Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca

Go down 
+3
2pac
Korplikan
kingman745
7 posters
Autor/icaPoruka
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesri kol 01, 2012 12:07 pm

gore sve pise
ja sam radio dosta gluposti i ne sjecam ih se bas vi se pokusajte sjetit
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesri kol 01, 2012 3:31 pm

lolcina lolcina lolcina koji uvodni post
no dobro, reko bi da je jedna od većih gluposti bila kada sam testirao jel se stvarno netko može popiknuti na zategnutu špagu pa je zbog toga nastradao pijani susjed.... a onda i ja kad su me roditelji u'vatili zubo

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesri kol 01, 2012 4:01 pm

i ja isto sam provao to.ono sa upaljaćen i sprejen je najgore pa sam probava nac na internetu nac sastavke dinamita i stvari koje lako eksplodiraju i onda na selu ja i roak nasli kućicu napustenu nema 4 m2 i onda mi to sve ljepo bacili unutra petardu kroz prozor i biz mi nakraju bilo mlati i giba
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesri kol 01, 2012 7:23 pm

Hahaha... E, moje najveće sranje iliti glupost je bila kada smo pokrali cijeli dućan. Ono bilo je sparno ljeto, ja i moja ekipa uobičajeno igrali smo košarku i većina od mojih frendova su trenirali pa smo se uvjek nalazili pod košem. Uvjek bi odlazili se malo "osvježiti" hladnim sokom i tako kad smo mi došli do toga dućana, prvo što smo primjetili bio je gornji mali prozor koji je bio otvoren. Razgledali smo da li ima nekog u dućanu no bio je zatvoren i kako je bilo ljeto nikoga nije bilo na ulici. I lijepo mi tako pokrali dućan, uzeli smo si sokove, sve čipseve i nažderali se do sitosti... Još smo mi radili gluposti npr. bacanje onih najvećih petarda u aute, čak smo i uspjeli razbiti par prozora na našoj OŠ, ali nisam ja baš skroz sudjelovao u tom razbijanju... Sve u svemu, dobro smo se zabavljali to su bili oni pravi dani...
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesri kol 01, 2012 9:55 pm

pa zanimljivo ja sam jedanput bacia narkomansku špricu(pravu,koristenu,s iglom)na susjedni balkon (nasao na ulici,pokupio s rukavicon da se ne upiknen
niko nije sazna znojko
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimepet kol 03, 2012 4:47 pm

Najveća glupost koju sam napravio dok sam bio dijete?
E tu ima dosta kandidatskih događaja ali mislim da je ipak najgori onaj dan kad sam slučajno zapalio jednu njivu, vatra se proširila na šumu i kasnije došla do kuća i zapalila krovove na 2 kuće.
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimepet kol 03, 2012 7:05 pm

@Hladni
Haha... Pa ti si lud ko puška...
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimepet kol 03, 2012 7:58 pm

slučajno........kako to?zalivao cvijeće naftom pa ti roditelj bacio cigaru?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimesub kol 04, 2012 1:41 pm

nadam se da znate šta je stog sijena, i koliko je prosječno visok. e ja sam palio vatru između dva stoga sijena...

da skratim priču taj dan sam čitav proveo na drvetu da me ne izmlate, al nažalost sunce je zašlo i trebao sam ići kući gdje su me čekali ćaća i majka. dalje sami znate.

onda ubacio crvenku(petardu) u šporet za drva,
buraz i ja se gađali noževima,
skakao sa balkona visokog oko 3 metra na nekakvu pržinu,
krao jednom ogromnom psu hranu(samo mi je bilo zanimljivo to što me mrzio i lajao stalno na mene. i onda sam ja čekao da mu daju hranu, i onda bi mu je maznuo i ostavio malo dalje gdje je ne može dokučiti. i tek kad bi prestao lajati na mene, vratio bi mu hranu.),
ugrizao mačku za leđa...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 4:24 am

biga je napisao/la:

ugrizao mačku za leđa...

Ovo je bilo neočekivano.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 4:25 am

2pac je napisao/la:
@Hladni
Haha... Pa ti si lud ko puška...

Znam to mi često kažu.
[Vrh] Go down
Hladni
Majmun
Hladni


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 1782
Age : 38
Location : I don´t know
Registration date : 02.01.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 4:26 am

kingman745 je napisao/la:
slučajno........kako to?zalivao cvijeće naftom pa ti roditelj bacio cigaru?

Nafta ne gori tako lako, i da bilo je slučajno.
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 1:11 pm

zasto bi ugrizao macku za leđa?
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 7:36 pm

a šta ja znam... bilo mi je 4 godine, imali smo crnu mačku, šetala je oko mene, ja je zgrabio i ujeo za leđa... to je ono isto kao što mi dođe da skočim kad se popenjem na neku visinu...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimened kol 05, 2012 10:13 pm

kako je zavrsilo gadanje nozicima
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimepon kol 06, 2012 12:17 am

@Hladni
Ali u dobrom smislu...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimepon kol 06, 2012 11:29 pm

probijenom mojom desnom rukom. brat je očito bio precizniji..
al tada smo to prestali raditi. napravili smo lukove i gađali se strijelama... tu smo imalo manje uspjeha...

_________________
I'm not a loser.
'Cause despite it all, me and every other guy who will never be what we wanna be
are still out there being what we don't wanna be 40 hours a week for life!
And the fact that I haven't put a gun in my mouth, makes me a winner!
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimeuto kol 07, 2012 12:25 am

Haha ... delikventi. zubi

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimeuto kol 07, 2012 9:10 am

a to skakanje s tri metra
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimeuto kol 07, 2012 3:32 pm

Haha... Sad sam se sjetio, jao... Isto sam se našao sa frendovima na košarci i bilo je ljeto. Naravno nakon košarke odlučili smo napraviti neku glupariju, i tako smo otišli zapaliti stare imenike iz naše OŠ. Kako se to počello pretjerano dimiti frendovi su sse vratili na teren da ne ispadnu krivi, a ja sam ostao buljiti u vatru kao tele u šarena vrata haha... I kako je murija prolazila ulicom, primjetili su dim i došli oni tamo da provjere što nije u redu. Naravno glupi murijak kada je vidio mene pokraj vatre zaključio je da sam ja kriv za to. Glupan je prišao meni, i onako ozbiljno me pitao ko je to učinio ja sam mu odgovorio da to nisam bio ja i pomalo sam išao unatrag. Pitao me zašto bježim od njega, ako nisam ja kriv, a ja mu kažem da će me ovako i onako uhititi. I tako on krene trčeći na mene, pošto je, peder (murjak) bio neki dedica stari ja sam mu uspio pobjeći. Kakva je to bila smijalica...
[Vrh] Go down
kingman745
Riba
kingman745


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 133
Age : 26
Location : tu se vrtim
Registration date : 20.06.2012

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimečet kol 09, 2012 6:54 pm

hahaha
[Vrh] Go down
ficoom666
Riba
ficoom666


Male
Scorpio Cat
Broj postova : 131
Age : 24
Location : Ispred kompjutera
Registration date : 03.01.2013

najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitimeuto sij 08, 2013 12:28 am

Jos sam dijete,pravili smo mnogo gluposti,a najveca koje se sjecam je kad smo bili sa skolom 5 dana(bili smo sesti razred) u Budvi i tako odlucili smo da prespavamo kod drugova u sobu umjesto u nasu.Bilo je oko 1 sat uvece isunjali smo se iz sobe usli kod drugova,sprdali smo se...Kad je razredna isla hodnikom i provjeravala spavamo li i zaklucavala vrata kad je pokucala mi smo se svi isprepadali i posakrivali ja ispod kreveta(cebe je spusteno je bilo cebe do poda pa se nije vidjelo ispod) Moj drug u ormar i drugi drug u kadu i navukao zavjesu.Ostali cute-kao zaspali.I tako smo ostali budni do 3 i sjetili se da razredna dolazi da nas budi u 7 i nismo znali kako da se vratimo u sobu,razredna nam je vrata zakljucala i meni sinu ta glupa ideja...Balkoni su spojeni zasto da ne odemo preko njih.I tako 3 ludaka u pidzamama u gluvo doba noci prelaze preko balkona a to je bio treci sprat conf1 uzas. kad smo usli u nasu sobu bili smo ono presrecni.A razredna ujutro bas pocela da prica da ne dolazimo na ideje da prelazimo preko balkona jer su spojeni lol! Bilo je puno vecih gluposti,kad se sjetim napisacu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Empty
PostajNaslov: Re: najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca   najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
najveca glupost koju ste napravili kad ste bili djeca
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» sto bi vi napravili za 50 kn
» Popularnost - glupost ili ne
» Na koju stranu se vrti djevojka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: