Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?

Go down 

Da
Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_lcap33%Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_rcap
 33% [ 3 ]
Ne
Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_lcap22%Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Svejedno mi je
Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_lcap44%Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_vote_rcap
 44% [ 4 ]
Ukupno glasova : 9

Autor/icaPoruka
Magic
PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Cat
Broj postova : 578
Registration date : 16.10.2011

Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Empty
PostajNaslov: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 1:06 pm

Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu tipa Skype ili Windows Live Messenger?
Ili možda mislite da bi se tako mogla izgubiti čar komentiranja i čekanja odgovora? :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12345
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 2:36 pm

Ne, jer mislim da ne odgovara tipu komunikacije (prvenstveno tematskim raspravama) koji bi trebao biti prisutan na forumu.
Mislim da bi postovi definitivno izgubili na kvaliteti, ukoliko bi imali brzi chat.

Pračovjek
Madonna

Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Registration date : 07.11.2010

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 3:20 pm

svejedno mi je...ionako ne bih sudjelovao jer mi je to prebrzo...bolje polako ali sigurno...@ roll
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan

Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2000
Registration date : 22.03.2011

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimeuto sij 10, 2012 4:05 pm

Ne jer..... ne zubi

Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword

Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Registration date : 30.12.2011

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimesub sij 21, 2012 4:10 pm

bas me briga zubo
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitimepon sij 23, 2012 11:55 pm

Svejedno mi je, ionako sumnjam da bi ga koristio.
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu?   Dali bi ste htjeli brzi chat na forumu? Icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 1.