Početna stranicaPortalPretraľnikRegistracijaLogin

Skrivene poruke

Go down 
Autor/icaPoruka
SrW
Stanica
SrW

Male
Cancer Cat
Broj postova : 26
Registration date : 11.01.2012

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimečet lip 28, 2012 5:09 pm

Da li se vama ikad dogodilo da pronadjete neku skrivenu poruku u odredjenom mediju?
Upravo sam zavrsio Deus Ex i njegov nastavak(za one koji ne znaju,to je proslavjeni serijal igara inspirisan teorijama zavjere koji se bavi agentima UNove agencije za borbu prtiv terorizma koji se suocavaju sa raznim tajnim drustvima i voze u crnim helikopterima).
Pa,jednostavno me podstaklo na razmisljanje,da li nam sve te knjige,filmovi,muzika i igre govore nesto,a da mi to ne primjecujemo?misli
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse
Broj postova : 2222
Registration date : 08.09.2010

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimečet lip 28, 2012 10:56 pm

Naravno, subminalne poruke su svuda u medijima. Mislim da ovakva tema vec postoji confused

Stanica
SrW

Male
Cancer Cat

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepon srp 02, 2012 4:53 pm

ne pricam o onim :kupi kolu,jedi cips: porukama,vec o onim porukama koje su,hm,upozorenja,kao,da pogledamo oko sebe i vidimo paralele sa stvarnim svijetom,itd...
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepon srp 02, 2012 6:36 pm

Daj objasni malo bolje, ne razumijem na koju vrstu "poruka" misliš. suspect

Majmun
2pac

Male
Virgo Broj postova : 1053
Registration date : 10.04.2012

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimeuto srp 03, 2012 12:36 am

SrW je napisao/la:
vec o onim porukama koje su,hm,upozorenja,kao,da pogledamo oko sebe i vidimo paralele sa stvarnim svijetom,itd...

Pa to je ono što illuminati radi.
[Vrh] Go down
Scandal
Stanica

Male
Capricorn Snake
Broj postova : 12
Registration date : 10.06.2012

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:21 am

Naprimer,u mnogim Disni crtacima ima skrivenih poruka koje propagiraju seks.
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:22 am

Vidjela sam to... Svuda nas takve poruke prate, sakrivene, i one koje ne sakrivaju. Programiranje počinje od malena, na žalost našu...

Pračovjek
InaNNaa

Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Registration date : 22.07.2010

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:24 am

Ja ipak mislim da SrW nekako nije mislio na tu vrstu poruka confused
[Vrh] Go down
Dada289
Pračovjek
Dada289

Female
Libra Horse

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:26 am

I ja mislim isto. Meni se sve čini da je on mislio na "poante" koje nam određeni filmovi, serije, reklame nude, na one "poante" u koje nismo ni svijesni. Jesam li to dobro sročila? confused

Pračovjek
InaNNaa

Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Registration date : 22.07.2010

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:30 am

Pa nekako me budi njegovo objašnjenje o porukama koje su kao upozorenja, kad "pogledamo oko sebe i vidimo paralele sa stvarnim svijetom,itd..."...

malo mi to djeluje kompleksnije od ovih subliminalnih poruka kojima smo svakodnevno izloženi
[Vrh] Go down
Scandal
Stanica

Male
Capricorn Snake
Broj postova : 12
Registration date : 10.06.2012

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 12:30 am

Verovatno na to :D Nema druge
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum

Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Registration date : 16.11.2011

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet srp 06, 2012 1:49 am

Isto možemo reći i za igru Assassins Creed i njezine nastavke.

SPOILER ALERT!!!

Vi ste lik iz drevnog reda ubojica i borite se protiv templara, koji su se održali od 12. stoljeća pa do danas i koji pokušavaju kontrolirati svijet uz pomoć artefakata, koji su ustvari od prve civilizacije na zemlji. Pripadnici te rase se zovu Juno, Minerva, Jupiter..., pa je ustvari rečeno u igri da su to naši drevni bogovi.

I da...
Jedan od artefakata se zove Apple of Eden, to je ustvari zlatna kugla koja može kontrolirati um.
Adam i Eva su bili robovi i oni su prvi ukrali tu "jabuku" od prve civilizacije, koja je stvorila ljude samo da im služe.

Kužite dalje kako su templari prepravili povijest.

Zaključak bi bio da je igra kao stvorena za zavjeraše poput mene i alternativce općenito.
Tko ima načina nabaviti igru, preporučam je.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda

Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3244
Registration date : 23.09.2007

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimened srp 22, 2012 12:50 am

Totalno mi nije jasna ova tema ni na sta je autor mislio... *

Stanica
SrW

Male
Cancer Cat

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimened pro 09, 2012 1:36 am

InaNNaa je napisao/la:
Pa nekako me budi njegovo objašnjenje o porukama koje su kao upozorenja, kad "pogledamo oko sebe i vidimo paralele sa stvarnim svijetom,itd..."...

malo mi to djeluje kompleksnije od ovih subliminalnih poruka kojima smo svakodnevno izloženi

to je to.
Mislim ono kad ste pročitali Harry Pottera zar se niste zapitali da li zaista postoji tajno društvo paralelno normalnom koje ne primjećujemo.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW

Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Registration date : 26.05.2009

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimened pro 09, 2012 9:04 pm

Zapravo da, postoji jako puno tajnih društava, ali onakvih kakvi se opisuju u HP-u ne postoje. Zato imaš puno društava šta se furaju na duhovnost i magiju a zapravo ništa ne razumiju.

Majmun
Einar

Male
Capricorn Broj postova : 1241
Registration date : 27.04.2010

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitimepet kol 23, 2013 3:57 pm

SrW je napisao/la:
ne pricam o onim :kupi kolu,jedi cips: porukama,vec o onim porukama koje su,hm,upozorenja,kao,da pogledamo oko sebe i vidimo paralele sa stvarnim svijetom,itd...  
Matrix? Mislim da je to najglasniji zov da se probudimo među svim porukama...
[Vrh] Go down
Sponsored content

Skrivene poruke Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke   Skrivene poruke Icon_minitime

[Vrh] Go down

Skrivene poruke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.