Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudni događaji, molim pomoć

Go down 
+7
Kahali
Akasha
Madonna
amenities
Athena
Archangel
Skywatcher
11 posters
Autor/icaPoruka
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 8:39 pm

Ovako, unaprijed se ispričavam ako sam pogriješio podforum, al tu često čitam pa ako treba neka modovi premjeste.
Prije jedno 2 tjedna, moja djevojka je čistila sobu, podigla madrac i našla 2 para istih čarapa, poptuno nove, samo bez bar koda, cijene, zemlje proizvodnje itd. Veličina čarapa NE odgovara nikome od ukućana. Oni jednostavo neznaju od kud to tamo, jer nitko nije takve čarape kupio, a pogotovo stavio pod madrac. A i nema smisla da ti neko za poklon kupi čarape pa ti ih stavi pod madrac.
Danas je njena mama našla u SVOJOJ ladici naušnice, i niko nezna čije su.
Da li netko od vas možda zna, dali to ima neko značenje ili nešto pošto je sve to malo čudno.

Unaprijed hvala,
Sky
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:06 pm

Ovo za čarape ima nekoliko mogućih objašnjenja. Pada mi na pamet mogućnost da ako niste prvi stanari u toj kući u kojoj sada živite, da je to ostalo od prošlih stanara. Druga mogućnost je da je neki drugi prijatelj tvoje djevojke ostavio i čarape i naušnice. Zašto, to ne znam, morao bi pitati njega (ili nju).

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:09 pm

Zaboravio sam napisati da su oni u taj stan donjeli svoj namjestaj, a prije godinu dana su mijenjali madrac taj. Hehe ovo s drugim prijateljem ne drži vodu miga
jednostavno nema objašnjenja za te čarape i naušnice od kuda su došle.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:11 pm

Možda netko izvodi neke vračarije pa vam je podmetnuo čarape i naušnice.
Iako mi je nejasno zašto bi baš podmetnuli samo 'čiste' dotične predmete. scratch

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:15 pm

Kak misliš "čiste"? pa to je i mani palo napamet pa reko da vidim tu možda neko zna kakvo bi moglo bit značenje tih predmeta u "vračarijama" ako se o tome radi
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:16 pm

Ako su vradžbine u pitanju, onda je to netko ko je bio u kući. Ako nije provaljivao da bi to ostavio. U svakom slučaju, to bi moglo suziti broj osumnjičenih.

Ako je prošlo godinu dana od kako je madrac mijenjan, da nije možda nekome ko ih je tada kupio ispalo i poslije zaboravio?

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:19 pm

Skywatcher je napisao/la:
Kak misliš "čiste"? pa to je i mani palo napamet pa reko da vidim tu možda neko zna kakvo bi moglo bit značenje tih predmeta u "vračarijama" ako se o tome radi
Pa kažeš da su čarape praktički nove, ništa nije bilo npr. umotano u čarapu, sa naušnicama također nije bilo ništa čudno, upakirano.
Obično se kod vradžbina napravi neki 'ritual' sa predmetima, ne baci se samo čiste čarape pod madrac i sl. :P

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepet vel 24, 2012 9:25 pm

@Archangel- nije 100% ispalo, a i broj nikome ne odgovara, sve je bilo čišćeno prije madraca novog

@Athena- da čarape su ful nove, još povezane s onim koncem i etiketom bez cijene i bar koda, a naušnice isto nisu ničije i od svih ladica u tom elementu baš u ladici od njene mame.

a ko zna, vjerojatbno nije ništa al čudno je to malo, jednostavno neobjašnjivo
[Vrh] Go down
amenities
Višestanični organizam
amenities


Male
Aries Monkey
Broj postova : 44
Age : 31
Registration date : 05.09.2011

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimeuto vel 28, 2012 3:15 pm

Ne sjećam se da je se meni neka stvar pojavila, ali sam svjedočio gubljenju stvari.
Npr. jednog dana sam išao ulicom sa sestrom. Ona je prevrtala prsten po ruci. Došli smo do stepenica na ulici, četiri ili pet, i njoj je odjednom ispao prsten. Mi smo ga tražili pola sata, ali ga nismo uspjeli pronaći. Ja sam si kao objašnjenje uzeo da smo ga nekako izostavili jer je to bilo predvečer, iako smo oboje uzeli mobitele i svijetlili po tlu nebi li ga pronašli.

P.S. Mala zanimljivost: ona je taj prsten pronašla na stubištu.
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimesri vel 29, 2012 6:56 pm

mozda su zbilja u pitanju nekakvi uroci ili salijevanje strave odnosno vrazbine,ali ostaje cudno da su te stvari nove bez ikakvih dodataka,ciste i sl.sto onda ne drzi vodu...no svakako treba pricekati pa ako se nesto cudno pocne desavati,nekakvi zdravstveni ili dusevni problemi kod nekog od ukucana onda vjerojatno jest nekakav urok,a ako pak ne onda nikom nista,sve ce se zaboraviti...@
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimesri vel 29, 2012 7:12 pm

Za svaki slučaj spaliti nađene stvari (ako se uspostavi da nisu ničije od poznanika, da se ne bi spalio pra pra prabakine naušnice pa da ja na***em radi davanja savjeta xD)
[Vrh] Go down
Skywatcher
Stanica
Skywatcher


Male
Aries Dragon
Broj postova : 18
Age : 36
Registration date : 25.04.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimepon oľu 05, 2012 1:59 am

hvala na odgovorima i pomoći, spalit će čarape i te naušnice. vidjet ćemo hoće se kaj događat dalje
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimeuto oľu 06, 2012 7:36 pm

nema na cemu...@ miga
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimesub tra 14, 2012 9:00 pm

Madonna je napisao/la:
mozda su zbilja u pitanju nekakvi uroci ili salijevanje strave odnosno vrazbine,ali ostaje cudno da su te stvari nove bez ikakvih dodataka,ciste i sl.sto onda ne drzi vodu...no svakako treba pricekati pa ako se nesto cudno pocne desavati,nekakvi zdravstveni ili dusevni problemi kod nekog od ukucana onda vjerojatno jest nekakav urok,a ako pak ne onda nikom nista,sve ce se zaboraviti...@


1. "salijevanje strave odnosno vradžbine" ahahah, kao to je ista stvar s.strave i vradžbina pa ti onako tek toliko da se zna o čemu se radi malo podrobnije.

2. Nema nikakve veze jesu li to Mujine čarape stare 10 godina koje smrde do stana Ispod
ili su nove iz dućana niakd nošene. Ako se netko bavio bilo čim vezano za ceremonijalno/pučko čaranje taj predmet može biti kutija šibica ili cipela uopće nije bitno (jedino što je malo teže "radit" sa plastičnim i sličnim artificijelnim materijalima-stvarima), takodjer ukoliko je to što spominjemo u pitanju cilj bi bio da netko od ljudi koji tamo žive te čarape ili naušnice i upotrijebi jer bi se tako impregnacija ili titraj bioplazme (frekvencije) na taj način najlakše prenio na nekoga (iako pučki Vračevi ni ne znaju zašto to i kako zapravo radi jer je jedino što oni rade zamišljanje mogućeg (često lošeg) scenarija te
potaknuto mržnjom ili nekom drugom idejom za koju žele da se ostvari..
to je nažalost već dosta da se neka od namjera takvog "vrača" i ostvari jer je njegova beskrupulozna odluka, jaka namjera i svakodnevno ponavljanje nekakvog (bilo kakvog) fizičkog ceremonijala nad predmetom zapravo ništa drugo nego gomilanje mržnje, sexualne želje ili neke od brojnih drugih mogućnosti koje bi netko takav mogao imati te u konačnici i otvaranje mentalnog tunela prema "žrtvi".
Kao što spomenuh ovo su primitivne metode (najrasprostranjenije u našem Zagorju,
Podravini i Istri) i jako rijetko itko od tih ljudi zna mehanizme koji se dogadjaju prema i nazad od subjekta a kojem radi jer da ih barem i približno poznaju nikada im nebi palo napamet raditi sličnu stvar.. kako ih ne znaju tako su i konzekvence po njih slabije jer što je manje individua svjesna to ima slabije i manje kušnje i efektivne Kozmičke Bumerange.

P.s. Nitko nije spomenuo moguću materijalizaciju ili fizičko relociranje tih stavri koje se na nekim mjestima dešava relativno često... Ja bih savjetovao (ako su se u medjuvremenu desile i neke druge stvari) da kontaktiraju bivše stanare i pitaju ih dali su ikada išta primjetili te vrste.. ako jesu i ako žele da prestane dovoljno je učiniti jedan ozbiljniji proces 'čišćenja elementima' i negdje ostaviti jedan, barem približno dobro sastavljen, zaštitni Artefakt (zato jer 'namjera dolazi od osobe koja je jako vezana za materijalni aspekt i biti će i više nego dovoljno da nema više nikakva utjecaja u tom stanu)
[Vrh] Go down
tztekila
Stanica
tztekila


Male
Pisces Rat
Broj postova : 20
Age : 40
Location : Tuzla,BiH
Registration date : 28.07.2012

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimesub srp 28, 2012 3:19 pm

pozz drustvo,dosta sam bio na forumu kao gost citao pa rekoh vreme je da se i prikljucim...a za ovaj dogadjaj meni to lici na bacanje sihira(islam).Posto sam musliman i znam za dosta tih slucajeva bacanja cini preko predmeta..licnih ili ne...stoga oprez.Pre uzimanja tih stvari pomoli se bogu prouci nesto i van kuce stana zapali..pozzzz
[Vrh] Go down
FoxboroHotTub
Prašina
FoxboroHotTub


Male
Scorpio Rooster
Broj postova : 4
Age : 30
Location : Rijeka
Registration date : 19.01.2011

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimened stu 25, 2012 11:00 pm

Posuj predmete solju i zapali ih. Za svaki slučaj. ;)
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimesub srp 20, 2013 2:59 pm

Meni isto to zvuci na neku vradzbinu. Znam dosta slucajeva kada bace jaje(kokosije) u dvoriste ili pak znam slucaj kad se jedan par posvadjao i razveli i krenuli da pakuju stvari i kad su rasturali neki ormar ispod fijoke nadju dlaku zalepljenu selotejpom, posle se raspitivali i to znaci svadja u kuci ili tako nesto. To rade ljudi iz ljubomore ili vec zbog ne znam cega ali to rade starije generacije koje su iole to poznavale a mladje to vise i ne zanima tako da ce to najverovatnije izumrati i ostati samo bela magija. Ali poznavajuci ljude svasta ce biti.
[Vrh] Go down
Medeja
Stanica
Medeja


Female
Libra Dog
Broj postova : 23
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 21.06.2013

Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitimened srp 21, 2013 4:02 pm

Ako već ne znate o čemu je riječ onda je najbolje da se riješite toga. Ali to mi nikako ne liči na vradžbinu, ali što je sigurno, sigurno je.
Nego nije mi jasno da su čarape bile bez cijene i EAN koda, a imaju etiketu. Ako su kupljene od onih prodavača koji prodaju od vrata do vratu, onda je logično da nemaju kod i cijenu.
A što se tiče naušnica. Možda su od nekoga posuđene davno pa se zaboravilo il nesto tako..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudni događaji, molim pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Čudni događaji, molim pomoć   Čudni događaji, molim pomoć Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudni događaji, molim pomoć
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: