Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Na Pagu pronađeno golemo jaje

Go down 
Autor/icaPoruka
Rain
Admin
Rain

Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Registration date : 15.09.2007

Na Pagu pronađeno golemo jaje Empty
PostajNaslov: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 3:24 pm

Na Pagu pronađeno misteriozno golemo jaje

Na Pagu pronađeno golemo jaje Zaneggtxtrc7

Josip Paladina (50), ugostitelj iz Kolana u Potočnici kraj ornitološkog rezervata Kolanjsko blato, pronašao je golemo jaje, teško 1,3 kg. Kad ga se obriše krpom, ispušta kapljice koje vrlo neugodno vonjaju.

Nikada u životu nisam vidio ovakvo čudo. Uzeo sam jaje, ponio kući te ga izvagao. Njegova me težina šokirala. kaže Paladina, koji je jaje postavio u slamnato gnijezdo, kako bi se iz njega izleglo možda i neko čudovište. Ne bi me začudilo da se u njemu skriva izvanzemaljac dodao je. Paški su lovci potvrdili da je to golemo jaje pravo čudo. Na Pagu nema nojeva, ali ni ženka noja ne može snijeti tako veliko jaje kažu lovci.

Mještani Kolana su se složili da se na Pagu čuda često događaju pa ni ovo, ističu, ne iznenađuje. To je jedno u nizu čuda,kažu. Istovremeno, iz Ornitološkog zavoda kažu da je riječ o jajetu noja, koje zaudara zbog truljenja.

Izvor: www.vecernji.hr

...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 3:28 pm

Bit će da su ornitolozi u pravu, a organske tvari koje trule se osim toga i šire i napuhavaju pa zato to probija van. No bilo bi zgodno i zanimljivo da se izlegne nekakvo čudovište ili vanzemaljac.
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Registration date : 20.09.2007

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 3:40 pm

ma, ima u bosni i veće... lolcina lolcina
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 4:01 pm

Vjerovatno je ipak to samo nojevo jaje. Ali je pitanje kako je dospijelo na Pag.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 4:14 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Vjerovatno je ipak to samo nojevo jaje. Ali je pitanje kako je dospijelo na Pag.

Ostavio ga neki zafrkant da zbunjuje ljude... lolcina
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek

Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 4:22 pm

svjetloisjena je napisao/la:

ne gledajte u mene... cerek
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 4:24 pm

vruća mačka je napisao/la:
svjetloisjena je napisao/la:

ne gledajte u mene... cerek

Zar si bila nedavno na Pagu?

Inače Pag je poznat po onim neobičnim krugovima koji su se pojavili u kamenjaru i nisu nikad bili razjašnjeni, samo se na njih pomalo zaboravilo.

Ako netko ima nešto o tome, bilo bi zanimljivo pročitati :)
[Vrh] Go down
F4ll3nJ0k3rXIII
Prašina

Male
Scorpio Rooster
Broj postova : 4
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 6:40 pm

Neka ga malo podgrije,pa cemo dobit jurassic park
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 6:41 pm

mozda su izvanzemaljci donijeli nojevo jaje na pag? :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 6:45 pm

silver je napisao/la:
mozda su izvanzemaljci donijeli nojevo jaje na pag? :D

Oni moji ne. To je bilo dosta davno, potražit ću :D
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL

Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimečet pro 27, 2007 8:05 pm

bilo bi bas cool da se iz tog jajeta izleze jedno reptilsko bice, mozda Drako. :D
[Vrh] Go down
windmill
Stanica

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 10
Registration date : 25.02.2008

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimeuto vel 26, 2008 12:38 pm

taj Pag je najmisteriozniji otok u Hrv. koliko se tamo stvari događalo kao krugovi.... mozda je ispod otoka skriveno nesto.Kakav tripod
[Vrh] Go down
snark
Žaba
snark

Male
Aquarius Rooster
Broj postova : 248
Registration date : 19.04.2008

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimened lip 08, 2008 2:18 pm

ja zivim na viru dakle preko puta paga, bas na liniji pojavljivanja NLO, u zadnjih deset godina nisam nista neobicno primijetio. preko vira leti mnogo aviona, i to vrlo nisko jer je blizu aerodrom. to jaje je vjerovatno nojevo, a ono sto su vidjeli oni policajci, to ne znam jer tada nisam zivio ovdje. mogu samo reci da je pag lijep otok...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimened lip 08, 2008 2:23 pm

snark je napisao/la:
ja zivim na viru dakle preko puta paga, bas na liniji pojavljivanja NLO, u zadnjih deset godina nisam nista neobicno primijetio. preko vira leti mnogo aviona, i to vrlo nisko jer je blizu aerodrom. to jaje je vjerovatno nojevo, a ono sto su vidjeli oni policajci, to ne znam jer tada nisam zivio ovdje. mogu samo reci da je pag lijep otok...

Jučer sam ti, čini se, bila vrlo blizu, u susjednjem Ninu :)

snark, zašto ne staviš nekakav avatar da te bude lakše uočiti. Ako ne znaš kako, pošalji mi poruku pa ću ti sve objasniti mase
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimesub sij 31, 2009 11:41 pm

Pa to je da rikneš od smijeha od čega se sve prave misterije i vijesti za medije! Obično nojevo jaje koje već spomenute šaljivđije mogu ostaviti bilo gdje. lolcina
[Vrh] Go down
Thor
PraGlodavac
Thor

Male
Aquarius Rat
Broj postova : 694
Registration date : 27.10.2007

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimened vel 01, 2009 12:18 pm

Svjetloisjena je napisao/la:

Pazi vrlo lako moguće. Ljudi kojiuma je dosadno u životu rade svakakve glupe stvari.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimened vel 01, 2009 12:21 pm

Thor je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:

Pazi vrlo lako moguće. Ljudi kojiuma je dosadno u životu rade svakakve glupe stvari.

Je, slažem se. Pa ovo gore je stvarno i bilo moje mišljenje, a smijala sam se zbog pomisli na tu cijelu priču... cerek
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist

Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Registration date : 22.06.2008

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimepet sij 08, 2010 1:39 am

Snesla ga Sandra..........
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo

Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Registration date : 02.08.2008

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimesub sij 09, 2010 4:41 pm

@ Svjetloisjena

Moje mišljenje je kombinacija vaših.
Mislim da je to nojevo jaje,ali da ga je netko donio na Pag ne zbog zafrkancije,,nego jer je mozda taj netko zeljan paznje
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimesri sij 13, 2010 11:56 pm

ja ljetujem preko puta Paga (Sabunike,Nin) po ovom Pag je jakoooooooo misteriozan :D
[Vrh] Go down
Reaper
Stanica
Reaper

Male
Cancer Goat
Broj postova : 23
Registration date : 06.08.2009

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimeuto svi 31, 2011 1:54 pm

I sta se izleglo iz jajeta 3 godine poslije?
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4
Fantom

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitimeuto svi 31, 2011 3:23 pm

A kolika je onda koka morala biti kad je toliko jaje.. confused
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Na Pagu pronađeno golemo jaje   Na Pagu pronađeno golemo jaje Icon_minitime

[Vrh] Go down

Na Pagu pronađeno golemo jaje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.