Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
Autor/icaPoruka
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 1:24 am

Moguče da je bilo nešt ovakvo.

www.break.com/index/greatest-story-ever-told.html

Danas se ljudima svašta zna dogodit. miga
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 1:29 am

Lyra je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Možda je to bio neki duh. zubi
rofl2

Ja ne znam zašto je meni večeras sve što ti kažeš smiješno ...

Večeras mi ide. To znači da je pravo vrijeme za spavanje. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 1:43 am

MoW je napisao/la:
Večeras mi ide. To znači da je pravo vrijeme za spavanje. :)

Ok, ali samo ako obećaš da ćeš me i dalje nasmijavati zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 10:31 am

Mama je napisao/la:
Da, eto, meni se jednom desilo nekaj čudno. Tuširam se ja (vrata od kupaonice otvorena), gledam u hodnik i vidim visoku mušku figuru kak prolazi. Mislila ja da je to muž krenuo u wc, pa ga zovnem , a on mi se javi s potpuno drugog dijela stana affraid . I rekel je da nije nikud išel van iz sobe...

Mamice, a da nije neki susjedic navratio pa vidio tebe....
Malo procirio i pobiga da ga tvoj muz nebi zadavia oops
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 11:09 am

Buby, mi smo na 1. katu, zaključani, i to nešto je bilo iznutra, brrrr...
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 11:21 am

Mama je napisao/la:
Buby, mi smo na 1. katu, zaključani, i to nešto je bilo iznutra, brrrr...

Slazem se da nje ugodno, iako, mozda postoji racionalno objasnjenje...
Igra svjetlosti itd.
A mozda je stvarno bio duh affraid
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 11:48 am

^^Naravno da je bio duh. Pa nisu duhovi ništa neuobičajeno. Samo ih ljudi ne primijećuju jer su preokupirani vlastitim mislima. face

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto stu 29, 2011 12:56 pm

Lyra je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Večeras mi ide. To znači da je pravo vrijeme za spavanje. :)

Ok, ali samo ako obećaš da ćeš me i dalje nasmijavati zubi

Misliš, kao duh? :D

Inače, nemam namjeru nikoga namjerno nasmijavati. Nisam zabavljač. To mi je iskreno blesavo. Ak bubnem nešto što je nekom zabavno, to je druga stvar. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet pro 08, 2011 2:51 am

trenutno se nalazim u nekoj kući, već nekoliko dana, od trenutka kada sam ušao u nju osjećao sam se čudno u nekim trenucima. kao da je netko ovdje. jednu večer silazim stepenicama sa kata i pogledam u dnevnu sobu, na prozoru sam vidio crnu sjenu kako je prošla. zastori su one bijele viseče trake. od ceste smo udaljeni oko 7 metara pa sumnjam da je to bila sjena nekog pjšaka. svaki puta kada sam u mraku hodao kućom osječao sam se kao da nisam sam. večeras sam već do sada nekoliko puta čuo čudne zvukove kao da je netko na ulaznim vratima, a do njih moram doć kroz dnevnu sobu. dok su frendovi bil u kući sa mnom, čuli smo kao da netko hoda na katu. skočio sam i otrčao prvo do dnevne sobe a potom na kat, normalno, nikog nije bilo. frend mi zatim rekao da je to normalno da se tako čuje. inaće, ova cijela kuća je iznutra složena iz drveta i gips ploča te svi zidovi opbljepljeni tapetama a podovi svi u tepisima, čak i kupaona i wc. prvo jutro svog boravka u ovoj kući, oko 6 sati me probudio ženski glas u prizemlju kako sa sa nekim razgovara...
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet pro 08, 2011 12:11 pm

@Dantalion, zanimljivo. I čovjek si počne misliti - pa jesam ja lud ili kaj? Dantalion, znam kak se osjećaš.
Eto, mi smo u ovom stanu (to je stan pokojne muževe bake i djeda) već 6,5 godina i od prvog trenutka sam osjećala da nismo sami. Čak sam prvu godinu svaku noć sanjala da nam netko razvali stan, razmjesti namještaj, otvori prozore. I onda sam jednu noć sanjala dvije curice kak stoje u mojoj spavaćoj sobi i gledaju mi klince affraid .E, onda sam rekla - saad je dosta, idite tam di pripadate. I noćne more su prestale.

No, onda je bil onaj događaj gore opisan, a nedavno me probudilo hodanje po dnevnoj sobi (kao da netko trčkara). Inače su dnevna i spavaća soba spojene velikim vratima. I probudim se ja i mislim si, pa to se klinci meškolje.
Sjednem na krevet, a klinci mirni ko bubica. Onda opet čujem kak netko trčkara po sobi (od jednog kraja dnevne sobe do drugog kraja, dakle do ruba naše spavaće sobe). I onda probudim muža (jer on je dosta racionalan i mislila, bu on našel objašnjenje).
On je čul isto, izletil iz kreveta jer je mislil da je netko ušao u stan, kad ono - naravno, nema nikoga... Nije našel objašnjenje. Naime, sva vrata su bila zaključana, prozori zatvoreni, čak i tavan je bil zaključani...Zvuk je dolazil baš iz dnevne sobe.
Oko mjesec dana kasnije, oko 3 ujutro, vrata sobe su se sama zatvorila... I muž je to videl i čul i nemamo objašnjenje (jer vrata su ona glomazna, teška, starinska i vjetar ih nikak nemre pomaknuti (vjetra nije bilo), a klinci spavali dovoljno udaljeni od vrata).

Bilo je još par događaja, ali oni su bili prekrasni i umirujući.

Kaj velite na to?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet pro 08, 2011 1:01 pm

Ja mislim da se tu radi o astralnim projekcijama vaše djece. Poznato je da su djeca otvorenija prema višim razinama i da češće lunjaju okolo. Ne bih se začudio da je netko od vaše dvoje djece trčkarao po dnevnoj sobi kao duh, odnosno da je njihovo energetsko, astralno tijelo tamo hodalo. Ista stvar s vratima. Međutim, ne bi trebalo isključiti mogućnost i neke druge prisutnosti mimo vaše djece. Nekad kod sebe u stanu imamo cura i ja dojam da je moja prateta još tamo. Iako nikad tako intenzivno kao kod vas pa sam zaključio da se najvjerojatnije radi o propuhu, slabije postavljenim poklopcima i slično.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet pro 08, 2011 1:05 pm

Dantalion stvarno zanimljivo...sipokusavao nesto snimiti?
Mama uh, mene bi bilo straj ziviti u tom stanu, iako, mozes ispricati umirujuce trenutke.... :)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet pro 08, 2011 10:44 pm

jesam malo poslikao dnevnu sobu samo šta nisam prebacio i pregledao slike, budem još slikao pa ću pregledat
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepet pro 09, 2011 10:38 am

@MoW, može biti da su astralna tijela klinaca. To mi je bolje rješenje nego neki nepoznati duh koji roštanji po kući :D .

@Buby, nije strašno. Navikli smo. Eto, mogu ispričati koji umirujući trenutak.
Prije 3 godine, kad sam spavala, ležala sam na lijevom boku. Odjednom me nešto probudilo (nije bilo zvuka niti ništ takvoga, jednostavno sam osjetila potrebu da se probudim). Okrenula sam se na leđa, a uz krevet, kraj sebe vidim figuru prekrasne ljubičaste boje. Nisam je prepoznala kao neku poznatu osobu, nije bilo lica, ali osjetila sam da me dodirnula po nozi i da mi se nasmijala. Nije me bilo strah i to mi je bilo prekrasno. Bila sam tak mirna dugo nakon toga.
A nedavno, probudila se ja u noći i nasred sobe sam vidjela kuglu u zraku, prekrasne plave boje, kako lebdi. Malo sam ju gledala (nisam se bojala, osjetila sam mir) i onda je nestala.

@Dantalion, daj ak najdeš nekaj na slikama, stavi tu. Baš me zanima.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimened pro 11, 2011 7:51 pm

Mislim da se kod Mame radi o razlicitm (nevezanim) pojavama...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
AnchyAmonRa
Višestanični organizam
AnchyAmonRa


Female
Scorpio Dog
Broj postova : 32
Age : 41
Registration date : 19.12.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepon pro 19, 2011 6:54 pm

bok ekipa :)
bome mi nije svejedno sad doći doma, nakon šta sam ovo sve proćitala :)

iskreno, vjerujem da postoji nešto, duhovi ili šta već ...
dosad mi se nije dogodilo da čujem ili vidim nešto što bi mogla prepisati duhovima, al čitajući vaše postove, zapitam se ;)

mama, ja bih se upiškila od straha da sam to vidila :/
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimened sij 08, 2012 2:45 am


slučajno sam naišao na ovaj video.. ovo je prestrašno x_____x strah
što vi mislite o ovome? čitao sam komentare po youtube-u i kažu da je jinn (vrsta demona u islamu) u pitanju. čudno mi je i što se svjetlo od kamere ugasi prije svakog incidenta...
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimened sij 08, 2012 4:03 am

Zanimljivo
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimesri sij 18, 2012 2:50 pm

MAMA imas ti mozda razvijeno trce oko....
Jer imas puno lijepih a raravno i ruznih entiteta koji ti se javljaju.....

Iako, ja kao katolkinja, nebi smila niti pomisliti nesto sto nije u takvoj domeni u kladu sa vjerom..
Sama sam ju prosirila malo... shock
[Vrh] Go down
Fear
Žaba
Fear


Male
Aries Monkey
Broj postova : 227
Age : 32
Location : Yuggoth
Registration date : 19.12.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimečet sij 19, 2012 6:46 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:

slučajno sam naišao na ovaj video.. ovo je prestrašno x_____x strah
što vi mislite o ovome? čitao sam komentare po youtube-u i kažu da je jinn (vrsta demona u islamu) u pitanju. čudno mi je i što se svjetlo od kamere ugasi prije svakog incidenta...

rekao bi da je voodoo u pitanju, Jamajka je poznata po tome
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimeuto svi 01, 2012 12:52 am

Stalni gosti puba Apsley House u Southseaju napokon znaju tko im nadolijeva piće u čaše kada nema nikoga u blizini - duh pokojnog konobara!



Tako su barem zaključili nakon što je Paul Morgan (47) sasvim slučajno snimio lice čovjeka koje neodoljivo podsjeća na umrlog nekadašnjeg zaposlenika, koji je u tome pubu radio prije pedesetak godina.

Duh preminulog konobara odavno opsjeda pub te gostima njegovo prisustvo ni najmanje ne smeta. Baš naprotiv, obožavaju ga jer uvijek časti i nikada i nikome nije učinio ništa nažao.

Jedina osoba koja mu ima nešto zamjeriti je vlasnica puba Janice McCormack (63), koja se još 2009. požalila medijima kako je nevidljiva sila tjera u stečaj

- Znam da zvuči čudno, ali ako gosti spuste čašu na stol samo na sekundu ili odu do zahoda, kad se vrate, dočeka ih nadoliveno pivo. Gosti su oduševljeni, ali sam ja na gubitku - izjadala se novinaru lista The Sun.

Očajna vlasnica je tada najavila da će zatražiti pomoć egzorcista, no, ili je od te ideje u međuvremenu odustakla, ili je istjerivanje duše iz lokala nije uspjelo. Kako bilo, gostima je drago što je duh nadimka Reedy još uvijek tu.

- Ma pub bez njega ne bi bio isti - izjavio je Paul Morgan za Daily Mail.

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Snimili-lice-pokojnog-konobara-koji-jos-uvijek-posluzuje-goste-504x335-20120418-20120430092103-00f2ead3f1f8ae6b52fb170c524649e3

[url=http://www.24sata.hr/misteriji/snimili-lice-pokojnog-konobara-koji-jos-uvijek-
posluzuje-goste-264018]izvot[/url]




osobno mislim da to nije nikakav duh već slučajan susret dviju šaka
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Snimililicepokojnogkono

[Vrh] Go down
Marina111
Prašina



Female
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : PULA/ZAGREB
Registration date : 23.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepon srp 23, 2012 11:49 am

Pozdrav,
čitala sam ovu stranicu danima i odlučila sam se registrirati jer i sama imam iskustva s time. inače sada sam na fakultetu a u slobodno vrijeme samo se bavim duhovima. Znam skoro sve o njima jer od svoje 12 godine istražujem.
Želim vam ispričati svoje iskustvo s duhovima.
Naime imala sam oko 10 godina kada je to počelo. probudilo me nešto kao da netko hoda po kući i lupa svom snagom nogama u pod. Čekala sam da se ovo smiri i onda sam se digla i otišla u kuću malo sam hodala i nisam ništa otkrila što bi moglo proizvoditi takve zvukove. Iz straha pustila sam svog zlatnog retrivera u kuću. Vratila sam se u krevet. Za nekih 1 sat probudilo me to šta je pas cvilio. Istrčala sam iz kreveta misleči da mu se nešto dogodilo. Međutim ispostavilo se da je cvilio jer želi van. Legla sam u krevet i vrata moje sobe su se počela otvarati i zatvarati. kako je moja soba na kraju hodnika kada sam pogledala imala sam što vidjeti. Na drugom kraju hodnika stajala je ta bijela stjena poput plahte. Pokrila sam se preko glave i budna cijelu noć čekala jutro. Od toga dana često mi se događaju čudne stvari i idalje mogu vidjeti tog bijelog duha.
je li itko imao slična iskustva confused Ako je sam neka kaže.
Ako vas zanima nešto u vezi duhova samo pitajte ako znam rado ču vam odgovoriti i ne bojte se podjeliti ovakva iskustva.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepon srp 23, 2012 12:49 pm

Dobrodošla, @Marina. :)

Zanimljiva priča. Što ti to znači da i dalje možeš vidjeti tog bijelog duha? Sad ipak imaš 19 godina (ako stoji što ti piše pod godinama). U kojim situacijama se sada recimo pojavljuje taj duh?
Meni je čudno što pas nije nešto jače reagirao. To znači da ga nije ni vidio ni čuo ni onjušio... misli
Osobno nisam vidio duhove, ali sam ih često znao sanjati, pogotovo te kao bijele plahte...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Viper
Višestanični organizam
Viper


Male
Pisces Goat
Broj postova : 44
Age : 33
Location : Bosna i Hercegovina, lijevo od piramide Sunca
Registration date : 10.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepon srp 23, 2012 1:57 pm

Čudi me što pas nije osjetio prisutnost entiteta koji se prikazao Marini u obliku "bijele plahte", a moguće da je osjetio pa je iz tog razloga cvilio misli

Sve u svemu, zanimljiva priča, moguće da sam i ja imao jedno takvo iskustvo, međutim nisam vidjeo duha ili entitet (kako želite) već sam ga osjetio, naime, kada sam istraživao rituale i pritom nastojao izvesti par iz knjige Clavis Solomonis (The Key of Solomon) ili Solomonov Ključ, desila se čudna stvar a to je pojava velike crne mrlje na zidu, okruglog oblika i promjera oko 70 cm, naravno bila je smještena usred zida.

Kasnije sam shvatio par stvari, nisam imao žrtvenu životinju koja je neophodna za prizivanje određenog entiteta koji sam prizivao (a koja se iznosi u drugom dijelu knjige), i bio sam potpuno nespreman.
Crna mrlja i dalje stoji na zidu i ne može se (meni poznatim metodama) ukloniti.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitimepon srp 23, 2012 9:53 pm

Nemoj se zajebavati s tim stvarima
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 16 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 16 / 21.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 21  Next
 Similar topics
-
» FOTO: NASA objavila fascinantne fotografije Marsa
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: