Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Tranziti ...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimepet oľu 23, 2012 12:40 pm

Eto, dugo nisam nešto drobila po ovoj Astrologijici, pa kako vidim da nemamo temu Tranzita (trenutnim postavkama na nebesima nam dragim), ovde ću ubacitavi neke konstelacije za koje mislim da su bitne.

Već neko vreme imamo retro kretanje Marsa, Merkura i Saturna.
Kada je retro Merkur, tada uglavnom štekaju komunikacije, teleportacije zubi . Dakle kvare se autići, telefoni, kompići, net šteka ...slučajno obrišete nešto što ste pisali danima, ako ste kupili nešto u ovom periodu obično ili se morate ponovo vratiti u dućan i zamjeniti kupljeno, ili nedostaje neki dio, ili nije radilo kako treba.

Kada je r. Saturn u pitanju, onda su tu preispitivanja, i provjere jesu li lekcije dobro naučine, a kako je on u Vagi, to bi se odnosilo najviše na partnerske odnose, dakle kada se radi o ljubavnim odnosima ili vraća stari problem koji ste imali u vezi/braku, ili ruši odnos ako ste još uvijek nerealni i u oblacima po pitanju istih, ako niste postavili stvari na svoje mjesto...


Dalje, trenutno imamo četiri Planeta u Ovnu (Sunce, Mjesec, Merkur i Uran), to bi u prijevodu (najjednostavnije) značilo - daj mi Bože strpljenja, jer ako mi ne daš snage za to, pobit ću ih sve - zubi .


Dakle, zaista su Tranziti jako izazovni (ima ih još osim ovih navedenih), pa se što bi se reklo, naoružajte strpljenjem, jer smo trenutno svi mi kao nagazna mina.


P.S. Nemam sada vremena, kada budem stigla napisat ću i o r. Marsu ...

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:20 pm

To ga onda znaci da taj tranzit utjece na svih ili ima veze i sa samim znakom?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimepet oľu 23, 2012 4:34 pm

Ne znam kakvi su planetarni utjecaji trenutno na snazi, ali znam da sam totalno iznervirana dugoročnom prehladom, kašljom, izmrcvarenim licem i ostalim (za mene) atipičnim situacijama.
Jest da su sam se zarazila od ukućana, ali svjedno. roll

Možda se ovi nepovoljni utjecaji negativno odražavaju i na zdravlje?
Kad ćemo izaći iz ovakvog perioda?

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimepet oľu 23, 2012 5:06 pm

@A. & @A. cerek

Pa ovako ... Tranziri utječu na sve nas. To je onako na globalnoj razini, i svi ljudi manje-više osjećaju sada određenu energiju. A za precizniju sliku, gledamo u kojoj kući, u kojim aspektima nam se sve to dešava. Najjači utjecaji su kada natalno imate određenu konfiguraciju, pa se kontak tih Planeta, ili čak isti aspekt, ponovi Tranzitno ili Solarno, e tada se neminovno snažno osjeća.
Da li me razumijete? Dakle, svima nama je Tranzitna Pleneta u istom znaku, razlika je u kojoj je kući i u kojim aspektima.

~~
Da može se odraziti i na zdravlje, ovisi o tvojim osobnim konstelacijama, koje ja ne znam, pa ne mogu više o tome reći.
Šta se tiče ovih pomenutih retro kretanja, još malo pa prestaju. Točnije Merkur i Mars kreću direktno 22.4; A Saturn će nas "mučiti" do 30.6. zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimeuto svi 29, 2012 5:34 pm

E, evo slijedeće što imamo je pomračenje Mjeseca 4.06. (2012). I događa se na 14°14´ Strijelca.

To obično donosi nepovoljnije utjecaje, kroz loše raspoloženje, negativne misli i neg. dešavanja (nervoze, konflikte, upale, napetosti, probleme sa kožom ...).

Tako da treba malo obratiti pažnju na sve to, i pogledati šta vam se natalno nalazi na 14. stupnju Strijelca ( i u bliizini), i kakve aspekte radi. Posebno su bitne osobne Planete (i obratiti pažnju na aspekte koje dalje širi).

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimeuto svi 29, 2012 6:01 pm

Kad će više neka dobra vijest? Imam dojam da su stalno neki negativni utjecaji. :P

Citat :
Tako da treba malo obratiti pažnju na sve to, i pogledati šta vam se natalno nalazi na 14. stupnju Strijelca ( i u bliizini), i kakve aspekte radi. Posebno su bitne osobne Planete (i obratiti pažnju na aspekte koje dalje širi).
To se može naći i lako provjeriti na astronetu ili se baš mora znati čitati natalna karta? misli

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimeuto svi 29, 2012 8:27 pm

Pa nije da je baš ni negativno ... ja bih čak rekla sasvim prirodno zubi .

Athena je napisao/la:
To se može naći i lako provjeriti na astronetu ili se baš mora znati čitati natalna karta? misli
Pa trebaš imati svoju natalnu kartu ispred sebe ( osim ako je znaš napamet ). Pa u skladu s podacima možemo odrediti otprilike gdje i na kom polju će se vibracije najjače osjetiti.

A bez toga možemo samo - bla blaa xD .


_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimepet srp 27, 2012 1:54 pm

Evo, već neko vrijeme je na snazi r. Merkur koji je u Lavu. I bit će tako do 8. kolovoza, ako se ne varam. Pa je sada ovo vrijeme preispitivanja ...

Kako nisam baš u elementu ...evo idem linijom manjeg otpora, i nudim vam zanimljiv tekst na ovu temu: retro Merkur u Lavu

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimesri kol 22, 2012 9:59 am

Proso Merkur... teleskop

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitimesri kol 22, 2012 1:08 pm

Merkurčina se sad vidi ujutro pred svitanje.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Tranziti ... Empty
PostajNaslov: Re: Tranziti ...   Tranziti ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Tranziti ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Astrologija-
Forum(o)Bir: