Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

memoriska kartica

Go down 
Autor/icaPoruka
Sasa-sale
Stanica

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 10
Registration date : 08.12.2011

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitimeuto sij 10, 2012 9:51 pm

Danas sam kupio memorisku karticu od 4GB i stavio je u mob.Neznam gdje da idem i namjestim da mi se šalje na memorisku, a ne na uređaj.Možete li mi pomoći?
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Registration date : 16.10.2011

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: Re: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitimeuto sij 10, 2012 9:56 pm

Pa, sko ideš preko USB-a, odnosno kompjutora nemoj prebacivati na mobitel, već prebacuj na memorijsku karticu. A ako misliš preko bluetootha (Ne znam sada kako se piše) onda moraš otići u opcije na mobitel i nešto srediti u opcijama gdje da ti se šalju pjesme slike i sl. .
[Vrh] Go down
Sasa-sale
Stanica

Male
Cancer Rooster

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: Re: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitimečet sij 12, 2012 11:09 am

pokušao sam napjestiti sve opcije sam pregledao nigdje nema.Ako stavim preko USB-a onda mi na mobitelu se pokaže da odaberem:
PC internet
Masovno spremanje
PC suite
Sinkronizacija glazbe.

Imam Widows 7 i probao sam da kompjuter traži uređaje(upravljačka ploča>uređaji i pisači>traži uređaj)no nije našao mobitel(siguran sam da je na mobitelu bio uključen bluetooth)
[Vrh] Go down
Sasa-sale
Stanica

Male
Cancer Rooster

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: Re: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitimečet sij 12, 2012 11:17 am

Uspio sam si preko kompjutera a preko mobitela na mobitel nisam.Ionako ne trebam preko mobitela jer imam youtube downloader.Hvala.
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Registration date : 16.10.2011

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: Re: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitimečet sij 12, 2012 12:41 pm

Drago mi je ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content

memoriska kartica Empty
PostajNaslov: Re: memoriska kartica   memoriska kartica Icon_minitime

[Vrh] Go down

memoriska kartica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.