Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Djevojka u bijeloj haljini sa psom

Go down 
+2
Hladni
terx
6 posters
Autor/icaPoruka
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimeuto srp 17, 2012 1:48 am

Cuo sam za ou pricu kao mali...jednom mi je mama pricala kad su njezini roditelji bili mladi oni su također vidli djevojku u bjelome ali kraj nje je stajao veliki bijeli pas s crvenim ocima naravno nisam vjerovao do neki dan kad su se dvojica prijatelja s time susreli a nikad nisu culi za tu pricu,ali cudno je to sto se pojavljuje ivujek blizu drveta breze...te sad prije dva dana kolega je isao doma sam na motoru i vidio je tu zenu kako je pricao izasla iz dvorista mojeg pokojnog susjeda te kao da je samo usla u nasip i to je to...to mjesto tocno ispred moje ulice u kojoj na pocetku su dvije breze...ovo je vec malo previse za nas ali sta je tu je....mozda je to samo nasa masta ili ko zna sto....ako netko zna nesto vise o ovome neka slobodno kaze
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimeuto srp 17, 2012 1:01 pm

Ja sam čuo priču sličnu toj ali je žena bila u crnom, pas je također bio crn.
Čuo sam je od svog strica On se vraćao kući oko 2 ujutro. Tamo je bila neka kuća koja se tek gradila. Na prozoru je bila neka žena kraj koje je stajao pas sa crvenim očima krenuo je bježati i vidio je kako ta žena prolazi kroz zid to ga je valjda dodatno motiviralo da ubaci u četvrtu i zbriše. Kasnije je on to pričao mojoj baki pa ga je ona odvela kod neke žene da mu salijeva stravu. To je radila s nekim voskom i kad je prosula taj vosak on je dobio oblik te žene i tog psa. Ona mu je rekla da se nije morao bojati te žene ali da je taj pas nešto strašno ne mogu se sjetit imena kako mi je stric rekao da ga je nazvala.
[Vrh] Go down
MegaMind
Stanica



Male
Virgo Dog
Broj postova : 15
Age : 29
Registration date : 09.07.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimesri srp 18, 2012 12:39 am

Groza?
[Vrh] Go down
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimened vel 24, 2013 7:14 pm

MegaMind je napisao/la:
Groza?

???
[Vrh] Go down
Storm.
Prašina
Storm.


Female
Leo Pig
Broj postova : 4
Age : 28
Registration date : 06.03.2013

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimesri oľu 06, 2013 5:36 pm

terx je napisao/la:
MegaMind je napisao/la:
Groza?

???

Groza je crni pas koji navodno nagovještava smrt. Poznata je na britanskom otoku. Spominje se i u Harry Potteru.
[Vrh] Go down
terx
Stanica
terx


Male
Scorpio Pig
Broj postova : 14
Age : 28
Location : Croatia
Registration date : 17.07.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimesri oľu 06, 2013 8:22 pm

Ali ovo je bil bjeli pas...nakon toga par dana poslije su se frendovi prebili jedan drugoga na mrtvo ime
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimened sij 05, 2014 10:52 am

terx je napisao/la:
Ali ovo je bil bjeli pas...nakon toga par dana poslije su se frendovi prebili jedan drugoga na mrtvo ime
Bome ne znam, htjela sam reći hellhound al mislim da su i oni crni.. confused 
[Vrh] Go down
Jedi Mind Tricks
Majmun
Jedi Mind Tricks


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1448
Age : 32
Registration date : 10.08.2012

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimened sij 05, 2014 4:24 pm

Sjecam se jednom mi je majka ispricala kad je bila u osnovnoj, da su vidili kako pas izlazi iz kamenog kriza, koji je bio bez nogu, lebdi iznad tla i ide  cik-cak putanjom od jednog do drugog kraja kriznog puta iznad tla, i krece se u smjeru groblja. Navodno ih je vise vidilo istu stvar u tom trenu,tj. svi koji su bili tamo.
I tako jednom ja pitam, jos jednu osobu koja je bila tamo, i nakon vise od 40 godina, mi taj sve identicno kao isprica sto sam cuo.
Zanimljivo kako su se takve stvari uvijek prije dogadale na selima, svako selo ima nekakvu slicnu pricu.
[Vrh] Go down
Ascended
Višestanični organizam
Ascended


Female
Pisces Rat
Broj postova : 69
Age : 28
Registration date : 05.01.2014

Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitimened sij 05, 2014 4:35 pm

misli to potvrđuje činjenicu da postoje duhovi preminulih životinja.
A što se priča sa sela tiče, tu se slažem no 90% tih je izazvano glupom djecom koja vole radit piz**rije :P
[Vrh] Go down
Sponsored content





Djevojka u bijeloj haljini sa psom Empty
PostajNaslov: Re: Djevojka u bijeloj haljini sa psom   Djevojka u bijeloj haljini sa psom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Djevojka u bijeloj haljini sa psom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Djevojka u bijeloj haljini
» Na koju stranu se vrti djevojka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: