Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
orca
PraGlodavac
orca

Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Registration date : 17.08.2011

Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitimesri stu 09, 2011 12:31 pm

Alpha je napisao/la:
@Einar...Orca (a i ja) hoce reci da Crkva nije mjerodavna za davanje "titule" svetog. Pitanje je da li je itko na ovoj Zemlji mjerodavan za tako nesto...

Mislim da vec jednom napisah negdje da sidiji iliti tzv. cudesni triggeri nad materjiom nemogu biti mjerilo toga koliko je netko duhovan ili ne.

--

Nadalje sta se teme tice..

Sta bi uopce znacilo "svetac"? Cistoca na sve tri razine? Sluzenje drugima?

Mogu li uopce necisti ljudi, ljudi koji se ne prizdrzavaju yame i niyame smatrati dovoljno kompetentnima da budu nekakvi kriteriji koji ce odredjivati / komenitrati drugu osobu, a da to nije ispred vlastitog ogledala.. kamoli tek prosudjivati da li je netko svetac ili nije?

[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali

Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Registration date : 19.10.2011

PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitimečet stu 10, 2011 5:46 am

Nastavljam rekao sam ti, ovo je jedna od najbitnijih tema uopće u vezi programiranja i manipulacije koja seže od Subliminala do DNA programiranja

... ali pišem puno i na drugim temama i na još jednom hermetičnom forumu internog tipa.
U Bangaloreu čekaju moju zadnju kolumnu a za nju dobijem čak i neki džeparac, a kako nisam potpisao aktivan redateljski ugovor već mjesecima (što mi je posao), moram raditi na bilo čemu drugom gdje mi "kaplje" neki dinar, ako imam namjeru ove zime imati za plin na koji se grijem, pa mi nije prioritet Ce-14 nažalost trenutno ...
Ali obećajem da nastavljam sa temom ..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitimepet stu 11, 2011 1:08 am

@Lyra...evo, pocistila sam :)

Višestanični organizam

Female
Virgo Monkey
Broj postova : 31
Registration date : 26.02.2012

PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitimened vel 26, 2012 7:49 am

Katolička crkva je "zvijer", "kurva" i duboko infiltrirana od strane Luciferskog kulta, ko ne vjeruje nek lijepo ukuca na youtube-u Satanic Vatican i nek pogleda lijepu im vjeru. Od Sumera, Egipta, fašista i političara pokupili su sve raspoložive trikove manipulacije.
daleko im kuća od moje bila, za vjeke vjekova,so be it.

"Religija je za ljude koji se boje pakla, a spiritualnost za ljude koji su već bili tamo!"

nije problem u sitnom kleru koliko je problem u cijeloj mašineriji koja je do same srži iskvarena.
To je isto kad mi neko kaže da farmakološka mafija nije pokvarena jer im je liječnik opće prakse rekao da umjesto antibiotika mogu uzeti malo češnjaka ili izliječiti upalu grla oblozima od rakije.

široka je ovo tema...

[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitimepon vel 27, 2012 3:04 am

Tek sam sada videla ovu temu... priznajem da sam ređe za kompom u poslednje vreme... ali stvarno sam uložila truda u pročitati sve postove, jer mi je tema veoma zanimljiva, a već sam imala prilike baviti se subliminalnim porukama i nekim vrstama programiranja...

Sad, jeste offtopic, ali i dobar deo toga ovde je takav, pa ću ipak prokomentarisati:
meni uopšte ne smeta Kahalijev način izražavanja, naprotiv... ali mi smeta npr. izuzetno ružna i artistički jadna karikatura istog korisnika (na prvoj ili drugoj strani, stvarno sam zaboravila ko je autor) - u krajnjoj liniji šta koga briga šta ko radi u 2 i nešto ujutru... degutantno je do kraja.
Uostalom, ako čovek i želi "ispravljati krive Drine" to je opet stvar ličnog izbora i određene obaveze koje dolaze sa nekim odlukama u životu... no to je već druga priča.
Lično, ne nalazim ništa uvredljivo ni u nazivanju mlade osobe ženskoga pola devojčicom (mnogo puta doživela, uvek mi pomalo laskalo), ali pošto se pomenuta uvredila, ok...

Sad, još bih svašta prokomentarisala ali i ovako već sve izgleda s' brda - s' dola, a moj je problem što temu nisam pratila od početka i uključivala se na vreme, pa ću reći samo da se nadam nastavku... *

PostajNaslov: Re: Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)    Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)  - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down

Instaliranje i manipulacija Engramima (mehanizmi)
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3