Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 “Projekt “Otkriće”

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

“Projekt “Otkriće” Empty
PostajNaslov: “Projekt “Otkriće”   “Projekt “Otkriće” Icon_minitimeuto svi 08, 2012 9:19 am

“Projekt “Otkriće”, čiji je direktor Dr. Steven M. Greer, jest neprofitna istraživačka organizacija koja je svoju istragu započela prije desetak godina. Njen je cilj pokrenuti otvorenu kongresnu istragu o NLO-ima i vanzemaljskoj prisutnosti na Zemlji. Također, zalaže se i za donošenje zakona koji bi zabranio svemirsko oružje. U sklopu projekta pronađeno je nekoliko stotina svjedoka diljem svijeta u svim granama vojnih službi te među obavještajnim agencijama u SAD-u, Rusiji, Velikoj Britaniji i drugim zemljama. Preko stotinu izjava tih stručnih svjedoka snimljeno je videokamerom. 09. svibnja 2001. predstavljen je i zbornik “Otkriće” koji je na nekoliko stotina stranica dao pregled ufoloških tema, preporuke za djelovanje, dokaze o viđenjima NLO-a i susretima s vanzemaljcima, sažetak svjedočenja vojnih i vladinih svjedoka te izbor dokumenata koji se tiču NLO-problematike. Na trosatnoj konferenciji svoja je iskustva vezana uz NLO-e ”uživo” ispričalo i dokumentima potkrijepilo dvadesetak svjedoka. Svi su oni izjavili da su spremni pod prisegom svjedočiti u Kongresu. Raspon svjedočenja obuhvaća nalaženje mrtvih tijela vanzemaljaca, susrete u zraku, NLO-e koji nadlijeću silose s nuklearnim projektilima i nastojanja američke vojske da vanzemaljsku tehnologiju primjeni u svojim oružanim snagama, a saznaje se i da je američka vojska NLO-a shvaćala sasvim ozbiljno.”

Evo još jednog kratkog isječka iz jednog intervjua s Dr. Stevenom Greerom:

Voditelj: “Da li mislite da vlada skriva sve ove tajne signale zbog religije, zbog toga što bi to ljudima uništilo vjeru?”

Steven Greer: “Mogu vam reći da su mi znanstvenici iz JPL rekli da su potvrdili, a ovo je još jedna važna priča u mojoj novoj knjizi “Hidden Truth – Forbidden Knowledge”, da na Marsu postoje drevne ET strukture.”

Voditelj: “Koje još motive možete zamisliti za neobjavljivanje ove istine?”

Steven Greer: “Kada se to otkrije, proučavanje tehnologije propulzije će otkloniti potrebe za naftom.

Dakle, pored religioznih, postoje i motivi vezani za geopolitičku moć i ekonomiju…”

“…Razlog zašto sam napisao ovu knjigu su memoari o mojim iskustvima, a započinju u vrijeme kada sam bio veoma mlad, kada sam imao kontakt sa ET letjelicom i ET bićima. To je moja vlastita priča o tome kako je doktor koji se bavi tradicionalnom naukom uključen u ovo pitanje. To je zbog toga što znam da je sve ovo istina i da nije nešto što je izmišljeno. Htio sam napisati odakle dolazim i iskustva koja su me navela na zaključke do kojih sam došao.”

Izvor: http://razotkrivenje.wordpress.com/2010/11/02/vanzemaljska-prisutnost-na-zemlji/
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

“Projekt “Otkriće” Empty
PostajNaslov: Re: “Projekt “Otkriće”   “Projekt “Otkriće” Icon_minitimepon tra 22, 2013 1:21 pm

Projekt "Disclosure" danas objavljuje svoj dokumentarni film vezano uz istraživanje NLO-a, besplatne energije i autopsije čudnog bića pronađenog u pustinji Atacama.

Ovdje je link na stranice: http://www.sirius.neverendinglight.com/

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
 
“Projekt “Otkriće”
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Red Bull Stratos projekt
» Projekt: Vjestica iz Blaira

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti :: NLO-
Forum(o)Bir: