Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Transurfing - Vadim Zeland

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:39 am

Transurfing - Vadim Zeland  Transurfing1

Kako vam se svidja tehnika Transurfinga koju opisuje Vadim Zeland?

Transurfing se temelji na postavci o gotovo beskonacnom prostoru varijanti po cemu su moguci/ostvarivi svi zamislivi potencijali u ovisnosti uskladjenosti nase energije/vibracije sa odredjenom varijantom.

Prvotno je izdano 3 knjige ali danas ih vec ima preko 10. Ja sam procitala prve tri i autor lijepo prezentira stara znanja na nacin lako shvatljiv zapadnom svijetu :)
[Vrh] Go down
MegaMind
Stanica



Male
Virgo Dog
Broj postova : 15
Age : 29
Registration date : 09.07.2012

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimesri srp 11, 2012 1:24 am

Čuo sam za te knjige i planiram ih pročitati. Je li to nešto slično kao tajna, pozitivne misli, vibracije, energija...?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimesri srp 11, 2012 11:32 am

Da, nesto kao to ali ne tako banalno kao "Tajna" :)
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimečet lis 23, 2014 2:50 am

http://www.bebamur.com/vadim-zeland.html

da malo pokrenem temu... dakle, je li ko radio tehnike koje opisuje Zeland i slažete li se s ovim što je napisano? Ja sam malo skeptična, čini mi se kao da otkriva toplu vodu i ne slažem se baš s ovim dijelom kad kaže da soli zakrčuju energetske tokove. Argument tipa "nijedna životinjska vrsta osim ljudi ne soli hranu" mi je bezveze, iskreno. Osim toga, ja mislim da bih bez soli u ishrani prosto umrla, jer mi je krvni pritisak ko u mrtvaca. :/
Frend mi kaže da mu je ova knjiga promijenila život, a ja se sklanjam od tih stvari u posljednje vrijeme jer mi ne treba još jedan ogroman prevrat a osim toga to je jeftina fraza. Pet tomova knjige i šta, svi ćemo postat happy i ostvarit sve svoje snove a mogli smo i dosad, bez tih pet tomova knjige, jer ima bezbroj stvari koje su već izdate na ovu temu i zaista ne vidim zašto je baš transurfing tako poseban. to su samo moja razmišljanja, možda neko ima drugačije iskustvo? :/
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimečet lis 23, 2014 10:00 pm

Istina je da životinje ne sole hranu, međutim one konzumiraju sol jedući meso drugih životinja i ližući zemlju, kamenje i stijenje. Dakle, životinjama treba sol da bi preživjele. U tom smislu Zeland nije u pravu da životinje ne konzumiraju dovoljno soli. Kad ne bi konzumirale dovoljno soli, izgubile bi apetit u ubrzo umrle. Zna se koliko soli je ljudima potrebno, no istina je da ljudi konzumiraju uglavnom previše soli.

Nisam inače čitao ove knjige pa ne bih znao o ostalome, međutim blesava mi se čini konstatacija da soli zakrčuju energetske tokove?! Možda da previše soli zakrčuje tokove, to bih se složio, jer ničega previše nije dobro.
[Vrh] Go down
Bella.Lilly
Riba



Female
Sagittarius Monkey
Broj postova : 107
Age : 31
Registration date : 09.07.2013

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimesri pro 31, 2014 10:59 am

Transurfing nije tehnika samousavršavanja, već način razmišljanja i delovanja da dobijete ono što želite.
Zašto se želje ne ispunjavaju, a maštanja ne ostvaruju? Da bi se željeno realizovalo u stvarnosti, potrebno je znati izvršiti „narudžbinu“. Transurfing daje konkretne metode kako uspešno da izvršite „narudžbinu“. To su prvi koraci „čarobnjaka“.
Verujemo da ćete, želeći sebi najbolje, biti nestrpljivi da primenite praktične metode i oduševićete se kada vidite kako deluju!
Zato budite sa nama i prepustite se „transurfovanju“ kroz prostranstvo varijanti i održavanju ravnoteže na talasu sreće! :-)


ovo je sa facebook grupe "Transurfing Balkan". bas me zanima sta (i ko) se nalazi tamo, mada izdaleka mi se cini da je ta grupa cisto sranje puno nekih beskorisnih samozivih budala koje beskrajno filozofiraju i rasipaju dragocjenu energiju. :/
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimened sij 04, 2015 6:16 pm

@Bella...ja sam pročitala prvih par knjiga. Imam ih sve (dobila sam na poklon) ali nisam još sve pročitala. Možda su nekom, tko se prvi put susreće s takvim razmišljanjima, te knjige revolucionarne. Meni su odlično objašnjenje i to mi se jako sviđa.

Ne bih rekla da je naglasak na tome da se dobije što se želi. Mislim da je na tu shemu više ona knjiga "Tajna". Zeland ovdje objašnjava kako stvari funkcioniraju i to radi zbilja dobro.

Da li se moglo u manje knjiga? Možda i jeste. Pogotovo za neke ljude koji imaju neko predzanje ali ne želim se postavljati kao mjerilo jer nekom drugom možda treba još više knjiga i još više pojašnjenja.

Ljudi koji se okupljaju oko, nazovimo to, filozofije Transurfinga su samo ljudi, isti kao i svi ostali koji se okupljaju oko bilo koje religije, teorije ili filozofije. Ako ćeš suditi prema ljudima i koliko ti se oni sviđaju onda možeš odustat od svih mogućih teorija jer će svugdje bit onih koji ti ne pašu.

Jedini pošteni način da nešto naučimo je, u pravilu, putem vlastitog iskustva. Ako te zanima o Transurfingu pročitaj prvu knjigu-dvije :) Nisu opsežne i sumnjam da će ti okrenut svijet naopačke :D

[Vrh] Go down
kjersti
Višestanični organizam
kjersti


Female
Scorpio Cat
Broj postova : 85
Age : 36
Registration date : 19.09.2010

Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitimepet lis 02, 2015 6:19 pm

transurfing me svojedobno spasio i poslužio kao odlična odskočna daska za razumijevanje ovoga stanja što se život zove :)
isto tako, iz sadašnje perspektive mi se čini da je vadim dosta toga iskomplicirao.
svakako preporuka svima! meni je najdraza peta knjiga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Transurfing - Vadim Zeland  Empty
PostajNaslov: Re: Transurfing - Vadim Zeland    Transurfing - Vadim Zeland  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Transurfing - Vadim Zeland
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Transurfing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Svijet knjige-
Forum(o)Bir: