Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 delete

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
skin
Višestanični organizam



Male
Broj postova : 57
Registration date : 02.05.2008

delete Empty
PostajNaslov: delete   delete Icon_minitimeuto tra 10, 2012 10:43 pm

delete


Zadnja promjena: skin; pet tra 13, 2012 8:05 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

delete Empty
PostajNaslov: Re: delete   delete Icon_minitimeuto tra 10, 2012 10:52 pm

ovo sa crnom utvarom na balkonu, to sam i ja jednom vidio kako se šeće vamo tamo. od tad stalno po noći imam spuštene skroz rolete. za ožiljke koje dobiš preko noći, par puta mi se desilo da imam neke tragove kojima je trebalo cijeli dan da nestano, većinom na leđima ili na prsima. jednom mi je bilo na licu kao ožiljak ( fora za vidjet ). znao sam se probudiz iz sna sa osječajem da me nešto stvarno primilo ili udarilo, i to sam osjetio na sebi, masnice nisam imao. jednom sam sanjao da radim trbušnjake tako da sam bio obješen za noge i onda sam se dizao. kad sam se probudio nisam mogao ustat iz kreveta od bolova trbušnih mišića, trebao sam se okrenut na bok, noge na pod i polako se dizat
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

delete Empty
PostajNaslov: Re: delete   delete Icon_minitimesri tra 11, 2012 9:50 am

ja sam vidio nešto kako pretrčava na dvije noge preko balkona u prizemlju kuće u kojoj sam ljetovao. Mislim da je bila mačka, a da sam ja sebi umislio da je to hodalo na dvije kao čovjek. Jednom mi se dogodilo da sam se probudio s gadnom masnicom na sljepoočnici koja nije nestajala tjedan dana. I tako tri puta u mjesec dana. Zadnji put prije 3 tjedna.
[Vrh] Go down
Sponsored content





delete Empty
PostajNaslov: Re: delete   delete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
delete
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: