Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Smrtna kazna, DA ili NE?

Go down 
+23
lera
Deti
Jedi Mind Tricks
Kahali
baffy
Bozon
The Dark Princess♥
Blackness
Alpha
biga
Sin_Nanna
SkywardSword
Magic
the last remnant
Mama
Fantom
Foto
Lyra
Archangel
Athena
Akasha
Madonna
Blizzard
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Opravdavate li smrtnu kaznu?
1. Da
Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_vote_lcap55%Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_vote_rcap
 55% [ 22 ]
2. Ne
Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_vote_lcap45%Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_vote_rcap
 45% [ 18 ]
Ukupno glasova : 40
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimened vel 12, 2012 12:26 am

Onda si pao u ime viseg dobra jer bolje da jednog nevinog ubiju injekcijom nego da jedan krivi pobjegne i ubije desetoricu mucno. Uostalom, taj nevini bi tako nevin proveo citav zivot u zatvoru u kojem bi mu mozda bilo i gore nego da ga ubiju. Ne znam.

Uostalom u ratovima ginu nevini pa je to u redu i ljudi i dalje uzrokuju ratove i tima koji su ih uzrokovali nitko ne sudi nego jos dobiju odlikovanja. Ubojstva s dozvolom.
[Vrh] Go down
Blackness
Višestanični organizam
Blackness


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 35
Age : 33
Registration date : 06.03.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 6:24 pm

Moralnija mi je smrtna kazna nego oduzimanje slobode
Doduše samo u ekstremnim slučajevima, kod ljudi za koje je vjerojatnost da neće ponoviti djelo minimalna, inače dobra stara fizička kazna, ne znam zašto toga više nema.
Pretuko si nekog iz zabave? Ode ruka. Simple and effective.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 9:30 pm

Ne pomaže tu fizička kazna, samo prisilni rad pa da vidiš šta je muka.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 07, 2012 9:55 pm

Slazem se sa Sin-om. Sibir i tuci kamen.
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 08, 2012 6:40 pm

xD E tako, a onda ih spajaj natrag.....
[Vrh] Go down
The Dark Princess♥
Stanica
The Dark Princess♥


Female
Leo Buffalo
Broj postova : 29
Age : 26
Location : Šabac,Serbia
Registration date : 30.03.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepet oľu 30, 2012 3:59 pm

Da.
To važi za one koji su počinili najstrašnije zločine.
[Vrh] Go down
Bozon
Riba
Bozon


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 173
Age : 33
Location : Balkan
Registration date : 06.05.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepon svi 07, 2012 8:55 pm

Ne, apsolutno nema potrebe za takvo što, zločin koji je učinjen je učinjen smrtna kazna počinitelju to neće promijeniti. Zločince treba rehabilitirati ukoliko je to moguće.
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 10:30 pm

Ne želim da sudim nekome....Onaj ko je nevin neka baci prvi kamen... Ali...u principu jesam za smrtnu kaznu i dda se upotrebljava na silovateljima, psihopatama,serijskim ubicama,pedofilima obavezno.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepet pro 07, 2012 12:09 pm

Pitanje smrtne kazne najduže je raspravljano od najviših instanci analitiških (Rlsvc) filozofa poslije abortusa i naslušali smo ih se i previše do danas.

ja osobno došao sam do svog zaključka o ovome i primjetio da se ljudi jako malo bave ili uopće ne razgovaraju o ovim stvarima kada je riječ o ovoj temi. mislim da je jako bitno shvatiti nekoliko krucijalnih čimbenika i nekoliko detalja ovdje i mislim da onaj koji ne shvaća ovu bazu uskače u preduvjerenje tj. da je zauzeo konačan i nepromjenjiv stav a iz takvih individua proizlazi isključivost i kratkovidnost:
pod Jedan:
kada se nekog pita "jesi li za smrtnu kaznu-- da ili ne--" ljudi su dovedeni pred čin odluke i nerijetko većina ljudi, odmah nakon takvog pitanja, odlazi u neku hipotetsku situaciju u kojoj mu je ubijena majka, silovana kćerka i naravno shodno njegovom emotivnom u trenutku stanju odgovara na to pitanje "ja bi njima svima metak u čelo... treba njih sve pobit'... treba njih u Sibir itd."
Ovakva logika ishitrena je, infantilna i zapravo nije uopće povezana sa pitanjem ove teme ako sam dobro shvatio i pročitao uvodni post.
Ne pita netko tebe dali bi to ubio ovog ili onog, kako bi ga ubio i koliko bi ih ubio n akoji način već dali podržavate sistem u kojem je Smrtna Kazna jedna od mogućih osuda.
Odgovoriti na to pitanje nema nikakve veze sa vašom reakcijom šta bi vi napravili kada bi neki psihopat silovao vašu kćer.
Medjutim ima veoma veze sa tim da
1. netko mora biti mjerodavan kriterij u odredjivanju takve kazne tj. netko mora biti na kraju onaj koji odlučuje dali je netko kriv ili nije;
2. Netko takodjer mora odrediti koji zločini jesu za smrtnu kaznu a koji nisu tj netko tu vuče liniju tko mora umrijeti a tko ne;
3. Nijedan dječak ili djevojčica od 5 godina nisu jedno jutro ustali i rekli svojim roditeljima "znate ja ću kad odrastem biti silovatelj i ubojica" i postali to, dakle sustav vrijednosti oko njih, odgoj, edukacija, društveno uredjenje vremenom su od njih učinili Silovatelja, Ubojicu, Pedofila itd.
(ovdje ne govorim kako neka od tih individua nije možda imala odredjene predispozicije, emotivnu nestabilnost ili nešto od niza drugih urođenih poremećaja, ali znajte da je društvo koje je učinilo nekoga ubojicom isto ono društvo koje je educiralo i onog koji mu na kraju i sudi oduzimajući mu život kao kaznu !!!)
Pitanje odgovornosti i svjesnosti pitanje je Društva, mikro mentaliteta, Roditelja,m uvjeta u kojem je takva osoba živjela i čemu je bila izložena.
Čitao sam ovdje komentare i većina vas potpuno ste bez ijedne sekunde promišljanja odgovorili kako jeste za smrtnu kaznu ne uzmikajući u obzir KAKO netko postaje monstrum-zločinac ili što je to krivica uopće i na kome je ona zapravo;
molim vas promislite tko je tu zapravo i koliko kriv;
...koliko neka potpuno poremećena individua koja nekog ubije ima utjecaja na svoju odluku o tom ubojstvu i koliko uopće ima svjesti o onome što čini, o bilo kakvim moralnim vrijednostima... pogotovo ako je primjerice do svoje 15-te godine odrastala sa Ocem sadistom koji ga je zlostavljao na dnevnoj bazi i koji mu je gasio čikove po nogama i tukao pepeljarom po glavi... (ovo je inače istinita priča jednog mladića iz ZG od prije nekoliko godina)
Takva individua nema ni svijesti, niti je ikada bila izložena nečem što ga može motivirati za normalan život, za nešto razumno ili za neki životni Put (uvjetno rečeno normalan).
Pitajte se ovdje vi koje ste tako gorljivi ZA smrtnu kaznu tko je kriv za takvog oca i za takvo dijete to jest tko je kriv što će takav dječak jednog dana nekog ubiti ili silovati ?
Dali je on takav zaslužio smrtnu kaznu ili je možda smrtnu kaznu zaslužio nedodirljivi Naftni Boss, šef neke korporacije koji plivajući u obijesti i dokolici od rodjenja ne nalazi više ništa pretjerano zanimljivo ni uzbudljivo pa za svoj užitak naručuje "Snuff movie" u kojem djevojčicu od 14 godina siluju bejzbol palicama dok ne umre (zapravo) i nikada mu nitko ne napiše kaznu za parkiranje a nekmoli smrtnu kaznu.
Takvi isti "Bossovi" glavni su producenti, redatelji i organizatori sustava i društava u kojima živimo, takvi "bossovi" sada su na stolicama najviše izvršne bankarske moći i u svijetu i kod nas u hrvatskoj, a mi pričamo ovdje jesmo li za ubijanje ovih ili onih.
Na forumima koji se bave doalskom novog vremena mi se bavimo dali treba zatući one koji su oduzeli život i nitko, ama baš nitko ne usudi se ni pomisliti da je Sustav u kojem oni žive odgovoran za to što su oni postali, ne oni sami.
Ovo je istina i ma koliko vam trivijalno zvučala razmislite o njoj:
Čovjek koji ubije nekog bez razloga nije svjestan da je učinio nešto loše niti zna da je to nešto loše, on možda ima informativnu spoznaju o tome, ali to nije osvijesti i spoznao jer da jest to nebi učinio.
Za ovo je odgovoran odgoj a za odgoj je odgovoran najmanji nukleus društzva kojeg zovemo familijom, za nukleuse društva i njihovo funkcioniranje (na primjeru hrvatskog ili srpskog modela) odgovorna je okolina tj. lokalna samouprava, za njih je odgovorna općina --...županija itd..drugim riječima "društvo".. ovom dedukcijom nijedan ubojica nije kriv već najodgovorniji ćimbenik koji jest zakonodavna vlast i izvršna vlast....
Nijedan ubojica nebi postao ubojica da je od rodjanja rastao na otoku od parsto ljudi, jeo plodove mora, banane i bilje i pecao i nikada bio gladan, nikada gledao tv, nikada bio izložen frustracijama, ptsp-ovima, nervozama i komplexima, grižnjim savjestima i osvetama, novcima i kreditnim karticama...
Probajte izaći korak dalje na trenutak ili dva iz tog digitaliziranog depoetiziranog univerzuuma u kojem živite (i ja sa vama ali ne dotaknut njime) pa prije nego počnete slati ljude u Sibir ili im zavaljivati metke u čelo razmislite tko je kriv za njihove akcije i reakcije i može li se umjesto smrtne kazne baviti prevencijom iste.

Dakle
Ne, nisam za smrtnui kaznu;
nisam ni za jednu kaznu jer oni koji ju izriču više su krivi od "krivaca".
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepet pro 07, 2012 2:54 pm

Mislim da je veca kazna dozivotna.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimened pro 09, 2012 9:00 pm

Doživotna uz prisilni rad. Mislim da bi takva bila dobra. Kaže se ''u radu je spas'' pa...

Problem je što npr. u HR ne postoji doživotna kazna zatvora. Najviše je 40 godina. I onda ima taj lik koji je do sad ubio troje ljudi (mislim jednu curu i dva čovjeka od čega je jedan policajac). Nije ih ubio ''sve od jednom'' nego je prvo bio u zatvoru radi jednog ubojstva pa su ga pustili nakon nekog vremena i onda je ubio opet. I tako. Navodno bi trebao uskoro opet izać i navodno je reko da će ubit opet. I šta sad? Kad nema doživotne, kad nema smrtne...čekat da umre prirodnom smrću pa da mu sudi viša sila?
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2012 1:41 am

Alpha, tako je i kod nas, u Srbiji. Maksimalna kazna je 40 godina zatvora, ali se retko kad presuđuje. Taj ubica odrobija pola kazne, izađe i ubije opet, a posle su svi u čudu. Plus, što statistika govori da zatvorenici koji su bili u zatvoru zbog nekog teškog dela (ubistvo, silovanje, pedofilija) ponove to isto delo. Jesam za smrtnu kaznu, ali samo za teže slučajeve.
Brejvik je za masakr koji je počinio osuđen na 21 godinu zatvora (ako sam dobro informisan) što je najveća kazna po norveškom zakonu, a za desetak godina će moći da traži pomilovanje. U Americi bi za to dobio ili doživotnu ili smrtnu bez mogućnosti za pomilovanje.
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2012 2:53 pm

Znamo u kakvom je okruzenju Charlie Manson i dan danas.
[Vrh] Go down
Deti
Majmun
Deti


Male
Sagittarius Broj postova : 1743
Location : Dalmacija
Registration date : 29.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2012 4:02 pm

Smrtna kazna? DA
[Vrh] Go down
lera
Žaba
lera


Female
Cancer Pig
Broj postova : 227
Age : 52
Registration date : 26.09.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimepon pro 10, 2012 11:30 pm

Dati ovlasti državi da drži naše živote u svojim rukama??? Da odlučuje tko će živjeti, a tko bit pogubljen? Možda da im damo i poticaj da oforme opet svetu inkviziciju? Ja baš i nemam toliko povjerenja u svoju državu i njenu pravednost (ma niti u jednu). Naravno da se pri ukidanju sloboda uvijek ide na kartu općeg dobra i dostizanja pravde. Bojim se da to nije rješenje. Država će dobiti prostor za manipulaciju i još veću strahovladu (vjerujem da ste svi čuli za montirane procese, oni su stvarni zar ne?), a pravda neće biti zadovoljena! Kako neće? Eto tako. Ne možeš nikakvom kaznom popravit učinjenu štetu. Gorčina i bol tu su nenadoknadivi. A tu je i kratka ruka pravde; ono o čemu Kahali govori; pravi krivci-nosioci sustava i sam sustav ostaju nekažnjeni, ustoličeni i nedodirljivi- kažnjava se netko tko je u krajnosti također žrtva ( utvrđeno je npr da su zlostavljači djece i sami bili zlostavljani u djetinjstvu- začarani krug pun boli, osvete i gorčine) I kako tu postići pravdu?
Potrebno je iskorijeniti zlo, potrebna nam je promjena globalne svijesti, jedino tako nešto drastično može stvoriti pravedno društvo u kojem se sindrom žrtve neće prenositi poput virusa.
Mene osobno, budući da sam pretjerano empatična osoba, užasava to sve zvjerstvo među ljudima; ne mogu čitati o silovanjima, ubojstvima, mučenjima. Ne kažem da razumijem i opravdavam počinitelja, ali slažem se sa onim o čemu Kahali govori; da i ako eliminiramo takve monstrume društvo i dalje ostaje zagađeno, zlo prisutno, a pravda nezadovoljena. I kao što rekoh, često puta se pogube i krivi ljudi, ili im se podmetne. Smrtna kazna je preskliski teren., na kojem se lako svatko može poskliznut . A vladajućim strukturama smo ionako previše kontrole dali i dozvolili im da nam ukinu skoro sve slobode, zar da im damo i da nam uskrate pravo na život ako im nismo podobni?
[Vrh] Go down
wanderer
Majmun
wanderer


Male
Cancer Cat
Broj postova : 1462
Age : 36
Registration date : 24.05.2010

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 2:52 am

Ne no
Slažem se sa ovim što je napisala lera jer i ja sam svjestan istine u kakvoj državi živim. Korupcija je prisutna u svim državnim službama, a naročito u sudstvu i zdravstvu, institucijama koje bi trebale biti bezgrješne. A zanimljivo mi je i pitanje tko bi ubijao u ime pravde ? Zar taj ili te osobe isto tako ne bi bile ubojice ? ''Ubojice u ime pravde'' lood
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 3:01 pm

The Dark Princess♥ je napisao/la:
Da.
To važi za one koji su počinili najstrašnije zločine.
Pod sto svrstavas najstrasnije zlocine?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 10:36 pm

Trebalo bi ustanovit makar doživotnu kaznu za one koji ponove zločin ili koji su počinili veliki zločin u što obično spada ubojstvo s predumišljajem ili osobito zvjersko ubojstvo gdje netko osobu muči prije ubojstva.
[Vrh] Go down
Sin_Nanna
Majmun
Sin_Nanna


Male
Libra Dragon
Broj postova : 1550
Age : 35
Registration date : 10.06.2011

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 10:52 pm

Ili da tuca kamen i da prisilno radi od jutra do mraka.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 11:05 pm

Znači, ko je u zatvoru, taj ima posao, a bez toga - "gladuj, ko te šiša...!" Bome, loša finta... Tolika nezaposlenost vlada vođe na Balkonu da je "doživotna robija" pomalo glupa...

I, u čemu je štos sa "doživotnim zatvorom" i "doživotnom robijom"? Na kraju krajeva? Šta je svrha? Preodgoj? Čemu kad nikad neće izaći? Zastrašivanje ostalih ljudi? Pa, vidimo koliko i to ima efekta: zato se neprestano grade novi i noviji zatvori. Stalno se ljudi straše zatvorom, a stalno niču novi i novi prekršitelji... Zeče se ko množevi... Ako ti već neko smeta, ubij ga i zatvori poglavlje jednom zavavijek, a ne zatvoriti ga i hraniti, pojiti, odijevati, a ako je homoseksualac - omogućiti mu i zavidno dobar seksualni život - a sve to do kraja njegovog života?

Pa, na koji način bi zatvor trebao, onda, da zastraši i odvrati?!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 11:21 pm

Pa ako ga već treba hranit i oblačit onda mora to i zaradit. Al ne sad poslom tipa kustos u muzeju nego tuci kamen, kopaj rovove na terenima na kojima obitavaju krokodili i zadaci slični tome (što bi se reklo oni koje nitko baš neće da radi).
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimeuto pro 11, 2012 11:36 pm

Nema tog posla kojeg gladan čovjek ne bi prihvatio. Vjeruj mi.
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom


Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Age : 52
Location : Salzburg
Registration date : 23.06.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimečet pro 13, 2012 5:34 pm

Smrtna kazna je "easy way out"!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 6:55 pm

Archangel je napisao/la:
Nema tog posla kojeg gladan čovjek ne bi prihvatio. Vjeruj mi.

Vjeruj ti meni da ima.

Ne znam kakvog ti iskustva imaš s radnicima, upošljavanjem, otkazima, radnim pravom i sl. al ja imam i prosto ne bi vjerovao čega sam se nagledala.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitimened pro 16, 2012 9:08 pm

Ne znam čega si se nagledala, ono što znam je da nužda, potreba - mijenja pravila igre. Ako ima netko kome netko drugi ponudi da čisti WCove ili ulicu ili da lupa kamen čekićem ili ne znam šta - i on kaže "neću, ja sam predobar za to, preotmjen, blabla..." to je samo vrlo jasna indikacija da mu želudac nije počeo svirati Betovenovu Petu u D-molu. Sve dok ima nešto na šta se može osloniti, dok ima vode, hrane, krov nad glavom, sve dok to ima on može pametovati koliko hoće. Ali, kad-tad doće gur guzci. Samo treba biti strpljiv.

Iako to nema veze sa smrtnom kaznom...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Smrtna kazna, DA ili NE?   Smrtna kazna, DA ili NE? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Smrtna kazna, DA ili NE?
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Smrtna kazna
» Kazna Microsoftu
» Zlocin i kazna
» Zlocin i Kazna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: