Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Razna viđenja i fotografije duhova

Go down 
+100
web dust
Sedežničar
Sang Real
Ascended
Zyon
Storm.
om
Star
Josipa Jopi
2pac
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
Viper
Marina111
Hladni
AnchyAmonRa
Q
Magic
Buby30
Amalka
Emilius7
Lyra
orca
kika13
Morn
Narayana
Benjamin
Andrea:))
eldin_p
Error_VK
Fear
Zona
lidiafx
randajad
ludilo4
gloria_g
agorafobija
aleksandravulf@yahoo.com
hromi
mEN_iN_WHite
Smokva7
Tomash
Charles Dexter Ward
Wall-e
Einar
Dunja the tomboy
DrChaos
maya
Mama
konoko1
Yo93
Dantalion
Lycan
Chakotay
schmizzl
AzrielofDeath
Legionar
sign
bros
Pux
tomi
urbanaaa
Pyro
MisteryManiac
Athena
stella
Sentinel
Skulptura
darkside
MoW
Remke
Mislilac 1988
KoX
ThE_IMMORTAL
Michael Wittmann
Gea
Berny_Sinara
qkac
4ucker
grga1234567
Cico
Absynthia
Pajo
Jaykof
Rajkan
myst000
danyf5
garfild
floridana
Tutankhamon
Blizzard
None
bir
Neobicni forumas
zvezda
Svjetloisjena
silver
Milab
Rain
Alpha
104 posters
Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
Autor/icaPoruka
Viper
Višestanični organizam
Viper


Male
Pisces Goat
Broj postova : 44
Age : 33
Location : Bosna i Hercegovina, lijevo od piramide Sunca
Registration date : 10.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto srp 24, 2012 3:44 pm

Bilo pa prošlo, i negativno iskustvo je ipak neka vrsta iskustva. Sljedeći put ću se bolje pripremiti i provjeriti da li imam sve rekvizite spremne, ništa neću prepuštati slučaju kao prošli put. ;)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto srp 24, 2012 4:57 pm

Badava ti rekviziti ak ti iz crne rupe izađe zubati demon i odluči te pojesti. :D

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto kol 07, 2012 9:23 am

uuuu ne bi se ja petljala sa tim stvarima meni je to jezivo uzassss
[Vrh] Go down
Marina111
Prašina



Female
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : PULA/ZAGREB
Registration date : 23.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon kol 27, 2012 4:58 pm

MoW je napisao/la:
Dobrodošla, @Marina. :)

Zanimljiva priča. Što ti to znači da i dalje možeš vidjeti tog bijelog duha? Sad ipak imaš 19 godina (ako stoji što ti piše pod godinama). U kojim situacijama se sada recimo pojavljuje taj duh?
Meni je čudno što pas nije nešto jače reagirao. To znači da ga nije ni vidio ni čuo ni onjušio... misli
Osobno nisam vidio duhove, ali sam ih često znao sanjati, pogotovo te kao bijele plahte...
ž

Dakle,prvo možda je istina to da je pas cvilio jer je nešto osjetio međutim kao što sm napisala ja sam psa pustila vani a tek onda vidjela tog da ga tako nazovemo duha. Imam još na desetke ovakvih iskustava pa ako vas zanima rado ću podjeliti sa vama.
Mislim da vi osobno niste vidjeli duhove jer se oni nalaze u 4 dimenziji koja je nama ljudima nevidljiva ali životinjama itekako je(a pogotovo psima jer imaju 6 čulo).Ima ljudi koji mogu vidjeti duhove odnosno 4 dimenziju. Znači ako viđate duhove možete vidjeti takozvanu 4 dimenziju.Takve se ljude nazivaju medijima.
Drago mi je što se netko zainteresirao za moju priču.I još samo želim reći da stvarno imam 19 godina(sada već imam dvatestet i nisam odgovarala jer sam bila u inozemstvu) i da ubrzo završavam psihološki fakultet.
mase
[Vrh] Go down
Marina111
Prašina



Female
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : PULA/ZAGREB
Registration date : 23.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon kol 27, 2012 6:24 pm

Želim sa vama podjeliti još jednu priču.jako je zanimljiva.
Najme ja sam kada sam imala oko 14 ili 15 godina za božić dobila moj novi vlastiti fotoaparat.Bila sam tako sretna.Mjesecima sam ga koristila i radio je normalno.Međutim bio je sredina ili kraj 6 mjeseca i moja mlađa sestra slavila je rođendan.Stigla je torta i sve to i kada sam ga upalila počelo se događati nešto čudno.Slikala sam jednu sliku i kada sam htjela uslikati drugu jednostavno je poludio.Počeli su se čuti laveži psa,kao da gledam neki video ali na ekranu je na engleskome pisalo:Error. Your camera picked up the flu???(PRIJEVOD:Vaš fotoaparat pokupio je GRIPU!!!). Mama i tata gledali su fotoaparat i čudili se kakva je ovo neslana šala jer fotoaparat ne može pokupiti gripu.Tata ga je odmah sljedeći dan odnio na popravak i točno dan prije moga rođendana bio je popravljen.Sva sretna što ću moći koristiti fotoaparat došao je taj dan moga rođendana.Slikala sam svoje četiri frendice koje su odmah nakon blica fotoaparata rekle da se osjećaju loše kao da imaju GRIPU!!Pokupile su se i otišle doma.Spremila sam fotoaparat na nekoliko minuta.Uzela sam fotaparat i kako sam ga držala jako čvrsto slučajno sam stisnula da slikam.Slikala sam sami zid.Bilo je vrijeme pred kraj rođendana i slikala sam svih na rođendanu. I oni su iste sekunde pokupili i otišli jer im je bilo loše. Kasnije stavljala sam slike na kompjuter i vidjela nekakava slova ali na nekom čudnom jeziku.Onu sliku sa zidom sam obrisala ali one s frendicama mi nedaju da pustim. Ali vjerujte mi da je to istina!!!!
To mi je iskustvo bilo brrrrr... affraid
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon kol 27, 2012 9:20 pm

Uplodaj pokoju takvu sliku.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto kol 28, 2012 12:33 am

netko je bacio kletvu
[Vrh] Go down
Marina111
Prašina



Female
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : PULA/ZAGREB
Registration date : 23.07.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto kol 28, 2012 9:48 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Uplodaj pokoju takvu sliku.

Ovako mogu pronaći jednu koju imam ali ču u paint-u zaokružiti taj krug i malo pošarati roditelje i ko je na slici ako je to u redu???
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto kol 28, 2012 10:02 pm

da, možeš to napraviti :)
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto kol 28, 2012 10:44 pm

5
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon ruj 03, 2012 12:42 am

Marina111 je napisao/la:
Mislim da vi osobno niste vidjeli duhove jer se oni nalaze u 4 dimenziji koja je nama ljudima nevidljiva ali životinjama itekako je(a pogotovo psima jer imaju 6 čulo).Ima ljudi koji mogu vidjeti duhove odnosno 4 dimenziju.




Smijalica... Prostor-vrijeme je četverodimenzijalno u kojem se kombiniraju tri dimenzije prostora (vidljivo nama) i dimenzija vremena. Potrebna je jako velika brzina da se prostor pretvara u vrijeme, jer su prostor i vrijeme jako bliski...
Ne znam kako osoba može vidjeti fizički duha, vjerujem da je to samo nekakva percepcija u našem mozgu koja stvara sliku duha...
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepet stu 02, 2012 7:53 pm

maloprije sam bio na groblju, okinuo sliku sa fotićem.
šta vi mislite šta bi bilo orb na slici?
Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Dscn1752b

[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepet stu 02, 2012 8:07 pm

Napaljena starica ustaje iz groba da ti napraši tur? zaflo
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimesub stu 03, 2012 3:09 pm

Zanimljiva slika.
[Vrh] Go down
Josipa Jopi
Prašina



Female
Scorpio Pig
Broj postova : 1
Age : 28
Registration date : 20.11.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimeuto stu 20, 2012 8:27 pm

napokon sam nasla pravu stranicu za svoje price..
dakle dalii neko ima iskustva s vizijama i da vidi mrtve u njima u obilku duhova ili da osjeti neku boli ili da ih neko gleda jer ja to osjecam :/
u salon gdje idem na praksu radi mi teta i bavi se bioenergijom i dok mi je radila tretman vidla sam zenu kako hoda po salonu al stvar je u tome sto taj salon je davno prije bio kafic i ja ko da sam stajala u tom prostoru i gledala sve sto se dogada a stalo mi se ista zena pojavljivala.. kasnije dok je radila hauba mene je uzasno poceo lupat potiljak ko da me neko tuce po glavi i osjecala sam ko da mi krv tece a u to isto vrijeme je na haubi nestalo stuje
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimečet stu 22, 2012 11:56 pm

Jako zanimljiv događaj...jesi li imala još kakvih iskustava?
[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimesub pro 22, 2012 12:43 pm

Milab je napisao/la:
Evo ti je

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Orbrf6

Ajdete na groblje pa ćete vidjeti koliko tamo tek ima tih orbova!


obrisite si objektive pa nece biti orbova, ili je to samo odbljesak bljeskalice od nekog nefokusiranog djelica prasine koji se nasao između fotica i predmeta slikanja
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimesub pro 22, 2012 4:17 pm

Ja cesto kad bi slikao neku kucu, il zgradu, na vecni prozora bi bilo nekakvo cudno lice.
[Vrh] Go down
om
Višestanični organizam
om


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 62
Age : 47
Registration date : 09.10.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon oľu 04, 2013 8:52 pm

najprije obrišite objektive pa onda slikajte affraid
[Vrh] Go down
Storm.
Prašina
Storm.


Female
Leo Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 06.03.2013

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 2:33 pm

Jedi Mind Tricks je napisao/la:
Ja cesto kad bi slikao neku kucu, il zgradu, na vecni prozora bi bilo nekakvo cudno lice.

Možeš objaviti neku sliku?
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimesub oľu 16, 2013 2:56 pm

Pokusat cu dijelove sastaviti u jednu sliku, pa uplodam.
---------------------
Nemam vise vecinu slika, samo nekoliko ih, na kojima se takoer vidi nesto, ali ne zelim to jos uplodati, mozda nadem negdje vise, pa onda stavim.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 4:50 pm

Hebem ti forumotion...

Aj sad vec treci put pisem poruku!

Kad sam bio mali skuzio sam da zarulju na daljincu ne mozes vidit da svijetli, al kad gledas mobom vidi se.

Jel tako i kod duhova? Imam jadan mob s 2.0 mpx kamerom, jel s tim mogu to uslikati?

Takodjer imam 16 giga a sam 3 i pol koristim pa mogu slikat kolko ocu. Jel postoji kaka mogucnost da to uslikam ak sam okolo slikam lol...?

Tak bi htio se uvjerit u to (eto ko Nevjerni Toma)... Jel moguce npr vidit strica s kojim sam bio vrlo blizak a umro prije par mjeseci?

Takodjer da slikam kod groba nekoga ili?

I jos nesto jel ima kakve veze da se pojavljuju koji su tek umrli ili ako su umrli prije...

Fala :)


Hebem ti opet me odligiro al ovaj put sam kopiro, ak sad ne stavi ja cu izac i boli me k...

EDIT: O fala Bogu poslo je :)
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 5:41 pm

Ne vjerujem baš u to slikanje. Znam da 99% stvari o duhovima na netu je laž, što namjerno što iz neznanja.
Po meni bi bilo raspadanje eteričnog tijela netom preminule osobe jedno od mogućih viđenja duha i mislim da bi to i vidio fizičkim očima (makar na sekundu ili krajičkom oka), ali to bi se teoretski poslikalo ako se jako brzo reagira.

Sad ono što ljudi nešto poslikaju pa kažu da je to duh osobe od prije 500 godina!? Neznam o čemu je riječ tu, ali sumnjam u puno slučajeva.

Možda bi radilo ono šta su radili u filmu Insidious sa kamerama koje okidaju na promjenu temperature.
Da se to recimo napravi u "ukletoj kući". Ali, opet, ukleta kuća nije fenomen da je u tome slučaj nekakvih spodoba, već je slučaj o energijama koje vladaju tamo. Kako poslikati energiju?
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 9:11 pm

Mislim da bi se moglo uslikati ali kao što je Novus ordo seclorum rekao trebalo bi se brzo reagirati.
Ja kao što rekoh prije sam imala više sreće sa vga kamerom i to je bilo jako random kada se nisam trudila uslikati ništa dok sa fotićem koji ima oko 12 mgpx slikam samo orbove koji su vjerojatno prašina.
Na groblju nikada nisam slikala a to je čisto iz poštovanja iako sam jednom u društvu sa prijateljicom vidjela bijelu siluetu kako je protrčala par metara ispred nas, sad je pitanje ako želiš kontaktirati strica ili bilo koga? Jer na groblju sa toliko puno preminulih teško da ćeš moći ustanoviti da je netko zaista tvoj stric.
[Vrh] Go down
Zyon
Žaba
Zyon


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 249
Age : 26
Registration date : 09.03.2014

Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitimepon oľu 31, 2014 9:40 pm

Ma jok, ne želim razgovarati s duhovima, to je ipak malo previše, ne želim se uvlačiti u to, to je bio primjer jer je nedavno umro i bili smo bliski, kada tata i ja nekada dođemo tamo pomoliti se imam neki filing da je tamo... Nezz, osjećam se bolje što već...

Dobro si rekla to za poštovanje prema njima, ipak ih vjerojatno treba ostaviti na miru...

Zasad ništa od toga :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Empty
PostajNaslov: Re: Razna viđenja i fotografije duhova   Razna viđenja i fotografije duhova - Page 17 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razna viđenja i fotografije duhova
[Vrh] 
Stranica 17 / 21.Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Next
 Similar topics
-
» FOTO: NASA objavila fascinantne fotografije Marsa
» Prizivanje duhova
» Paralelni svjetovi odgovor na vidjenja NLO-a, duhova i sl.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: