Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tretman trajnog mijenjanja boje očiju

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimečet oľu 22, 2012 10:54 pm

Želite li imati plave oči?
Odsad će vam za to biti potrebno samo 20 sekundi, koliko traje tretman koji omogućava mijenjanje prirodno smeđih u plave oči.

Kalifornijski oftalmolog Greg Homer razvio je lasersku tehniku koja omogućava da se smeđe oči pretvore u plave.
Tijekom svog istraživanja vodio se činjenicom da plave oči u sebi imaju smeđi pigment, melanin, u dubini šarenice i na površinskom sloju.

Na taj se način apsorbiraju druge svjetlosne čestice, dok se dužine kraćih svjetlosnih čestica raspršuju, čime se dobiva svjetliji izgled šarenice, pišu francuski mediji. Operacija se obavlja zahvaljujući Homerovoj tehnici 'Lumineye' i traje 20-ak sekundi, a zasniva na uklanjanju smeđih pigmenata s površinskog sloja šarenice.
Nakon interevencije, boja očiju se mijenja se postepeno 2-3 tjedna.

Operacije bi trebala koštati oko 3.600 eura, a primjena diljem svijeta očekuje se za 13 mjeseci. Ipak, morate biti u potpunosti sigurni želite li navdenu promjenu, jer 'povratak' na prirodnu boju očiju nije moguć. kava

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju 345gb9f

LINK http://magazin.net.hr/ljepota/savjeti/tretman-za-mijenjanje-boje-ociju

Što mislite o navedenoj inovaciji?
Da li bi se podvrgnuli takvom tretmanu ili vam je takva ideja neprivlačna? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
julija81
Žaba
julija81


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 217
Age : 42
Registration date : 15.10.2010

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 1:48 am

Ja se s time ne bih igrala. Dokazano je da svetlooki ljudi imaju slabiji vid u odnosu na one sa smedjim ili crnim ocima. Ko zna do kakvih ostecenja moze dovesti jedna takva intervencija.

_________________
...you can run, but you can not hide...
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 2:18 am

Ja sam se naježila ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 2:28 am

Meni je tako nešto katastrofalno. neides Što još neće izmisliti...
Boja očiju je individualna i ljudi bi to trebali cijeniti. Koliko samo raznih nijansi postoji, a neki su spremni to zamijeniti nekom umjetnom bojom, zauvijek.
Mislim da ljudi koji se odlučuju na takve drastične zahvate, poput mijenjanja boje očiju, imaju problem u vlastitoj glavi.

Nikad se ne bih odlučila za tako nešto, čak i da mi se moja boja očiju nimalo ne dopada. Inače, valjda je ovakva promjena moguća samo za ljude sa izrazito smeđim očima. Svejedno, koliko god neka boja bila (ne)tipična, ona je lijepa i posebna na svoj način.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 12:56 pm

Kao prvo reči ću da mi ide na živce što neki govore "aaa plave oči su najljepše", "ne, smeđe su najljepše", bla bla bla. Osobno ne vidim razlog opsjednutosti boje očiju. Meni su sve lijepe jer boja očiju koja ti je dana rođenjem uvijek paše uz crte lica osobe koja ih posjeduje. Ako je netko lijep, oči to samo nadopunjuju. Osobno imam neku čudnu nijansu između zelene i smeđe boje (malo prevladava smeđa) i koliko god netko mislio da je to glupa boja, ja sam zadovoljan. Nema šanse da se podvrgnem ovome ni da mi netko plati...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:29 pm

@Athena...a jel imaju problem u glavi i oni koji si povecavaju sise, usne, mozak (ups, to jos ne postoji), strcaju botox gdje stignu, umrtvljuju zivce na stopalima da bi mogle hodati u salonkama s potpeticom od 12cm citav dan i td.? Ili recimo one koje su stalno na nekim dijetama, koje su anorexicne ili bulimicne i tako... Ovo je samo jedna stvar u nizu i imam neki dojam da bi cak moglo postat i popularno :P


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:46 pm

Citat :
a jel imaju problem u glavi i oni koji si ...
Donekle.
Ovisno u tome u kakve se zahvate upuštaju i koliko 'daleko' su spremni ići. misli
Meni je prihvatljivo da se žene i muškarci odlučuju na neki estetski zahvat, ako će se radi toga bolje osjećati i ukoliko će ih to proljepšati. Naravno, sve u granicama umjerenosti i bez drastičnih promjena.

Npr. ako žena baš ravna kao daska, onda mi je prihvatljivo da ih malo poveća nekom metodom (po mogućnosti bez silikona) itd. Slično je i sa velikim ušima, sređivanjem osmijeha ili nečim trećim. Naravno, ako to nekog čini sretnijim i zadovoljnijim.

Ipak, ovo sa mijenjanjem očiju mi je znak totalne obijesti i proste dosade, a ne neke potencijalne promjene nabolje. Ne postoji najljepša boja očiju niti sve boje jednako dobro pristaju nekom licu. roll
Dakle, ovdje se (za mene) ne radi o nekom manjem dorađivanju onog što nam je priroda dala u pomalo 'nesavršenom obličju', već o čistom ubijanju individualnosti nečega, što nema vidljivih ni realnih nedostataka.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Empty
PostajNaslov: Re: Tretman trajnog mijenjanja boje očiju   Tretman trajnog mijenjanja boje očiju Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tretman trajnog mijenjanja boje očiju
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» boje
» Boje i njihov simbolizam

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Vijesti i zanimljivosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: