Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse
Broj postova : 191
Registration date : 21.12.2007

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Empty
PostajNaslov: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimened pro 30, 2007 10:12 pm

http://www.val.hr/php/index.php?option=com_content&task=view&id=49&Itemid=69
Što mislite o tome?
Ako netko zna neka mi objasni na koji nacin su te osobe kontaktirale Kasiopejce (što je ona ploča)?
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimened pro 30, 2007 10:13 pm

ovo gore je samo 1.dio
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena

Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon pro 31, 2007 11:17 am

Ja sam pročitala dio tih transkripata, i zanimljivi su. Svakome bi preporučila to.
A što mislim o tome, teško je opisati. Neke stvari su predetaljno opisane, i ne znam koliko ljudska mašta može tih stvari izmisliti, a opet neke stvari su donekle nerealne. Najbolje bi bilo da svatko pročita barem dio pa da sam ocijeni.
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon pro 31, 2007 4:25 pm

malena je napisao/la:
Ja sam pročitala dio tih transkripata, i zanimljivi su. Svakome bi preporučila to.
A što mislim o tome, teško je opisati. Neke stvari su predetaljno opisane, i ne znam koliko ljudska mašta može tih stvari izmisliti, a opet neke stvari su donekle nerealne. Najbolje bi bilo da svatko pročita barem dio pa da sam ocijeni.
Istina samo što nerazumijem na koji način su uopće komunicirali sa njima.
[Vrh] Go down
CoOoler
Prašina

Male
Capricorn Horse
Broj postova : 3
Registration date : 01.01.2008

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 01, 2008 11:42 pm

ma živa glupost. totalna izmišljotina.. ali ima na tom linku i nešto o denzitetima , i o tome kako bi se ubrzo trebali prosvijetliti ,
što mi se čini , u najmanju ruku zanimljivo...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 01, 2008 11:48 pm

Meni je knjiga na ovom LINKU bila lijepa i dosta toga pojasnila. Prevelo ju je više ljudi pa je malo neobičan utisak, ali isplati se potruditi, ja sam je pročitala na mah, a tako čitam stvari koje mi s edopadaju :)
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 01, 2008 11:54 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Meni je knjiga na ovom LINKU bila lijepa i dosta toga pojasnila. Prevelo ju je više ljudi pa je malo neobičan utisak, ali isplati se potruditi, ja sam je pročitala na mah, a tako čitam stvari koje mi s edopadaju :)

pročitala, i mogu reći da je jako zanimljivo
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:20 am

hmm... datum je 23.06.1994., bar piše. a pitam se kad je to stvarno na netu izašlo.. i jesu li se ovi događaji stvarno dogodili.

Citat :
O: Invazija iz svemira ubrzo. Četiri do šest godina. Bitka između snaga dobra i zla. Čekajte blizu. Gledajte daleko. Slušajte. Mexico pada; Etiopija potresi; Septembar oba će se dogoditi. Blizu januara: bomba u Parizu; snježna oluja London, 109 umiru; pad aviona Tahiti; kolera u Montani, januar. Vlada SAD iza potresa u Kaliforniji. Tri ubrzo. Oklahoma politička otmica u februaru. Velike novosti.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:25 am

silver je napisao/la:
hmm... datum je 23.06.1994., bar piše. a pitam se kad je to stvarno na netu izašlo.. i jesu li se ovi događaji stvarno dogodili.

Citat :
O: Invazija iz svemira ubrzo. Četiri do šest godina. Bitka između snaga dobra i zla. Čekajte blizu. Gledajte daleko. Slušajte. Mexico pada; Etiopija potresi; Septembar oba će se dogoditi. Blizu januara: bomba u Parizu; snježna oluja London, 109 umiru; pad aviona Tahiti; kolera u Montani, januar. Vlada SAD iza potresa u Kaliforniji. Tri ubrzo. Oklahoma politička otmica u februaru. Velike novosti.

Zbog tih stvari i ne vjerujem osobito u transkripte, no u njima ima puno dobrih i univerzalnih informacija. A proročanstva i inče uzimam u razmatranje s velikim oprezom, o tome sam već pisala drugdje, naprosto mislim da nisu moguća. No neke stvari tamo su jako lijepo opisane i to volim. Ja sam više duhovnjak nego istraživač misterija :)
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimesri sij 02, 2008 12:40 am

silver je napisao/la:

Citat :

Ako si čitao dalje te transkripte mogao si vidjeti da su u jednom dijelu napomenuli da nam oni ne daju konkretne informacije jer na taj način ništa ne bismo razumijeli...već govore u nekakvim metaforama. Stoga ovo probaj protumačiti na drugačiji način...možda da će se svi ti događaji odvijati u razdoblju od 4-6g. Dok čitaš transkripte razmisli malo o njima i ono što u početku djeluje kao proročanstvo da će 2012.g biti nekakva kataklizma kasnije su pojasnili da nemora biti uopće mrtvih već da to označava smrt trenutne svijesti 3.denziteta i početak nove na 4.denzitetu.Evo, toliko od mene za sad :bounce:
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain

Male
Libra Rat
Broj postova : 2812

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimesri sij 02, 2008 1:38 am

[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimečet sij 03, 2008 5:30 pm

Rie je napisao/la:
Nisam skroz siguran ali nije li to ovo:

https://ce-4.forumotion.com/bliski-susreti-f6/talas-t83.htm

To je samo mali dio tih transkripata.
Ima toga još hrpa.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:43 am

Procitala sam gotovo sve, pazljivo i selektivno... i ima tu dosta dobrog materijala, kao i gomila licnih pitanja i podataka koja me ne zanima... Sve u svemu, mislim da ih vredi procitati...

Sto se tice nacina komunikacije, koliko ja mogu da primetim, dva su, i to koriscenje table za komunikaciju sa visim entitetima, ozbiljnije varijante table za prizivanje duhova... grupni rad, a neka vrsta pokazivaca se krece po poljima sa alfanumerickim simbolima. Drugi metod je kanalisanje nekog entiteta, slicno recimo medijumu... *
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepet sij 04, 2008 4:46 pm

zvezda je napisao/la:
Procitala sam gotovo sve, pazljivo i selektivno... i ima tu dosta dobrog materijala, kao i gomila licnih pitanja i podataka koja me ne zanima... Sve u svemu, mislim da ih vredi procitati...

Sto se tice nacina komunikacije, koliko ja mogu da primetim, dva su, i to koriscenje table za komunikaciju sa visim entitetima, ozbiljnije varijante table za prizivanje duhova... grupni rad, a neka vrsta pokazivaca se krece po poljima sa alfanumerickim simbolima. Drugi metod je kanalisanje nekog entiteta, slicno recimo medijumu... *

Eeee, to me najviše zanimalo. Mislio sam da je tako ali nisam bio siguran.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimened sij 06, 2008 2:37 am

Sta da ti kazem?... Tu sam da pomognem... ;) *
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Registration date : 26.12.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon sij 07, 2008 9:25 am

zvezda je napisao/la:
koriscenje table za komunikaciju sa visim entitetima, ozbiljnije varijante table za prizivanje duhova... grupni rad, a neka vrsta pokazivaca se krece po poljima sa alfanumerickim simbolima.
Mislila si na ovo

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Glowouijale9.th

Ouija ploca
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon sij 07, 2008 10:58 am

Mislila sam da je samo channeling korišten.
[Vrh] Go down
Galileo Galilei
Superprašina
Galileo Galilei

Male
Pisces Rat
Broj postova : 11032
Registration date : 26.12.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon sij 07, 2008 11:03 am

Nisam bas upoznat sa tom materijom, ali sam vidio da je zvezda spominjala neku plocu sa slovima, pa sam se toga sjetio i pronasao
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon sij 07, 2008 11:12 am

Da, vidim i ja da je zvezda našla informacije, ono što sam ja čitala činilo se kao izravni razgovor, dakle channeling. A ovo s pločom - to dosta dugo traje, ide se slovo po slovo, ne znam jesu li koristili visak ili neko drugo pomagalo, voljela bih da zvezda to još malo pojasni :)
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimepon sij 07, 2008 5:34 pm

svjetloisjena je napisao/la:
Da, vidim i ja da je zvezda našla informacije, ono što sam ja čitala činilo se kao izravni razgovor, dakle channeling. A ovo s pločom - to dosta dugo traje, ide se slovo po slovo, ne znam jesu li koristili visak ili neko drugo pomagalo, voljela bih da zvezda to još malo pojasni :)

Čitao sam ja transkripte i u jednom dijelu dosta daleko ovi ljudi pitaju kasiopejce zasto to sve ide tako sporo JEDNO PO JEDNO SLOVO. Očito je da je korištena ta ploča jer se i ona spominje, a kasiopejci se kasnije i zahvale ljudima što su dodali još znakova na ploču... Evo sad barem znam kako izgleda ta 'mistična' ploča suspect .
Galileo je u pravu
[Vrh] Go down
Promatrač
Stanica
Promatrač

Male
Gemini Rat
Broj postova : 10
Registration date : 07.01.2008

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 12:17 am

Mislim da to se sa Kasiopejcima nije glupost.
Počeo sam od Castanede, doživio svakakva čudna iskustva kroz jedno desetljeće i na kraju našao mnogo tog korisnog u transkriptima i povezao što mi se to, kako i zašto desilo.
Još čitam transkripte kako stignem po redu.
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 1:04 am

Promatrač je napisao/la:
Mislim da to se sa Kasiopejcima nije glupost.
Počeo sam od Castanede, doživio svakakva čudna iskustva kroz jedno desetljeće i na kraju našao mnogo tog korisnog u transkriptima i povezao što mi se to, kako i zašto desilo.
Još čitam transkripte kako stignem po redu.

Ja također smatram da nije glupost jer i da je neznam kome bi se dalo toliko toga pisat a da je na kraju laž...
Ugl. ako nije problem nam reci malo što si to u transkriptima povezao sa svojim iskustvima i podijeli neka od njih s nama ako nije problem.
[Vrh] Go down
Merkurica
Čovjek
Merkurica

Female
Capricorn Cat
Broj postova : 3886
Registration date : 24.12.2007

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 1:12 am

Te sam transkripte čitala prije dvije godine, ali nisam ih u cijelosti pročitala jer su mi smetala ona osobna pitanja kojih zaista dosta ima. roll
Međutim, s druge strane, neke moje dvojbe oko djelovanja svetaca u smislu pomoći pojedincima, prestale su biti dvojbama. Podatak da postoje na jednom nivou postojanja s isključivim ciljem pomoći ljudima, dosta dobro se uklopio u neka moja razmišljanja.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 3:32 am

Ja zato iz svojih primeraka brisem te licne podatke, zamaraju me...

Dobrodosao, Promatrac!!!

A za detalje... da vidimo...

23.06.1994. oko 10:30 navečer, F., Laura, S. Nacrtali smo nekoliko Reiki simbola i stavili ih ispod ploče ...
...
Stvarno nemam snage da sada ponovo listam sve te stotine stranica, ali negde se govori da je placenta sletela sa ploce, negde drugde da su dodali nove simbole na nju radi postizanja brzine u komunikaciji, negde da greske u spelovanju nisu ispravljane radi autenticnosti (spelling greske su moguce samo kod pisanja, ne i govora), itd...
Dakle, mislim da su koristili malo usavrsenu verziju table za komunikaciju, a sta bi bila placenta? - valjda onaj mali predmet koji se pomera kada na njemu drzis ruke i pokazuje slova... Negde se neko povremeno zali da ga ruke zabole kada ovi ubrzaju sa saopstavanjem informacija... *
[Vrh] Go down
razzor123
Riba
razzor123

Male
Libra Horse

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitimeuto sij 08, 2008 2:47 pm

zvezda je napisao/la:
Ja zato iz svojih primeraka brisem te licne podatke, zamaraju me...

Dobrodosao, Promatrac!!!

A za detalje... da vidimo...

23.06.1994. oko 10:30 navečer, F., Laura, S. Nacrtali smo nekoliko Reiki simbola i stavili ih ispod ploče ...
...
Stvarno nemam snage da sada ponovo listam sve te stotine stranica, ali negde se govori da je placenta sletela sa ploce, negde drugde da su dodali nove simbole na nju radi postizanja brzine u komunikaciji, negde da greske u spelovanju nisu ispravljane radi autenticnosti (spelling greske su moguce samo kod pisanja, ne i govora), itd...
Dakle, mislim da su koristili malo usavrsenu verziju table za komunikaciju, a sta bi bila placenta? - valjda onaj mali predmet koji se pomera kada na njemu drzis ruke i pokazuje slova... Negde se neko povremeno zali da ga ruke zabole kada ovi ubrzaju sa saopstavanjem informacija... *

E o tome ti stvarno neznam ništa reći. Ako nađeš nešto, obavijesti nas dance
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?   Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...? Icon_minitime

[Vrh] Go down

Transkripti Kasiopejaca - Još jedna glupost ili...?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next