Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude

Go down 
+29
Jedi Mind Tricks
matko22
2pac
Hladni
Novus ordo seclorum
Jagor
Star
Sin_Nanna
LJUBAV
Q
Grave Digger
mistik
SkywardSword
MoW
silmarien
CELICNI ALHEMICAR
Mama
Korplikan
Einar
Kahali
Hapa
Dantalion
Archangel
Sang Real
Foto
Alpha
biga
Blizzard
Bahro
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimečet ruj 13, 2012 12:55 am

nije me dugo bilo na forumu ...pa reko da malo vidim čega ima i kakve su nove teme...mogu reći da je ovo vrlo česta tema na ovakvim forumima pa da i ja kažem nešto o ovome fenomenu ,...Nakon dugogodišnjeg proučavanja ovog fenomena došao sam do svog zaključka...znači "vanzemaljci" su stvarnost i oni su tu prisutni na ovome planetu jednako koliko i mi ljudi što znači nekih 6000 godina koliko je stara zemlja i svemir općenito ...sve milje godina su teška glupost odnosno u većini slučajeva notorna laž koja je poprilično uspjela postati istinom (Ponavljajte laž dovoljno glasno i dugo ,i ljudi će povjerovati -adolf hitler)
Ti vanzemaljci su zapravo pali anđeli koji su tu da obmane ,fasciniraju,lažu,zavađuju ljude protiv ljudi kako bi se ostvario čuveni novi svijetski poredak ..ta teorija evolucije je također progurana od strane istih ...još u starom egiptu .,egipćani su bili prevareni na sličan način oni su vijerovali da su nastali od mulja rijeke nil također prije nekoliko milja godina!!demoni će se uskoro prikazati nama i svi svijetsi mediji će govoriti o famoznim vanzemaljcima iz udaljene galaksije..glupe ovce ce naravno povjerovati...mogo bi dosta pisati o ovoj temi ali mi se neda kakda sve ima u ovome videu koji je super izvor infomacijA!!!


https://www.youtube.com/watch?v=-BVrU_-zR-o
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimečet ruj 13, 2012 9:01 am

Čim sam vidio tvoj post rekao sam: ovaj je sigurno gledao Vrijeme Obmane. miga
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimečet ruj 13, 2012 12:12 pm

puno prije tog videa sam ja složio priču i tražio tako nešto a ima još puno videa i knjiga o tome!! gorilin account na youtubeu je poprilično dobar za tu tematiku (gorilla199)!
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimečet ruj 13, 2012 3:00 pm

Zanimljivo.
[Vrh] Go down
bezimeni
Stanica
bezimeni


Male
Virgo Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.09.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimened ruj 16, 2012 10:17 pm

@Matko ako si do sada ovo proučavao potrudi se malo jače. 6.000 godina je nešto od jučer. Pokušaj sa brojokm od 350.000 godina kada su stigli Anunnaki ili oni koji su pali kako ih ti nazivaš. Video kojeg spominješ nakon tri minute sam shvatio da je rađen baš od onih koje "razumiješ" da stvaraju NWO. Citiranje biblije, spominjanje boga je staro učenje koje mora biti iskorjenjeno. David Wilcock je jedan od onih za NWO samo što se tako ne čini. Trebaš još mnogo čitati da bi shavtio priču i pozadinu. Nemoj se brinuti, još si mlad i vjerojatno si se rodio sa mogućnošću da neke stvari brže shvatiš, samo nemoj podlegnuti ovakvim sranjima, a pogotovo nemoj ih zapisivati jer onda postaju stvarne, a time stvaraš svoj svijet i onima oko sebe.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:08 pm

Istina, ovo sa 6000 godina starim svijetom je tako isfurano već. Milijuni su ipak u pitanju, a civilizacije Atlantide i Lemurije (njima su došli i od nekih njihovih pripadnika su napravili elitu) počinju nastajati negdje oko 500 000 pr. Kr.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:18 pm

Novus ordo seclorum je napisao/la:
Istina, ovo sa 6000 godina starim svijetom je tako isfurano već. Milijuni su ipak u pitanju, a civilizacije Atlantide i Lemurije (njima su došli i od nekih njihovih pripadnika su napravili elitu) počinju nastajati negdje oko 500 000 pr. Kr.

Tko im je došao?
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimened ruj 16, 2012 11:33 pm

Jednom sam pitao forumaša Kahalija da mi objasni tko je Elita i tko stoji iza nje, tj. kakva sila.
Odgovorio mi je PM-om i rekao mi je da ako želim, neka postavim taj PM kao post na forumu na mjestu gdje najviše paše.

Tako da odlučio sam ovdje kopirati tu poruku.

""sila" koja stoji iza elite je zapravo simbioza odredjenih vrlo moćnih ljudi i njihovog nadljedjenog znanja i imetka kroz povijest sa jednom pra-starom idejom jednog pra-starog Demona.
U ovom slučaju Demon za mene predstavlja jedno vrlo moćno biće koje je jednom hodalo Zemljom. Bilo koje moćno biće takvog kalibra niti može biti glupo, niti plitko, niti slabo niti ne-mudro.
Svako takvo biće manifestacija je najsuptilnijih mogućih inteligencija i Savjesti u univerzuumu Kvantnog polja koja se mogu materijalizirati i hodati Zemljom, to jest, jednostavnije postavljeno to je kao da usporediš nekog drevnog 'andjela' koji je na neki način uspio preći preko mosta Astrala i udomaćiti se u fizičkom tijelu bez da pritom išta zaboravi i bez da izgubi svoja Znanja. Uvide ili moći.
Takav anđeo, svaki, našao bi vrlo brzo kako živi sa strašno jednostavnim, da ne kažem jako unazadjenim i jako zaostalim svijetom i iako je to ranije promatrao sa blagonaklonom i sućutnom benevolentnošću, sa željom da im pomogne i slično, prilikom osobnog dolaska (ili silaska) u ovo i ovakvo fizičko postojanje i svog osobnog iskustva tolike unazadjenosti, odvojenosti, NE-svijesti drugih i mnogih drugih mana koje danas ljudi u većini imaju, on bi vrlo brzo počeo oko sebe filtrirati ljude koji mogu, a koji ne mogu, koji žele a koji ne žele, koji jesu ili koji nisu spremni i otvoreni prihvatiti Znanje, Svijest i Savijest i tako oko sebe učiniti dovoljno jaku i zbijenu kritičnu masu nebi li njome promijenio i okolinu i time postigao mnogo ugodniju "klimu" za život i vlastiti samorazvoj.
Upravo sve to se i desilo.
I sve bi to do sada i pasalo jednom sofisticiranom Biću kojeg mi znamo kao recimo 'Andjela' medjutim naš je Anđeo ubrzo shvatio da mi Zemljani ne funkcioniramo baš tako i ne ponašamo se po nekom "normalnom svemirskom ritmu", po uobičajenim Zakonitostima drugih Galaksija tj. Univerzuuma, na neki načim mi po tome i jesmo posebni, mi jednostavno imamo mnogo gušću fekvenciju na kojoj titramo i odlučiti svjesno doći ovdje na Zemlju smatra se prilično hrabrim, ali i sa prilično velikim "nagradama" u smislu Iskustva i Zakona kontinuusa Karme.
No medjutim da nastavim, ubrzo naš je 'Andjeo' shvatio kako "nema kruha" od velikog dobročinstva svima i samo onima koji su svjesno i odlučno došli k njemu tražiti Znanje, pokloniti mu se i bez pitanja predati u svemu što kaže, samo njima i to onima od njih koji su imali i talent i predispozicije odlučio je pružiti ogromne količine Znanja, otvoriti im vrata mnogim Kozmičkim orudjima, beskonačno velikim knižnicama informacija i uvida kroz neznane eone Astralnih prostrasntava i objasniti im i pokazati kako da recimo utječu na dogadjaje koji se još nisu desili a koji će se zasigurno desiti, dao im je znanja kakva nitko drugi nije mogao ni zamisliti.
Oni su bili Prvi učenici (nama su danas poznata njihova imena i aproximativna lokacija, ali kada bi ti ih sada rekao možda bi ti bilo previše za svariti sa početak i neke stvari bi ti se pomiješale).
Ovo sve se dogadja mnogo ranije nego što možda zamišljaš ali samo toliko da znaš da su i obični ljudi u to vrijeme bili mnogo razvijeniji nego danas (pogotovo tehnološki) tako da bi tadašnji običan čovjek bio smatran apsolutnim genijem danas, a ljudi o kojima pričam koji su bili izabrani kao Prvi učenici najvjerovatnije kao neka vrsta neprikosnovenih Guruu-a ili polu-bogova ... ili to ili bi ih ubili optužujući ih za terorizam .. lol
Sve u svemu Prvi učenici već tada su činili svojevrsnu elitu, ali kako je protiv Etike i Morala Kauzalnih bića direktno ubijati tj. prekidati fizičko postojanje bilo koga diretno On je to raio preko Učenika indirektno, sa rukavicama.... i već tada je počela politika Zavadi pa vladaj i slično o čemu ćemo još detaljno govoriti u drugim pismima.
Sve drevne gradjevine (kao piramide i slično) napravljene su anti-gravitacijskom tehnologijom od strane upravo tadašnjih običnih ljudi i znaj da je to bilo pred sam kraj kada je ta vrsta (4-ta korijenska rasa) već bila na kraju i blizu propasti i da su piramide zapravo samo na brzinu sklepane gradjevine koje služe samo kao upozorenje i kao vrlo precizan kalendar (naravno postoje i još druge 3 ili 4 svrhe o kojima neću sada) ali u principu tadašnja tehnologija bila je u stanju za mnogo veće pothvate od piramida.
Od tadašnjih dana pa sve do danas i današnje 5-te korijenske rase koja smo mi (a kojoj se u sljedećih 500-700 godina nazire i kraj hvalim te bože) oni su prenosili Znanja sa generacije na generaciju a time i moć.
Onaj koji vlada raspodjelom hrane i/ili energijom vlada kontinentima i svijetom, a oni su oduvijek vladali znanjima o manipulacijama svih vrsta materijalnih i nekih NE-materijalnih Energenata i energije.
Oni pak ljudi koji kroz svo ovo vrijeme sami dođoše do sličnih spoznaja ili ideja, do raznih istina i odredjenih Mudrosti, obično su bili pripojeni i pozvani u taj elitni klub ili su bili na jedan ili na drugi način umireni ili ignorirani od strane "oficijelne" verzije i piramidalne strukture vladanja iste te elite još iz dana spomenutog Demona pa sve do danas.
Ovaj Anđeo od moje strane nebi bio nikada ni zvan Demon da je ostalo na tome da proširi znaje kako bi promijenio i povećao svijest ljudi medjutim on je imao toliko razvijeno Jasnovidjenje, vještine Viđenja i predskazanja i toliko razvijena sva čula da je sigurno znao razvoj stvari sve do današnjih dana i do kraja 5-te korijenske rase. On je unatoč znanju o ovoj situaciji danas recimo (a bit' će još puno gore) nastavio sa svojim elitnim projektom elitne grupe i uz sva ostala dao im jedno orudje koje oni nisu nikada ni sa kim podijelili.
To orudje služi za prenošenje svih Uvida i zapravo svih znanja koje netko od njih odluči prenjeti na drugi, sljedeći, naraštaj i to u djeliću sekunde... tzv. prijenos pečata svijesti...
Ja ovdje naravno objašnjavam ti samo jednu ovakvu tradiciju i samo tradiciju koja danas vlada Novcem tj. Energijom koju prodaje, farmaceutikom od koje zaradjuje i istovremeno polako ubija, Nomenklaturu Vrijednosti i prodavanje luksuza, odredjivanje Vrijednosti pojedinca po posjedovanju, učenju netočnih ili samo parcijalno točnih (svih) znanosti u školama i fakultetima itd.....
......medjutim moraš biti svjestan da nije jedini On koji je sa takvom sviješću ikada hodao Zemljom i da nije jedini koji je ostavio Znanja... postoje i druge autentične i originalne tradicije koje počeše od strane drugih "Anđela" koji do danas djeluju i koji takodjer u svojim redovima još čuvaju savršena Znanja i duboke Uvide. Takve druge tradicije nisu imale za Prve učenike one koji se smatraše elitom, njima nije bio preliminarni primarni ili konačni cilj Elitistička grupa koja vlada svijetom i koja ostaje jedina sama. Put Nenasilja i put Ispravnsoti mnogo su dublje stvari za shvatiti nego mnogi Uvidi koji je Demon ostavio svojoj ELiti i bez upravo TIH uvida njihova Elita NE MOŽE preko Astrala U kauzal... (čitaj i znaj da pod "Andjelima" smatram Kauzalnu hijerarhiju i stupanj tj. stanje svijesti) tako da je to jedina (poprilično velika) stepenica koja ih još koči da vladaju svijetom do kraja i na apsolutan, najpodliji i najsofisticiranii način moguć.
Ovo je zapravo Odijek , svojevrsni Echo Ideje tog Drevnog demona koji je napravio još veću zbrku i još više otežao i zagustio frevenciju u kojoj danas živimo, još teže je dakle danas odmaknuti focus sa takvih, naizgled zanimljivih i bitnih, stvari i početi se baviti onim što smo nekada svi imali u sebi, ono što zapravo jesmo u suštini (ili se barem približiti onome što jesmo), a što smo bez problema zamijenili za kojekakve zlatne satove, vozila na unutarnje izgaranje marke BMW, Veš mašine, kredite na Kuće i Severine koje nam pjevaju o tome kako čovjek vrijedi koliko ima ovoga ili onoga....
Mi živimo u Univerzuumu brze prehrane i spore probave, živimo u vremenu u kojem smo prevrednovali sve vrijednosti i usmjerili pažnju na one aspekte sebe koji ne samo da nisu vriiedni već nas iz generacije u generaciju čine sve manje slobodnim i sve manje Svijesnim, sve manje bližim sebi. To je pravi cilj jer će to biti i razlog kraja 5-korijenske rase i početka 6-te korijenske rase (6th root race).
Ona neće doduše početi na temeljiam naših najgorih vrijednosti, već upravo suprotno, ona će početi na Revoltu nas koji se trudimo nešto učiniti i kada se i frustracija pomiješana sa motivacijom, fascinacijom i konačnom odlukom pomiješa sa sljedećim korakom 'Elte' ka sistemu konačnog porobljavanja čovječanstva pod jednom kapom Neo-gigantske-transnacionalne korporacije koja će biti hibrid svih ostalih i koja će zavladati svijetom tada će upravo ta priroda koju spominješ u pitanju Napraviti veliko treskanje i to sve kao slučajno, sve kao ooops.
Veliko je pitanje dali bi nova 6-ta korijenska rasa mogla dobiti "čist" početak sa velikom vjetrom u ledja nasljedejenjim znanjiam i nezagadjenom prirodom oko sebe da se naš Demon iz priče nije odvažio napraviti naizgled i u prvu ruku Demonski potez ELitiziranja Prvih učenika ili je naš demon zajedno sa elitom zapravo Andjeo koji je bio toliko Mudar i toliko daleko vidio da je znao kako ukoliko ne stvori nešto takvo "nečisto i podlo" neće generirati dovoljno Revolta, neće biti dovoljno Budnih koji će se boriti za onu suštinsku slobodu.
Velika je Mudrost ne suditi i priznati NE-znanje o tome što je dobro a što loše, što pozitivno a što negativno...
Iz takvog pravog Ne-znanja, iz te svete NEsigurnosti u determiniranost krije se iskra i temalj za širenje Svijesti i Evoluciju, za pravu evoluciju u doslovnom smislu te riječi. "

Kahali, pozdrav :)
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 3:21 pm

bezimeni je napisao/la:
@Matko ako si do sada ovo proučavao potrudi se malo jače. 6.000 godina je nešto od jučer. Pokušaj sa brojokm od 350.000 godina kada su stigli Anunnaki ili oni koji su pali kako ih ti nazivaš. Video kojeg spominješ nakon tri minute sam shvatio da je rađen baš od onih koje "razumiješ" da stvaraju NWO. Citiranje biblije, spominjanje boga je staro učenje koje mora biti iskorjenjeno. David Wilcock je jedan od onih za NWO samo što se tako ne čini. Trebaš još mnogo čitati da bi shavtio priču i pozadinu. Nemoj se brinuti, još si mlad i vjerojatno si se rodio sa mogućnošću da neke stvari brže shvatiš, samo nemoj podlegnuti ovakvim sranjima, a pogotovo nemoj ih zapisivati jer onda postaju stvarne, a time stvaraš svoj svijet i onima oko sebe.


nepričam ja onako kako vama paše odnosno kako ste si vi stvorili priču u svojoj glavi to je moje mišljenje a moje mišljenje se temelji na stvarnim i opipljivim dokazima ...6000 godina je fakat a ne samo moje mišljenje ...da pokušam sa brojkom od 350 ticuća godina to su priče za malu djecu jedino Bog putem Biblije daje jasanu priču o nastanku svemira i o događajima koji će se desiti i odakle sve ovo ..a pa normalno da je david wilkok član nwo-a a da to mozda ni nezna ...pa to što je njegov govor u ovom serijalu ne znači da ga ti ljudi koji su napravili taj video podržavaju nego već suprotno radi se o tome da uzimaju njega kao primjer prevare koja ce usljediti!!!!a i sam si pao pod utjacaj tih ljudi koji stalno diskreditiraju Bibliju a s druge strane su veliki stvaratelji NWO-a.....nwo zeli teoriju evolucije i zato se ona i uči u školama samo kako bi na takav način ljudi izgubili na vrijednosti (da ponosno budu robovi sistema )da čovjek zna da ga je Bog stvorio nebi bilo manipulacije ko danas ljudi nebi bili robovi ratova skoro i nebi bilo...ali šta ćeš kada je tu lucifer koji obmanjuje od početka početaka !!barem se udostojite pogledati taj video koji sam postavio jer je jako dobar izvor informaicja !!!Uzmite Bibliju u ruke i otvoriti ce vam se oči... jer manipulacijama nikada kraja !!1mislim proučavate taj NWO A još uvijek niste primjetili da tvorci nwo cijelo vrjeme diskreditiraju Boga i Bibliju(to im je zajedničko)
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 5:58 pm

Nisi li ti malo previše potpal pod utjecaj onih koji silom nameću
bibliju kao nešto u čemu piše "apsolutna istina"? Nisi li več postal
njihovim robom?
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 9:33 pm

Ma ko to silom nameće Bibliju..nemoj se služiti lažima ...jednia država na svijetu gdije se Biblija proučava u sklopu škole je izrael....sve ostale škole su manje više pod kontrolom evolucionista koji nepotpunom istinom i lažima obmanjuju ljude!!škole rade što država zeli,drzava radi što političari kažu, političari rade što masoni ,illuminati,jezuiti,templari ,malteški vitezovi zele a svi oni su podređeni jednom palom biću luciferu koji se pobunio protiv Boga i kojemu je pravi užitak duhovno uništiti čovijeka!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 9:42 pm

luciferu je jedino bitno da niko ne nadidje astral i ne inicira se u kauzalnu razinu,jer onda vise ne zavisi od njegovog globalnog astralnog polja na zemlji i ponasa se kao mocan i nezavistan pojedinac koji misli svojom glavom...tacnije,da ne ugasi vezanosti Uma za 4elementa i preda svoju volju,Volji sklada u svemiru(ispravnom djelovanju,dharmi,Taou),ili tvojim rjecnikom Bozjom Volji( s tim sto meni Bog predstavlja nesto skroz deseto),o cemu btw govori i ortodoksni budizam i advaita vedanta od Shankare...

@matko22 je dakle -zastitnik Biblije-...Ok...zivio
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 10:13 pm

Uvijek i zauvjek!!
Kada bi u Bibliji pisalo sve što se desilo u našoj povjesti poput toga odakle kajinu i abelu žena odnosno žene Biblija nebi imala 1000 stranica nego mozda 100 puta više a samim time nitko nebi bio zainteresiran za istu!!

Griffin pokazuje samo svu raskoš lucifera na djelu!!

U početku Bog stvori nebo i zemlju!

primitive101 je dakle zaštitnik goveđe filozofije..OK...živio ...prijatelju!!
[Vrh] Go down
bezimeni
Stanica
bezimeni


Male
Virgo Goat
Broj postova : 12
Age : 44
Registration date : 13.09.2012

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 10:36 pm

@matko22-nemam ništa protiv tebe ni protiv tvoga boga, a sigurno ništa protiv biblije. Nemam ništa protiv niti jedne religije ali 'ajmo skupa razmisliti o nečemu. Biblija je knjiga napisana od strane čovjeka, a krščanstvo je religija koju je poganski vladar Konstantin na Nicijskom saboru 325, recimo, aktivirao. U bibliji postoje djelovi koji se podudaraju sa duhovnošću i imaju originalni smisao poruke međutim knjiga je pretvorena u kontrolu i više-manje postala je bezkorisna ako se misliš duhovno razvijati. Jednota, Sve-Što-Je, Kreator, nazovi ga kako želiš, razumije samo Ljubav i to je moj "bog", dok tvoj bog razumije ljubav samo ako slušaš. Tvoj bog kaže da je stvoren život samo ovdje i da nigdje drugdje nema života? Kako sebično zar ne? Tvoj bog će te kazniti ako ne poslušaš njegove zapovjedi, njegovi sljedbenici su ubili milijune ljudi u njegovo ime. Ukoliko ga ne slušaš završit ćeš u paklu i gorjet ćeš zauvijek. To je tvoj bog.
Nazovimo tvoga boga jahve jer spominješ Izrael gdje se čita biblija najviše. jahve je duša kao ti i ja samo je razvijenija od tebe i mene. Nalazi se na višim denzitetima i kako se Kreator izražava kroz nas same tako je i jahvi dopušteno da se izražava, "zaigra" sa ovom Planetom. Tvoj bog je digao karantenu oko Planete jer se nije slagao sa, nazovimo ih vijećem. Grupa duša kojoj ne bih spominjao ime je došla na Zemlju i donijela nam slobodnu volju-da oni su se pobunili protiv tvoga boga, ali su ovdje sa ciljem te se i oni razvijaju. Teškom mukom je jahve dopustio ovo. Sada se razvijamo na ovom toksičnom planetu kako bi naučili lekcije i prešli na veći denzitet. Otkrivenje 14,16 I onaj, koji sjeđaše na oblaku, baci srp svoj na zemlju, i požeta bi zemlja. Ovo je dio biblije koji vjerojatno znaš, a to je jedan ciklus koji je trajao 25.000 godina. Jedan se već dogodio i Žetva nije uspjela. Uskoro će nova Žetva i ja osobno ne želim ponavljati ciklus od 25.000 godina na ovoj toksičnoj Planeti a to znači da tvoje računanje vremena ne drži vodu.
Kao što rekoh, pokušaj biti otvorenog uma jer ako se vezuješ za bibliju onda si ti primjerak 100-og majmuna. Tvoj kod je nastao i prije tvog rođenja, ali s obzirom da si došao na ove stranice možda si u dilemi oko svega. Crkva neće još dugo zavaravati ljude jer sa pojavom prvog astronauta iz dubokih dubina svemira Crkva će se srušiti do temelja i ostat će jedino Petrova stijena. Isus Krist kojeg spominje biblija nije postojao u tom obliku već je to bila neka druga osoba koju su pogani iskoristili za kontrolu masa...Sada sam nabacao hrpu podataka jer mi misli lete strasnom brzinom i ne bih imao vremena sve ti objasniti ali kao što rekoh, sa svojom slobodnom voljom izabrao si svoj zivot, i sa takvom voljom uz pomoć misli ga živiš i osobno nemam ništa protiv tebe ni tvoje religije. Poštujem te iz razloga što si ti ja i ja sam ti samo još nisi odbacio okove. Zemlja je pod fotonskim udarima zadnjih mjeseci što znači da će ti se polako paliti "niti" sa DNK koji će ti pomoći sjetiti se. Budi spreman za Žetvu, očisti tijelo od straha kojeg ti je tvoj bog ubacio u DNK jer pod strahom tvoje tijelo drugačije vibrira i daleko si od buđenja, ali uskoro, nadam se htio ti ili ne hočeš...
Pozdravljam te u ljubavi i svjetlu!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 10:44 pm

matko22 je napisao/la:
Uvijek i zauvjek!!
Kada bi u Bibliji pisalo sve što se desilo u našoj povjesti poput toga odakle kajinu i abelu žena odnosno žene Biblija nebi imala 1000 stranica nego mozda 100 puta više a samim time nitko nebi bio zainteresiran za istu!!

Griffin pokazuje samo svu raskoš lucifera na djelu!!

U početku Bog stvori nebo i zemlju!

primitive101 je dakle zaštitnik goveđe filozofije..OK...živio ...prijatelju!!

evo...

jel ti se zgrci srce kad ti neko napadne Isusa i Bibliju ? ako se zgrci to znaci da u anahata cakri imash vezanosti za forme,a forme ti kontrolise Lucifer drago moje djete,preko astrala i tu te je zarobio...pa pogledaj malu djecu i spomeni njima Isusa ili Bibliju,nista im se nece desiti i nastavice da zive skladno i sretno,da sire radost...Bog nije u formama i konceptima,to kaze i svaki hriscanski svetac.Ja sam siguran da je Isus bio Jedno sa Apsolutom(Svjesti),ali ono sto ti mislis da je Isus je zapravo tvoja astralna forma koja nuzno nema veze sa Isusom a sa Svjescu takodje,jer Svjest koja je Apsolut je nekreirano nesto,vjecno,a astralna suptanca tj forma ima svoj pocetak, trajanje i kraj,dakle nije Bog.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 11:19 pm

ja nisam čovijek od formi ...nego čovijek koji izgrađuje svoja moralna načela i koji je u tjeku izgradnje i koji nije savršen...Bog je taj koji jednako voli i mene i tebe ...i zato dosta .,normalno da i mene ponekad prevari taj prevarant borim se ..ali ja sam tvorac svoje budućnosti..svitci s mrtvog mora dokazuju autentičnost biblije ..odnosno da se tokom svih ovih godina nije promjenila!!!ti vjeruješ odnosno uzimaš sebi za pravo da si ti taj koji ima svu istinu o prostoru ,vremenu,materiji u malom prstu...ja niti jednom nisam natuknuo ili napisao bilo što o crkvi jer crkva današnja nije od Boga u samoj bibliji nepostoji riječ crkva ...nego jednostavno ljudi su slučajno ili namjerno krivo preveli određene riječi...ja ne baljezgam neku svoju teoriju nego samo sljedim trag najpametnijih ljudi povijesti koji potvrđuju autentičnost Biblije....poput Nikole Tesle,Anštajna,keplera,faradeja,mendela i mnogih drugih naučnika koji su bili ispred svoga vremena a i današnjega.. ..Poruka Biblije je moral i širenje morala ...ako je vama to teško prihvatiti iz očitih razloga zato što ste i sami nemoralni... ja vas razumjem..jer malo ko ce se sam sebi suprotstaviti iako zna da je u krivu ...Nevjerojatno je pak da upravo ovu goveđu filozofiju koju vi širite je nešto što je zapisano u Bibliji prije mnogo godina... Ima tu nešto istine u vašim teorijama ali ta istina je potrebna i vama otkrivena da na temelju male istine prihvatite mnogo veće neistine. Vi ste prevareni od istoga toga lucifera koji vara i obmanjuje od početka svijeta.. odnosno od početka prostora, vremena i materije.Pomoliti ću se Bogu večeras za vas ..jer vam je istina potrebna da bi se obranili od sebe samih!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 11:40 pm

Kad se molis Bogu zapravo otvarash centralni energetski kanal i u toj predanosti pushtas nesto od Svjetla Svjesti koja je Istina i Bitak da prostruji kroz tebe i od toga se osjecas fino.Nema to veze sa Biblijom i Isusom,nego sa Svjesti.Ako je Isus bio utemeljen u Svjesti onda je valjao,u suprotnom nije.Svjest je Temelj stvarnosti koju sam ja iskusio za razliku od gore nabrojanih Tesle,Ajnstajna,Keplera i slicnih.Aj da si barem nabrojo hriscanske svece ko ljude koji govore nesto o iskustvu Svjesti a ne Teslu i ekipu.pa ne moze se porediti Tesla sa nekim autenticnim svecem sa iskustvima Svjesti(samadija) ili pak covjeka sa Taoom(dharmakayom) i razina iznad astrala.

Pa valjda je bitan Bitak,a ne knjiga ko sto je Biblija.

Nije bitna autenticnost Biblije nego autenticnost Stvarnosti.Autoritet za Svjest je sama Svjest ili bice utemeljeno u Svjesti.Nista drugo ne moze biti autoritet za Svjest.Nijedna ideja,forma,koncept,niti svi unverzumi zajedno jer oni su saka pjeska u Svjesti.Da nema svjesti,ti sad ne bi postojao.Umri u Svjesti pa ces vidjeti da i bez tebe i svega onoga sto ti mislis da si ti,ta ista Svjest ostaje nepromjenjena.Zato jer je ona Apsolut,na kojeg ne moze uticati nista iz relativne sfere.Ona je temelj stvarnosti,te shodno tome nesto sto nije temelj nemoze da promjeni temelj.Isus ne bi postojao da nije imao Svjest.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimepon ruj 17, 2012 11:57 pm

primitive101 je napisao/la:
Kad se molis Bogu zapravo otvarash centralni energetski kanal i u toj predanosti pushtas nesto od Svjetla Svjesti koja je Istina i Bitak da prostruji kroz tebe i od toga se osjecas fino.Nema to veze sa Biblijom i Isusom,nego sa Svjesti.Ako je Isus bio utemeljen u Svjesti onda je valjao,u suprotnom nije.Svjest je Temelj stvarnosti koju sam ja iskusio za razliku od gore nabrojanih Tesle,Ajnstajna,Keplera i slicnih.Aj da si barem nabrojo hriscanske svece ko ljude koji govore nesto o iskustvu Svjesti a ne Teslu i ekipu.pa ne moze se porediti Tesla sa nekim autenticnim svecem sa iskustvima Svjesti(samadija) ili pak covjeka sa Taoom(dharmakayom) i razina iznad astrala.

Pa valjda je bitan Bitak,a ne knjiga ko sto je Biblija.

Nije bitna autenticnost Biblije nego autenticnost Stvarnosti.Autoritet za Svjest je sama Svjest ili bice utemeljeno u Svjesti.Nista drugo ne moze biti autoritet za Svjest.Nijedna ideja,forma,koncept,niti svi unverzumi zajedno jer oni su saka pjeska u Svjesti.Da nema svjesti,ti sad ne bi postojao.Umri u Svjesti pa ces vidjeti da i bez tebe i svega onoga sto ti mislis da si ti,ta ista Svjest ostaje nepromjenjena.Zato jer je ona Apsolut,na kojeg ne moze uticati nista iz relativne sfere.Ona je temelj stvarnosti,te shodno tome nesto sto nije temelj nemoze da promjeni temelj.Isus ne bi postojao da nije imao Svjest.


izgleda da si ti bio i u prošlosti pa si i vidio i osjetio ono što je osjetio npr tesla ...zanimljivo vrlo interesantno pa neznam zasto govoris da je isus posjedovao svjest ..pa to je logično kao 2+2...neznam čemu to ...mnoge tajne ti izgleda znaš ...koje mozes dobiti samo od nekog ko je iznad tebe odnosno svijesniji od samoga sebe ..koji tebi jednom pogađam .,nemoralnom čovijeku otkriva takvu tajnu....ako biblija nije autenticna i vjerodostojna ja bih bio prvi koji bih je odbacio ali pošto prošlost potvrđuje ono što je dio sadašnjosti a isto je i dio budućnosti nema razloga da sada izmišljam i tražim neku novu filozofiju!!Da bih saznao Bitak o kojem govoriš moraš to pročitati prostudirati(bibliju)nemozeš bez toga saznati bitak....

Uzmimo u obzir da je sve o čemu ti govoriš istina !ko je tebi odnosno tvojoj svijesti otkrio tu istinu!!eto jedno pitanje?veselim se tvom odgovoru!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 12:07 am

a eto ja sam bez i da sam studirao Bibliju spoznao ne samo Bitak,nego i mjesto gdje se 4 elementa gase bez povratka i koje je jedini garant oslobodjenja dok smo u relativnome svjetu.I bez biblije sam nadisao sve razine kreacije koje postoje.Valjda mi neko nije rekao da moram Bibliju prvo procit,so I am very sorry :) it wont happen again...

Ja ne samo da sam bio u proslosti nego sam bio van vremena i van prostora,i van kreiranog svjeta.Bio sam van fizickog univerzuma,van astralnog i van kauzalnog svemira.

Kakva ti je to logika da Bitak mozes spoznati tako sto ces citati nesto nebitno jel to biblija ili playboy ?

Bitak je ono sto stoji iza gledanja,iza sluha,iza mirisa,iza svih objekata cula a citanje Biblije je zapravo koristenje cula vida,dakle u tim trenucima je Biblija objekat Svjesti,a ne Svjest-Bitak kao takav.Ti treba da postanes Jedno sa Biblijom,da nestane taj dualan nacin gledanja na Stvarnost,da iskusis na sekund sta je to ne-dualno stanje Svjesti(a koje si iskusio kad god se zaljubis npr).Stanje svjesti kad postanes svjestan same svjesti.Kad nema tebe subjekta.Kad se kaze da Biblija vodi Bogu zapravo se misli na to da te sadrzaj Biblije pukne,da se toliko predas u divljenju toj knjizi i prici o Isusu da podjes u samadi(nesto kao Sveta Tereza Avilska npr),da potpuno predas kocnice u psihi,da nestanes ti koji zelis da krojis stvarnost na osnovu svojih misli i emocija,da se otvoris i da tvoj Um i zivotna energija udju u centralni energetski kanal(nesto slicno kao kod orgazma samo milijardu puta jace i intenzivnije,naime zato je orgazam dobar jer tad tebe nema a jedino Svjest postoji na par momenata).Biblija treba da te pukne i da spoznas svoju Svjest,koja je Mjesec a Biblija je prst koja pokazuje na mjesec.Ali ti cuclas prst ko djete sto cucla sisu.Pa covjece bozji Isus kaze postani kao beba inace ti nema raja.On misli na stanje ciste svjesti bez fluktuacija Uma,jer to je opis Raja.

Bitak ne mozes spoznati koristeci cula.Bitak je Zivot,on je jedini sto postoji.Sve ostalo sto je kreirano je zapravo lazno postojanje.Bitak mozes jedino BITI,mozes nestati ti,malo ti,mala licnost,mali ego i dopustiti Bitku da svjetli kroz Tebe.Ne mozes bitak vidjeti,jer bitak je ono sto stoji iza gledanja.U bitku nema vremena,prostora,kreacije.Bitak je tvoja Svjest.Ali nema vise svjesti,nego jedna.Jedna je Svjest.Svjest je Jedna bez drugoga.

Postoji stanje Svjesti u kojem nestaju vrtlozi u Umu i jedino Svjest Jest.Jedino Bitak postoji.To je spoznaja Bitka.To se zove u yogi samadhi,tj umna apsorpcija kad spoznas da Jedino Ja Jesam,i prije Isusa Jedino Ja Jesam.U bitku nema mnostva,nema relacija,nema ja sam subjekat koji cita nekakvu knjigu koja je objekat,nego se subjekat i objekat i proces citanja spajaju u Jedno,nestaju u cistoj Svjesti koja JESTE bitak.

Niko nije mojoj Svjesti otkrio Istinu.Svjest JESTE Istina.Jedino Svjest postoji i ona je ogledalo u kojoj nista osim Istine o nasim postupcima ne ostaje.

Ukratko,svi vi sto se furate na Bibliju i Isusa barem priznajte samima sebi da nikad niste iskusili svoj bitak te da ne znate iskustveno sta je To.Jer naime kad vas Isus bude pitao sta da spasi u vama,vi cete mu reci da spasi vasu licnost koja je nestvarna i prolazna,razlog patnje,jer dusu ili bitak ne poznajete,ne znate sto je to.Nemate blage veze.

Nemas ti sta uzimati ili ne uzimati u obzir,nisam ti ja Biblija niti je meni bitno oces li se ti sloziti sa ovim sto govorim.Ali ti pokusavas spoznati Boga preko koncepata i formi,logike,smisla a to su sve produkti Uma,nista od toga nije Bog.Koliko god ti proucavo Bibliji i divio se njoj,Isusu,Ocu i ekipi,dok ne nestanes u svojoj Svjesti neces imati BLAGE VEZE(Iskustveno) sta je to Bog-Apsolut-Svjest-Bitak-Blazenstvo.Ti ces znati da je tamo nekakav Isus znao sta je Bog ili bio Jedno sa Time,ali ti pojma zapravo nemas sto to zaista jeste Svjest-Bog.Budi posten,reci nisam iskusio Boga.Iskusio sam citanje knjige koja se zove Biblija.Pa sta to znaci jbt,da sljepi ljudi ne mogu spoznati bitak jer ne mogu citati Bibliju ? LOL da,Isus je bio jedno sa Stvarnoscu,ali nije jedini.

Nije bitan ja,isus,marija,ti i ekipa,nego sta je stvarno a sta nije.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 1:14 am

cijeli ovaj svemiri vrijeme i prostor nije zbog mene fizičkog nego mene duhovnog nešto što nije opipljivo ...Bogu netreba ništa što je materijalno to je zbog nas ...bog stvara taj svemir zbog nas a zapravo svemir niti ne postoji postoji samo u našim glavama kao i tjelo kao i sva materija u svemiru...velis mi nisam iskusio Boga pa normalno da ga nisam iskusio kada on nije od materije jer osjeti su tu zbog duha a ne tjela....Jer kako se mi duhovno hranimo takvi se i duhovno izgrađujemo...to je ta sva potrebna logika shvaćanja.... Isus nije jedini koji zna sve o duhovnosti ...ima podosta rangiranih palih anđela koji su tu negdije ali oped za glavu manji ,od Isusa gospodara nad svim dimenzijama i gospodara života..on drži ključeve...a ne neki demončići o kojima ti vjerojatno pričaš a upravo je salvador dali sa svojoj prekrasnom slikom to potrdio

http://www.google.hr/imgres?q=salvador+dali+jesus&um=1&hl=hr&sa=N&biw=1228&bih=807&tbm=isch&tbnid=5VfIHu9UPOD__M:&imgrefurl=http://lord-iluvatar.deviantart.com/art/Salvador-Dali-Jesus-302927302&docid=Cstp3Iil5jUMhM&imgurl=http://www.deviantart.com/download/30


i samo malo ti hoćeš reći da je tvoja svjest sama spoznala sebe bez ikakvog vanjskog faktora...pa jeli to moguće po zakonima logike...definitivno nije ...ja nisam jedan od onih klasičnih vjernika današnjice ..ne zato što želim biti poseban(iako sam početak je tako izgledao )nego želim sljediti istinu ...Ivan pavin o biblji prostudiraj malo o tome..pa da shvatiš malo s čim se ti sprdaš!!!
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 1:45 am

e majko mila...Jel ti uopste imas sposobnost da razdvojis sadrzaj svoga Uma od Stvarnosti kao takve ? Jel ti shvatas da tvoj Um nije Stvarnost sama po sebi ? Jel ti shvatas da ti termini koje ti koristis(Isus,Bog,Biblija,Vrag,dimenzije itd) nemaju ISKUSTVENU potporu,te ti zapravo NE ZNAS sta te rjeci znace,nisi iskusio u stvarnosti to o cemu pricams,isto ko sto tinejdzer koji nije jebo NE ZNA sta je to seks ili vodjenje ljubavi,osim ako se ne istripuje kao ti i procita sta su drugi jebaci pisali o seksu i odjednom pomisli da eto sad on zna sta je to seks,a zapravo on zna za rjec i koncept -seks- a nikad nije jebo i onda ce on jos da jebacu govori da jebac ne zna sta je to seks i po mogucnosti ce ga ubiti ili prikovati za krst.Jel moguce da toliko ljudi koji se napuni konceptima nema muda da prizna da nemaju blage veze na sta se u Stvarnosti ti koncepti odnose,jel moguce da nemaju toliko skromnosti,istine i uvida u njima da to priznaju sami sebi.

Ti sam kazes da nemas iskustvo Boga tj Svjesti,a ja kazem da imam i da sam uvjek Jedno sa Svjescu tako da na neki nacin ovo pise sami Bog,a sa tvoje strane pise astralni balon koji zeli da brani svoju nesigurnost jer je nesto prolazno i smrtno i na taj nacin kompenzira svoju nespoznaju Onoga sto je vjecno,a sta mozes spoznati ali jako tesko sa tim mentalnim stavom,jer u Bogu mozes jedino umrjeti,nestati,predati se,otvoriti se,slicno ko sto se predas u ljubavi ili seksu,a zapravo se tada ti sklonis a Svjest te ubije i ti osjecas ekstazu.Nemozes Bogu pametovati.

Jeli moguce da nemogu ljudi shvatiti da Bog ne moze biti nesto sa cime si u relaciji jer je onda to relativno bice isto ko mi,da on mora biti temelj stvarnosti sa kojim jedino mozes postati JEDNO,Apsolut,koji postoji sam po sebi,a to znaci da bilo sto sto je kreirano ili uopste bilo sta sto mozemo ili gdje mozemo biti zapravo MORA biti utemeljeno u Tome,u Bitku.To mora biti TU,odma ispred tvog nosa,uvjek i zauvjek.NEMOZE NESTO DA POSTOJI VAN TOG TEMELJA inace to nije temelj.Dakle sad,dok ovo pisesh i citas,to zapravo cita Bog kroz Tebe,Svjest i mozes je spoznati SADA jer Bog je sada TU,jer ne postoji vrjeme ili prostor u kojem NJEGA nema,jer prostor i vrjeme su kreacije u NJEMU,stoga On je UVJEK TU.Nema potrebe za Isusom,Biblijom,Bhagavat Gitom,Kuranom,plejbojem,atomima,sladoledima,mislima,formama,konceptima,emocijama,tjelom.Samo postani Svjestan Svjesti.To je TO.Inace ako SADA ne spoznas Boga-Svjest neces NIKADA niti nakon smrti,jer taj Isus ako valja ista nakon smrti ce ti upravo POKAZATI DA JE SVJEST BOG I DA JE SVJEST JEDINA STVARNA A SVE OSIM NJE JE ILUZIJA :)

A ti kao takav ces naravno ubiti Isusa i staviti ga na krst i govorices mu da to nije istina.

Svjest ima sve te osobine,stoga je ja zovem Bogom.Od nje idu sve dobre stvari,sva sreca i blazenstva.Sve vrline,sve genijalnosti,sav zivot.Od Svjesti.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 1:48 pm

Gle ja se slažem s tobom u jedno 70% slučajeva iako ti misliš upravno suprotno ....al dobro.....spominješ tu neke osobe individue neke samo svjesne osobe koje su navodno bile imale spoznaju o samom sebi kao što je to Isus imao pa cu te moliti da mi ih nabrojiš ....sljedeće što zelim znati zašto se ti sada meni trudiš reći te neke istine koje su meni nepoznate !!što tvoja svjest ima od toga....Ja definitivo nemogu niti neću ubiti isusa...jer kada se on vrati ja cu znati da se on vratio tako što cu vidjeti i osjetiti mržnju od strane ljudi sa ove zemlje prema njemu....Isus je gospodar nad svim denzitetima i gospodar je tvoje svjesti i kad bi on htjeo lako bi ti oduzeo svu tu energiju svu tvoju samosvijest samom misli....tvoj temelj je budizam....kojeg namećeš (4 elementa)od kojih su zadnja dva kontradiktorna ....i samo jos jedno pitanje za kraj ...ako si ti sam potpuno svjestan svoje svjesti znači li to da si izjednačen sa Isusom ili budom ili nekim drugim svetcom..i ako jesi možeš li činiti čuda u dnaašnjem materijalnom svjetu???
[Vrh] Go down
Q
Riba
Q


Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 170
Age : 111
Location : u kontiniumu
Registration date : 14.12.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 2:22 pm


Sve super. Biblija bogeki, demončeki, luciferići, anđeleki-opali i neopali sve 5. No jel neko ima kakav konkretan dokaz da su vanziči več tu da nas upoznaju i počinju nas porobljavat. (na bilo koji način) Vanzemaljci oni pravi, zeleni, sivi ljubičasti itd. Koji su došli u pravim svemirskim brodovima. Ne ovi o kojima ste se tu raspisali. Te ima manje više svako u svojoj glavi pa ovisi kako ih vidi i kako si ih tumači. Nekom ih je neko ubacil milom ili silom a neko si ih je sam stvoril. A neko ima pametnijeg posla pa se snjima ne opterečuje. Uz to svako je uvjeren da su baš njegovi oni pravi i jedini. Od bilo koga drugog su samo prodavanja muda pod bubrege. Pa ajd ak neko nešt konkretnog zna o ovim s neke druge planete a ne o ovima iz kojekakovih xyz denziteta nek se ne srami napisat.
[Vrh] Go down
matko22
Riba



Male
Sagittarius Goat
Broj postova : 103
Age : 32
Registration date : 14.09.2009

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 2:32 pm

Q je napisao/la:

Sve super. Biblija bogeki, demončeki, luciferići, anđeleki-opali i neopali sve 5. No jel neko ima kakav konkretan dokaz da su vanziči več tu da nas upoznaju i počinju nas porobljavat. (na bilo koji način) Vanzemaljci oni pravi, zeleni, sivi ljubičasti itd. Koji su došli u pravim svemirskim brodovima. Ne ovi o kojima ste se tu raspisali. Te ima manje više svako u svojoj glavi pa ovisi kako ih vidi i kako si ih tumači. Nekom ih je neko ubacil milom ili silom a neko si ih je sam stvoril. A neko ima pametnijeg posla pa se snjima ne opterečuje. Uz to svako je uvjeren da su baš njegovi oni pravi i jedini. Od bilo koga drugog su samo prodavanja muda pod bubrege. Pa ajd ak neko nešt konkretnog zna o ovim s neke druge planete a ne o ovima iz kojekakovih xyz denziteta nek se ne srami napisat.


evo q ako već nisi pogledao ovo miš u ruke i klikni na link!!!


https://www.youtube.com/watch?v=1XQsT7a3fgQ
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 18, 2012 3:08 pm

Mahavatar Babaji...Taj vec dvije hiljade godine -zivi- i materijalizuje i dematerijalizuje svoje tjelo kako ga volja i pomaze drugim avatarima prilikom samo-realizacije tako sto im pokazuje sve i svasta.Izmedju ostalog ucio je kriya yogu i Kabira,i Adi Shankaru(osnivaca i glavnog siritelja Advaita Vedante),zatim Lahirija Mahasayu(koji je vaskrsnuo svoje tjelo i pokazao ga ucenicima nakon smrti),pa njegov ucenik Sri Yukteshvar koji je takodje vaskrsnuo svoje tjelo nakon smrti.

Znaci svi ovi dolje nabrojani su bili u nivou Isusa a Babaji im je tata,tj oni su male bebice gu gu u odnosu na Njega,pa ti vidi.

Ne trudim se ja tebi nista reci,ja ti samo prenosim ono sto sam ja vidio i iskusio u Stvarnosti,dakle to je Stvarno osim ako ne dokazes da haluciniram.

Ne boj se ti,ja cu bit prvi koji ce ljubit stopala takvome bicu kao sto je Isus i popit kavu sa Njim i okinut obje noge samo da ga zagrlim.

Najbitnija stvar je da meni NIJE temelj nikakav budizam,niti hriscanstvo,niti islam,niti shaivizam,niti yoga,niti vedanta,niti paganizam.Meni je temelj ono sto bi svakome ko imalo mozga ima trebalo da bude temelj a to je Stvarnost.U Stvarnosti zivimo,neki manje neki vise.JA istrazujem stvarnost,proso sam sve i svasta,iimam hrpu iskustva i onda sam to sve poceo da povezujem u intelektualni model,dakle cisto eto radi reda,da napravim model koji tu stvarnost objasnjava.

Za razliku od valjda 99posto ljudi koji u glavi imaju samo modele Stvarnosti bez iskustva kod mene je obrnuto.Zato se ja naljutim kad vidim da se tu ne radi o iskustvima Stvarnosti nego iskustvima nekakvih koncepata bez podloge u stvarnosti.

Ja sam prosao neke stvari koje su sustinske u budistickoj praksi za postizanje Probudjenosti(Budastva) BEZ da sam znao sta budizam kaze o tome.Najvazniji cilj Budinog ucenja je prosvjetljenje a to je samorealizacija Pravog Ja,koje je dharmakaya,Tao,Temelj Volje(nije Svjest),tj mjesto gdje se postize utrnuce i gdje si ti Apsolut u Relativnome,oslobodjeno bice.Npr to sam realizovao ali na hriscanski nacin,totalnim kajanjem,odbacivanjem identifikacije malog ja(astralnog tjela) uz pomoc kundalini kriya yoge(Babajijeve),te umiranjem u Istini(Svjesti),koja je ubila sve lazno u meni.

To je npr faza probijanja srcanog cvora na centralnom kanalu koja je poznata u svim tradicijama koje su dosle do te faze.Kabala to opisuje,zen,yoga,tibetanski budizam,Taoizam,konfucijanizam,cak i paganizam !!! Zasto ?

pa zato jer su to zajednicke stvari za sve ljude na planeti,svi to mogu da prodju,jer im psiha i tjelo rade po istim zakonima.Neko je tu fazu prosao tamo negdje i onda je od njegovo ucenja kao nastao sistem dogmi i koncepata kojeg njegovi nasljednici naravno ne razumiju i sve pogresno shvate sto se desava u svim gore nabrojanim skolama.To znaci da sad da ja krenem da obilazim budisticke manastire ili praktikante koji nisu realizovali dharmakayu (a sto je poenta budizma) najvjerovatnije bi me ti isti ubili i napali jer se to ne slaze sa njihovim konceptima O BUDIZMU !

pa ljudi moji boli me uvo za budizam,ja u stvarnosti prolazim sve to i od toga mi zivot znaci.Isto ko sto imam ruke,noge,tako imam i to.To sto je u budistickim sutrama Budha(koji je sve to takodje prosao u Stvarnosti) to sve opisano savrseno dobro u odnosu na ostale skole,pa boze moj...Ne znaci to da je moje iskustvo ili model budisticki,nego je MOJ,a ima presjek sa budizmom.

Ma sta su ti zadnja dva kontradiktorna ? od 4 elementa je sastavljen cjeli svemir i sve za sta se tvoj Um moze vezati,a dharmakaya je mjesto gdje si slobodan od njih.Samadhi nije to(cista Svjest).To ti se u stvarnosti desava,dakle kad bi krenuo raditi kultivacionu praksu koja ima cilj da sve lazno u tebi umre a ostane Istina desilo bi ti se sve isto ko i meni.Ako zelis da umres u Isusu morao bi spoznati sve sto i ja.Budha nema veze sa licnoscu Shakyamunija isto ko sto je meni licnost odavno isparila.Mala ogranicena ljudska licnost.

Mislim stvarno.Ako neki lik sa psihozom misli da ima chip u glavu a u stvarnosti nema,onda on nije utemeljen u stvarnosti neko u nestvarnosti,lazi,iluziji.Isto vazi i za one koji nisu spoznali Svjest a onda dalje dharmakayu.A koliko ja vidim Lucifer NE ZELI da iko spozna dharmakayu jer onda je slobodan od njegovog krda na Zemlji.To ti je istina.

Mislim hello,zar ti stvarno mislis da si se maknuo od Kralja na ovome Svjetu ? da nemas elemente licnosti koji su upleteni u njegovo polje ? Da sam ides kroz uska vrata ka spasu a ne kroz masu ? Da imas um kao beba ? Da ti mama i braca nisu mama i braca nego Svjest koju vidis istu u svima ? Da li ces plakati kad ti -umru- mama i tata ili ZNAS da tu niko nije umro pa ces mirno nastaviti da vrsis Bozju Volju ? da li znas....

Postoje nivou samorealizacije.Koji su totalno precizni i tacno se zna kad neko postigne neki novi spoznaje ili pranickih transformacija fizickog tjela na koji nacin moze da manipulise stvarnoscu,posto je TEMELJ MATERIJE I MISLI ISTI !!!!

MAterija je zgusnuta misao.Nema tu chuda,samo neuki i nesvjesni ljudi tu vide neka chuda.NEMA CHUDA.Chudo su ljudi sa svim svojim glupostima.Temelj Uma i Materije je ISTI,tako da onaj koji se utemelji u tome temelju u zavisnosti od stepena utemeljenja ima moc na materijom,ali ta moc opet zavisi od onoga iznad njega,pa onda mozemo cak i da dodjemo do najmocnijeg bica(koji i ne mora biti kreator ovog svemira,nego cak i neko veci od njega),ali znas li zasto je to najmocnije bice najmocnije ????????????????????

Zbog davanja sebe i predanog sluzenja.Ja sam gledao ta bica u Ochi a njih ne mozes ni pogledati a da ostanes ziv ako nisi sav cist i vec skoro potpuno predan da sluzis svima i svima pomazes.Nije najveca moc kreirati svemire i manipulisati materijom nego umirati za druge.

NAJVECE CHUDO JE BITI SASVIM OBICAN DOBAR COVJEK,KOJI GLEDA SVOJA POSLA,SVJEDOCI ISTINITO ZA ONO STO JE PROSAO,A LJUDI SE OKO NJEGA OSJECAJU SMIRENO I SRETNO,SKLADNO.

To je najvece chudo a ne moci.Moci su neutralno nesto,bitna je osoba iza tih moci.Postoje bica koja su zla a koja imaju moci o kakvim ti i ne sanjas(i sa njima sam imo enkauntere).I sta sad ? Najjace da cu im reci da su duhovno razvijena kad nisu.Stepen razvijenosti se gleda u predanom sluzenju svima i davanju sebe ali ono sto ljudi ne shvataju je da to nekad iziskuje da nekome jebes mater(kao Isus kojeg svi zamisljaju ko pedera koji se napusio trave i samo se smjeska,a kad je tukao one ljude sa bice ili govorio mami da mu nije ona mama nego Bog-Svjest onda odjednom kao ne sluzi)...Sluzi itekako sluzi....zato jer takvo ponasanje dovodi do budjenja ljudi.Ko malo djete ako stavlja prst u uticnicu neces se smjeskat ko ludak nego ces mu objasniti da moze najebat i mozda ga i lagano pucnut po guzi.

Najjace da ce ti netko sa tim tvojim stavom pokazivati chuda,ukljucujuci Isusa....Nego ce te udariti stapom po glavi...Chuda trebash zasluziti mili moj,jer samo demoni pokazuju chuda tako da impresioniraju masu jer im je stalo do masa i astralnih linkova ka masama.

Konfucije nije nijedno chudo pokazo u cjelom zivotu,a imao je Tao i transformisao je tjelo.Kad su ga pitali kako da pomazu i sluze drugim bicima tipa andjela i slicno on im je rekao : Pa vi ne mozete ni ljudima da sluzite kako treba a kamoli andjelima !

Zato sto cuda NISU Put.Nisu zivot.To isto ko kad bi ja dosao na kavu sa Boltom i sad on mene ide impresionirati tako sto ce trcati sprint...Nema potrebe...Budi iskuliran...Ali Majstor najcesce ne moze biti iskuliran pa tu i tamo malo shokira mase kad bidi u kojoj su iluziji ljudi.Isus je izgleda bash to volio da radi.

Milarepa je demonstrirao chuda na istoj razini ko isus mozda i veca.Pokazivao se u 5-6 tjela,vidjeli su ga kako leti,ljecio je ljude,nakon smrti je fizicko tjelo transformisao u dijamante,drago kamenje i razne druge relikvije sastavljene od 4 elementa.

Tako da mi se ne da sa tim tvojim stavom po kojem bi ja trebo sad tu nesto da dokazujem ili da se kurcim.Druga stvar definisi chudo ?

meni je chudo kad u toku dana naletim na nekoga ko je skladan sam sa sobom i ko voli sve i divi se svima...ja kad bih imao neogranicene moci sve kretene bih maknuo sa Zemlje.

tacno se zna kad neko transformise tjelo i postigne prvu dhyanu sta moze da radi.Pa drugu,trecu i cetvrtu(sa formom) te cetiri dhyane bez forme.Pa kad prodje razne transformacije prane,fizickog tjela,hormona i aparata zaduzenog za proizvodnju sperme i slicno.To razne skole opisuju na razliciti nacine,a iskreno ko ce to povatat,ja radim praksu i tacno mi uvjek naleti objasnjenje necega sto prolazim.

Npr sad zavrsavam transformaciju jinga u chi po Taoizmu,tj hormona i sperme u cistu pranu,i jedan proces kojeg sam nasao objasnjenog samo na jednom mjestu.Proces se zove -initiating River chariot rotation-.

river chariot rotation (by Master Nan-Chin)

taj proces i ima objasnjen u Bibliji na jednom mjestu,ali je to kodirano,ko i sve ostalo u Bibliji i slicnim spisima tako da samo oni sa PRAVOM praksom to mogu shvatiti a oni bez mudrosti ces se vezati za pogresno shvaecen koncepte i tako se sjebati....Intelektualci,svestenici i rabini TO NE MOGU SKAPIRATI...I neka...

Vidis da su bili pametni ti sto su pisali Bibliju.


Zadnja promjena: primitive101; uto ruj 18, 2012 3:34 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude   Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Početak invazije Zemlje: Vanzemaljci će upoznati ljude
[Vrh] 
Stranica 4 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Vanzemaljci u Zagrebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: