Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Atlantidjani?! HELP!!!!

Go down 
+9
Novus ordo seclorum
Sin_Nanna
Star
MoW
Hladni
Dada289
Dantalion
Hapa
KidagakashNedakh
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 10:01 am

@Star
Vidim da se kužiš, pa jel bi mi mogao odgovoriti na neka pitanja? :D

Da li bi mogao nekako vremenski odrediti Veliki Potop? Koje su civilizacije živjele u to doba?
Da li je to bilo vrijeme Atlantide, Lemurije i slično? Ili prije?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 11:27 am

Mislim da je sve ovo već dobrano otišlo u off-topic tako da bi bilo dobro se neki postovi prebace na Alternativnu povijest ili Duhovnost.
Ovdje se bavimo s posjetima nekih bića u kuću od @KN i sličnim događajima. Inače, bilo bi dobro i promijeniti naslov ove teme da se stvari ne brkaju s Atlantidom.

@Dada Energetski hipersenzibilizam mi se sviđa kao izraz. Može se isto tako reći da osjećaš detaljnije i preciznije nego većina ostalih. :)
Ono što me brka kod toga da se tu radi o našim Čuvarima (anđelima) je to da dotični nemaju običaj vezati se uz neki prostor već se gotovo isključivo obraćaju direktno osobi za koju su nadležni. Ovo što ti opisuješ mi je jednostavno previše izvan okvira Čuvara da bih ih smatrao njima, bez obzira na to kakva im je priroda (dobra/zla) i bez obzira na to što ti je prijatelj rekao.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates


Zadnja promjena: MoW; uto svi 29, 2012 12:05 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 11:50 am

Kao sto sam nazvala dvoju sposobnost energetski hipersenzibilizam tako i za "stanovnike" kazem da su Cuvari. Cuvari samog prostora. Sto su ili sto je zapravo prava njihova priroda, nemam blagog pojma.

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 12:10 pm

Aha. :)
Nešto čuvaju, očito. Sad još samo treba otkriti što točno. Spominjala si otvaranje neke ladice u sobi od klinca?

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 12:29 pm

Da, ali je ladica prazna, unutra nema ništa scratch

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 1:15 pm

Možda je prije bilo nešto tamo pa im je to uzeto i sad ga ne mogu pronaći pa šeću okolo...

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 8:27 pm

A možda vas samo zavaravaju? Možda su več postigli svoj cilj samim bivanjem tamo u tom prostoru. Kako mi točno možemo ustanoviti što oni traže?

Kako logikom ustanoviti nešto što poznaje način na koji razmišljamo i zna točno u milisekundu kako kucamo i time može predvidjeti svaku našu misao otprilike?
Pokušaj s onime što sam svjetovao več milju puta pa pogledaj događa li se što i ima li promjena :)
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 8:35 pm

Ja zazivam ime Isusa Krista, nemoj mislit da ga ne spominjem. I svaku stvar koju radim trazim Bozju milost. Mozda su oni ovdje u njegovo ime? Zbog cega ne bi bili?

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 8:50 pm

Mnogi zazivaju ime Isusa Krista pa ne dobiju odgovor, jer im je samo na usnama. Probaj srcem zatražiti da ti objavi što ti se to kreće po kući i da ako ima loše motive da ih otjera. S vjerom im zapovjedi da se očituju u Njegovo ime u Kristovom autoritetu.
Umom se može pojmiti Isusa ali ne i samo time pozvati ga :)

Evo, to je moj savjet, dalje sam samo čitatelj study
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 9:09 pm

Ovako, prvo, sve sto radim radim sa srcem, pa tako i trazim Bozju milost. Drugo, Biblija i ono sto pise u njoj ne uzimam zdravo za gotovo. Crkvu i njene namjestenike ne prizanjem. Netko bi rekao da sam ateist. Nisam. Bog je u meni, oko mene... Isus Krist je Bozji sin, ali ne doslovno kako pise Biblija. Proroci, da postojali su, i da, pisali su Evandjelja onako kako su dobivali vizije, u ONO vrijeme kako su mogli tumaciti znakove koje im je Bog dao, tako su ih tumacili. Oprosti Star, drago mi je da si pronasao smisao zivota, ali moja filozofija i moje vjerovanje je drugacije od tvog. Meni ne treba Biblija ili misa u Crkvi da bi spoznala Boga i isusa, meni je dovolja moja bit da znam da je u meni i da je samnom, i Bog i sve sto Njega prestavlja. Moj sin, priroda oko mene, sunce koje sija i cijeli Univerzum. Sve je to Bog!
I zato se nikad nisam bojala nit se bojim zazvat Njegovo ime da mi pomogne. Jer, sve sto imam je Njegova ruka dotakla!

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 9:21 pm

Star je napisao/la:
A možda vas samo zavaravaju? Možda su več postigli svoj cilj samim bivanjem tamo u tom prostoru. Kako mi točno možemo ustanoviti što oni traže?

Kako logikom ustanoviti nešto što poznaje način na koji razmišljamo i zna točno u milisekundu kako kucamo i time može predvidjeti svaku našu misao otprilike?
Pokušaj s onime što sam svjetovao več milju puta pa pogledaj događa li se što i ima li promjena :)

Nama je slobodna volja dana i zagarantirana od Boga pa nitko, niti anđeli niti demoni niti vanzemaljci ne mogu znati točno kako razmišljamo i što želimo.
U našu slobodnu volju nitko se ne upliće direktno, već samo kroz vlastite akcije.
Zašto se stoga ne bi zapitali što ta bića tamo rade i koji su im ciljevi.
Da su im ciljevi loši, vjerujem da bi Dada to već osjetila na svojoj koži.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 9:27 pm

Ovako, od kako sam u ovome stanu sve stvari su mi isle nabolje. Ja se osjecam smireno i spokojno, osobe koje dodju k meni smirene su. Kad sad bolje razmislim, kad NiSAM dobre volje osjecam da se "krecu"

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 9:56 pm

Citat :
Nama je slobodna volja dana i zagarantirana od Boga pa nitko, niti anđeli niti demoni niti vanzemaljci ne mogu znati točno kako razmišljamo i što želimo.
U našu slobodnu volju nitko se ne upliće direktno, već samo kroz vlastite akcije.
Zašto se stoga ne bi zapitali što ta bića tamo rade i koji su im ciljevi.
Da su im ciljevi loši, vjerujem da bi Dada to već osjetila na svojoj koži

Slobodna volja i nije baš povezana s time koliko netko može predvidjeti tvoje sljedeće poteze. To je kao šah recimo, moraš naučiti kako tvoj protivnik razmišlja da bi mogao predvidjeti njegov sljedeći potez i tako ga nadmudriti :)
Netko te može izmanipulirati tako da ti sam na kraju napraviš ono što je netko drugi htio da napraviš, manipulacija je naša svakodnevica.

Da su im ciljevi loši možda bi to osjetila jer neznamo što je njihov cilj još. Cilj može biti loš na više načina, kratkotrajan i dugoročan. Da su im ciljevi loši a kratkotrajni onda bi se brzo pokazali, ali baš to što znaju kako se ponašati u skladu s nama je problem.

@Dada

Citat :
Drugo, Biblija i ono sto pise u njoj ne uzimam zdravo za gotovo

Ako vjeruješ u Boga i Isusa Krista onda ne vjeruješ da je Biblija rijeć Božja? Biblija nije bila izmjenjivana iako se o tome stalno govori. Dapaće, u srednjem vijeku svečenik je ljudima interpretirao Bibliju jer puk nije smio znati što u njoj piše i samo je držana za kler. Biblija zaravo pobija katoličku crkvu. Prekršili su samim postojanjem tri Božje zapovijedi.
RKC i njezin kler su prvi koji su zgriješili i slažem se, netreba ti crkva več samo Isus Krist.

Citat :
Meni ne treba Biblija ili misa u Crkvi da bi spoznala Boga i isusa, meni je dovolja moja bit da znam da je u meni i da je samnom, i Bog i sve sto Njega prestavlja. Moj sin, priroda oko mene, sunce koje sija i cijeli Univerzum. Sve je to Bog!
I zato se nikad nisam bojala nit se bojim zazvat Njegovo ime da mi pomogne

Bog je zapravo vrlo jasno definiran i sam se objavio ljudima, on je van ovog svijeta nije "dio" njega.

Ali da ne skrečem s teme previše.

Samo da te pitam, vjeruješ li da je Isus Krist uskrsnuo i da je sin Božji i mesija?
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289


Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Age : 45
Location : Beyond Earth
Registration date : 08.09.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 10:50 pm

Koja je tvoja definicija Uskrsnuca? Ili definicija Sina Bozjega?

_________________
- It is said some lives are linked across time. Connected by an ancient calling that echoes through the ages. -  
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 11:01 pm

@Dada

Definicija? zar trebamo to definirati? confused

Fizička smrt Isusova a poslje uskrsnuće tj ponovni život a onda uzvišenje u kraljevstvo nebesko. Sin Božji:

Ivan 1:1

U početku bijaše Rijeć, i Rijeć bijaše kod Boga - i Rijeć bijaše Bog.

Ovo je Isus Krist, on je rijeć Božja, sin Božji i sin čovječji.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimeuto svi 29, 2012 11:23 pm

Da @Star, ali moraš priznati da to i nije neka definicija s današnjeg poimanja i znanja o stvarima.
Postoji dakle fizička smrt, ali uskrsnuće odnosno ponovni život je krajnje nejasno. Ili je nešto mrtvo ili je nešto oživljeno. Dakle, radi se o oživljavanju pri čemu je Isus postao ponovno živ.
Također je nejasno i uzvišenje u kraljevstvo nebesko. Što to uopće znači uzvišenje odnosno uzašašće?
Crkva bi rekla da je to misterij (kao i većina toga za njih očito). Meni to uopće nije neki misterij. Uzašašće u nebo znači ili fizički odlazak oživljenog Isusa u svemirski brod (vjerojatnije) ili njegovo dematerijaliziranje (malo vjerojatno jer se govori da je Isus očuvao svoje tijelo pri uzašašću).
Mislim da je Dada vrlo jasno postavila pitanje koja je definicija toga. Biblijska definicija rezultat je tadašnje interpretacije i onoga što je zapisano na temelju te interpretacije nekoliko decenija nakon tog događaja.

Opet napominjem da smo daleko van okvira ove teme. Zašto se ne nastoji pomoći i razmotriti realno što je i koji je cilj bića koja se nalaze kod Dade nego se svoja razmišljanja isključivo temelje na tome što je netko zapisao prije 2000 godina?

@Dada Na temelju izrečenog, zaključio bih da su i oni uznemireni kad si ti uznemirena. Možda osjećaju tvoju uznemirenost i nastoje ti na neki način pomoći?


_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Star
Dinosaur
Star


Male
Broj postova : 391
Location : Zagreb
Registration date : 13.04.2010

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimesri svi 30, 2012 12:46 pm

Kada prihvatiš Isusa Krista kao spasitelja i prepustiš mu svoje povjerenje sve postane vrlo jasno čime se to mislilo.

Hebrejima 8:10-11

10 Ali učinit ću novi savez
s izraelskim narodom
tog dana:
stavit ću svoje zakone u njihovu pamet
da ih mogu razumjeti,
i upisat ću ih u njihova srca
da ih mogu poštivati.
Ja ću biti njihov Bog,
a oni moj narod.

11 I neće više morati učiti svoje susjede
niti svoju obitelj govoreći: "Spoznaj Gospodina!'
Svi će me, od najmanjega do najvećega,
već poznavati.

Svatko tko je dio ovog novog zavjeta s Bogom ga poznaje u sebi duboko i nedoumica nema. To je onaj dio koji je teško objasniti. @Blizzard me na temi "Biblijski kod" pitao što mislim pod duhom svetim i pokušao sam objasniti. Radi se o duhu svetome koji obitava u novozavjetnicima tj novim Božjim narodom koji se sastoji od svakog čovjeka koji svoje povjerenje izloži Bogu i Kristu u potpunosti.
Tada nedoumice prestaju, nema ih više kada se Duh Sveti ukorijeni u nama. Vratiš li se na stari put Duh Sveti te napušta ili oslabljuje.

Isus Krist je imao svako pravo ući u kraljevstvo nebesko jer je živio život bez grijeha i nije snosio Adamovog grijeha, njegov dolazak je osloboditi nas od Adamovog grijeha tj smrti.

Isus se više puta pojavljivao svojim učenicima i nijednom nije zapažena nekakva letjelica ili nešto. Možda su bili nevidljivi? moguće. Moramo na kraju ipak uzeti u obzir da ako Bog postoji -> Biblija je rijeć Božja -> Bog je stvorio samo ljude -> Bog je stvorio cijeli svemir. Zaključak bi na kraju bio da vanzemaljci ne postoje. Ili prihvačamo cijelu Biblijsku priću ako vjerujemo u Boga ili ubacujemo ovosvjetovno u to i to više nema veze s Bogom več sa svijetom.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimesri svi 30, 2012 1:30 pm

Jel se ovo meni cini il imamo off-topčinu? 8)

Sad bih kao trebala iscupat pol postova i sibnut na Duhovnost. Super poso...mislim da cu to malo kasnije :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 8:29 pm

Holla todos,posto sam novi na ovom forumu i zantrigirala me ova tema iako je stara 3 godine, o slucaju postavljacice teme,pazljivo sam procitao njen post-slucaj i mogu reci da je veoma jeziv blago receno.Vecina reakcija ljudi na ovom forumu su bila da je ona dozivela bliski susret sa entitetima-bicima po imenu Draco-Grusteri koji ih je globalno promovisao cuveni tabloid pisac-teoreticar zavere Dejvid Ajk.Ja sam cuo pricu o njima jos 2007,kada sam imao 18 godina,tada sam se na prvi momenat zgranuo kada sam cuo tu pricu,kasnije sam se zgrozio kako sam sve vise spletom okolnosti i hobijem citao o njima.Najzesce je to sto se mesaju Vanzemaljci i Draco-Gusteri i Grejsi,ako naravno uopste Drago i Grejsi postoje,Draco i Grejsi imaju veze sa Vanzemaljcima,kao sto imaju recimo Vampiri i Vukodlaci.Zvanicna definicija Vanzemaljaca je ta da su to fizicko-biolosko-hemijska,inteligentno,tehnoloski napredna ziva bica,koja su putem evolucije nastale na drugom nebeskom telu,odnosno planeti u nasem poznatom Svemiru-Dimenziji.Dok su Draco po nekim hipotezama Ajka i ostalih,multidimenzionalna-visedimenzionalna bica iz 4 Dimenzija-Svemira,gde su uslovi bivstovanja,zivljenja,postojanja dijamentralno drugaciji od naseg 3 Dimenziolanog-Svemira,koje ne mozemo ni da pojimo kako sve to funkcionise.Posto po jednoj matematickoj-fizika teoriji,odnosno N-teoriji ima mnostvo Dimenzija(vremena-prostora)-Svemira, postojanja cestica,supstanci i tela,odnosno ima mnogo razlicitih Svemira,osim naseg,ali u jednom jedinom postojecem Univerzumu,znaci Ajkovi Draco nikako ne mogu da budu Vanzemaljci,ako postoje.Univerzum i Svemir nije isti pojam,kao sto vecina Ljudi misli.Kosmos,Vasiona su jedan isti sinonim-pojam za Svemir,dok je Univerzum mnogo veci i kompleksniji pojam.Sto se tice ovde teme-slucaja, naravno ako je istinita-verodostojeca prica,po svemu sudeci-indikaciji,izgleda da su te posetili bica iz druge Dimenzije,iz koje ne znam,da li su Draco,ne znam,ali po opisanim apsektima,najvise tome odgovaraju.Sada me zanima ako si jos uvek na forumu,da li ti se mozda u medjuvremenu desile slicni apstraktni-paranormalni dogadjaji,odnosno da li su te ponovo posetila ta bica?Da naglasim,inace verujem u postojanja drugih Dimenzija-Svemira,osim naseg,iz jednog prostog razloga,koji ne bih sada da objasnjavam,posto je to sasvim druga tema.Da,sto se tice Atlantidjana,naravno ako su postojali,po nekim indicijama su oni bili prva ljudska- tehnoloska napredna civilizacija na Zemlji i nestalu su oko pre 10,11 hiljada godina usled neke nepoznate kataklizme.Izlgedali su tako sto su bili uglavnom crnomanjasti,ili smedji,srednjih visina i imali su zelene oci.Njihova teritorija se nalazila na danasnjem sredisnjem Atlanskom okeanu, spekulise se da suBermude,Bahami,Kuba,odnosno Karibi ostaci nekadasnjeg njihovog kontinenta-teritorije
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 9:14 pm

Dobro došao na forum. Ovdje ćeš naći sigurno dosta toga što bi te zanimalo. Pošto si svoj prvi post napisao u vezi ovoga što si rekao, moja je dužnost da ti odgovorim na njega, jer sam i sam godinama istraživao ovaj fenomen/e.
Htio bih ti prvo reći nešto možda dosta kontradiktorno onome što si čuo, a to je da je skoro cijela ta priča oko vanzemaljaca dio jedne velike hipnoze ljudi, koju provode razne institucije i udruženja, uz veliku pomoć medija (vijesti, film, serije) i za cilj ima instalaciju fenomena vanzemaljaca u svijest ljudi, kako bi u narednom vremenu to poslužilo za određene ciljeve. Taj Icke je i dio te manipulacije, vjerovao ili ne, možda nije namjerno, ali uglavnom, on je zaslužan za popularizaciju "gmazovskih vanzemaljaca".
Ja sam do negdje 2012. bio prilično uvjeren u istinitost te hipnoze, dok nisam bio upoznat s puno dubljom istinom.
Ovo je samo mali dijelić jedne velike priče, a cijelu priču ni sam neznam, znam njene obrise, a i to je mnogo.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 10:21 pm

Hvala-Gracias na dobrodoslici Smookeru-Pusacu,Pusac jedan od meni najgotivnijih likova u Dosije X,iako je negativac,okultista,clan tajne vlade i segrt Iluminata.Ma znam da je taj Ajk-pisac-tabloidista deo zesce mapulacija.Meni su manipulacija-propaganda,socioloski aspekti,mainstream,funkcionisanje danasnjeg sveta u zadnjih par godina hobi.Nisam ni rekao da je to sto Ajk prica tacno,pogotovo o Draco-Gusterima iz 4 dimenzije,koji su dosli pre oko 300 hiljada godina na nasu planetu i od tada upravljaju manjoj,ili vecoj meri,sa manjim prekidima, sa njom,inkanirali se iz 4 dimenzije u Draco solarni-zvedzani sistem,od nekih ezotericnih-nepoznatih bica valjda iz 5 dimenzije koji su ih stvorili u 4 i kao na neki nepoznat-metafizicki nacin prebacili u nasu 3 u Draco zvezdani sistem,koji je kao najpogodniji za njihovo prebivaliste,ali morali su da se modifikuju uslovima postojanja nase dimenzije,pa su vecina Draco samo povremeno i u odredjenom vremenskom intervalu posecuju nasu Dimenziju-Svemir,dok manji deo koji se nastao u Draco zvezdanom sistemu,su morali da se modifikuju,tako sto bi odmah krenuli u absorbiranje i asimilicaju susednih civilizacija-Vanzemaljaca Draco zvezdanom sistemu,tako su nabasali na Lirijance,nase prapretke,odnosno pretke svih Humanoidnih-ljudskih zivotnih formi u nasoj galaksiji.Tako su ti Draco-Gusteri za veoma kratak vremenski period unistili tada veoma tehnoloski-duhovno naprednu civilizaciju Lira i veci deo Lirijanaca su absorbirali i asimilirali,kako bi mogli da funkcionisu u nasoj Dimenziji a to je bilo sve pre oko otprilike 22 miliona godina po Ajkovim tvrdnjama,dok je ostatak nekako uspeo da pobegne i posle su se po Ajku i toj prici,preziveli Lirijanci naselili i prosirili u nekoliko solarnih-zvezdanih sistema sirom nase polovine Galaksije,kao sto su Plejade,Kasiopeja,Betazed,Antar,Acturus,Aldebaran i itd.Da bi par miliona godina kasnije,jedna manja grupa kolonizatora Lirijanaca,dosla u nas solarni sistem,koji se nalazi u jednom od najzabacenijih delova Galaksije i nastanili se u danasnjem Marsu i nekadasnjem Maldeku,planeti koja je tada postojala izmedju Marsa i Jupitera,danasnji asteroidni pojas.Dok je Zemlja u to vreme bila nastanjena nekom nethnoloski inteligentnom amfibijskom civilizacjom.Za to vreme modifikovani Draco su osvajali sisteme,za sistemom,to im je bila prva misija,druga misija im je bila da pronadju prezivele Lirijance i da ih dokrajce za sva vremena. Ali preziveli Lirijanci,posto su bili veoma inteligentni i kreativni,brzo su se konsolidovali i osnovali nekoliko tehnolosko-kulturno naprednih civilizacija u spomenutim solarnim sistemima,da ne bi ponovili svoju gresku,oni su poceli da proucavaju drugacije nivoe postojanja,odnosno Dimenzije-Svemire,pa su oni kao prvi koji otkrili neke tajne drugih Dimenzije,samim tim i Dimenzije odakle su dosli Draco.Pa su posle nekog odredjenog vremena i konstituisali vojno-politicki-socioloski-tehnoloski-interplanetarni savez(Konfederaciju planeta),ciji je glavni cilj odbrana od Draco i njegovo svrgavanja iz ove nase Galaksije.Da skratim pricu,fora je ta da su prvi Atlantidjani sa Plejade i oni su bili protiv metoda Konfederacije i samim tim bili su izgnani i njenog vidokruga u daleki zabaceni deo Galaksije,odnosno nas solarni sistem,odnosno Zemlju,posto su Mars i Maldek bili nastanjeni potomcima Lirijanskih kolonizatora(u medjuvremenu je Maldek bio unisten) a Zemlja amfibijskom rasom,koju su vecina premestili u druge solarne sisteme a manje deo je ostao u vidu danasnjih delfina i kitova.Za te namere saznaju i Draco i zbog nekih njihovih razloga uvideli su da nam je nas solarni sistem veoma strateski vazan.Pa su svojom modifikovanom tehnologijom poslali vestacko nebesko telo da poremeti orbite lirijanskih kolonije na Marsu i Maldeku,ali posto Draco nisu bili vicni u koordinantnom-proracunu,samo su unistili Maldek,Mars su promasili a Zemlji okrznuli,cijoj je posledici nastao Mesec a i Zemljina atmosfera se nepovratno promenila,posto pre nije bila pogodni za ljudskih zivotnih formi, na kraju se to telo nekako zaustavilo  izmedju Zemlje i Merkura i tako je nastala Venera.Spekulise se i jos da je u to vestacko nebesko telo bilo i velika pokretna baza Draco.Pa su se tako posle na Zemlji nasle 2 suprostavljene strane,sa jedne strane Draco u kome su osnovali koloniju Lemuriju,sa druge strane Atlantidjani sa Plejade,koju su osnovali svoju koloniju Atlantidu i tako je poceo veliki sukob na Zemlji,koji se prosirio sirom nase polovine Galaksije.Pa je moralo na kraju da reaguje neko misticno vece-civilizacija iz jedne planete na H u Galaksiji Andromeda,zaboravio sam ime te planete,koja je bila neutralna,ali veoma mocna,pa su im ponudili ideju,da ucestvuju u zajednickom projektu-eksperimentu zvanom Nova vrsta na Zemlji,koja ce obezbediti trajni mir i tako smo kao na kraju nastali mi Zemljani-Ljudi,genetickim inzenjeringom-manipulacijom 12 lirijanskih civilizacija i Draco civilizacije ovde na Zemlji.To je ta famozna Ajkova prica.Ima i dalje,ali mislim da je i ovo previse.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; čet lip 18, 2015 10:49 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Mediterano Blanco
Majmun
Mediterano Blanco


Male
Leo Snake
Broj postova : 1165
Age : 34
Registration date : 18.06.2015

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 10:27 pm

Pusacu,predpostavljam da si upoznat sa ovom Ajkovom-famoznom-sokantnom-fiks pricom,ali zbog drugih ljudi ovde sam ispricao tu zeznutu pricu o Draco-Gusterima iz 4 dimenzije,da i da napomenem,po Ajku,Grejsi su klonovi Draco,koji sluze da s vremena na vreme vrsljaju po Zemlji u tajnosti i da iza ledja Konfederacije vrse otmice ljudi sirom sveta,radi raznih eksperimenata,direktiva Draco-a a i hrane nasih zlezda,jer su konstruisani samo da tako prezive i funkcionisu.Da Pusacu,posto si mi rekao da je Ajk prevara-manipulacija i da su Draco-Guster isto,mozes na pp,ili kako se na ovom forumu zove,pm,da mi posaljes poruku,ako hoces,da mi ukratko izdeklamujes,sta je Istina,odnosno obris Istine koje si saznao?Hvala unapred.


Zadnja promjena: Mediterano Blanco; čet lip 18, 2015 10:43 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimečet lip 18, 2015 10:39 pm

Prije sam čitao Icke-a pa sam upoznat s time, davno mi je to bilo zanimljivo, ali onda sam se pitao u kojoj je mjeri to izmislio i po čijem nalogu
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2015 6:17 pm

Pa to se iz aviona vidi da je on dio nevjerojatno dobro podmazane manipulacije, a nije niti svijestan toga. Vi i ja nebismo bili ovdje da znamo istinu... Stvari se ne mogu razotkriti samo dubokim istraživanjem "njihovih" stvari.

E Novus, molio bi te da i meni napišeš na pm stvari koje si saznao do sada, naravno, ako ti se da. Možeš i copy-paste napravit ako ti se neda 2 puta pisati... Aj molim te, jer nikad nije dosta znanja...
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitimepet lip 19, 2015 7:42 pm

Pošalji mi PM s nekim pitanjima koja te zanimaju konkretno pa ću ti odgovoriti. Deal?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Atlantidjani?! HELP!!!!   Atlantidjani?! HELP!!!! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Atlantidjani?! HELP!!!!
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: