Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Chupacabra

Go down 
+37
Korplikan
MisteryManiac
Skulptura
BIGFOOT
keala
delaylah
Alpha
nino_kvisko
Michael Wittmann
Tigon
josip21
floridana
tomi
Berny_Sinara
Aurora Borealis
arhont
bibi
Mefistofeles
LarusArg
mare
absent_beast
omen
danyf5
myst000
Karl Marx
burnme
fazan u hladnjaku
snark
dady
None
Akhkharu
malena
zvezda
Blizzard
Rain
Svjetloisjena
silver
41 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
fazan u hladnjaku
Višestanični organizam
fazan u hladnjaku


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 57
Age : 32
Location : Virovitica
Registration date : 14.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto lip 17, 2008 6:05 pm

evo prave slike Chupacabre

Chupacabra - Page 2 344e880
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesri lip 18, 2008 10:01 am

JL-Quellek je napisao/la:
evo prave slike Chupacabre

Chupacabra - Page 2 344e880

Kako znaš da je prava?
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesri lip 18, 2008 11:00 am

da baš... meni baš i ne izgleda realno...
[Vrh] Go down
burnme
Višestanični organizam
burnme


Male
Capricorn Dog
Broj postova : 65
Age : 41
Registration date : 31.05.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesri lip 18, 2008 12:04 pm

Ajd što ne izgleda realno... Ali baš sad je neko uspio uslikat tako dobru sliku izbliza, u po face joj se unio, a ovamo životinja ljudima muke zadaje.
[Vrh] Go down
fazan u hladnjaku
Višestanični organizam
fazan u hladnjaku


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 57
Age : 32
Location : Virovitica
Registration date : 14.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesri lip 18, 2008 1:53 pm

burnme je napisao/la:
Ajd što ne izgleda realno... Ali baš sad je neko uspio uslikat tako dobru sliku izbliza, u po face joj se unio, a ovamo životinja ljudima muke zadaje.

Rujan 2000 - Nakon što mu je pobio pola stada, seljak je uspio ubiti čudnu životinju. Bilo je slična psu ali s glavom poput bikove.

OK, možda slika ipak nije prava. ovaj tekst sam uzeo iz jedne knjige (a i sliku)
[Vrh] Go down
Karl Marx
banned



Male
Cancer Goat
Broj postova : 165
Age : 32
Registration date : 26.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimepet lip 27, 2008 12:12 am

silver je napisao/la:
Chupacabra je zvijer koja navodno živi u okolici Portorika i Meksika, a prema opisima osoba koje su ga navodno vidjele ima okruglu glavu, tamnosivu kožu, izdužene crne oči, finu njušku i mala usta. Ta životinja navodno, poput kameleona mijenja boje - od grimizne do smeđe i žute. No, najčudnije je to što su mnogi očevici, nakon dužeg gledanja u chupacabru osjetili jaku glavobolju i mučninu i navodno ga nisu bili u stanju slijediti. Mještani gradića Cuero u Texasu godinama su na svojim farmama pronalazili mrtve kokoši i koze bez kapi krvi. Neki od njih i ranije su tvrdili da su vidjeli psa Drakulu kako za vrat grize prestravljenu stoku, a sada vjeruju da su napokon pronašli i krivca.
Vlasnica jednog imanja je i Phylis Canion. Njezina je zemlja, tvrdi, prepuna tijela životinja koje nemaju ni kapi krvi, ali ni bilo kakve ozljede osim tragova očnjaka na vratu. Phylis, koja je u Africi živjela 4 godine, cijeli se život bavi lovom i u svome domu ima mnogobrojne trofeje. No nikada nije vidjela ništa slično onome što je nedavno pronašla uz cestu u blizini svog doma - 3 mrtve životinje nalik na pse.
Chupacabra ili pas?
Chupacabra ili pas?
"To je vrlo ružno stvorenje. Teži oko 18 kilograma, ima velike uši, velike očnjake i sivo-plavu kožu, uglavnom bez dlaka. Jednog sam stavila u zamrzivač", rekla je Phylis koja vjeruje da se radi o chupacabri. "Vidjela sam svakakve stvari, no ništa se ne može usporediti s ovim što te zvijeri rade mojim životinjama. Prvo su se hranile mačjom krvlju, a potom su se prebacile na kokoši. Kroz žicu izvuku kokošju glavu, a potom iz vrata isišu svu krv. Više od 20 kokoši je 'isisano' samo na mojoj farmi. Nisu ni pojedene, ni odnesene. Sve je to prilično jezovito", dodala je Philys koja planira glavu jedne od pronađenih chupacabri preparirati i staviti na zid kao trofej. "I drugi mještani su ih vidjeli. Sva ta stvorenja bila su plavkaste boje kože, bez dlake i s velikim, čudnim zubima. Farmeri su prestravljeni i čak ni djecu ne puštaju van bez nadzora. I oni vjeruju da se radi o chupacabri". No, lokalni veterinar Travis Schaar, koji će na ostacima pronađenih stvorenja napraviti DNK test vjeruje da se radi tek o nekoj novoj vrsti psa. "Možda je u pitanju čak neka mutacija, no najvjerojatnije je to samo čudna vrsta psa koja voli krv. Vjerojatno ugrize životinju i čeka da iscuri krv. Tada ju jednostavno poliže", smatra dr. Schaar.

Chupacabra - Page 2 68856

http://dnevnik.hr/bin/article.php?article_id=24838


za one koje zanima vise o samom bicu: :D

http://hr.wikipedia.org/wiki/Chupacabra

a bas je sladak na slici. :D
zanimljiva tema al u svakom slučaju običan pas koji pije krv mislim "pas" to biče al sve u svemu treba uzet pušku i za njima tjedan dana pa da vidimo dal ce opet pit krv...mamu im njihovu
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 2:52 am

šišmiš bez krila možda ? xD moguće je heh
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 8:50 am

myst000 je napisao/la:
šišmiš bez krila možda ? xD moguće je heh

Ružno kao mrtav šišmiš, misliš zubi Pa ima nekih sličnosti.

Dobro došao, myst000 :cheers:
[Vrh] Go down
danyf5
Višestanični organizam
danyf5


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 72
Age : 36
Location : Pula
Registration date : 24.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 2:10 pm

Nije to sigurno sta jos postoji
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 08, 2008 8:51 pm

Karl Marx je napisao/la:
zanimljiva tema al u svakom slučaju običan pas koji pije krv mislim "pas" to biče al sve u svemu treba uzet pušku i za njima tjedan dana pa da vidimo dal ce opet pit krv...mamu im njihovu

jadan cuko! :D
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesub srp 12, 2008 12:39 am

e tnx ,ovaj pas btw na slici se oblizuje...mozda je bas obilno jeo prije nego je uginuo xD...al sa se tice chupacabri negdje sam cito da ih opisuju kao mjesavinu psa ,klokana samo u manjim dimenzijama...
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimened srp 13, 2008 3:00 pm

klokan u juznoj americi?
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 1:21 am

Citat :
In July 2004, a rancher near San Antonio killed a hairless dog-like creature, which was attacking his livestock. This animal, initially given the name the Elmendorf Beast, was later determined by DNA assay conducted at UC Davis to be a coyote with demodectic or sarcoptic mange. In October 2004, two more carcasses were found in the same area. Biologists in Texas examined samples from the two carcasses and determined they were also coyotes suffering from very severe cases of mange.[7] In Coleman, Texas, a farmer named Reggie Lagow caught an animal in a trap he set up after the deaths of a number of his chickens and turkeys. [i]The animal was described as resembling a mix of hairless dog, rat, and kangaroo[/i]. Lagow provided the animal to Texas Parks and Wildlife officials for identification, but Lagow reported in a September 17, 2006 phone interview with John Adolfi, founder of the Lost World Museum, that the "critter was caught on a Tuesday and thrown out in Thursday's trash.
Izvuceno sa wikipedie o prvim vidjenjima chupacabre,uglavnom mi je logicno da je to cak chupacabra vezana sa mitologijom mexica ali i naroda u juznoj americi...ne znam mozda sam u zabludi haha razuvjerite me;)
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 9:15 am

pa opet, odakle klokan u južnoj americi?
[Vrh] Go down
myst000
Stanica
myst000


Male
Capricorn Goat
Broj postova : 24
Age : 32
Registration date : 27.06.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimeuto srp 15, 2008 10:44 am

xD mini klokan mozda?
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimečet srp 31, 2008 10:02 pm

[Vrh] Go down
omen
Stanica
omen


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 21
Age : 40
Registration date : 29.07.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesub kol 02, 2008 10:59 pm

Priča oko bića je zanimljiva, dakle neka neman koja ubija životinje i siše im krv...sva sreća da ne ubija ljude...barem ovdje to nije spomenuto... na filmiću izgleda poput nekog aliena....ne znam tuzni
[Vrh] Go down
absent_beast
Prašina
absent_beast


Female
Cancer Goat
Broj postova : 7
Age : 32
Registration date : 28.04.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimened kol 17, 2008 6:12 pm

"... Napad otkriva neku vrst tehnike eutanazije, jer životinje umiru bez boli. Ocito
je da nije rijec o divljoj životinji poznatoj nauci... Pojedine žrtve otkrivaju izreze
na trbuhu kroz koje je izvucena jetra i isisana tekucina iz nje. Interesantno je da
usprkos prisutnosti stranog tkiva (napadaca) u organizmu mrtvih životinja nije
zabilježen upalni proces, što je redovit slucaj kod mrtvih životinja. Ovo je iznimno
neprirodna pojava. U nekim slucajevima zabilježeni su veliki rezovi na tijelu, kao
da je rijec o skalpelu. Precizno je napravljen otvor kroz koji su izvuceni organi iz
tijela : reproduktivni organi, oci i druga meka tkiva."

misterij...hahahhaha..pička materina...ko zna ko to radi...a fotka moze biti montaza...dunno... zanima me?! hehe
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimečet kol 28, 2008 1:50 pm

s obzirom na nasu danasnju tehnologiju ja mislim da bi kinezi mogli pomoc a ne dopustat da nam ta zivina kolje blago.jer ak su izumili sve i svasta nek izume neki senzor za to.....ili ne zele jer zn aju o cem se radi....
to je ili krizanac necega(nikad neznas kome sfali pa u sumio nade bilo sto i povali)ili iz petrijeve zdjelice.
bar ja tako mislim.
i ima jedna jos zivina kaj sam ju jua (bar mi se ucinilo)vidla na tren i velika je,zgleda ko macka i im a svjetlece oci,bas neke reflektorske i brza je,na tren ju vidis,vidla sam ju ko klinka sa nekih 12.god.i dosla sam doma i rekla to starcima i nisu mi,naravno vjerovali,da bi nakon 3.dana bilo na vjestima da je neko ju vidio i da sad istrazuju o tome.zna li itko kaj o tom pa da mi da link?zanima me...
shock
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimečet kol 28, 2008 1:59 pm

ma nema nam ko kaj pomoć
svi se boje
nije ni sigurno dal nam bude ili ne bude neš napravila
svi kad vide chupacabru
krenu bježat.
tak da..nema smisla nekog, ne?
[Vrh] Go down
Mefistofeles
Prašina
Mefistofeles


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 4
Age : 33
Registration date : 25.08.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimečet kol 28, 2008 2:13 pm

Postojanje Cupakabre je gotovo sasvim sigurno ali o izgledu se vode polemike...Kao i mnogi,mislim da je ono na slici neka pobesnela dzukela a da Cupakabru,kao misticno bice,zapravo jos niko nije dobro ni video.
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimečet kol 28, 2008 2:18 pm

ima snimljenih par kućnih videa
ja sam gledao jedan
nekakvi vatrogasci su bili.
išli prema štali.
i kada su došli kojih 5 metara do štale počeli su bjžati natrag
a ispred je na brzinu prešla chupacabra
ne znam dal je montaža.
al meni je izgledalo realno
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimepet kol 29, 2008 7:29 pm

a kaj,koje je boje bila?
[Vrh] Go down
LarusArg
Dinosaur
LarusArg


Male
Capricorn Cat
Broj postova : 353
Age : 36
Registration date : 26.08.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimesub kol 30, 2008 12:14 am

sivkasto zelene
[Vrh] Go down
mare
Riba
mare


Female
Virgo Snake
Broj postova : 154
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 26.07.2008

Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitimened kol 31, 2008 4:38 pm

ja ne kazem da nije chupacabra ali mozda je lasica isisala krv toj stoci
treba ju mlati
[Vrh] Go down
Sponsored content





Chupacabra - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Chupacabra   Chupacabra - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Chupacabra
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: