Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima

Go down 
+10
Blizzard
floridana
snake
Sin_Nanna
Buby30
MoW
Chakotay
biga
Foto
Alpha
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 3:44 pm

rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 4:23 pm

@Foto...Ne znam...ima puno teorija. Jedna teorija je da su nas vanzici napravili pa sad gledaju kako napredujemo. Druga teorija je da mozda postuju neki (nama) nepoznati kodeks po kojem se ne smiju (aktivno) mijesati u druge civilizacije (ili barem dok ovi ne postanu dovoljno napredni da ne puknu kad ih vide). I tako...moze se smislit teorija koliko oces. Mozda su se u proslosti mijesali (kao sto predpostavljamo da jesu) pa to nije najbolje proslo (stvorile su se religije koje su samo doprinijele raskolu medju ljudima, ratu i td.) i sad cekaju da budemo spremni.

Recimo neke vrste ptica izradjuju vrlo komplicirana gnijezada koje ukrasavaju raznim predmetima u bojama. Mravi imaju kolonije koje bi se mogle nazvat civilizacijama tj. uredjenim drustvima. Naravno, ne kazem da je isto ali iz necije perspektive mi smo mozda samo malo napredniji.

A mozda uopce ne proucavaju nas. Mozda mi dijelimo planet s nekim entitetima koje ne vidimo a oni proucavaju njih.

Sto se tice reproduktivnih organa...ako nas proucavaju mislim da jednako proucavaju sve dijelove samo sto smo mi malo fokusirani bas na odredjene organe pa samo to vidimo. Kad god je najdena stoka kojoj su neobjasnjivo uklonjeni djelovi tijela ne sjecam se da se ikad radilo samo o reproduktivnim organima.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 4:31 pm

Smisao za umjetnost ptica i socijalna inteligencija mrava nije mjerilo naprednosti njihove vrste. Ljudi, pak, koriste oruđa koja idu od batine, vatre do raketa koje idu u svemir i razlika ljudskog IQ-a i mravljeg je...velika.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 5:07 pm

Po cijim kriterijima? Tvojim. A po kriterijima vanzica mozda se napredak mjeri po empatiji, altruizmu, po tome da ne ratujemo, ne unistavamo, po tome da zivimo u skladu s prirodom, a ne kontra iste...i tako... Mozda se mjeri po necem sasvim desetom sto nismo u stanju niti dokuciti. Kako god da bilo ljudi, koliko god egoisticni i prepotentni bili, nisu nesto preinteligentni niti prenapredni. Da su ljudi inteligentni tada ne bi ratovali jer bi proturili konkluziju da je rat uvijek radi necije koristi i da ubijanje nije nacin. Shvatili bi da nema smisla tuci se s drugim covjekom jer je druge rase, religije ili navija za drugi nogometni klub. I td. A koliko smo napredni...nismo u stanju sagraditi piramidu poput one u Egiptu niti smo u stanju skuziti kako je ista sagradjena. Jedino sto jesmo u stanju jeste omalovazavati tadasnju kulturu, nazivati ju primitivnijom od ove sada i td.
Tako da smo mi zanimljivi jedino ako se trazi enormna kolicina primitivizma, ega i prepotencije. Tu su ljudi stvarno dobro razvijeni.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimesri stu 09, 2011 10:20 pm

Trenutno stanje sa korespodencijom Zemlje i Vanzemaljskih civilizacija nije onakvim kakvim se čini i kakvim se postavlja.
Postoji veliki broj snimaka, veliki broj dokumenata i veliki broj pojedinaca koji se bave raskrinkavanjem Vlade da otkrije te dokumente u Javnost i to se u nekoliko država Svijeta već i desilo i to do kraja.
Sve ove Instance i pojedinci koji to rade, neki namjerno neki slučajno i nesvjesno, rade u korist velike Prevare, koja je izmedju ostalih i zadnja takva prevara.
O čemu se radi: Kako valjda već i ptičice na grani pjevaju Vladajućim familijama, aristokraciji, Illuminatima, Pretoriancima ili kako ih god hoćemo nazvati u Interesu je 'Novi Svijetski Poredak' to jest globalna, Ujedinjena, centralna Vlada svijeta pod čijom kontrolom bi bila zajednička valuta i kao i svi ostali 'napredni' aspekti nekog društva.
JAAAKO je teško ujediniti 20 miliona ljudi na području Balkana kako vidimo, a nekmoli ujediniti Svijet.
Kako onda tako nešto učiniti ?? Pogledajmo kratko Povijest. Kako su se ujedinile Države Amerike ? kako se proglašava bilo koji rat ? kako se stvaraju bilo kakvi savezi ili kao jedan od najstrašnijih savez "North Atlantic treaty Ogranization" ili NATO ?
Tako da uvijek, uvijek postoji "Boogie man", uvijek postoje neki tamo daleki "bad guys" koji su protiv naše slobode, koji žele sve pobiti, koji su: Komunjare za Amere, Rusi u Hladnom ratu, Arapi za svijet ... oduvijek je postojao neki dakle negativac koji "radi sranja" i onda ga "MI" moramo spriječiti u tome. jer "MI" smo dobri, "MI" živimo Američki san, "MI" smo bolji i imamo bijelu kožu i nešto od sieseta razloga zbog kojih bi netko želio u rat.
Piramida o kojoj svi znaju je stvarno piramida, Rusi i Amerikanci su negdje na sredini te piramide posvađani, proizvode oružje i vode "hladni rat" dok su na vrhu te iste piramide Rusi i Ameri jedna strana, a ne dvije, isti ljudi su na jednoj i na drugoj strani pravi šefovi tih država i ne mogu izgubiti rat kojeg su sami započeli kada su "svi psi za urku njihovi", kako netko može izgubiti utakmicu kada su "oba nogometna tima njegova".
Proizvesti medju ljudima na nižim slojevima te piramide Mržnju prema drugima je izgleda najlakša stvar i to Alpha ima potpuno pravo...
U intervjuu jednog od velikih Konspirologa rekao je kako će ovakvi izišljeni negativci i izmišljene Prijetnje stalno i konstantno "ujedinjavati" svijet u sve veće organizacije, Unije i Zajednice i da će ova stvar trajati stalno a da će zadnja, zadnja, zapamtite zadnja (ponavljao je ovaj čovjek) biti Izmišljeni Negativac iz Svemira koji će konačno Ujediniti Svijet PROTIV njih.
Prije 2 godine izabrane je prva predstavnica svijeta za komunikaciju sa Vanzemaljskim civilizacijama.. sve što se na dalje bude dešavalo, svi svemirski brodovi, sva komunikacija i sve informacije koje budu dolazile ići će smjerom sve većeg otkrivanja Van Zemaljskih formi i Bića i sve više nagovještavati kako nema Pozitivne namjere i kako smo primorani udružiti se na Svijetskom nivou ako želimo uspjeti u obrani protiv nečega što uopće neće postojati.
Ovo ne znači da Van Zemaljske civilizacije ne postoje, ovo samo znači da je tehnologija ovih vladajućih struktura toliko napredna da je sposobna simulirati potencijalnu prijetnju čovječanstvu.
Živi bili pa vidjeli.

P.s. 1 Njemci su imali razvijene UFO letjelice u obliku Tanjura prije 60 godina .. svi UFO Efekti koje vidimo i zabilježimo na nebu Jesu UFO , ali Zemaljski UFO ne VAN-Zemaljski.

P.s. 2

O ljudima i Životinjama:
Životinje bi bile i drske i loše jedne prema drugima i prepotentne i sve ostalo što nalazimo kod čovjeka da im je "dano" ono što imaju ljudi..
Vremenom, razvijanjem Epifize (i H.Sapiensa) Čovjek se odvojio od svih drugih vrsta na Zemlji time što je dobio Svijest o Individualnosti, o sebi i tu nema nikakvog spora, istina da sada nismo u vremenu neke prevelike svijesti, ali ovo o čemu Alpha piše se prožvakalo i prožvakavalo kroz zadnjih 50 godina na tako dubokim nivoima i sa velikim debatnim grupama u skoro svim državama posebno i internacionalno i najpriznatiji filozofi kroz povijest do danšnjih dana kao i najpoznatiji Duhovni učitelji konačno se slažu oko nečega.

Postoji jedan drugi Aspekt Delfina i Delfinskog svijeta ali ne ovog materijalnog, postoji drugi aspekt Lavova i Lavljih Bića ali ne ovog materijalnog, ali to nisu TI Lavovi i ti Delfini (i druge životinje koje imaju svoje "Pandanske svijetove" izvan ovog našeg materijalnog) o kojima pričamo kada ih spominjemo u ovom kontextu mrava kao kolektiva ili slično.
O ovim drugim aspektima tih bića možemo razgovarati negdje drugdje i navodno su neki od njih Nevjerovatno Budne i Moćne rase.
ALi što se tiče ovoga, ljudi koji misle da su životinje "altruisti" zato što su dobronamjerne jako se varaju jer su sve naizgled "altruistične" akcije koje one rade razni urođeni, stečeni ili uvjetni reflexi i sama priroda tih bića.
Oni to ne rade osviješteno i znamo da Medvjed ne živi u Šumi zato jer je Shvatio kako je biti dobro povezan sa prirodom ili Empatičan prema drugim životinjama nego zato što nema Svijest o drugom obliku postojanja mimo takvog niti mu je "dana" ideja Humora naprimjer. Humor je jedna stvar koje životinje nemaju i kada usporedjujete pokužavate naći neku vrstu za koju mislite da je razvijena do stanja samo-svijesti, samo se zapitajte dali joj možete pripisati crtu Duhovitosti, dali je za to sposobna... prava i 'Izvrsna' Duhovitost je inače medju ostalim faktorima i indikacijama odlika Duhovno rzvijene osobe.
Takodjer, mnoge od životinja su brutalnije nego što bi netko mogao zamisliti i kada bi gledali neku životinjsku hijerarhiju i "savršeni sklad" bila bi prilično Hitlerovsko-Macciavellievska ako bi je proučavali jer odmah uviđamo kako najjači preživljavaju i na vrhu su hranidbenog lanca, najspretniji, najbrži i najagresivniji i na kraju najprilagodljiviji.
Poslušati zdrav razum i logiku ovdje je sasvim dovoljno da se naprave dostatno duboki uvidi kako je recimo slučaj koji se dogodio prije 10-ak godina u Americi u kojem je Medvjed pojeo lice čovjeku (malo po malo tijekom 2-3 sata) kojeg je sreo u šumi i poslije toga ga ostavio na životu da zaključimo kako se ne radi o "dobrom medi koji jede med" niti se radi o nekim specijalno Empatičnim bićima kod bilo koje druge vrste životinja.
Razne djevojčice i dječaci se dive kako su Delfini ovakvi ili onakvi, neki im pripisuju razna izlječenja (koja su se možda i dogodila ali ne zato što ih je Delfin izlječio, nego zato što se u njima pokrenuo proces blagosti, volje, užitka i ogromnog broja Exitacijskih Neuro-transmitera i drugih kemijskih reakcija u kemiji-mozga, te su motivirani i imunološki "pokrenuti" polako ozdravljali i ovo je divna stvar ALI) ako niste vidjeli ili ne znate kako je ta prekrasna životinja i ta ista savršeno građena jedinka Delfin u stanju SILOVATI ženku sa svojim ogromnim savitljivim Penisom kojeg nenadano i s leđa stavlja u otvor od Delfinice onda gledate samo lijepu stranu i još ste malko naivni.

Ove indicije dovoljne su ja mislim da znamo da 'Aliene' ne zanima nikakvo "stupanje u kontakt" sa životinjama i jedina vrsta-rasa životinja kojoj se pripisuju nad-prosječne i Mistične karakteristike i sposobnosti i to opet i od Znanstvenika i od Metafizičara priznato su Pčele, ali ovo je pre-duga tema (prilično zanimljiva) pa neću ovdje o njoj..
Mačke su nazivane u starom Egiptu "špijuni Bogova" ali to je samo zato što su to i bile dok su Bogovima Starog Egipta smatrani neki odredjeni Pharaoni i najviša casta koji su bili učenjaci 'Tajnih Znanja', jedno od tih znanja bilo je prijenos svijesti u mačku (ili bilo koju drugu manju životinju) sa kojom bi išli gdje ih je volja, slušali i gledali iz nje, (ovo je inače i u današnjim okultnim praksama poznato i nije veliki problem ostvariti istu stvar predanim radom)
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 10, 2011 11:59 am

Alpha je napisao/la:
Po cijim kriterijima? Tvojim. A po kriterijima vanzica mozda se napredak mjeri po empatiji, altruizmu, po tome da ne ratujemo, ne unistavamo, po tome da zivimo u skladu s prirodom, a ne kontra iste...i tako... Mozda se mjeri po necem sasvim desetom sto nismo u stanju niti dokuciti. Kako god da bilo ljudi, koliko god egoisticni i prepotentni bili, nisu nesto preinteligentni niti prenapredni. Da su ljudi inteligentni tada ne bi ratovali jer bi proturili konkluziju da je rat uvijek radi necije koristi i da ubijanje nije nacin. Shvatili bi da nema smisla tuci se s drugim covjekom jer je druge rase, religije ili navija za drugi nogometni klub. I td. A koliko smo napredni...nismo u stanju sagraditi piramidu poput one u Egiptu niti smo u stanju skuziti kako je ista sagradjena. Jedino sto jesmo u stanju jeste omalovazavati tadasnju kulturu, nazivati ju primitivnijom od ove sada i td.
Tako da smo mi zanimljivi jedino ako se trazi enormna kolicina primitivizma, ega i prepotencije. Tu su ljudi stvarno dobro razvijeni.

Dobro, u pravu si. Kako kaže onaj Vodič kroz galaksiju za autostopere, mi smo tek treća vrsta po inteligenciji, a u međuvremenu su nas i još neki stigli. Pčele, miševi, dupini, mravi...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 10, 2011 12:52 pm

Haha, ne kazem da smo zadnji i najgluplji (nadam se) ali smo daleko od neke velike naprednosti jer ako je OVO napredno onda se mozemo odmah spucat :P
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 10, 2011 12:57 pm

pa nisam ni ja ništa drugo rekao. ali da, spucat se uvijek možemo :D
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 17, 2011 1:13 pm

Imam osjecaj da naivno cekam neku pricu od Kahalia u vezi onih pcela... :/
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 17, 2011 8:25 pm

Pa nisam vidio da si me itko pitao da pišem o pčelama. Rekao sam da neću ovdje jer je dosta duga ta priča i objašnjenje (a znaš da me ionako optužuju da pišem preduge postove, a nisam siguran da su ljudi u stanju uopće toliko čitati, ubrzano se živi, ljudi nisu navikli, neda im se...)
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimečet stu 17, 2011 8:41 pm

Daj napiši, ja čitam zubi

Stvarno, ako si čekao da te netko pita da napišeš, evo ja te pitam
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitimepet stu 18, 2011 10:51 am

Da, i ja bi čitala. Gledala sam prije par godina dokumentarac o pčelama di su rekli da nam se broj pčelica smanjuje (dosta njih umire radi s**nja s kojima se sve šprica; a kad bi nestalo pčela, mi smo v riti jer one oprašuju veći dio biljaka kojima se mi hranima...).
Ne znam detalje, ali stvarno je tema zanimljiva, pa daj Kahali, molim piši. I ispravi me ak sam kaj krivo gore napisala. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima   Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ameri skupljaju potpise za objavu dokumenta o vanzemaljcima
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Google, Microsoft i Yahoo skupljaju podatke o vama!
» Top 10 najintrigantnijih zavera o vanzemaljcima
» Bliski susreti
» Slijedi li skori susret s vanzemaljcima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: