit oci), kaze da ima osjecaj kao da je usla natrag u tijelo. Eto njena prica, al kaze da njoj to nije ugodno, nit to zeli.. I nikad se (zbog straha)
nije htjela opustit i mozda zbilja izic iz svog tijela.

I pozdrav svima...moj prvi post mase
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepet ruj 28, 2007 1:46 am

Meni se nikada nije desilo ali je dosta ljudi pričalo o tome. Neki su čak spominjali da ih je nešto obuzelo kao da se nisu mogli micati, da su čuli disanje, da ih je nešto stiskalo, itd... Neki misle da ih je opsjelo nešto, neki misle da su izašli iz tjela a neki da im se mozak nije skroz ajmo reć probudio. Ja neću pametovati jer se ne razumijem u to pa ću reći da neznam, ali je interesantno u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimepet ruj 28, 2007 6:45 pm

Rie je napisao/la:
Misliš oni oblici kada zatvorš oči???

DA!
Ti oblici...
Ne trebas se u njih zagledati, vec se samo pokusati opustiti i pratiti ih kao neaktivni posmatrac... interesantno je i pokusati pratiti najtamniju tacku... pokusaj...
[Vrh] Go down
Hybrid
Riba



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 125
Age : 45
Registration date : 15.09.2007

Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitimesub ruj 29, 2007 1:10 am

capsicum je napisao/la:
Mislite li da je moguce astralno putovati bez vlastite volje?



Naravno , između ostaloga kad si već spomenila postoji i nešto što se zove astralna otmica.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Meditacijom do astralne projekcije   Meditacijom do astralne projekcije - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Meditacijom do astralne projekcije
[Vrh] 
Stranica 2 / 22.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: